Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Sorry αλλά με διαμέρισμα στη Ελλάδα δεν γίνεται; :cheesy:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Για διασμερισμα δεν το νομιζω.......
Ποσοι των 25 ετων και κατω εχουν δικο τους σπιτι σημερα?
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
αυτο ειναι ακομα χειροτερο!!!σαν τουριστας στη Ρωσσια βλεπεις τα θεομουνα που τωρα πια αν δεν εχεις της προοπτικες που εχω γραψει παραπανω(διαμερισμα και εννοειται αυτοκηνιτο)ουτε σε κοιτανε!!!!και τρελενεσαι!!!!μονο Τα'ι'λανδη μπορεις να γαμισεις στην εποχη μας σαν τουριστας!!!εκτος αν τα σκασεις χοντρα.οποτε καθεσαι και Ελλαδα!!!!

Μπα με το παιχνιδι ολα γινονται.Αμα την γνωρισεις την αλλη σε γουσταρει λιγο και κανετε παρεα λιγο,το γαμησακι δεν θα αργησει να ερθει.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μπα με το παιχνιδι ολα γινονται.Αμα την γνωρισεις την αλλη σε γουσταρει λιγο και κανετε παρεα λιγο,το γαμησακι δεν θα αργησει να ερθει.
εξαρταται που?Μοσχα τον ξενο τουριστα ουτε γυριζουνε να τον κοιταξουνε!!!Αγια Πετρουπολη αν ερθει κανεις για κανα μηνα ολο και κατι θα γαμισει.στις μικρες πολεις ειναι πολυ πιο ευκολο!!!οι γκομενες εκει βαριουνται που ζουνε!!!αλλα παντου πρεπει να ξερεις τη γλωσσα...
 

Kostas4224

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου,διαβαζω καιρο εδω τα threads,αλλα ειναι η πρωτη φορα που βλεπω ενα να με εκφραζει 100%
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
εξαρταται που?Μοσχα τον ξενο τουριστα ουτε γυριζουνε να τον κοιταξουνε!!!Αγια Πετρουπολη αν ερθει κανεις για κανα μηνα ολο και κατι θα γαμισει.στις μικρες πολεις ειναι πολυ πιο ευκολο!!!οι γκομενες εκει βαριουνται που ζουνε!!!αλλα παντου πρεπει να ξερεις τη γλωσσα...

θελω να παω πολυ και μια βολτα απο Ρωσια αλλα ειναι μακρια και θελει και διαβατηριο. :headbang:

Τελος παντων οπου κι αν πας σημερα αμα ξερεις Αγγλικα υπαρχει μια συνενοηση εστω και τυπικη.
Υπαρχει και η γλωσσα του σωματος στο κατω κατω.. :grin: :grin:

Εχω ακουσει οι Ρωσιδες τρελαινονται για Ελληνες και γενικως μας παν οι Ρωσοι με χιλια ειναι αληθεια?

Φιλε μου,διαβαζω καιρο εδω τα threads,αλλα ειναι η πρωτη φορα που βλεπω ενα να με εκφραζει 100%

Με ποιο απ'ολα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θελω να παω πολυ και μια βολτα απο Ρωσια αλλα ειναι μακρια και θελει και διαβατηριο. :headbang:

Τελος παντων οπου κι αν πας σημερα αμα ξερεις Αγγλικα υπαρχει μια συνενοηση εστω και τυπικη.
Υπαρχει και η γλωσσα του σωματος στο κατω κατω.. :grin: :grin:

Εχω ακουσει οι Ρωσιδες τρελαινονται για Ελληνες και γενικως μας παν οι Ρωσοι με χιλια ειναι αληθεια?

Με ποιο απ'ολα?
οι Ρωσσοι ειναι πολλοι κλειστοι και αφιλοξενοι ανθρωποι.εχω φιλους που τους ξερω 5-6 χρονια και δεν εχω παει ποτε σπιτι τους.αποφευγουν να καλουνε σπιτι.οσο για τα Αγγλικα 1 στους 100 να μιλαει!!!και τους ξενους που δεν μιλανε τη γλωσσα δεν τους πολυ πανε οι γκομενες.ο Νεαρχος που ειχε γραψει στο Thread για τη Ρωσσια οτι ητανε σε ενα μαγαζι και επειδη ηταν ξενος και μιλαγε Αγγλικα οι πολητες δεν του δινανε καμια σημασια εχει απολυτο δικιο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το θεμα ειναι οτι αν καποιος θελει να φυγει απο την Ελλαδα πρεπει να φυγει μονιμα και να προσαρμοστει στο μερος οπου πηγε.αλλιως θα ειναι ενα ξενο σωμα στην εκει κοινωνια και αργα η γρηγορα θα γυρισει στην Ελλαδα.και στην Ελλαδα ομως δεν θα ζει καλα γιατι στο εξωτερικο που εφυγε γιατι δεν του αρεσαν καποια πραγματα ζουσε καλητερα.
 

Επισκέπτης
οι Ρωσσοι ομως δεν εχουν καμια σχεση με τους Σερβους.ειναι στις τελευταιες θεσεις στις προτιμισεις των γυναικων.ειναι πολυ κρυοι σαν τους μικροτσουτσουνους των βοριων χωρων.θα ελεγα αγενεις.και τρομερα αφιλοξενοι!!!εχω φιλους που τους ξερω και 5 χρονια και ουτε ξερω που μενουν!!!!η Ρωσσια ειναι μια πολυεθνικη χωρα.απο γυναικες εχει μεγαλη ποκηλια.εχει της κρυες ξανθιες.εχει πολλες Ρωσσοφωνες σχοιστοματες.και πολλες Καυκασιες και απο κεντρικη Ασια αρκετες απο αυτες ειναι Τουρκοφωνες.αυτες μισουνε τους Ρωσσους και ποτε δεν θα δεχτουνε οι γονεις τους στην οικογενεια Ρωσσο!!!οι σχοιστοματες πανε με Ρωσσους γιατι οι σχοιστοματες αντρες ειναι πολυ χειροτεροι!!!το καλο αυτη τη στιγμη ειναι οτι υπαρχει ενας εθνηκισμος θα ελεγα.κανεις δεν μιλαει Αγγλικα!!!και οι γκομενες δεν γενικα δεν θελουνε τους ξενους που δε μιλανε Ρωσσικα!!!λογω ακριβειας καθε χρονο ερχονται και 10% λιγοτεροι ξενοι.αν γινει και το θαυμα το 2010 που συμφωνα με στατηστικες θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα!!!!τοτε θα ειναι τελεια!!!!!!

τότε είναι που θα σκασω μύτη!
εχω και χρονο μεχρι τοτε να μαθω τα ρωσσικα
αφου μάθω τα τούρκικα!
 

Επισκέπτης
Εγω αυτο που εχω να πω ειναι πως ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΖΕΙΣ, ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.
Αμα γαμας στην Ελλαδα, θα γαμας και στο εξωτερικο. Αμα εισαι "τρομπας" θα παραμεινεις "τρομπας" οπου και να πας.
Παντως δεν θα με χαλαγε να ζουσα Τζαμαικα για μερικα χρονια. Να πινω τα "μαυρα" μου και λιαζω την κορμαρα μου ολη μερα στην παραλια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγω αυτο που εχω να πω ειναι πως ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΖΕΙΣ, ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.
Αμα γαμας στην Ελλαδα, θα γαμας και στο εξωτερικο. Αμα εισαι "τρομπας" θα παραμεινεις "τρομπας" οπου και να πας.
Παντως δεν θα με χαλαγε να ζουσα Τζαμαικα για μερικα χρονια. Να πινω τα "μαυρα" μου και λιαζω την κορμαρα μου ολη μερα στην παραλια.
σε αυτο συμφωνω!!!ειχε εδω πολλους μαλακες που δε γαμαγανε τιποτα!!!!στην Ελλαδα βρισκεις να γαμισεις.αλλα καταρχην ειναι πολυ ασχημες οι Ελληνιδες.και την εχουνε δει!!!!στην Ελλαδα θα ειχα 2-3 γκομενες το πολυ με πολυ κοπο.Τζαμα'ι'κα ειναι τελεια.αν πας δε νομιζω οτι θα ξαναγυρισεις ποτε Ελλαδα.και ειναι και πολυ φτηνα ολα!!!!!το σκεφτομαι και 'γω οταν εδω το χειμωνα ειχε 4 μηνες χιονια(τωρα εχει αλλαξει το κλιμα μπορει να εχει και 6-8 βαθμους το χειμωνα!!!!).να 'χα ενα σπιτακι στη Τζαμα'ι'κα να πηγαινα 2-3 μηνες!!!!και εινα μουναρες εκει οι γκομενες!!!!!!ουτε εσενα σε βλεπω να εισαι ευχαρηστιμενος στην Ελλαδα και με το δικιο σου!!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Mηπως δεν ειχαν διαμερισμα?
το διαμερισμα οπως και το παπαρι πρεπει να ξερεις να το χρισημοποιεις!!!!ηταν ενα ζωω που δουλευε στο προξενειο που και διαμερισμα στο κεντρο ειχε και λεφτα ειχε.....αλλα γυναικα εκει που εμενε δεν εμπαινε!!!!!για να μπει η γκομενα στο διαμερισμα σου πρεπει να ξερεις και πως να την καμακωσεις να τη γνωρισεις να βγειτε....παντος το διαμερισμα ειναι πολυ συμαντικο.το λεω απο προσωπικη εμπειρια!!!οταν το τελος της δεκαετιας του '90 δεν ειχα διαμερισμα για καποιο διαστημα και νοικιαζα ενα δωματιο δυσκολευομουνα στο γαμησι.και ας ηταν πολυ πιο ευκολο το καμακι απο τωρα.εχανα πολλες γκομενες...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....τωρα το μονο που μου λειπει ειναι ενα γαματο αμαξι που θα σκιζει!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ολα είναι θέμα αυτοπεποιθησης
δε λεω το να ξερει να καμακωνεις ειναι το σημαντικοτερο.εχω ενα φιλο δικαστη με Μερσεντες 500 του 2002 μοντελο.με νουμερα Μοσχας.και δε γαμαει τιποτα!!!!απο μενε περιμενει να του βρω!!!!αλλα οσο καλο καμακι και να'σαι πρεπει οι γκομενες να δουνε ενα καλο διαμερισμα(αυτο το εχω)και ενα καλο αμαξι(αυτο ακομα μου λειπει)για να χαψουνε το παραμυθι σου.....
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
Ο παρακατω κυριος θελει να φυγει από αλλη σκατοχωρα

[youtube=425,350]BUS6nKpddec[/youtube]

Δεν καταλαβα τι επεσε πάνω του αλλα λεει το θεικο I dying in this country  as fucked[dot]com :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Οχι και παλι οχι.
Οποιος θελει να φυγη δεν ειναι ελληνας,ειναι κατι αλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom