Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ναι καλα και αμα μια γυναικα δεν θελει σχεσεις??? και θελει μονο το γαμισι??? κακο ειναι? αμα δεν ειναι ακομα ετοιμη για κατι σοβαρο??? (και δεν μιλαω τωρα σαν επαγγελματιας, σαν γυναικα μιλαω)


Ωραια ας δεχτω αυτο που λες Νταρια. Μια γυναικα μπορει να μην θελει σχεση.

Παιδι δεν θελει? Δεν ειναι φυσικο να νοιωθει την αναγκη να γινει μητερα?  :(

νομιζα οτι ολες οι γυναικες το νοιωθουν ανεξαρτητως σεξουαλικοτητας και διαθεσης.

Για να κανει παιδι λοιπον πρεπει αναγκαστικα να κανει σχεση πρωτα.

για να μπορεσει να μεινει εγκυος και για να μεγαλωσει σωστα το παιδι μετα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
θα προσθέσω επίσης σε αυτά που έχω αναφέρει ότι η αλμυρή και δροσερή απο την θαλασσα πουτσα στο στομα, ειναι ολα τα λεφτα..

Δεν θα ηθελες ενα παιδι αργοτερα εριναλ?

Δεν πρεπει να κανεις σχεση για να γινει αυτο?  :huh:

Πως θα μεγαλωσει σωστα ενα παιδι αν δεν εχει και τους 2?
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Μόλις βγήκα να περάσω?  :grin:

Έρη-Ερη
Αντι για ψωλή στο στόμα
θες πιπέρι

:2funny: :2funny:

μου αρέσουν τα καυτερά..  :grin: αλλά αν μετα το πιπερι σου ρθει να βάλεις κάτι άλλο πρόσεχε.. μπορεί να το μετανοιώσεις.. :2funny:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Δεν θα ηθελες ενα παιδι αργοτερα εριναλ?

Δεν πρεπει να κανεις σχεση για να γινει αυτο?  :huh:

γλυκιέ μου τομμάσο.. δεν έχω ιδέα τι θα θέλω αργότερα.. Προς το παρόν μιλάμε για τις πιπες αυτό είναι το θρεντ. :pipa2:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ωραια ας δεχτω αυτο που λες Νταρια. Μια γυναικα μπορει να μην θελει σχεση.

Παιδι δεν θελει? Δεν ειναι φυσικο να νοιωθει την αναγκη να γινει μητερα?  :(

νομιζα οτι ολες οι γυναικες το νοιωθουν ανεξαρτητως σεξουαλικοτητας και διαθεσης.

Για να κανει παιδι λοιπον πρεπει αναγκαστικα να κανει σχεση πρωτα.

για να μπορεσει να μεινει εγκυος και για να μεγαλωσει σωστα το παιδι μετα.
λοιπον. Εγω ειμαι 24 χρονων και μεχρι τωρα δεν σκεφτομουνα ποτε να κανω παιδι. ΔΕΝ ΘΕΛΩ μεχρι τωρα... ουτε μια σοβαρη σχεση θελω (δεν εχει σχεση που ειμαι επαγγελματιας, το σταματαω οποτε θελω).. αισθανομαι μια χαρα με την ελευθερια μου.. κανω τα ταξιδια μου, τις βολτες μου, κανονιζω εγω το ωραριο μου και κανεις δεν μου λεει τιποτα... ουτε γκρινιες ακουω, ουτε βρομικες καλτσες πλενω ουτε τιποτα τετοια.... αυτα παιδι μου.. μπορει να αλλαξω καποτε, αλλα μεχρι τωρα μια χαρα ειμαι ετσι οπως ειμαι.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
γλυκιέ μου τομμάσο.. δεν έχω ιδέα τι θα θέλω αργότερα.. Προς το παρόν μιλάμε για τις πιπες αυτό είναι το θρεντ. :pipa2:
και με αυτά που λές ανάβεις κάποια παιδάκια και με τετοιες ζέστες έχουν το ένα χέρι στο πληκτρολόγιο και το άλλο μέσα απο τη βερμούδα δεν ντρέπεσαι ???
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
λοιπον. Εγω ειμαι 24 χρονων και μεχρι τωρα δεν σκεφτομουνα ποτε να κανω παιδι. ΔΕΝ ΘΕΛΩ μεχρι τωρα... ουτε μια σοβαρη σχεση θελω (δεν εχει σχεση που ειμαι επαγγελματιας, το σταματαω οποτε θελω).. αισθανομαι μια χαρα με την ελευθερια μου.. κανω τα ταξιδια μου, τις βολτες μου, κανονιζω εγω το ωραριο μου και κανεις δεν μου λεει τιποτα... ουτε γκρινιες ακουω, ουτε βρομικες καλτσες πλενω ουτε τιποτα τετοια.... αυτα παιδι μου.. μπορει να αλλαξω καποτε, αλλα μεχρι τωρα μια χαρα ειμαι ετσι οπως ειμαι.
μ αρέσουν τα ελευθερα κορίτσια , με σκλαβώνουν  :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
και με αυτά που λές ανάβεις κάποια παιδάκια και με τετοιες ζέστες έχουν το ένα χέρι στο πληκτρολόγιο και το άλλο μέσα απο τη βερμούδα δεν ντρέπεσαι ???

Με αυτό να δεις πόσο την άναψες!!!!!

Χαρά στα σκέλια της!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Οποια θέλει πάντως παιδί και δε θέλει σχέση , προτίθεμαι να τη βοηθήσω όσο μπορώ να κάνει το ονειρό της πραγματικότητα ! :grin:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
και με αυτά που λές ανάβεις κάποια παιδάκια και με τετοιες ζέστες έχουν το ένα χέρι στο πληκτρολόγιο και το άλλο μέσα απο τη βερμούδα δεν ντρέπεσαι ???

ε τωρα μην ειμεθα υπερβολικοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom