Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Η Ελλαδα ειναι η λυση για ολους  που στη χωρα τους ειναι τριτη-τεταρτη κατηγορια σε αυτο που κανουν να ερθουν εδω να γινουν αστερια η για γυναικες που θελουν να γινουν σταρ.

Ελλαδα,η χωρα που ακομα και ο κατμαν εγινε σταρ.

Ελλαδα,η χωρα που το καθε μπαζο Ελληνιδα η' ξενη μπορει να γινει σταρ-σταρ Ελλας-playmate-celebrity να βρει πλουσιο γαμπρο κλπ κλπ.



 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εεεεεεεεε. μααααααα.

Δις χουάϊτ μπόϋ ιζ μάϊ μαδερφάκινγκ μπιτς.

OK. αλλά άλλος σου κάνει GANG BANG......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Το Ελληνικό Δημόσιο θα αναγκαστεί να πληρώσει[size=24pt] περί τα 13 δισ. ευρώ επιπλέον σε τόκους για το χρέος (ομόλογα) που πουλάει φέτος,[/size] σε σχέση με το ποσό που θα κατέβαλε αν οι αποδόσεις των ομολόγων είχαν παραμείνει στο προ της κρίσης επίπεδα, σύμφωνα με έρευνα του Bloomberg και τηε Credit Agricole Corporate and Investment Bank.

Συγκεκριμένα, ο τόκος για τα τρία ομόλογα που εξέδωσε ηο ΟΔΔΗΧ φέτος (συμπεριλαμβανομένου και του 7ετούς τη Μ.Δευτέρα) θα ανέλθει στα 7,7 δισ. ευρώ, ενώ αν είχαν διατηρηθεί τα spreads που επικρατούσαν στο διάστημα 2000-2008 το κόστος θα ανερχόταν στα 3,8 δισ. ευρώ.

Επίσης, η Ελλάδα θα επιβαρυνθεί με επιπλέον δαπάνες 18,9 δισ. ευρώ από τόκους για τις υπόλοιπες φετινές εκδόσεις, ποσό πολύ μεγαλύτερο από τα 9,4 δισ. ευρώ που θα χρεωνόταν αν επικρατούσαν τα προ της κρίσης επιτόκια.

Η Ελλάδα προέβη σε πώληση 5ετών τίλων 8 δισ. ευρώ στις 25 Ιανουαρίου με spread 381 μονάδων έναντι των αντίστοιχων γερμανικών τίτλων, ενώ στις 4 Μαρτίου διέθεσε 10ετείς τίτλους, 5 δισ. ευρώ με spread 325 μονάδων βάσης έναντι των γερμανικών.

Τη Μ.Δευτέρα, 29 Μαρτίου, το Δημόσιο άντλησε 5 δισ. ευρώ με 7ετή ομόλογα και επιτόκιο 5,9%.

Σύμφωνα με όσα δήλωσε ο επικεφαλής του ΟΔΔΗΧ, Πέτρος Χριστοδούλου, σε συνέντευξή του στο Bloomberg, οι δανειακές ανάγκες της Ελλάδας για τον Μάιο ανέρχονται στα 11,6 δισ. ευρώ και στα 32 δισ. ευρώ συμπεριλαμβανομένου του Ιουνίου.

Οι ανάγκες του Απριλίου έχουν καλυφθεί. Ο κ. Χριστοδούλου ανέφερε ακόμη ότι αναμένει υποχώρηση του spread [size=24pt]«κάποια στιγμή εντός του καλοκαιριού» στα επίπεδα των 250 μονάδων βάσης. [/size]
ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααα θα αποχωρήσουν ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ σάβρα...... θα σε γαμάνε ΜΟΝΟ 5-6.......
ααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααααααααα
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Second Best is not good enough
Suck my left
Fucking A.
Obtain this
another one bites the dust
Dickhead
Sucker

και άλλα όμορφα και με δυό κουβέντες αφού δεν έχεις χιούμορ.

FUCK OFF.

P.S.
lizard......
Don't mess with me, shut up & lick my dick.
έχετε πολύ πλάκα, χρόνια πολλά να περάσετε όλοι καλά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Παμε να φυγουμε οσο ποιο συντομα γινετε σας λεω... Να φτιαξουμε ελληνικη αποικια σε καμια ζουγλα να τελειωνει το θεμα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εγώ έχω κλείσει γαλλία, μη μου κουβαληθείτε όλοι εκεί.

άμα παραγίνει η κατάσταση εκεί, Κένυα  :sunglasses:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εγώ έχω κλείσει γαλλία, μη μου κουβαληθείτε όλοι εκεί.

άμα παραγίνει η κατάσταση εκεί, Κένυα  :sunglasses:

απο τον αφρο στον αφροτερο ειναι οι επιλογες σου

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
εγω θα παω στο ματσου-πιτσου που ειναι ονειρο ετων. :sunglasses:
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Σκατοχωρα δε λετε τιποτα .. Εγω λιγες μερες στο Βερολινο ειχα παει και με το που πατησα το ποδι μου στο ελληνικο αεροδρομιο αυτοματα σιχαθηκα την ωρα και την στιγμη που γυρισα ! Οσο για να την κανουμε απο εδω... εγω ειμαι ετοιμος για Αυστραλια !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σκατοχωρα δε λετε τιποτα .. Εγω λιγες μερες στο Βερολινο ειχα παει και με το που πατησα το ποδι μου στο ελληνικο αεροδρομιο αυτοματα σιχαθηκα την ωρα και την στιγμη που γυρισα ! Οσο για να την κανουμε απο εδω... εγω ειμαι ετοιμος για Αυστραλια !
η ελλάδα είναι περίεργο τρένο...
όταν είσαι ενταύθα θες να φύγεις κι όταν φεύγεις θες να γυρίσεις.
η πουτάνα είναι όμορφη. Ο λαός έχει ασχημύνει.
Ελλάδα πάντως δεν θα έβρεις πουθενά.
Κρίμα το πως την κατάντησαν....
τίποτα άλλο.
Κρίμα.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
2
Like
773
Πόντοι
96
Παμε να φυγουμε οσο ποιο συντομα γινετε σας λεω... Να φτιαξουμε ελληνικη αποικια σε καμια ζουγλα να τελειωνει το θεμα.

Αμα ειναι να ξαναφαμε στη μαπα ελληνες ρε φιλε γιατι να φτασουμε στην ακρη της γης?
Εκτος αν νομιζει κανεις μας οτι αυτο το μπουρδελο που εχει γινει η ελλαδα το καταφεραν οι ισπανοι!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μόνο τέσσερις θα πήγαιναν καναδά?  :think:

έχω ακούσει ότι είναι από τις καλύτερες χώρες για να ζεις (σε ορισμένες πόλεις βέβαια, όχι παντού) και ότι έχει πολύ καλές προϋποθέσεις για τους μετανάστες..
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Το Ελληνικό Δημόσιο θα αναγκαστεί να πληρώσει[size=24pt] περί τα 13 δισ. ευρώ επιπλέον σε τόκους για το χρέος (ομόλογα) που πουλάει φέτος,[/size]

[size=24pt]«κάποια στιγμή εντός του καλοκαιριού» στα επίπεδα των 250 μονάδων βάσης. [/size]
ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααα θα αποχωρήσουν ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ σάβρα...... θα σε γαμάνε ΜΟΝΟ 5-6.......
ααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααααααααα

Πιο μεγάλα κάντα γιατί πλακώνει λόγω ηλικίας και η ρημάδα η πρεσβυωπία και δεν φαίνονται και τόσο καλά.

Μήπως είσαι ο Παπακωνσταντίνου ρε φίλε και βγάζεις τέτοιο άχτι και αμανάτι και ασχολείσαι;
Πήγαινε ρίξε και καμμιά @@@τσα να ηρεμήσεις και γράψτους όλους και όλα τα υπόλοιπα στα @@@δια σου γιατί σε βλέπω να πεθαίνεις πολύ νέο.
Αλλη δουλειά στις 11 και τέταρτο δεν έχεις να κάνεις και κάθεσαι και ασχολείσαι στο μπουρδελοσαιτ και ασχολείσαι με οικονομική Πολιτική. Ελεος παράτα το πιά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πιο μεγάλα κάντα γιατί πλακώνει λόγω ηλικίας και η ρημάδα η πρεσβυωπία και δεν φαίνονται και τόσο καλά.

Μήπως είσαι ο Παπακωνσταντίνου ρε φίλε και βγάζεις τέτοιο άχτι και αμανάτι και ασχολείσαι;
Πήγαινε ρίξε και καμμιά @@@τσα να ηρεμήσεις και γράψτους όλους και όλα τα υπόλοιπα στα @@@δια σου γιατί σε βλέπω να πεθαίνεις πολύ νέο.
Αλλη δουλειά στις 11 και τέταρτο δεν έχεις να κάνεις και κάθεσαι και ασχολείσαι στο μπουρδελοσαιτ και ασχολείσαι με οικονομική Πολιτική. Ελεος παράτα το πιά.

ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΤΉΣΕΙ....

έχω φύγει εκτός...
με διασκεδάζετε αφάνταστα........
ρίξατε πούτσα στη Μερκελ και πάλι πιο πολλά πλερώνετε....
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχχαχααχαχχααααααααα

 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΤΉΣΕΙ....

έχω φύγει εκτός...
με διασκεδάζετε αφάνταστα........
ρίξατε πούτσα στη Μερκελ και πάλι πιο πολλά πλερώνετε....
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχχαχααχαχχααααααααα

Ετσι μπράβο ρε μεγάλε γιατί χαλάς την ζαχαρένια σου.
Δικό σου είναι το μαγαζί.
ΟΧΙ
Αμα δεν εξαρτάσαι απο αυτό γιατί κάθεσαι και χολοσκάς για ξένα φούμαρα.
Αφου τα ζώα σ'αυτόν τον τόπου υπήρχαν απο πάντα , υπάρχουν και σήμερα και θα υπάρχουν στο διηνεκές άστα να πάνε να κόψουν τον λαιμό τους και να κάνουν ότι μ@@@κία τους κατεβαίνει στην σκατογκλάβα τους μέχρι να διορθώσουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τις χοντρομαλακίες που έκαναν στο παρελθόν. Δημοσιουπαλληλίκι και αραλίκι δεν ήθελαν. Ας το βάλουν εκεί που ξέρουν τώρα και ας ζοριστούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom