Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Μπήκα να τσεκάρω από περιέργεια και βλέπω να ανακυκλώνονται και σήμερα οι ίδιες μαλακίες...

Erinal, κοπελίτσα μου είσαι επισήμως για τον πούτσο (ξεπέρνα όσα κόμπλεξ έχεις και βρες ζωή, γιατί αυτό που κάνεις μόνο πρόσκαιρα θα σε βοηθήσει).

Επίσης, για τον πούτσο είναι όσοι από δω μέσα της έχουν στείλει p.m. πιστεύοντας ότι θα την πιπώσουν (στην τελική, χάρη θα της έκαναν).
Να σκέφτεστε και λίγο λογικά μάγκες...

Τώρα για όσους ασχολούνται μαζί της κάνοντας πλάκα ή για να περάσει η ώρα τους, εκτελούν φιλανθρωπικό έργο (ή φιλοζωικό, αν προτιμάτε).
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Μέχρι στιγμής κανένας από εδώ μέσα δεν το έχει επιβεβαιώσει. Να υποθέσω ότι όλοι είμαστε Gentlemans ;

Αν στο επιβεβαιωνε θα βεβαιωνοσουν εσυ ετσι ; :rolleyes:Ε μα τα θελει ο ποπος σας  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Μπήκα να τσεκάρω από περιέργεια και βλέπω να ανακυκλώνονται και σήμερα οι ίδιες μαλακίες...

Erinal, κοπελίτσα μου είσαι επισήμως για τον πούτσο (ξεπέρνα όσα κόμπλεξ έχεις και βρες ζωή, γιατί αυτό που κάνεις μόνο πρόσκαιρα θα σε βοηθήσει).

Επίσης, για τον πούτσο είναι όσοι από δω μέσα της έχουν στείλει p.m. πιστεύοντας ότι θα την πιπώσουν (στην τελική, χάρη θα της έκαναν).
Να σκέφτεστε και λίγο λογικά μάγκες...

Τώρα για όσους ασχολούνται μαζί της κάνοντας πλάκα ή για να περάσει η ώρα τους, εκτελούν φιλανθρωπικό έργο (ή φιλοζωικό, αν προτιμάτε).

Φιλοζωικο.. ωρες ωρες γινομαι ενα animal.. :boobies:  Επι τοις ουσιας...Τι κομπλεξ πιστευεις οτι εχω; Πιστευω οτι μπορω να το ξεπερασω αλλα χρειαζομαι βοήθεια να το αναγνωρισω :rockon: :rockon:

 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Φιλοζωικο.. ωρες ωρες γινομαι ενα animal.. :boobies:  Επι τοις ουσιας...Τι κομπλεξ πιστευεις οτι εχω; Πιστευω οτι μπορω να το ξεπερασω αλλα χρειαζομαι βοήθεια να το αναγνωρισω :rockon: :rockon:

  Ετσι ετσιιιιιιιιιι
  Τι Μεσσι και Ινιεσταααααααααααααα

  στην πρεζα ριχτουςςςς ολουςςςςς

  χαχαχαχαχαχαχχα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
  Ετσι ετσιιιιιιιιιι
  Τι Μεσσι και Ινιεσταααααααααααααα

  στην πρεζα ριχτουςςςς ολουςςςςς

  χαχαχαχαχαχαχχα

Η μεγαλυτερη πρεζα ειναι η πουτσα τελικα. Ή λες.. πρεπει να γινω μιζερη και να σκεφτομαι οτι πρεπει να μυξοπαρθενισω για να βρω αποκατασταση στον ματαιο τουτο κοσμο και νταβατζιλικι σπονσορατο;
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Φιλοζωικο.. ωρες ωρες γινομαι ενα animal.. :boobies:  Επι τοις ουσιας...Τι κομπλεξ πιστευεις οτι εχω; Πιστευω οτι μπορω να το ξεπερασω αλλα χρειαζομαι βοήθεια να το αναγνωρισω :rockon: :rockon:

Ανίατο παλιομαλακισμένη
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ανίατο παλιομαλακισμένη


Γιατι με βριζεις τυπε; Σου φερθηκα ομορφα; σου φερθηκα ωραια ; Ημουνα αγενης μαζι σου; Γιατι βγάζεις καημο  λες και με ξερεις προσωπικως. Γελα παιδακι μου και μην χαλας την καρδουλα σου και τα νευρα σου χωρις λογο. :-*
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Η μεγαλυτερη πρεζα ειναι η πουτσα τελικα. Ή λες.. πρεπει να γινω μιζερη και να σκεφτομαι οτι πρεπει να μυξοπαρθενισω για να βρω αποκατασταση στον ματαιο τουτο κοσμο και νταβατζιλικι σπονσορατο;


   Ολη δικια σου

  αχχαχαχαχαχαχχαχαχχχαχ


 
 

Συνημμένα

  • Για Ερι.JPG
    Για Ερι.JPG
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 20

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μην υποτιμας την γλωσσα μου κανει θαυματα.  :grin:

βρε κούκλα γλύψε όσες πούτσες γουστάρεις, αφεντικό στο στόμα σου θα βάλεις?.... απλά πρόσεχε μην τις δαγκώνεις....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η μεγαλυτερη πρεζα ειναι η πουτσα τελικα. Ή λες.. πρεπει να γινω μιζερη και να σκεφτομαι οτι πρεπει να μυξοπαρθενισω για να βρω αποκατασταση στον ματαιο τουτο κοσμο και νταβατζιλικι σπονσορατο;

ετσι! ερι δωσε τσιμπουκια στον λαο  :pipa1:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.843
Κριτικές
90
Like
36.975
Πόντοι
25.467
Η μεγαλυτερη πρεζα ειναι η πουτσα τελικα. Ή λες.. πρεπει να γινω μιζερη και να σκεφτομαι οτι πρεπει να μυξοπαρθενισω για να βρω αποκατασταση στον ματαιο τουτο κοσμο και νταβατζιλικι σπονσορατο;

Νάτος και ο  Gentelmen.

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη !!!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
:o :o :o :o γκαμπουλι... σαν μανιταρι μαγικο ειναι κοκκινη και στρουμπουλη και ετοιμη ..  :grin:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
βρε κούκλα γλύψε όσες πούτσες γουστάρεις, αφεντικό στο στόμα σου θα βάλεις?.... απλά πρόσεχε μην τις δαγκώνεις....  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν καταστρεφουμε ποτε ο,τι μας προσφερει χαρα.. ;)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Γιατι με βριζεις τυπε; Σου φερθηκα ομορφα; σου φερθηκα ωραια ; Ημουνα αγενης μαζι σου; Γιατι βγάζεις καημο  λες και με ξερεις προσωπικως. Γελα παιδακι μου και μην χαλας την καρδουλα σου και τα νευρα σου χωρις λογο. :-*

Μου την δίνει αυτό που κάνεις ή μάλλον μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι.
Κακώς ασχολούμαι βέβαια (ανακαλώ την τελευταία βρισιά, όχι βέβαια όλα τα προηγούμενα τα οποία είμαι σίγουρος ότι είναι αληθή, αλλά σε τελική ανάλυση, στ' αρχίδια μου κιόλας)
Άντε γεια
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Μου την δίνει αυτό που κάνεις ή μάλλον μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι.
Κακώς ασχολούμαι βέβαια (ανακαλώ την τελευταία βρισιά, όχι βέβαια όλα τα προηγούμενα τα οποία είμαι σίγουρος ότι είναι αληθή, αλλά σε τελική ανάλυση, στ' αρχίδια μου κιόλας)
Άντε γεια

Και δεν εχεις και αδικο και μενα μου ανεβαζω το αιμα στο κεφαλι ωρες ωρες. :think:
Αλλα μην μασσας αν το δεις με ευχαριστη διαθεση μπορει και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου.  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.843
Κριτικές
90
Like
36.975
Πόντοι
25.467
Και δεν εχεις και αδικο και μενα μου ανεβαζω το αιμα στο κεφαλι ωρες ωρες. :think:
Αλλα μην μασσας αν το δεις με ευχαριστη διαθεση μπορει και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου.  :)

Πρόσεχε λίγο. Δεν διευκρίνησε ποιο κεφάλι  :think:
 

Επισκέπτης
Μου την δίνει αυτό που κάνεις ή μάλλον μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι.
Κακώς ασχολούμαι βέβαια (ανακαλώ την τελευταία βρισιά, όχι βέβαια όλα τα προηγούμενα τα οποία είμαι σίγουρος ότι είναι αληθή, αλλά σε τελική ανάλυση, στ' αρχίδια μου κιόλας)
Άντε γεια

Γιατί ρε παίχτη ασχημονείς??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom