Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Δεν ειναι τοσο καυλιαρα, αλλα τα τελευταια χρονια την φαντασιωνομαι φουλ. Λιγο το απαγορευμενο, λιγο το κοινωνικα μη αποδεκτο, λιγο κατι τσοντες που ειδα με φεραν εδω. Και πλεον μου ειναι εμμονη
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Εχετε καμια ιδεα ή συμβουλη για το πως μπορω να παω λιγο παρακατω;;
Έτσι όπως τα περιγράφεις θα πας σίγουρα παρακάτω. Με την πρώτη κίνηση θα το πει στην κόρη της και θα σε σουτάρει.
Οπότε όχι λίγο, πολύ παρακάτω θα πας.
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Δεν θα χαλαγε με τιποτα τον γαμο της κορης της. Γενικα με λατρευει και με θεωρει πολυ καλο γαμπρο. Και να της εβαζα χερι δηλαδη δεν θα ελεγε τιποτα ειμαι απολυτως βεβαιος. Αλλα μετα δεν θα ξαναρχοταν σπιτι μας ποτε και μαζι μου θα ηταν πολυ απομακρη.

Αλλα δεν θελω να κανω κατι αν δεν ανταποκριθει. Σκεφτομαι οτι πρεπει να καυλωσει καπως και μετα να κανω καποια κινηση.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.393
Like
2.169
Πόντοι
456
Μακαρι να ηταν τοσο απλο. Λογικα η αντιδραση της θα ειναι να μου πει να παω να ντυθω. Ή θα κανει πως δεν το βλεπει. Συμβουλη θελω για να αφησει την συντηρητικοτητα στην ακρη και να αφεθει λιγο. Να χαλαρωσει
Πες της να σου φτιάξει μεζεδάκια για ούζο και πότισέ τη κι αυτή λίγο.
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Κοιτούσε δηλαδή την πουτσα σου?
Οχι αυτο λεω. Εχω βρεθει αρκετες φορες μεχρι τωρα μπροστα της με σορτσακι, καυλωμενος και να φαινεται ξεκαθαρα. Την βλεπω ομως οτι δεν κοιταει καθολου την πουτσα μου. Με κοιταει μονο στα ματια.

Το να πιουμε ουζα ειναι μια καλη ιδεα αλλα δεν πινει πολυ γενικα και δεν την εχω δει ποτε μεθυσμενη..
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
253
Κριτικές
7
Like
747
Πόντοι
301
Πεθερά όχι αλλά κουμπάρα σίγουρα...
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
88
Like
134
Πόντοι
0
Οχι αυτο λεω. Εχω βρεθει αρκετες φορες μεχρι τωρα μπροστα της με σορτσακι, καυλωμενος και να φαινεται ξεκαθαρα. Την βλεπω ομως οτι δεν κοιταει καθολου την πουτσα μου. Με κοιταει μονο στα ματια.

Το να πιουμε ουζα ειναι μια καλη ιδεα αλλα δεν πινει πολυ γενικα και δεν την εχω δει ποτε μεθυσμενη..
Μην σκιάζεσαι

Οταν είσαι καυλωμένος, άπλωσε χέρι και χάιδευε
Πες της αν ρωτήσει, για ανακούφηση

Προφανώς η γυναίκα σου να λείπει.

ΥΓ
Στα μάτια σε κοιτάει
Για να δεί
Αν θέλεις να την γαμήσεις.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.405
Πόντοι
2.306
Οχι αυτο λεω. Εχω βρεθει αρκετες φορες μεχρι τωρα μπροστα της με σορτσακι, καυλωμενος και να φαινεται ξεκαθαρα. Την βλεπω ομως οτι δεν κοιταει καθολου την πουτσα μου. Με κοιταει μονο στα ματια.

Το να πιουμε ουζα ειναι μια καλη ιδεα αλλα δεν πινει πολυ γενικα και δεν την εχω δει ποτε μεθυσμενη..
θελει δεσμο μαζι σου η πεθερα τυπε, δεν σε βλεπει σαν ενα κομματι κρεας….
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Ελα ρε, μη με δουλευετε. Αληθεια καυλωνω πολυ και ψαχνω τροπο να την καταφερω.
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
ναι ρε οι πιο πολλες πεθερες ειναι καριολες. Εμενα τυγχανει να μην ειναι.

Μου φερεται πολυ καλα. Δεν εχει ουτε γιο ουτε αντρα και με εχει πασα
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
60
Like
24.236
Πόντοι
20.486
ναι ρε οι πιο πολλες πεθερες ειναι καριολες. Εμενα τυγχανει να μην ειναι.

Μου φερεται πολυ καλα. Δεν εχει ουτε γιο ουτε αντρα και με εχει πασα
Κουτούπωσε τη μάν :coffee:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.437
Κριτικές
11
Like
4.739
Πόντοι
746
Κάνεις όμως ένα βασικό λάθος: το μέσο μέλος του bou εργάζεται και μοχθεί σκληρά για την Πατρίδα/Οικογένεια τις καθημερινές και μόνο τις Κυριακές μπαίνει για λίγο να ξεκουραστεί και να συμβουλέψει, δευτεριάτικα τι περιμένεις σοβαρή απάντηση από τα κοπρόσκυλα του bou? :confused:
Τέσπα αφού θες άποψη, αλλά μην μου στείλεις καμμιά αγωγή αν γίνει η όποια μανούρα :confused: βάλε της χέρι όταν είστε μόνοι στα ίσια, γιατί ο γνήσιος άντρας είναι κυνηγός :headbang2:αν ενδώσει ανέβασε μας κριτική :headbaning1:
 

Gilflover

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Δεν μπορω να της βαλω χερι ετσι στο ξεκαρφωτο. Κατι πρεπει να κανω να υπαρχει λιγη ατμοσφαιρα ή να μην ειναι αρνητικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom