Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Ντάρια τα λέει καλά. Αν και διαφωνώ με τις απόψεις της , τουλάχιστον την παραδέχομαι που κάνει το σωστό και δεν κάνει σχέση. Οι πιο πολλές ένω έχουν τις ίδιες απόψεις με την Ντάρια δεν κάνουν το σωστό, παρά σέρνουν κάποιον δύστυχο φουκαρά που πιστεύει ότι...θα ανοίξει σπίτι!  :2funny: :2funny:
Τί μαλάκες Θεέ μου!!!  :2funny:  (κέιτος θέλω σχόλιο...  :grin:  )
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
αν θες την αποψη μου και οχι του τζορζ.. με αναβει μια σκληρη, όρθια και παιχνιδιαρα πουτσα, την οποία έχω μπροστα μου..  :grin:
καλά και εσύ κάθεσαι και πληκτρολογήσεις στο site ???
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον. Εγω ειμαι 24 χρονων και μεχρι τωρα δεν σκεφτομουνα ποτε να κανω παιδι. ΔΕΝ ΘΕΛΩ μεχρι τωρα... ουτε μια σοβαρη σχεση θελω (δεν εχει σχεση που ειμαι επαγγελματιας, το σταματαω οποτε θελω).. αισθανομαι μια χαρα με την ελευθερια μου.. κανω τα ταξιδια μου, τις βολτες μου, κανονιζω εγω το ωραριο μου και κανεις δεν μου λεει τιποτα... ουτε γκρινιες ακουω, ουτε βρομικες καλτσες πλενω ουτε τιποτα τετοια.... αυτα παιδι μου.. μπορει να αλλαξω καποτε, αλλα μεχρι τωρα μια χαρα ειμαι ετσι οπως ειμαι.
ακομα εισαι μικρη φανταζομαι γιαυτο σκεφτεσαι ετσι, οταν θα περασουν μερικα χρονια ακομα μαλλον θα αλλαξεις
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
γλυκιέ μου τομμάσο.. δεν έχω ιδέα τι θα θέλω αργότερα.. Προς το παρόν μιλάμε για τις πιπες αυτό είναι το θρεντ. :pipa2:

Λοιπον Εριναλ και Νταρια καταλαβαινω αυτα που λετε

αλλα πιστευω οτι ανεξαρτητως σεξουαλικοτητας μια γυναικας ή φασης της ζωης της

νοιωθει την αναγκη να γινει μητερα.

Και πιστευω οτι το νοιωθετε και εσεις.αργοτερα ισως το εκφρασετε οκ,το δεχομαι

αλλα σε καμμια περιπτωση δεν νοιωθω οτι θα σας ενδιαφερει παντα , μονο το σεξ.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ακομα εισαι μικρη φανταζομαι γιαυτο σκεφτεσαι ετσι, οταν θα περασουν μερικα χρονια ακομα μαλλον θα αλλαξεις
Συμφωνώ και προσθέτω, Ντάρια πρόσεξε μην είναι αργά τότε...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ακομα εισαι μικρη φανταζομαι γιαυτο σκεφτεσαι ετσι, οταν θα περασουν μερικα χρονια ακομα μαλλον θα αλλαξεις
στη χωρα μου δεν θεορουμε μικρη, σε μας παντρευουντε απο τα 18 και κανουν παιδια στα 19... εμενα με εχουν ηδη αρχισει να ζαληζουν οι γονεις μου με αυτο το θεμα.. αλλα εγω το θεορω μαλακια και δεν χανω με τιποτα την ελευθερια μου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε τι είστε εσείς? Τι θέλετε τώρα να μας χαλάσετε τα κορίτσια ?????
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
στη χωρα μου δεν θεορουμε μικρη, σε μας παντρευουντε απο τα 18 και κανουν παιδια στα 19... εμενα με εχουν ηδη αρχισει να ζαληζουν οι γονεις μου με αυτο το θεμα.. αλλα εγω το θεορω μαλακια και δεν χανω με τιποτα την ελευθερια μου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνώ και προσθέτω, Ντάρια πρόσεξε μην είναι αργά τότε...
αφου δεν το θελω, δεν αισθανομαι οτο το'χω αναγκη....μια χαρα περναω και μονη μου... δλδ πρεπει να παντρευτω και να κανω παιδι επειδη το κανουν ολες σωστες γυναικες??? οκ, εγω δεν ειμαι σωστη, ειμαι τρελη και δεν θελω πολλες ευθηνες πανω στο κεφαλη μου.... εδω ειχα ενα σκιλι 3 μερες στο σπιτι μου που δεν μπορουσα να το αφησω ουτε για 2 λεπτα μονο του και τρελαθηκα... με το παιδι ειναι ακομα χειροτερα....
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
οπότε τελικά είναι κακό που μου αρέσει να γλύφω πουτσους; :think:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ρε μαγκεσ αφου η εριναλ γοθσταρει να γλειφει πουτσεσ και να φτυνει τα χυσια αλλα καμια φορα οταν πειναει τα καταπινει κιολασ.τι ποιο φυσιολογικο!ασ αφησουμε το κοριτσι να εκφραστει ανετα!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
καλή η παρέα σας αλλά πρεπει να πάω gym γιατί τα CT και τα studio εκτός απο πολλά λεφτα (στα οποια έγω γαμηθεί) είναι αλήθεια απαιτουν και καλή φυσική κατάσταση
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
τώρα την έρη ή την διώξαμε ή όντως λεει αλήθεια και ασχολειται με κατι αλλό   ;) ;)

δεν καταλαβάινω αγαπητε μου... επειδή είμαι γυναίκα πρέπει να κάνω παιδια και να κάνω οικογένεια και αυτό να είναι το μέλημα μου; και να αφήκω τις πιπες;;; :o :o :o :o
ρε παιδιά σε εκκλησία είμαι;;; :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τώρα την έρη ή την διώξαμε ή όντως λεει αλήθεια και ασχολειται με κατι αλλό   ;) ;)

Μονοι μαs καταστρεφουμε τα καλα κοριτσια.......Αφου βλεπουμε οτι το κοριτσι ειναι αστερι........Καλα κανει!!!
Ελπιζω να μην την επηρεαζουν αυτα και να .....ασχολειται με αυτο το...κατι αλλο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom