Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ααααααααααχαχαα
αλλα λεει η θεια μου.. εδω μεσα
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
για σου βέλβω αλεπού και στις πίπες μερακλού
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
...Ρε σεις, θα κάνει κανείς κανένα ψυχικό να της δώσει καμιά πούτσα στο στόμα?? Πολύ μιλάει...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
...Άστο κοριτσάκι μου...ΔΕΝ τόχεις...κι είμαστε  μεγάλοι (σε ηλικία) για να μας κοροϊδεύεις...

Πλακα κανει , νταξει για ενα απογευμα που δεν εχεις τι αλλο να κανεις 4-5 ποστ και ως εκει καλα ειναι.

Ειδαλλως αμα κανει κανεις το λαθος να καβλαντισεις και δεν το λεω μονο για την εριναλ αλλα γενικα για τις γκομενιτσες που τριγυρνανε στο διαδικτυο τοτε πιθανον να χασει τον χρονο του , επειδη εχει πεσει το καμακι στον εξω κοσμο πολλες ψαχνουν καθημερινη επιβεβαιωση μεσα απο το ιντερνετ με τον εναν η με τον αλλο τροπο. Νταξει δεν μας πειραζει αυτο , απλα εφοσον το γνωριζουμε πλεον το παιχνιδακι προσεχουμε και τελειωνει εκει ηρεμα ωραια και χωρις βρισιες και γκρινιες.

Οπως ελεγε παλια και μια μορφη φιλος μου "δεν χρειαζονται καυγαδες , ουτε τσακωμοι ουτε βρισιες ουτε χασιμο τις ψυχραιμιας τιποτε απο ολα αυτα παρα αν δεν σ αρεσει κατι περιφρονηση σαν να μην υπαρχει η μια ηρεμη και οριστικη διακοπη των σχεσεων  "  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom