Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Μην σκιάζεσαι

Οταν είσαι καυλωμένος, άπλωσε χέρι και χάιδευε
Πες της αν ρωτήσει, για ανακούφηση

Προφανώς η γυναίκα σου να λείπει.

ΥΓ
Στα μάτια σε κοιτάει
Για να δεί
Αν θέλεις να την γαμήσεις.
Δεν θα ρωτησει λογικα. Θα κανει πως δεν βλεπει.

Αλλα στο βλεμα μου λογικα βλεπει οτι θελω να τη σκισω..
 
Τελευταία τροποποίηση:

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Ρε παιδια εμενα με καυλωνει αφανταστα η πεθερα μου. Ειναι 60 και κρατιεται πολυ καλα. Θα της τον εδινα πολυ ανετα αν μου εδινε εστω και ενα σημαδι. Αλλα ειναι φουλ συντηρητικη, χηρα και σιγουρα δεν εχει παει με αλλον μετα τον αντρα της.
Την αλλη βσομαδα θα λειπει επαγγελματικο ταξιδι η γυναικα μου και θα ερθει να μεινει μαζι μου δυο μερες να με βοηθαει με το παιδι.

Εχετε καμια ιδεα ή συμβουλη για το πως μπορω να παω λιγο παρακατω;;
Μη κολλάς. Αν έχει χρόνια ξηρασία σίγουρα το χρειάζεται. Καν την να νιώσει ασφάλεια και να μη φοβηθεί το μετά. Εσύ έχεις σκεφτεί το μετά; Τι σχέση θες να έχετε;
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Μη κολλάς. Αν έχει χρόνια ξηρασία σίγουρα το χρειάζεται. Καν την να νιώσει ασφάλεια και να μη φοβηθεί το μετά. Εσύ έχεις σκεφτεί το μετά; Τι σχέση θες να έχετε;
Νομιζω οτι θελω μια φορα να μου φυγει η εμμονη. Αν ξαναδοθει η ευκαιρια δεν θα πω οχι. Δεν θελω σιγουρα να χαλασει η τωρινη μας σχεση παντως γιατι ειναι πολυ καλη.

Πως να την κανω να νιωσει ασφαλεια;;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.670
Κριτικές
12
Like
6.862
Πόντοι
2.646
Μακαρι να ηταν τοσο απλο. Λογικα η αντιδραση της θα ειναι να μου πει να παω να ντυθω. Ή θα κανει πως δεν το βλεπει. Συμβουλη θελω για να αφησει την συντηρητικοτητα στην ακρη και να αφεθει λιγο. Να χαλαρωσει
Πέτα τον έξω και πες της πατρόν στο στόμα μωρή ψωλογρια.
 

Enter_Analman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
109
Like
1.132
Πόντοι
201
και αν μπει η μανα σου και σας πιασει?
μονοδρομος το τριο?
πέρασε τώρα αυτό,αφού πέθανε ο άντρας της βρήκε έναν Έλληνα από Αμερική και την πήγε εκεί αλλά μικρός τραβαγα μαλακιες με τα εσώρουχα τής
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.494
Πόντοι
3.506
Νομιζω οτι θελω μια φορα να μου φυγει η εμμονη. Αν ξαναδοθει η ευκαιρια δεν θα πω οχι. Δεν θελω σιγουρα να χαλασει η τωρινη μας σχεση παντως γιατι ειναι πολυ καλη.

Πως να την κανω να νιωσει ασφαλεια;;
Απλώς το ξεχνάς και πας παρακάτω. Το πάνω κεφάλι το χουμε για να ελέγχει το κάτω.
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Νομιζω οτι θελω μια φορα να μου φυγει η εμμονη. Αν ξαναδοθει η ευκαιρια δεν θα πω οχι. Δεν θελω σιγουρα να χαλασει η τωρινη μας σχεση παντως γιατι ειναι πολυ καλη.

Πως να την κανω να νιωσει ασφαλεια;;
Βρες ευκαιρία να την την αγκαλιάσεις και πες της οτι είσαι εδώ για αυτή, οτι είναι σημαντική για τη ζωή σου και οτι όποτε χρειαστεί έναν άντρα θα κάνεις οτι χρειαστεί.
Αν δεν δεις καμία ανταπόκριση τότε ριξτης ενα υπνωτικό και απόλαυσε την.
Αν δεν θες κάτι τέτοιο τότε απλά πέτα τον έξω και πιαστην απτον σβέρκο να νιώσει την κυριαρχία σου
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.635
Πόντοι
1.706
To έχετε τελείως χαμένο ρε :2funny:
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
201
Like
2.518
Πόντοι
441
πέρασε τώρα αυτό,αφού πέθανε ο άντρας της βρήκε έναν Έλληνα από Αμερική και την πήγε εκεί αλλά μικρός τραβαγα μαλακιες με τα εσώρουχα τής
για μανα σου η θεια σου λες εχω μπερδευτει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
τύποι, καλού κακού, ας έχετε λίγα χρήματα στην άκρη πρώτα για το διαζύγιο, και μετά ανοίξτε τα πανιά σας.
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Δεν θελω να γινω τοσο τολμηρος. Φοβαμαι οτι δεν θα καταληξει καλα. Θα γινω τρυφερος μαζι της και βλεπουμε πως θα παει. Δεν θα με χαλαγε και ενα υπνωτικο να την χαιδεψω λιγο και να μην καταλαβει τιποτα..
Εχει κανεις να προτεινει κανενα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom