Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
γιατί άμα? άμα άμα, άμα η γιαγιά μου είχε ρόδες...

βάλε μια αγγελία για ώριμες ή μη γενναιόδωρες κυρίες να δούμε κατά πόσο είναι παιχνιδάκι και τόσο γαμάτη αυτή η δουλειά.

καλα ειδικα για αντρα δεν ειναι και κανα ζορι. Αν κανει και το κυκλο του με γενναιοδωρες κυριες ειναι αρχοντας. Μονη παραχωρηση οτι θα πρεπει να πεσει στο μπλε χαπακι.
 

Επισκέπτης
κι εσύ, αγγελία και βουρ στο εύκολο χρήμα, φτάνει με την γκρίνια.
πράγματι μισά μισά είναι αλλά αν βάλεις μέσα τα λεφτά που δίνουν στο ξενοδοχείο και στον πρακτορείο και στα αεροπορικά, διατροφή κλπ δεν βγαίνει και όσο μεγάλο ποσό νομίζουμε...
Δεν κάνω εγώ για αυτήν την δουλειά ούτε κοιλικούς έχω,ούτε μπόι,ούτε τίποτα,απλά είμαι τεκνό,δεν φτάνει!!! :grin:

Αυτά δεν είναι έξοδα του manager/νταβατζή;;; :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
καλα ειδικα για αντρα δεν ειναι και κανα ζορι. Αν κανει και το κυκλο του με γενναιοδωρες κυριες ειναι αρχοντας. Μονη παραχωρηση οτι θα πρεπει να πεσει στο μπλε χαπακι.

μιλάμε ας πούμε για τον παπαζόλη που από τη μία γκρινιάζει ότι είναι αρσενικός και δεν βγάζει εύκολο χρήμα και από την άλλη γκρινιάζει που τον στριμώχνουνε χοντρές στα μπαρ, έτσι?  :2funny: :2funny:
και ο άλλος κάπως έτσι μου φάνηκε αυτό που είπε  :grin:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
γιατί άμα? άμα άμα, άμα η γιαγιά μου είχε ρόδες...

βάλε μια αγγελία για ώριμες ή μη γενναιόδωρες κυρίες να δούμε κατά πόσο είναι παιχνιδάκι και τόσο γαμάτη αυτή η δουλειά.
η μεγαλη διαφορα ειναι οτι Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ  γυναικα ,βρισκει καποιον που πληρωνει για να τη γαμησει.
Ενω για εμας τους αντρες δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
η μεγαλη διαφορα ειναι οτι Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ  γυναικα ,βρισκει καποιον που πληρωνει για να τη γαμησει.
Ενω για εμας τους αντρες δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο.

δικαιολογίες, άμα βρεις καμιά ζαρωμένη που να της αρέσουν τα τρυφερούδια μια χαρά θα σε πληρώσει.

αλλά έχω την εντύπωση πως εμ θέτε να σας πλερώνουν εμ να είναι και όμορφες.
μακάρι να ήταν έτσι η δουλειά της πουτάνας.
 

Επισκέπτης
μιλάμε ας πούμε για τον παπαζόλη που από τη μία γκρινιάζει ότι είναι αρσενικός και δεν βγάζει εύκολο χρήμα και από την άλλη γκρινιάζει που τον στριμώχνουνε χοντρές στα μπαρ, έτσι?  :2funny: :2funny:
και ο άλλος κάπως έτσι μου φάνηκε αυτό που είπε  :grin:
δικαιολογίες, άμα βρεις καμιά ζαρωμένη που να της αρέσουν τα τρυφερούδια μια χαρά θα σε πληρώσει.
αλλά έχω την εντύπωση πως εμ θέτε να σας πλερώνουν εμ να είναι και όμορφες.
μακάρι να ήταν έτσι η δουλειά της πουτάνας.
Oxί μωρή λάθος κάνεις!!! :birdman:
Ας μου έδινε 100e η κάθε χοντρή και δεν είχα πρόβλημα τις πηδούσα!!! :booty: :dancing:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
To γυναικειο φυλο ειναι και το ισχυρο.

Παντα μαζευει το χρημα οπως και να 'χει και παντα συνδιαζει χρημα με σεξ οπως και να 'χει!
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
δικαιολογίες, άμα βρεις καμιά ζαρωμένη που να της αρέσουν τα τρυφερούδια μια χαρά θα σε πληρώσει.

αλλά έχω την εντύπωση πως εμ θέτε να σας πλερώνουν εμ να είναι και όμορφες.
μακάρι να ήταν έτσι η δουλειά της πουτάνας.
....κι αυτος καπως ετσι το σκεφτηκε
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Και ειδαμε, και ακουσαμε, και μαθαμε... Οποιος θελει ας ειναι απολυτος. Εσυ ισως αποκλειεις το γεγονος οτι καποιος μπορει να παντρευτει καποια, η οποια στο παρελθον ηταν amateur call girl,και να μην το μαθει και ποτε. Αλλα φυσικα επειδη δεν το ξερει, δεν υπαρχει προβλημα.... Και να μην πουμε για τις αδιστακτες "κρυφοπουτανες"....
Φυσικά και υπάρχει πρόβλημα αν παντρευτείς μια τέτοια.
Και φυσικά δεν είναι άγιες οι κρυφοπουτάνες.

Αλλά τι κάθομαι και συζητάω ... εδώ βγάλαμε τα πουταναριά άγια και λειτούργημα με μια ομοψυχία, ενώ όταν συζητάμε για δικαστικούς ή στρατιωτικούς είναι default φαύλοι ...
Ρε δε μας παρατάτε λέω εγώ ...

Αλήθεια εγώ γιατί να μην πάω με γιαγιάδες ή και ... παππούδες!!!
Λειτούργημα δεν είναι είπαμε?
Όοοοχι δεν θα το κάνω για τα λεφτά ... ποιος είπε κάτι τέτοιο???!!! :2funny:

Το επαγγελμά μας ή εμφάνιση μας προσιαδιάζει πάρα πολλά για τον χαρακτήρα μας.
Κρίνε πάντα από την εμφάνιση!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η ιερόδουλη έχει δύο πρόσωπα....ένα μέσα στο 'σπίτι' που πουλάει από μόνη της την αξιοπρέπειά της,  γιατί το απαιτεί αυτή η δουλειά ....και το δεύτερο   έξω από αυτό που   έγκειτε τελικά στην προσωπικότητά της το τι θα εμφανίσει...το   έχω διαπιστώσει από προσωπική εμπειρεία με τέτοιες γυναίκες .....  και δεν έχω μετανοιώσει που έχω κυκλοφορήσει ακόμα και σε παρέες μου μαζύ τους....
 

Επισκέπτης
Βρε και την γκομένα/γυναίκα σου μπορεί να πετύχεις με κανέναν πελάτη έτσι όπως έχουν ζορίσει οι καιροί,για αυτό χτυπάτε πάντα κουδούνι πριν μπείτε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η ιερόδουλη έχει δύο πρόσωπα....ένα μέσα στο 'σπίτι' που πουλάει από μόνη της την αξιοπρέπειά της,  γιατί το απαιτεί αυτή η δουλειά ....και το δεύτερο   έξω από αυτό που   έγκειτε τελικά στην προσωπικότητά της το τι θα εμφανίσει...το   έχω διαπιστώσει από προσωπική εμπειρεία με τέτοιες γυναίκες .....  και δεν έχω μετανοιώσει που έχω κυκλοφορήσει ακόμα και σε παρέες μου μαζύ τους....
εσυ δε μετρας, διοτι εχεις κυκλοφορησει με ιεροδουλες που δεν ειναι ιεροδουλες..  :)
 

Επισκέπτης
Οχι αλλα θεωρω υποτιμητικο το να ειναι ιεροδουλος και να κανει την κυρια με τις καμελιες εχωντας υφος 10 καρδιναλιων  :idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Οχι αλλα θεωρω υποτιμητικο το να ειναι ιεροδουλος και να κανει την κυρια με τις καμελιες εχωντας υφος 10 καρδιναλιων  :idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

εγώ πάλι θεωρώ υποτιμητικό να είναι κάποια πουτάνα στην ψυχή και να κάνει την κυρία με τις καμέλιες έχοντας ύφος 10 καρδιναλίων

μάλιστα αν με ρωτούσες με ποια από τις δύο θα μου ήταν πιο εύκολο να έχω κάποια σχέση θα σου απαντούσα "εύκολα με την ιερόδουλη παρά με την πουτάνα στην ψυχή"
 

Επισκέπτης
εγώ πάλι θεωρώ υποτιμητικό να είναι κάποια πουτάνα στην ψυχή και να κάνει την κυρία με τις καμέλιες έχοντας ύφος 10 καρδιναλίων

μάλιστα αν με ρωτούσες με ποια από τις δύο θα μου ήταν πιο εύκολο να έχω κάποια σχέση θα σου απαντούσα "εύκολα με την ιερόδουλη παρά με την πουτάνα στην ψυχή"
Σωστος ο κανενας!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
εγώ πάλι θεωρώ υποτιμητικό να είναι κάποια πουτάνα στην ψυχή και να κάνει την κυρία με τις καμέλιες έχοντας ύφος 10 καρδιναλίων

μάλιστα αν με ρωτούσες με ποια από τις δύο θα μου ήταν πιο εύκολο να έχω κάποια σχέση θα σου απαντούσα "εύκολα με την ιερόδουλη παρά με την πουτάνα στην ψυχή"

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Φυσικά και υπάρχει πρόβλημα αν παντρευτείς μια τέτοια.
Και φυσικά δεν είναι άγιες οι κρυφοπουτάνες.

Αλλά τι κάθομαι και συζητάω ... εδώ βγάλαμε τα πουταναριά άγια και λειτούργημα με μια ομοψυχία, ενώ όταν συζητάμε για δικαστικούς ή στρατιωτικούς είναι default φαύλοι ...
Ρε δε μας παρατάτε λέω εγώ ...

Αλήθεια εγώ γιατί να μην πάω με γιαγιάδες ή και ... παππούδες!!!
Λειτούργημα δεν είναι είπαμε?
Όοοοχι δεν θα το κάνω για τα λεφτά ... ποιος είπε κάτι τέτοιο???!!! :2funny:

Το επαγγελμά μας ή εμφάνιση μας προσιαδιάζει πάρα πολλά για τον χαρακτήρα μας.
Κρίνε πάντα από την εμφάνιση!!!

Αρκετοι εδω μεσα θα πηγαιναν με μεγαλυτερες γυναικες για χρηματα. Και μερικοι πιστευω θα γαμουσαν και κανα "δροσερο" αγορι για χαρτζιλικι. Πρεπει να ανοιξουμε μια σχετικη ψηφοφορια για να δουμε νουμερα...
Ναι ο αστυνομικος που φυτευει μολοτοφ σε καποιον αθωο ειναι μουνοπανο, ο εισαγγελεας που θα σου φορτωσει ακομα και την δολοφονια του Καποδιστρια ειναι μουνοπανο,το "πιλαφι" που διεταξε τον αδερφο μου να πεταξει καλες και αχρησιμοποιητες προμηθειες απο το καραβι του ΠΝ για αγνωστους λογους ενω τα πληρωνει ο φορολογουμενος ειναι και αυτος μουνοπανο. Θες και αλλα?

Αν κρινουμε καποιον απο την εμφανιση τοτε απο την ξυνη και στραβοχυμενη φατσα μερικων μπατσων-δικαστικων-στρατιωτικων-πολιτικων κτλ μπορουμε να καταλαβουμε για ποσο κακους ανθρωπους μιλαμε. Για να τελειωνουμε. Με ιεροδουλο μπορω να κανω παρεα. Με μπατσο-δικαστικο-στρατιωτικο-πολιτικο οχι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom