Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
μπορει κ ν σ στίσει μπορει και να περασεις καλα μπορει κ μετρια ....εγω παντος αν κ δεν περασα πολυ καλα θα πηγαινα για τ καβλοφατσατης αλλη μια ...σίγα 50 -

ε αν δεν περασες καλά δεν το ρισκάρω καν τότε...πωπω δεν αντεχω λέμε, θαρχισω να γαμαω τις μπριζες του σπιτιου!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
ε αν δεν περασες καλά δεν το ρισκάρω καν τότε...πωπω δεν αντεχω λέμε, θαρχισω να γαμαω τις μπριζες του σπιτιου!!!
δεν ειπα οτι δεν περασα καλα οτι δεν ηταν τοπ για μενα οτι με έστησε μια φορα στο ραντεβου και στο δευτερο ειμουν τυχερος ....αλλα ολα δειχνουν οτι πρεπει να τ σκεφτεις αν τ θεμα ειναι οικονομικο αλλοιος αλλο ενα 50 αρικο
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
χωρις ενημερώσει ειμαστε χαμενοι..αλλα μερηκα τιπακια τ μονο που ξερουν ειναι μονο ν διαβαζουν και ν αντλουν πληροφοριες και στ πμ ειναι μονο ερωτησεις !!!!
Πολλή κωλόπαιδα τύπε  :S
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Δυο ερωτήσεις, η Βαλεριάνα είναι ακόμα Θεσσαλονίκη; Αυτή η Ευρυδίκη αξίζει και πόσο πρόσφατες είναι οι φωτό;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
καλησπέρα    ξέρει κανείς τί παίζει? ομορφούλα φαινεται...

Καλημέρα φίλε, η κυρία δεν έχει μία καλή κριτική, δεν τη πληρώνεις για να τη κοιτάς, τη πληρώνεις για σεξ. Και περιμένεις καλό σεξ. Έχει πολύ άσχημη συμπεριφορά. Και όταν ο καθηγητής και εμπειρογνώμονας  batraxomouris κάτι γράφει, είναι σαν με υπογραφή και στρογγυλή σφραγίδα! Εγώ να τον συμπληρώσω τεκμηριωμένα με αυτό που έχει δυο κριτικές με χαμηλή βαθμολογία μία με ένα και άλλη με δυο αστεράκια και στο έκανε και καινούργιο προφίλ. Στο παλιό είχε μάλιστα δυο κριτικές, και οι δυο ήταν από Κύπρο και οι δυο ήταν κακές.  Παλιός λογαριασμός deactivated. Από αυτές η μία ήταν δική μου. Ο τρόπος πως μου μίλησε στο τηλέφωνο, ήταν εντελώς απαράδεκτος, βασικά για σφαλιάρες!!
Μία φορά έχει όνομα VALERIANA AZ LIA άλλη φορά VALERIA AZALIA άλλη φορά μόνο VALERIANA, μα φίλε η επιλογή είναι δική σου.
iwvtz4G.png

Από τη ομιλία που είχα μαζί της πήρα εντύπωση – στείλε μου τα λεφτά ταχυδρομικώς και κάνε το με το χέρι στο σπίτι σου και μη με ενοχλείς. Δυστυχώς δεν βρίσκω τη κριτική που έγραψα, αλλά να τη ξαναγράψω και να τη δημοσιεύσω. Και να στέλνω τώρα και αίτηση για εδώ.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλε, η κυρία δεν έχει μία καλή κριτική, δεν τη πληρώνεις για να τη κοιτάς, τη πληρώνεις για σεξ. Και περιμένεις καλό σεξ. Έχει πολύ άσχημη συμπεριφορά. Και όταν ο καθηγητής και εμπειρογνώμονας  batraxomouris κάτι γράφει, είναι σαν με υπογραφή και στρογγυλή σφραγίδα! Εγώ να τον συμπληρώσω τεκμηριωμένα με αυτό που έχει δυο κριτικές με χαμηλή βαθμολογία μία με ένα και άλλη με δυο αστεράκια και στο έκανε και καινούργιο προφίλ. Στο παλιό είχε μάλιστα δυο κριτικές, και οι δυο ήταν από Κύπρο και οι δυο ήταν κακές.  Παλιός λογαριασμός deactivated. Από αυτές η μία ήταν δική μου. Ο τρόπος πως μου μίλησε στο τηλέφωνο, ήταν εντελώς απαράδεκτος, βασικά για σφαλιάρες!!
Μία φορά έχει όνομα VALERIANA AZ LIA άλλη φορά VALERIA AZALIA άλλη φορά μόνο VALERIANA, μα φίλε η επιλογή είναι δική σου.
iwvtz4G.png

Από τη ομιλία που είχα μαζί της πήρα εντύπωση – στείλε μου τα λεφτά ταχυδρομικώς και κάνε το με το χέρι στο σπίτι σου και μη με ενοχλείς. Δυστυχώς δεν βρίσκω τη κριτική που έγραψα, αλλά να τη ξαναγράψω και να τη δημοσιεύσω. Και να στέλνω τώρα και αίτηση για εδώ.

Είναι ομορφούλα πάντως, κρίμα για την συμπεριφορά...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπερα....Βλεπω αρκετους να ρωτον τι ρολο βαραει η μια η αλλη.....Καντε κατι απλο...Εκει που γραφει τραβεστολαγνος καντε κλικ...μπαινετε στο προφιλ μου...πατε εκει που λεει κριτικες μελους...Οταν εγω εγραφα κριτικη για παρτουζα με τρανς οπως και για καποιες αλλες που ρωτατε τακτικα...πολλοι απο σας δεν εισασταν ακομη μελη του σαιτ  μπαινετε στο προφιλ και διαβαστε..ετοιμη μασσημενη τροφη
Δεν θελει κοπο θελει τροπο. :coolcondom:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Καλησπερα....Βλεπω αρκετους να ρωτον τι ρολο βαραει η μια η αλλη.....Καντε κατι απλο...Εκει που γραφει τραβεστολαγνος καντε κλικ...μπαινετε στο προφιλ μου...πατε εκει που λεει κριτικες μελους...Οταν εγω εγραφα κριτικη για παρτουζα με τρανς οπως και για καποιες αλλες που ρωτατε τακτικα...πολλοι απο σας δεν εισασταν ακομη μελη του σαιτ  μπαινετε στο προφιλ και διαβαστε..ετοιμη μασσημενη τροφη
Δεν θελει κοπο θελει τροπο. :coolcondom:

Για εκείνη την παρτούζα εν έτη 2016 με Ιωάννα και Άννυ στα καλύτερα τους είμαι σίγουρος ότι σε μίσησε πολύς κόσμος!!!
(επειδή δεν βρέθηκε στην θέση σου)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Για εκείνη την παρτούζα εν έτη 2016 με Ιωάννα και Άννυ στα καλύτερα τους είμαι σίγουρος ότι σε μίσησε πολύς κόσμος!!!
(επειδή δεν βρέθηκε στην θέση σου)
Ψαχνω για κατι αναλογο..για να γραψω...στην θεσσαλονικη ντουετα αναλογα οπως αυτο πολυ δυσκολα... >:( >:( :S
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπερα....Βλεπω αρκετους να ρωτον τι ρολο βαραει η μια η αλλη.....Καντε κατι απλο...Εκει που γραφει τραβεστολαγνος καντε κλικ...μπαινετε στο προφιλ μου...πατε εκει που λεει κριτικες μελους...Οταν εγω εγραφα κριτικη για παρτουζα με τρανς οπως και για καποιες αλλες που ρωτατε τακτικα...πολλοι απο σας δεν εισασταν ακομη μελη του σαιτ  μπαινετε στο προφιλ και διαβαστε..ετοιμη μασσημενη τροφη
Δεν θελει κοπο θελει τροπο. :coolcondom:

Ρε φίλε... τη δίκη σου κριτική διάβασα και έκανα νήμα για τρίο. Για την Βαλεριάνα ρώτησα αν είναι Θεσσαλονίκη γιατί με τρώει να κάνω κασκαντεριλίκι και επειδή είναι ξηρά περίοδος. Για την Ευριδικη ήθελα πρόσφατη εμπειρία από κάποιον γιατί οι φωτογραφίες είναι οι ίδιες εδώ και δυο χρόνια. Την Αμυ τι να την κάνω, το έκοψε προ πολλού.

Σε διαβάζω, μη με πληγώνεις. Τριψήφιο αριθμό τρανς έχω πάρει και πάντα διαβάζοντας εσένα, το βατράχι, τον Lycienr και φυσικά τον Φακίρη. Τι να κάνω, δε την έχω πάρει την Ελληνοκαναδέζα...  :truce: θα με κάνεις να σπρώξω κανένα απ’ αυτά στο σταθμό... και πίνουν και κοκορέτσι...
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Για εκείνη την παρτούζα εν έτη 2016 με Ιωάννα και Άννυ στα καλύτερα τους είμαι σίγουρος ότι σε μίσησε πολύς κόσμος!!!
(επειδή δεν βρέθηκε στην θέση σου)
εγω ημουν ενας απο αυτους...
τι μας το θυμησες σατανα;;;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Ρε φίλε... τη δίκη σου κριτική διάβασα και έκανα νήμα για τρίο. Για την Βαλεριάνα ρώτησα αν είναι Θεσσαλονίκη γιατί με τρώει να κάνω κασκαντεριλίκι και επειδή είναι ξηρά περίοδος. Για την Ευριδικη ήθελα πρόσφατη εμπειρία από κάποιον γιατί οι φωτογραφίες είναι οι ίδιες εδώ και δυο χρόνια. Την Αμυ τι να την κάνω, το έκοψε προ πολλού.

Σε διαβάζω, μη με πληγώνεις. Τριψήφιο αριθμό τρανς έχω πάρει και πάντα διαβάζοντας εσένα, το βατράχι, τον Lycienr και φυσικά τον Φακίρη. Τι να κάνω, δε την έχω πάρει την Ελληνοκαναδέζα...  :truce: θα με κάνεις να σπρώξω κανένα απ’ αυτά στο σταθμό... και πίνουν και κοκορέτσι...

Τριψήφιο αριθμό έχεις πάρει αλλά κριτικές δεν βλεπουμε...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Κυριοι μην το κουραζουμε η βαλεριανα απο οσο γνωριζω βρισκεται αθηνα η ευριδικη αν εισαι ενεργητικος δεν θα ελεγα οτι θα περασεις αξεχαστα...για το ενεργητικο της δεν γνωριζω :grin:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ψαχνω για κατι αναλογο..για να γραψω...στην θεσσαλονικη ντουετα αναλογα οπως αυτο πολυ δυσκολα... >:( >:( :S

Ρέ, ξέρεις το τραγούδι…
…μόνο για σένα δεν φοβάμαι…
Εάν δεν βρίσκεις για τριολέ να βρούμε στη Κύπρο κάτι για παρτούζα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
σήμερα στις 09:16 στο admin
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, θα ήθελα να σας παρακαλέσω για
για κριτική. Ευχαριστώ

Ακόμα τίποτε
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Ρε φίλε... τη δίκη σου κριτική διάβασα και έκανα νήμα για τρίο. Για την Βαλεριάνα ρώτησα αν είναι Θεσσαλονίκη γιατί με τρώει να κάνω κασκαντεριλίκι και επειδή είναι ξηρά περίοδος. Για την Ευριδικη ήθελα πρόσφατη εμπειρία από κάποιον γιατί οι φωτογραφίες είναι οι ίδιες εδώ και δυο χρόνια. Την Αμυ τι να την κάνω, το έκοψε προ πολλού.

Σε διαβάζω, μη με πληγώνεις. Τριψήφιο αριθμό τρανς έχω πάρει και πάντα διαβάζοντας εσένα, το βατράχι, τον Lycienr και φυσικά τον Φακίρη. Τι να κάνω, δε την έχω πάρει την Ελληνοκαναδέζα...  :truce: θα με κάνεις να σπρώξω κανένα απ’ αυτά στο σταθμό... και πίνουν και κοκορέτσι...

στην ιδια φάση ειμαι κ εγω τύπε γιαυτο και ρωτησα χθες για Βαλεριάνα. αλλα τελικα οταν υπάρχουν σολο το ιντερνετ 3 κρητικες ολες κ ολες και ειναι και οι 3 μαπα...ε δεν ρισκάρεις και ας κόστιζε και 10 ευρο.
Ευριδικη την είχα παρει πριν καμια 2ετια θυμαμαι αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα.οθτε κρυο οθτε ζεστη. για τους μερακληδες δεν γνωριζω αν ειναι καλυτερη σαυτο το κομματι.
απο κει κ περα βικτωρια εχω δοκιμασει,την βλεπω συνεχεια εξω αλλα παιζει επικυνδινα οποτε ακυρο απο μενα για παντα,
alexia rossi νομίζω δεν ειναι καν εδω,
Λια δεν πηρα ποτε,όλο το σκεφτομαι αλλα κάποιος απο δω ειχε πει οτι εχει υφος και γιαυτο την αποφευγω λιγο. πρεπει ομως να το παρω αποφαση καποια φαση και να την συναντησω.
Νινα εχω παρει αλλα πριν πολλα χρονια.δεν θυμαμαι πολλα παρα μονο το εξωπραγματικο τσιμπουκι της.
για κελλυ ρωτησα προσφατα,σπανια την βλεπω βεβαια,την κοβω να αποσυρεται σιγα σιγα αλλα δεν εχω αποψη.
η αλλη η μεγαλη στον σταθμο στην σταση μπροστα που βγαινει με τα σκυλια παντα,θυμαμαι μια φορα σταματησα να την πιασω παρλα και μονο που δεν πηδηξε μεσα να με γαμησει! αν μπορουσε θα γαμουσε και το αμαξι μαζι.φυσικα εγινα καπνος.ειχα και τα σκυλια να τρεχουν απο πισω μου...τι φαση ρε πουστη μ.εντελως creepy η τυπισα...!αι σιχτιρ την θυμυθηκα γαμω το φελεκι μου μεσα...
για Αμαντα εχω ακουσει τα καλυτερα,ισως οταν στρωσει η φαση και αρχισει την δουλεια,της κανω μια επισκεψη,
Ιωαννα ωραιο μαναρι αλλα δεν ξερω ειμαι 50-50.ασε που λενε οτι γουσταρει ενεργητικη μονο...
νικολ αντωνιου δεν εχω ιδεα συνεχεια βλεπω αγγελιες...δεν ξερω ρε τυποι αξιζει?
αυτες νομιζω ειναι κατα βαση που βλεπω τα τελευταια χρονια συχνα.
α ειναι κ η αλλη με τα μπουτια μονιμως εξω.μισο κωλομερι ανετα το βλεπεις καθε βραδυ.δεν πηρα αλλα λενε οτι ειναι καλα παιδι. βεβαια εγω να γαμησω θελω,δεν ψαχνω συντροφια για να παιξουμε μπαλα...
τωρα κατι αλλες βραζιλιανες που λενε στις αγγελιες ελα να πιεις σπερμα σε περιμενω πεσε στα 4 και τετοιες παπαριες,μαγκες αμα βαλω στο καναρινι μου περουκα πιο πολυ γυναικα θα φαινεται απο αυτες!
καλα για την ομαδα πυραυλος εκει στο στενο με τα κοκορετσια δεν μπαινω στον κοπο να γραψω καν κατι.
αυτα.τσαο
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
στην ιδια φάση ειμαι κ εγω τύπε γιαυτο και ρωτησα χθες για Βαλεριάνα. αλλα τελικα οταν υπάρχουν σολο το ιντερνετ 3 κρητικες ολες κ ολες και ειναι και οι 3 μαπα...ε δεν ρισκάρεις και ας κόστιζε και 10 ευρο.
Ευριδικη την είχα παρει πριν καμια 2ετια θυμαμαι αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα.οθτε κρυο οθτε ζεστη. για τους μερακληδες δεν γνωριζω αν ειναι καλυτερη σαυτο το κομματι.
απο κει κ περα βικτωρια εχω δοκιμασει,την βλεπω συνεχεια εξω αλλα παιζει επικυνδινα οποτε ακυρο απο μενα για παντα,
alexia rossi νομίζω δεν ειναι καν εδω,
Λια δεν πηρα ποτε,όλο το σκεφτομαι αλλα κάποιος απο δω ειχε πει οτι εχει υφος και γιαυτο την αποφευγω λιγο. πρεπει ομως να το παρω αποφαση καποια φαση και να την συναντησω.
Νινα εχω παρει αλλα πριν πολλα χρονια.δεν θυμαμαι πολλα παρα μονο το εξωπραγματικο τσιμπουκι της.
για κελλυ ρωτησα προσφατα,σπανια την βλεπω βεβαια,την κοβω να αποσυρεται σιγα σιγα αλλα δεν εχω αποψη.
η αλλη η μεγαλη στον σταθμο στην σταση μπροστα που βγαινει με τα σκυλια παντα,θυμαμαι μια φορα σταματησα να την πιασω παρλα και μονο που δεν πηδηξε μεσα να με γαμησει! αν μπορουσε θα γαμουσε και το αμαξι μαζι.φυσικα εγινα καπνος.ειχα και τα σκυλια να τρεχουν απο πισω μου...τι φαση ρε πουστη μ.εντελως creepy η τυπισα...!αι σιχτιρ την θυμυθηκα γαμω το φελεκι μου μεσα...
για Αμαντα εχω ακουσει τα καλυτερα,ισως οταν στρωσει η φαση και αρχισει την δουλεια,της κανω μια επισκεψη,
Ιωαννα ωραιο μαναρι αλλα δεν ξερω ειμαι 50-50.ασε που λενε οτι γουσταρει ενεργητικη μονο...
νικολ αντωνιου δεν εχω ιδεα συνεχεια βλεπω αγγελιες...δεν ξερω ρε τυποι αξιζει?
αυτες νομιζω ειναι κατα βαση που βλεπω τα τελευταια χρονια συχνα.
α ειναι κ η αλλη με τα μπουτια μονιμως εξω.μισο κωλομερι ανετα το βλεπεις καθε βραδυ.δεν πηρα αλλα λενε οτι ειναι καλα παιδι. βεβαια εγω να γαμησω θελω,δεν ψαχνω συντροφια για να παιξουμε μπαλα...
τωρα κατι αλλες βραζιλιανες που λενε στις αγγελιες ελα να πιεις σπερμα σε περιμενω πεσε στα 4 και τετοιες παπαριες,μαγκες αμα βαλω στο καναρινι μου περουκα πιο πολυ γυναικα θα φαινεται απο αυτες!
καλα για την ομαδα πυραυλος εκει στο στενο με τα κοκορετσια δεν μπαινω στον κοπο να γραψω καν κατι.
αυτα.τσαο

Χαχαχα συμφωνούμε σε πολλά, να σε καλά παλικάρι ευχαριστώ για το σχόλιο :) μια εκ της παρέας με τα κοκορέτσια είναι φωτιά αλλά δε βάζει αγγελίες από τον Μάρτιο, έχουν μείνει μόνο οι επικίνδυνες.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.709
Χαχαχα συμφωνούμε σε πολλά, να σε καλά παλικάρι ευχαριστώ για το σχόλιο :) μια εκ της παρέας με τα κοκορέτσια είναι φωτιά αλλά δε βάζει αγγελίες από τον Μάρτιο, έχουν μείνει μόνο οι επικίνδυνες.
Χαίρομαι που υπάρχει έστω και ένας που έχει πει ότι υπάρχουν και επικυνδινες...
Τονιζω είδη υπάρχουν τέσσερις στην Θεσσαλονίκη που είναι ασθενείς και δεν το αναφέρουν... Και δουλεύουν κανονικα...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Κυριοι μην το κουραζουμε η βαλεριανα απο οσο γνωριζω βρισκεται αθηνα η ευριδικη αν εισαι ενεργητικος δεν θα ελεγα οτι θα περασεις αξεχαστα...για το ενεργητικο της δεν γνωριζω :grin:
Καλησπέρα σε όλους, και ο φίλος με έφερε σε σωστό δρόμο και εγώ κατάλαβα, ότι πρέπει να βάλω τα πράγματα σε σωστή θέση.
Πρώτον, ζητώ συγγνώμη του admin, έκανα λάθος και το παραδέχομαι. Το πρόσωπο, που του ζήτησα να κάνει, υπάρχει αλλά με ελληνικό όνομα. Δηλαδή, υπάρχει άλλη απόδειξη για το πώς αλλάζει ονόματα η συγκεκριμένη.
Δεύτερον, ευχαριστώ του φίλου μου του travestolagnos, που με πληροφόρησε για το σχετικό θέμα.
Τρίτον αναφέρω εδώ σε πλήρη μορφή αυτή κριτική, που τότε έγραψα σαν απάντηση στη κριτική της. 25-07-2018 Λεμεσός, Κύπρος. Κείμενο, ως ακολούθως:
Φίλε, έπαθα σχεδόν το ίδιο. Την περνώ απόγευμα, γύρο στης 16:00, απαντάει και μου λέει, ότι μέχρι 21:00 όλα τα ραντεβού είναι κλειστά. Λέω εγώ, μάλιστα, αποδεκτό, και τιμές σου?, μου απάντησε με ένα άσχημο τρόπο, ότι μέχρι 21:00 να μου περάσει όρεξη. Η κοπέλα δεν έχει όρεξη για οτιδήποτε, μόνο τα λεφτά ταχυδρομικώς και παίξε το σπίτι μόνος σου. Δεν διάβαζα μία καλή κριτική για αυτήν. Πάρτε υπόψη, από 4-9 είναι 5 ώρες, εάν δουλεύει σαν άλλες σε αυτό το σπίτι στα Πολεμίδια, είναι 20 λεπτά ανά πελάτη. 3 πελάτες ανά ώρα επί τρία έχουμε 15, ο κώλος της πρέπει να είναι σαν αγωγός, και δεν καταλαβαίνεις τίποτε. Φαίνετε, ότι δεν χάσαμε τίποτε, αντιθέτως, γλυτώσαμε λεφτά.
Βασικά δεν τη συνάντησα, οπός και οι μερικοί άλλοι.
Για ήσουν ενδιαφέρει το θέμα οι κριτικές της υπάρχουν στο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom