Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
εξαιρετικά.. μαυρίζω σε εξωτικές παραλίες, χορεύω σε κλάμπ και πίνω απεριτίφ και καλοκαιρινά ροφήμετα.. γενικως... :pipa1:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εξαιρετικά.. μαυρίζω σε εξωτικές παραλίες, χορεύω σε κλάμπ και πίνω απεριτίφ και καλοκαιρινά ροφήμετα.. γενικως... :pipa1:

Παντα τετοια........Το σημαντικοτερο πιστευω απο ολα οσα μου ειπεs ειναι τα....ροφηματα!!!!
Ολα τα αλλα δεν με εντυπωσιαζουνε
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ουισκάκι πίνω τζάμπα.. νερό τελείως τζάμπα γιατί έχω τρελά κονε.. πουτσες βρίσκω κάργα.. για άντρες δεν ενδιαφέρομαι... οπότε έχω λύσει το 1/3 των προβλημάτων μιας μουνάρας... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν το πιστευω.δεν μπορει μια γυναικα να ενδιαφεται μονο γι αυτο.
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
τομάσσο, δεν κατάλαβα τα σχόλια σου.Γιατί δεν το πιστεύεις..ποιό είναι το περίεργο;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
τομάσσο, δεν κατάλαβα τα σχόλια σου.Γιατί δεν το πιστεύεις..ποιό είναι το περίεργο;

γιατι εισαι γυναικα και σιγουρα ενδιαφερεσαι για μια σχεση με το αντιθετο φυλο που να εχει συναισθηματισμο

και να στηριζεται σε κατι πιο αγνο.η να στηριζεται στην επικοινωνια και την γοητεια  της προσωπικοτητας που σου

βγαζει ενας αντρας.Στα συναισθηματα που σου δημιουργει.

δεν μπορει σαν γυναικα το μονο που να σε νοιαζει να ειναι το σεξ.και ποσο καλα το κανεις με τον αλλον.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γιατι εισαι γυναικα και σιγουρα ενδιαφερεσαι για μια σχεση με το αντιθετο φυλο που να εχει συναισθηματισμο

και να στηριζεται σε κατι πιο αγνο.η να στηριζεται στην επικοινωνια και την γοητεια  της προσωπικοτητας που σου

βγαζει ενας αντρας.Στα συναισθηματα που σου δημιουργει.

δεν μπορει σαν γυναικα το μονο που να σε νοιαζει να ειναι το σεξ.και ποσο καλα το κανεις με τον αλλον.
ναι καλα και αμα μια γυναικα δεν θελει σχεσεις??? και θελει μονο το γαμισι??? κακο ειναι? αμα δεν ειναι ακομα ετοιμη για κατι σοβαρο??? (και δεν μιλαω τωρα σαν επαγγελματιας, σαν γυναικα μιλαω)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ναι καλα και αμα μια γυναικα δεν θελει σχεσεις??? και θελει μονο το γαμισι??? κακο ειναι? αμα δεν ειναι ακομα ετοιμη για κατι σοβαρο??? (και δεν μιλαω τωρα σαν επαγγελματιας, σαν γυναικα μιλαω)

Δεν ειναι κακο ματια μου........Το καλυτερο απ ολα ειναι........Ολοι αυτο ψαχνουν σημερα.......Απλα δεν το ομολογουνε δυνατα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
γιατι εισαι γυναικα και σιγουρα ενδιαφερεσαι για μια σχεση με το αντιθετο φυλο που να εχει συναισθηματισμο

και να στηριζεται σε κατι πιο αγνο.η να στηριζεται στην επικοινωνια και την γοητεια  της προσωπικοτητας που σου

βγαζει ενας αντρας.Στα συναισθηματα που σου δημιουργει.

δεν μπορει σαν γυναικα το μονο που να σε νοιαζει να ειναι το σεξ.και ποσο καλα το κανεις με τον αλλον.

θα προσθέσω επίσης σε αυτά που έχω αναφέρει ότι η αλμυρή και δροσερή απο την θαλασσα πουτσα στο στομα, ειναι ολα τα λεφτα..
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
την έχεις γευτεί στην πραγματικότητα ή μόνο στα όνειρα σου ????
 

Επισκέπτης
για αλλες η πουτσα τροπος ζωης...και δε το κρυβουν...αλλες βγαζουν και συναισθηματα για να μη δειχνουν τη πραγματικη τους...εννοια...υπαρχουν ομως και πιο σοβαρες...που νοιαζονται λιγοτερο...για πουτσες...και περισσοτερο για κατι αλλο...αλλα οσο περνουν τα χρονια μειωνονται :sunglasses:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
θα προσθέσω επίσης σε αυτά που έχω αναφέρει ότι η αλμυρή και δροσερή απο την θαλασσα πουτσα στο στομα, ειναι ολα τα λεφτα..
μπα, τιποτα δε συγκρινεται με ενα ροδαλο μουνακι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
θα προσθέσω επίσης σε αυτά που έχω αναφέρει ότι η αλμυρή και δροσερή απο την θαλασσα πουτσα στο στομα, ειναι ολα τα λεφτα..

Σωστη σε βρισκω !!!!!!!!!   Αμ τα καλα κοριτσια ειναι κρυμμενα ρε γμτ μου!!!!!!!!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
θα προσθέσω επίσης σε αυτά που έχω αναφέρει ότι η αλμυρή και δροσερή απο την θαλασσα πουτσα στο στομα, ειναι ολα τα λεφτα..

Μόλις βγήκα να περάσω?  :grin:

Έρη-Ερη
Αντι για ψωλή στο στόμα
θες πιπέρι

:2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom