Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξης, οκ δεν σε νιαζει η υγεια του πελατη(κακως), η δικια σου υγεια δεν σε νιαζει? επειδη εισαι ιεροδουλη παει να πει οτι δεν εισαι ανθρωπος και οτι πρεπει να ρισκαρεις να κολλας οτι κουβαλαει ο αλλος?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
αν βαζουν καποτα τοτε δεν κουβαλανε τιποτα, αυτες που δεν βαζουν ειναι το θεμα, επισης μια του χωρου μπορει με τους πελατες να βαζει καποτα αλλα με τους γκομενους που τους ψαρευει στα κλαμπ να μην βαζει

μουτρο εχεις γνωρισει εκδιδομενο ατομο που ν ειναι φορεας ποτε?????
ολες ξεκηναν με παρτουζες και ακαποτα και μετα μ τ παιζουν σοβαρες ...δεν λεω οτι φτεν οι καβλες οδηγούν εκυ..Αλλα δεν σε φτει κανενας να πηγενεις ν εκδιδεσαι και να βαζεις σ κίνδυνο ζωες ..εμενα αυτο μ ενοχλει..δεν τισ βαζω ολες στ υδιο καζανι αλλα στα τόσα χρόνια εμπηρειας εχουν δει τ ματια μου ακομα κ πρεζακια που μεταμορφοθηκαν σε μοντελα..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξης, οκ δεν σε νιαζει η υγεια του πελατη(κακως), η δικια σου υγεια δεν σε νιαζει? επειδη εισαι ιεροδουλη παει να πει οτι δεν εισαι ανθρωπος και οτι πρεπει να ρισκαρεις να κολλας οτι κουβαλαει ο αλλος?
Κανεις ενα μικρο λαθος.Οταν λεμε ιεροδουλη εννοουμε το ατομο που εχει αδεια ασκησεως επαγγελματος ιεροδουλης και εινα υποχρεωμενο καθε 15 μερες να περνα απο εξετασεις απο δημοσιο νοσοκομειο.
Ποιες και ποσες τρανς εχουν αυτη την αδεια;Σχεδον καμια και εδω φταιει και το κρατος που δεν διευκοληνει τα πραγματα.Εδω σχετικα τα πραγματα ειναι ακομα καλα.Στην αθηνα ειδικα με τους λαθρομεταναστες εκει να δεις τι γινεται.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Ναι εχεις δικιο,δικο μου λαθος. Κατι τουλαχιστον που θα ερπεπε να παρηγορεί οσους πανε με τρανς ειναι οτι οι τρανς δεν πιστευω οτι πανε με λαθρομεταναστες, αυτοι ειναι κυρίως  που κουβαλανε αρρωστιες, φυσικα οπως και παντα θα υπαρχουν και εξερεσεις στον κανονα αλλα η αποψη μου ειναι οτι οι μεταναστες πανε και γαμανε στο μεταξουργειο και δεν ψαχνουν στο ιντερνετ για αγγελιες τρανσεξουαλ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ναι εχεις δικιο,δικο μου λαθος. Κατι τουλαχιστον που θα ερπεπε να παρηγορεί οσους πανε με τρανς ειναι οτι οι τρανς δεν πιστευω οτι πανε με λαθρομεταναστες, αυτοι ειναι κυρίως  που κουβαλανε αρρωστιες, φυσικα οπως και παντα θα υπαρχουν και εξερεσεις στον κανονα αλλα η αποψη μου ειναι οτι οι μεταναστες πανε και γαμανε στο μεταξουργειο και δεν ψαχνουν στο ιντερνετ για αγγελιες τρανσεξουαλ
:grin: :grin: Παλι θα σε διορθωσω.Στην αθηνα συμβαινει το εξης.Στα στεκια των λαθρομεταναστων πανε ελληνες και κανουν ψωνηστηρι.Με 5 η 10 ευρω καθονται και κανουν ακαποτες αλλαξωκολιες.
Εγω ξερω περιπτωσηστον κυκλο μου ο οποιος γαμησε ακαποτα τρανς κολλησε ειτζ γαμησε ακαποτα την εγκυο γυναικα του με αποτελεσμα και αυτη και το παιδι να κολλησουν ειτζ.
Να το συνεχισω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
:grin: :grin: Παλι θα σε διορθωσω.Στην αθηνα συμβαινει το εξης.Στα στεκια των λαθρομεταναστων πανε ελληνες και κανουν ψωνηστηρι.Με 5 η 10 ευρω καθονται και κανουν ακαποτες αλλαξωκολιες.
Εγω ξερω περιπτωσηστον κυκλο μου ο οποιος γαμησε ακαποτα τρανς κολλησε ειτζ γαμησε ακαποτα την εγκυο γυναικα του με αποτελεσμα και αυτη και το παιδι να κολλησουν ειτζ.
Να το συνεχισω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
πολυ ωραια ..μπραβο
 
  • Like
Αντιδράσεις: BOUGA

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Μια φορα γαμησε ακαποτα και κολλησε? Λιγο τραβιγεμνο, μπορει ο φιλος σου να γαμαγε συστηματικα ακαποτα και να μην το ελεγε
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Εγω παντος οσες καυλες και να εχω θα εχω σκεφτει ποτε να το κανω ακαποτα, μια φορα μου ειχε σπασει το προφυλακτικο και ειχα χεστει πανω μου, ειχα παει στον γιατρο καυτεθειαν του ειπα την περιπτωση και μου λεει φυγε δεν εχεις κολλησει κατι ειναι σχεδον απιθανο ,ειδικα οταν του ειπα οτι ηταν ελληνιδα
 

Tony-Montana

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Για την συγκεκριμενη τρανς που κάνει ακαποτα το επιβεβαιώνω και εγω. 2 φορές πήγα μαζί της και μου ζήτησε και τις 2 φορές ακαποτο.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Εγω δεν εχω καταλαβει ποια ειναι, εχει ερθει ποτε αθηνα?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μια φορα γαμησε ακαποτα και κολλησε? Λιγο τραβιγεμνο, μπορει ο φιλος σου να γαμαγε συστηματικα ακαποτα και να μην το ελεγε
Εκανε τακτικα το δρομολογιο θεσσαλονικη -Σοφια.οποτε προφανως δεν το κολλησε με την πρωτη φορα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0
Karenka24cm / AvaTOP24cm / Ava_24cm / Regina

6993154415 / 6995219043



Καλησπέρα στην παρέα,

Γράφω για πρώτη φορά αλλά για την συγκεκριμένη κοπέλα ΠΡΕΠΕΙ να γράψω ώστε να αποφευχθούν απογοητεύσεις.

Αφού λοιπόν χθες το κάτω κεφάλι έπεισε το πάνω να δοκιμάσω την κοπέλα που αναφέρω εδώ, παρ’ όλο που δεν υπάρχουν κριτικές και η υπόθεση μύριζε απάτη (3 διαφορετικά ονόματα, 2 διαφορετικά τηλέφωνα), έκλεισα εύκολα μέσω τηλεφώνου ραντεβού. Επειδή είχα τις αμφιβολίες μου, ζήτησα να μου στείλει μέσω βαϊπερ μια φωτογραφία της ώστε να πειστώ ότι είναι η ίδια κοπέλα με την κοπέλα που είναι στις φωτογραφίες της αγγελίας, κάτι που δεν έκανε. Το διαμέρισμα είναι στο κέντρο της πόλης (περιοχή Πλατεία Αντιγονιδών) και το κόστος 100 για 30 και 150 για 60 λεπτά. Αφού η κοπέλα καθυστέρησε μισή ώρα επειδή έβαζε το μέϊκ απ της, μου άνοιξε επιτέλους την εξώπορτα.

Ανεβαίνω στον πρώτο όροφο και μου ανοίγει ένας περίπου 2 μέτρα άντρας με περούκα και κάτι μπράτσα σαν τον Σβαρτσενέγκερ. Φορούσε ένα διάφανο μπέιμπι ντολ όπου κρεμόταν μια τεράστια ψωλάρα. Του (της?) είπα ευχαριστώ πολύ και έφυγα με ελαφριά πηδηματάκια μια και δεν μου αρέσουν κροσντρέσερ.

Εύχομαι να βοήθησα λίγο.
 

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
η άσπα που είναι αυτές τις μέρες σαλονικα, ξέρουμε τι παίζει? ενεργητική ή παθητική? παίζει μπάλα στην πιάτσα?

Ειχα γράψει στο παρελθόν φασούλα με Ασπα στο ΤS24 εντελώς τυχαία. Παίζει και ενεργητικά και παθητικα. Θα τη ξαναδοκίμαζα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
H πρωτη δραστηριοποιειται στην αθηνα.Οι συναδελφοι απο αθηνα εχουν γραψει οτι ειναι βουλγαρα.Οι φωτο ειναι πραγματικες αλλα δεν ειναι το σουπερ ουαου στο κρεβατι.
Για την ρωξανα δεν γνωριζω αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που βαζουν αγγελια μαζι.
Αν μπορει καποιος συναδελφος απο αθηνα να ενημερωσει...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
H πρωτη δραστηριοποιειται στην αθηνα.Οι συναδελφοι απο αθηνα εχουν γραψει οτι ειναι βουλγαρα.Οι φωτο ειναι πραγματικες αλλα δεν ειναι το σουπερ ουαου στο κρεβατι.
Για την ρωξανα δεν γνωριζω αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που βαζουν αγγελια μαζι.
Αν μπορει καποιος συναδελφος απο αθηνα να ενημερωσει...

και οι 2 από Βουλγαρία. Η Γκαλένα έκανε καλά ματσάκια μέχρι που έβαλε στήθος και την ...... ψώνισε ! Έκτοτε το μυαλό είναι στα φράγκα και όχι στο σεξ. Η Ροξάνα από κοντά δυστυχώς δεν λέει, αν και είναι πολύ πιο φιλότιμη στον αγώνα. Στην Αθήνα πριν καιρό έπαιρναν 30 ή 40 ευρώ ανάλογα με την ώρα και το πόσες φορές θα σκόραρες. Προσωπικά τις έπαιρνα για παθητικές, δεν νομίζω ότι μπορούν στο ενεργητικό κομμάτι.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
και οι 2 από Βουλγαρία. Η Γκαλένα έκανε καλά ματσάκια μέχρι που έβαλε στήθος και την ...... ψώνισε ! Έκτοτε το μυαλό είναι στα φράγκα και όχι στο σεξ. Η Ροξάνα από κοντά δυστυχώς δεν λέει, αν και είναι πολύ πιο φιλότιμη στον αγώνα. Στην Αθήνα πριν καιρό έπαιρναν 30 ή 40 ευρώ ανάλογα με την ώρα και το πόσες φορές θα σκόραρες. Προσωπικά τις έπαιρνα για παθητικές, δεν νομίζω ότι μπορούν στο ενεργητικό κομμάτι.
Συμφωνω απολυτα με την τελευταια σου προταση.Σε καμια περιπτωση δεν τις λες ενεργητικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom