Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους Θεσσαλονικείς!

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν . Η Αμάντα ( ) κατεβαίνει καθόλου Αθήνα ή την χαίρεστε  μόνο εσείς
Ευχαριστώ.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα στους Θεσσαλονικείς!

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν . Η Αμάντα ( ) κατεβαίνει καθόλου Αθήνα ή την χαίρεστε  μόνο εσείς
Ευχαριστώ.
Πριν κανα μισαωρο τα λεγαμε με την αμαντα και της ειπα πως ειναι καιρος να κατεβει παλι αθηνα.Θα κατεβει συντομα το ποτε ακριβως δεν γνωριζω.Ενημερωτικα αν θα κατεβει αθηνα θα ειναι η τριτη φορα.
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1
Πριν κανα μισαωρο τα λεγαμε με την αμαντα και της ειπα πως ειναι καιρος να κατεβει παλι αθηνα.Θα κατεβει συντομα το ποτε ακριβως δεν γνωριζω.Ενημερωτικα αν θα κατεβει αθηνα θα ειναι η τριτη φορα.
Απ' ότι κατάλαβα δεν κατεβαίνει συχνά οπότε πρέπει να' χω το νου μου. Ευχαριστώ πολύ!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056

Καλημέρα συναγωνιστές,

ορμώμενος από συνομιλία που είχα  πριν από μερικές μέρες, με πασίγνωστη τρανς της πόλης η οποία είναι ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα και βρίσκεται για χρόνια στον χώρο, για να κανονίσουμε συνάντηση και αφού ανταλλάξαμε κάποιες φωτογραφίες μου πρότεινε χωρίς κανένα δισταγμό ακάποτο σεξ κάτι το οποίο το αρνήθηκα αμέσως και χωρίς δεύτερη σκέψη.

Παιδιά μεγάλη προσοχή σε όλους και όλες, πριν κάνετε οτιδήποτε να σκέφτεστε με το πάνω και όχι με το κάτω κεφάλι...μην κάνετε ΠΟΤΕ σεξ με εκδιδόμενο άτομο χωρίς προφύλαξη

Υ.Γ. Λάγνε σε ευχαριστώ και δημόσια για την βοήθεια που μου έδωσες
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μαλλον θα πρεπει να αλλαξω ψευδονυμο.Απο τραβεστολαγνος να ονομαστω Τσατιλας.Γνωριζετε οτι απανταω σε ολα τα μυνηματα που μου στελνετε.Ετσι λοιπον πριν απο λιγες μερες δεχτηκα ενα μυνημα απο τον forza23.Με ρωτουσε για συγκεκριμενη τρανς συγκεκριμενα πραγματα.
Απαντησα στο μυνημα του και ειχαμε μια επικοινωνια.Χθες γυρω στις 6 το απογευμα μου στελνει μυνημα για να μου πει το περιστατικο το οποιο ανεφερε πιο πανω.
Τον συμβουλεψα να μην αναφερει το ονομα της τρανς και να δωσει απλα μια φωτογραφικη περιγραφη οπως και εγινε.
Εχω αναφερθει για το ακαποτο σεξ..και θα πρεπει να ξαναγραψω καποιο κειμενο καποια στιγμη.
Το να γαμιεσαι και καποια στιγμη πανω στην καυλα να πεις ελα γαμησε με ακαποτα θα το καταλαβω.Δεν θα σε δικαιολογησω αλλα θα καταλαβω οτι πανω στην καυλαδεν εχεις καθαρο μυαλο.
Οπως δεν ειναι η πρωτη φορα που ακουω πελατης εκλεισε με τρανς ραντεβου και απο πριν εχει συμφωνηθει ακαποτο σεξ ...δεν πεφτω απο τα συννεφα αλλα ρε σειςμερικες το εχετε παρατραβηξει.
Υ.Γ Συνεχιστε ετσι μεχρι να μου γυρισουν τα μυαλα και αρχισω να μιλαω με ονοματα και θα σας παρει ο διαολος...
Υ.Γ1 Στο σεξ βγαζουμε την καυλα μας δεν παιζουμε την ζωη μας κορωνα γραμματα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Μπορει να ειμαι λαθος αλλα αν η αλλη παιρνει πιπα μονο με καποτα τοτε δεν συνεπαγεται οτι κανει παντα σεξ με προφυλακτικο?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μπορει να ειμαι λαθος αλλα αν η αλλη παιρνει πιπα μονο με καποτα τοτε δεν συνεπαγεται οτι κανει παντα σεξ με προφυλακτικο?
Δικο μου λαθος και κακως που δεν το διευκρινησα.Οταν εγω μιλαω για ακαποτο σεξ εννοω να κανεις πρωκτικο σεξ χωρις καποτα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Δικο μου λαθος και κακως που δεν το διευκρινησα.Οταν εγω μιλαω για ακαποτο σεξ εννοω να κανεις πρωκτικο σεξ χωρις καποτα.
καταλαβα τι λες αλλα αν η αλλη σου πει απο τηλ πχ που θα την ρωτησεις οτι κανει πιπα μονο με καποτα τοτε αυτο πιθανον σημαινει οτι νοιάζεται για την υγεια της αρα δεν θα τολμαει να κανει και σεξ χωρις προφυλακτικο 
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
καταλαβα τι λες αλλα αν η αλλη σου πει απο τηλ πχ που θα την ρωτησεις οτι κανει πιπα μονο με καποτα τοτε αυτο πιθανον σημαινει οτι νοιάζεται για την υγεια της αρα δεν θα τολμαει να κανει και σεξ χωρις προφυλακτικο 
Σαν γενικη παρατηρηση θα συμφωνησω απλα εδω μιλαμε για αλλη περιπτωση.Οι πιθανοτητες να κολησεις παρασημο απο ακαποτη πιπα ειναι πολυ λιγες αναλογικα αν κανεις πρωκτικο σεξ χωρις καποτα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Σαν γενικη παρατηρηση θα συμφωνησω απλα εδω μιλαμε για αλλη περιπτωση.Οι πιθανοτητες να κολησεις παρασημο απο ακαποτη πιπα ειναι πολυ λιγες αναλογικα αν κανεις πρωκτικο σεξ χωρις καποτα.
γενικα αυτος που ειναι πιο ευαλοτος να κολλησει κατι ειναι ο παθητικος,ακομα και πιπα να σου παρει εσυ δεν θα κολλησεις κατι αυτη μπορει και να κολλησει, και στο πρωκτικο σεξ ο ενεργητικος εχει πολυ λιγοτερες πιθανοτητες να κολλησει κατι σε σχεση με τον παθητικο, γενικα παντος μια εκδιδομενη ειναι απαραδεκτο να ζηταει ακαποτο σεξ, απλα δεν ειναι επαγγελματιας, κανονικα θα πρεπει να εχει και εξετασεις στο συρτάρι της
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μεγαλη κουβεντα και οι εξετασεις αλλο αμαρτωλο κεφαλαιο..
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
καταλαβαινω τον λογο που να μην θελει καποιος να πει ποια ηταν αυτη που προτεινε ακαποτο σεξ αλλα γενικα γνωριζω ενα πραγμα, με το να μην παιρνουμε ουσιαστικη θεση ειναι σα να συμφωνουμε με αυτην την ενεργεια και ετσι δεν θα αλλαξει ποτε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
τ οτι δεν ελέγχονται ποτε δεν μ ενοχλει τ ακαποτο μ πιραξε που χει ο αλλος καβλες ...το σηστημα ειναι σαπιο απο τ ριζα και κατυ ακομα τ νου σας πολλες κουβαλαν και αρρώστιες σοβαρες που δεν τ ξερουν ουτε οι ίδιες αδιαφορια σ ολο της τ μεγαλειο...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
αν βαζουν καποτα τοτε δεν κουβαλανε τιποτα, αυτες που δεν βαζουν ειναι το θεμα, επισης μια του χωρου μπορει με τους πελατες να βαζει καποτα αλλα με τους γκομενους που τους ψαρευει στα κλαμπ να μην βαζει
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Aς μην κρυβομαστε.Το προβλημα ξεκιναει απο εμας τους πελατες.Ας πουμε ενα παραδειγμα.Η ανωμαλια εχει βαρεσει τελικες στον εγκεφαλο μου και παιρνω ενα σκυλο παω σε μια τρανς και της λεω θελω να σε παρουμε ταυτοχρονα απο τον κωλο εγω και ο σκυλος μου.Ποσα λεφτα  θελεις;
Πιστεψτε με επειδη υπαρχουν ατομα με καμενα εγκεφαλικα κυταρα θα δεχτουνε.
Ποιος φταιει;;εγω που δεν καταλαβαινω Χριστο η το εκδιδομενο ατομο που αν βαραει η πεινα ειναι ικανο να κανει πραγματα μη φυσιολογικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom