Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες
Σήμερα πήγα Νάταλι24. Την έβλεπα από μέρες αλλά ευτυχώς την πρόλαβα στην τελευταία της μέρα.
Τα πιο τίμια χρήματα που έχω δώσει.
Άνοιξε η πόρτα και εμφανίστηκε μια δίμετρη πραγματική κούκλα με απίστευτο στήθος κώλο προσωπο..
Ευγενέστατη και πολύ καλή στα του αγώνα.
Στα θετικά ή αρνητικά για κάποιους η εμμονή της με την καθαριότητα (Από δύο φορές πήγαμε για ντουζ σε κάθε ημίχρονο).
Ένας πραγματικός άγγελος, κρίμα που φεύγει..
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
μια τζενυ απο Θεσσαλονικη που ακουω οτι ειναι καλη και ενεργητικα , εχει δει κανεις καμια αγγελια της?

πριν παω να τιμησω Ιωαννα..... :knockinb:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μια τζενυ απο Θεσσαλονικη που ακουω οτι ειναι καλη και ενεργητικα , εχει δει κανεις καμια αγγελια της?

πριν παω να τιμησω Ιωαννα..... :knockinb:
Για την ιωαννα θα περιμενεις αθηνα ειναι απο χθες...οσο για την τζενη
 
  • Like
Αντιδράσεις: abla24

stonecold

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0

Tranny_hunter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές είμαι καινούργιος στο forum αλλά στο άθλημα έχω μια προϋπηρεσία.Ηθελα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.Μια nansy προς Καλαμαριά ξέρετε τι έχει απογινει και γενικώς καμία πληροφορία;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα συναγωνιστές είμαι καινούργιος στο forum αλλά στο άθλημα έχω μια προϋπηρεσία.Ηθελα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.Μια nansy προς Καλαμαριά ξέρετε τι έχει απογινει και γενικώς καμία πληροφορία;
Ξεκινα απο τα βασικα....εσκορτνιους τς ντειτινγκ κανεσεξ τελεια κομ.Αν δεν βρεις ακρη ψαξε στο φεησμπουκ γραψε στην αναζητηση το ονομα της .Αν παλι δεν βρεις ακρη ξαναγραψε.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Φιλε θα σε στεναχωρησω..ο λογος απλος.Θεωρω πως ειναι παντελως αντιδεοντολογικο να βαζει καποιος 7 αγγελιες και να ζητα να βαλουμε τις τρανς σε σειρα προτιμησης.Αν και δεν ειμαι παθητικος απο τα στοιχεια που εχω και απο αυτα που εχω ακουσει μπορω να σου απαντησω στα ερωτηματα σου.Αλλα επαναλαμβανω πως ειναι αντιδεοντολογικο αυτο που κανεις και δεν θα συμετασχω.
Καλως η κακως εκδιδονται ζουνε απο αυτο και μια δημοσια καταταξη μπορει να κανει ζημια.
 

Tranny_hunter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχω το τηλέφωνο της αλλά δεν δέχεται κλείσεις είχε παλιότερα αγγελία στο κανεσεξ αλλά δεν υπάρχει άλλο.Ξανθια είναι και αδύνατη γύρω στα 35 νομίζω ότι μένει στον Φοίνικα
 

stonecold

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε θα σε στεναχωρησω..ο λογος απλος.Θεωρω πως ειναι παντελως αντιδεοντολογικο να βαζει καποιος 7 αγγελιες και να ζητα να βαλουμε τις τρανς σε σειρα προτιμησης.Αν και δεν ειμαι παθητικος απο τα στοιχεια που εχω και απο αυτα που εχω ακουσει μπορω να σου απαντησω στα ερωτηματα σου.Αλλα επαναλαμβανω πως ειναι αντιδεοντολογικο αυτο που κανεις και δεν θα συμετασχω.
Καλως η κακως εκδιδονται ζουνε απο αυτο και μια δημοσια καταταξη μπορει να κανει ζημια.
έχεις δίκαιο φίλε.γνώμη τότε για τα κορίτσια θα ήταν ευπρόσδεκτη.άλλωστε είναι υποκειμενική η άποψη κάθε μιανού.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
έχεις δίκαιο φίλε.γνώμη τότε για τα κορίτσια θα ήταν ευπρόσδεκτη.άλλωστε είνια υποκειμενική η άποψη κάθε μιανού.
Με πετυχαινεις στις καλες μου...τσεκαρε τα μυνημα σου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
πες μου εσυ ρε μουτρο ποια θα διαλεγες απο τις 7 ????για ν δω τ γουστο εχεις !!
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
842
Like
358
Πόντοι
26
Καλησπέρα παίδες
Σήμερα πήγα Νάταλι24. Την έβλεπα από μέρες αλλά ευτυχώς την πρόλαβα στην τελευταία της μέρα.
Τα πιο τίμια χρήματα που έχω δώσει.
Άνοιξε η πόρτα και εμφανίστηκε μια δίμετρη πραγματική κούκλα με απίστευτο στήθος κώλο προσωπο..
Ευγενέστατη και πολύ καλή στα του αγώνα.
Στα θετικά ή αρνητικά για κάποιους η εμμονή της με την καθαριότητα (Από δύο φορές πήγαμε για ντουζ σε κάθε ημίχρονο).
Ένας πραγματικός άγγελος, κρίμα που φεύγει..
οτι καλυτερο περασε απο την πολη μας τα τελευταια χρονια αυτη και η ιζαμπελλα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
μουτρο ακου ν δεις πως εχουν τ πραγματα εγω τ χω πει κ θα τ ξανα πω και ας λεν οτυ θελουν δεν μ νιαζει ..Αν εισαι τ σπορ μακάρι στ εύχομαι ν της παρεις ολες αλλα μια ειναι η καλοιτερη ξεχωριζουν και εισαι μεσα.καλα ν περασεις αν πας κ ρίξε κ καμια λεπτομερια οχι για μενα εγω ειμαι στη δυση αλλη ακομα δεν ξερουν π τ παν τ 4
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
η άσπα που είναι αυτές τις μέρες σαλονικα, ξέρουμε τι παίζει? ενεργητική ή παθητική? παίζει μπάλα στην πιάτσα?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
η άσπα που είναι αυτές τις μέρες σαλονικα, ξέρουμε τι παίζει? ενεργητική ή παθητική? παίζει μπάλα στην πιάτσα?
Oι συναδελφοι στη θεσσαλονικη ως συηθως δεν γραφουν η εχουν γραφτει ελαχιστα.Ψηλη εντυπωσιακη ενεργοπαθητικη.Πολλα εχουν γραψει οι αθηναιοι συναδελφοι στο θεμα τραβελια με προσοντα και τραβελια γενικη συζητηση.Εντελως αντικρουομενες κριτικες θα ελεγα.
Οταν βρισκεται θεσσαλονικη πηγαινει τακτικα στο τς14.Οποτε αν δεν θελεις να παρεις τηλεφωνο πιθανον να την βρεις εκει.Οποτε βλεπεις κρινεις αποφασιζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom