Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Αφού δεν το θεωρείτε υποτιμητικό γιατί μπαίνετε στην διαδικασία
να αναρωτιέστε αν είναι? :think:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
εδω μεσα ειναι Σοδομα και Γομορα ?????
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
φίλε όταν έχουν γκόμενο η μαστρωπό περιμένεις να σου πουν ναι πάμε για καφέ έστω και φιλικά από την στιγμή που σε γνώρισαν σαν πελάτη μόνο?
Ξέρεις καθημερίνα πόσες προτάσεις για καφέ έχουν?
ρε παιδια τι καφεδες και κοθραφεξαλα λεμε? μιν περιμενετε κατα την γνωμη μου ..... και εξαλου τι θα βγη στο φιναλε? ενα πηδημα δωρο? 
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τι καφεδες και κοθραφεξαλα λεμε? μιν περιμενετε κατα την γνωμη μου ..... και εξαλου τι θα βγη στο φιναλε? ενα πηδημα δωρο? 

Μα δεν το είπα εγώ αυτό.Στον φίλο παραπάνω που  λεεί για τον λόγο που δεν βγαίνουν για καφέ με πελάτες τους.
Είναι δυνατόν να βγούνε έτσι απλά;Ειδικά όταν έχουν γκόμενο η νταβατζή :cheesy:

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Συμβαίνει, ενίοτε, ...και το αντίθετο

Δηλαδή να σε γνωρίσουν ως φίλο (άρα να σου προτείνουν αυτές να πάτε για καφέ) και να μην σας θέλουν για πελάτες ...

Προλαβαίνω τις τυχόν απορίες σας, διευκρινίζοντας ότι η φιλική γνωριμία έγινε με γνωστό το δεδομένο ότι η κοπέλα είναι επαγγελματίας ιερόδουλος

είπαμε, ότι αυτά συμβαίνουν ..."ενίοτε"

:cool2:
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Συμβαίνει, ενίοτε, ...και το αντίθετο

Δηλαδή να σε γνωρίσουν ως φίλο (άρα να σου προτείνουν αυτές να πάτε για καφέ) και να μην σας θέλουν για πελάτες ...

Προλαβαίνω τις τυχόν απορίες σας, διευκρινίζοντας ότι η φιλική γνωριμία έγινε με γνωστό το δεδομένο ότι η κοπέλα είναι επαγγελματίας ιερόδουλος

είπαμε, ότι αυτά συμβαίνουν ..."ενίοτε"

:cool2:
και εγω να συμπληρωασο κατι που μου ετυχε πριν ακριβωσ 13 χρονια ... μεσα στο δωματιο την ωρα που τελειωσαμε μου λεει " ΕΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΗΣ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ" αντε τωρα βγαλετε συμπερασμα!!!!!!
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Μα δεν το είπα εγώ αυτό.Στον φίλο παραπάνω που  λεεί για τον λόγο που δεν βγαίνουν για καφέ με πελάτες τους.
Είναι δυνατόν να βγούνε έτσι απλά;Ειδικά όταν έχουν γκόμενο η νταβατζή :cheesy:
παλικαρι μου να σε διορθωσω λιγο αν θελεις....... οι νταβατζιδες μασ εχουν αφιση χρονους απο καιρο..... αγαπητικος γκομενος το δεχομε......
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συμβαίνει, ενίοτε, ...και το αντίθετο

Δηλαδή να σε γνωρίσουν ως φίλο (άρα να σου προτείνουν αυτές να πάτε για καφέ) και να μην σας θέλουν για πελάτες ...

Προλαβαίνω τις τυχόν απορίες σας, διευκρινίζοντας ότι η φιλική γνωριμία έγινε με γνωστό το δεδομένο ότι η κοπέλα είναι επαγγελματίας ιερόδουλος

είπαμε, ότι αυτά συμβαίνουν ..."ενίοτε"

:cool2:

Δεν έχει σημασία αν ήταν η όχι ιερόδουλος.Αλλά οι συνθήκες που γνωριστήκατε.
Σαν πελάτης της μου φαίνεται πολύ δύσκολο να σου προτείνει αύτή μάλιστα για καφέ
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παλικαρι μου να σε διορθωσω λιγο αν θελεις....... οι νταβατζιδες μασ εχουν αφιση χρονους απο καιρο..... αγαπητικος γκομενος το δεχομε......

Αν δεν ξέρεις από τον χώρο μην μιλάς έτσι αβασάνιστα :)
Πολλές δεν έχουν νταβατζή αλλά μερικές έχουν.Αλλά και ο γκόμενος-αγαπητικός πολλές φορές ασκεί και τον ρόλο του νταβά
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Δεν έχει σημασία αν ήταν η όχι ιερόδουλος.Αλλά οι συνθήκες που γνωριστήκατε.
Σαν πελάτης της μου φαίνεται πολύ δύσκολο να σου προτείνει αύτή μάλιστα για καφέ
παλικαρια τα ζοω εχουν ξηπνηση απο καιρο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
και εγω να συμπληρωασο κατι που μου ετυχε πριν ακριβωσ 13 χρονια ... μεσα στο δωματιο την ωρα που τελειωσαμε μου λεει " ΕΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΗΣ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ" αντε τωρα βγαλετε συμπερασμα!!!!!!

Την ρώτησες :

"γιατί να μην πηγαίνω σε μπουρδέλα???"

Εσύ, έβγαλες κάποιο συμπέρασμα ??? ...η απλά σου έκανε εντύπωση αυτή η φράση ???
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Την ρώτησες :

"γιατί να μην πηγαίνω σε μπουρδέλα???"

Εσύ, έβγαλες κάποιο συμπέρασμα ??? ...η απλά σου έκανε εντύπωση αυτή η φράση ???
δυστυχος θα σε λυπησω δεν προλαβα να την ρωτησω γιατι μου ειπε αυτη την φραση στα αγγλικα! εβγενε απο το δωματιο και να σου τονισο και το εξης περασαμε θαυμασια στο δωματιο κανενα προβλημα..... μιλαμε για το 1996 στο μπουδελο τησ κων/λεωσ 166
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δυστυχος θα σε λυπησω δεν προλαβα να την ρωτησω γιατι μου ειπε αυτη την φραση στα αγγλικα! εβγενε απο το δωματιο και να σου τονισο και το εξης περασαμε θαυμασια στο δωματιο κανενα προβλημα..... μιλαμε για το 1996 στο μπουδελο τησ κων/λεωσ 166

Μην μας πεις οτι σε καψουρευτηκέ κιόλας :2funny:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
φίλε όταν έχουν γκόμενο η μαστρωπό περιμένεις να σου πουν ναι πάμε για καφέ έστω και φιλικά από την στιγμή που σε γνώρισαν σαν πελάτη μόνο?
Ξέρεις καθημερίνα πόσες προτάσεις για καφέ έχουν?
σωστά
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
οχι φιλε μου δεν με καψουρευτικε, δεν θελω εγω να με καυψουρευοντε ειδικα πληρωμενες πορνες!

και μου αρέσει που λέτε μετά οτι δεν θεωρείται υποτιμιτικό το επάγγελμα της πόρνης :2funny:
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
και μου αρέσει που λέτε μετά οτι δεν θεωρείται υποτιμιτικό το επάγγελμα της πόρνης :2funny:
φιλε θα σου υπενθημησω κατι ¨ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ" εχεις μιαλο να καταλαβης ελπιζω.......
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Αν δεν ξέρεις από τον χώρο μην μιλάς έτσι αβασάνιστα :)
Πολλές δεν έχουν νταβατζή αλλά μερικές έχουν.Αλλά και ο γκόμενος-αγαπητικός πολλές φορές ασκεί και τον ρόλο του νταβά
νά σέ διορθώσω λίγο ..σχεδόν όλες έχουν νταβατζή ιμπερισάριο η νταβατζή αγαπητικό ..ελάχιστες οχι...ο νοών νοήτω
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
1)Το να εκδίδεται με οποιοδήποτε τρόπο μια μια γυναίκα για χρήματα το θεωρείτε υποτιμητικό και πόσο ανεκτικοί μπορεί να είμαστε με το επάγγελμα αυτό?
2)Αποδεχόμαστε μια πόρνη αν ανήκει στο κοινωνικό μας περιβάλλον?
Ενδιαφερον θεματακι φιλε...σε αριθμησα για να πω την αποψη μου πανω σε αυτα ακριβως που εθεσες...

1)Σημασια δεν εχει το τι θεωρει ο καθενας για αυτο το επαγγελμα...η ουσια ειναι πως ναι,ειναι υποτιμητικο...απο αυτους αραγε που θα υποστηριξουν το αντιθετο,ποσοι αραγε θα λοξοκοιταξουν μια κοπελια που θα δηλωσει οτι εκδιδεται? :think:

Τωρα για το αλλο που λες για γινε λιγο πιο σαφης...τι εννοεις 'ανεκτικοι' με το επαγγελμα αυτο?Εμεις τις ανεχομαστε τις κοπελες αυτες η εκεινες εμας? :think: Εμεις επιτελουμε βαρυ κοινωνικο εργο με τεραστιο ψυχικο αλλα και σωματικο κοστος η εκεινες? :think:

2)Αποδεχομαι φυσικα μια πορνη αν ανηκει στο κοινωνικο μου περιβαλλον...δεν χρειαζεται να αναλωθω στο να λεω κλισε τυπου 'ειναι κι αυτες ανθρωποι'...ας πω απλα οτι σε καποιους τομεις της ζωης μας 'ειμαστε κι εμεις πορνες'...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom