Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.393
Like
2.169
Πόντοι
456
Εγώ θα έλεγα να ρωτήσεις τη γυναίκα σου αν ξέρει τι της αρέσει.
Θα ξέρει κάτι καλύτερα από εσένα...
:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.038
Like
6.613
Πόντοι
1.056
Δεν θελω να γινω τοσο τολμηρος. Φοβαμαι οτι δεν θα καταληξει καλα. Θα γινω τρυφερος μαζι της και βλεπουμε πως θα παει. Δεν θα με χαλαγε και ενα υπνωτικο να την χαιδεψω λιγο και να μην καταλαβει τιποτα..
Εχει κανεις να προτεινει κανενα;;
Κοίτα στο ίντερνετ.... δείξε μας όμως κάτι από αυτήν
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.404
Πόντοι
2.306

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλησπερα στους Φιλους....με την κουμπαρα ετυχε να υπαρχει καποια στιγμη...κατι πηγε να γινει αλλα εγω δηλωσα .......αν μου τυχαινε τωρα θα χωνομουνα με χιλια...ο κουμπαρος ητανε καριολης....καλα να περνατε...
images (1).jpg
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.404
Πόντοι
2.306
Tην Καλησπερα στους Φιλους....με την κουμπαρα ετυχε να υπαρχει καποια στιγμη...κατι πηγε να γινει αλλα εγω δηλωσα .......αν μου τυχαινε τωρα θα χωνομουνα με χιλια...ο κουμπαρος ητανε καριολης....καλα να περνατε...
images (1).jpg
Γιατι τυπε? Δεν ειστε κουμπαροι πια?
Δεν μπορεις να ανασκευασεις?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Δεν μπορω να της βαλω χερι ετσι στο ξεκαρφωτο. Κατι πρεπει να κανω να υπαρχει λιγη ατμοσφαιρα ή να μην ειναι αρνητικη
Τύπε τώρα που κοιμήθηκε το παιδί πιάσε κουβέντα για την κουραστική μέρα που είχε και προσφέρουν να της κάνεις ένα μασαζάκι..
Μόνο μασάζ όμως απόψε..
Αν και θα καυλώσει
Αύριο όμως να της βάλεις χέρι κανονικά μετά το μασάζ.. (αν σου επιτρέψει να της κάνεις πάλι θα είναι και το πράσινο φως για το επόμενο βήμα)
 

Spiliopulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καποια ιδεα να την κανω να αφησει την συντηρητικοτητα της στην ακρη..
Μπορείτε να αναζητήσετε ντοκιμαντέρ και ειδήσεις που μιλούν για τα οφέλη του σεξ για μεγαλύτερες γυναίκες, να βάλετε περιεχόμενο στην τηλεόραση που διεγείρει τις σεξουαλικές ιδέες και να φορέσετε μικρά ρούχα, να κάνετε μασάζ και να περιηγηθείτε και να δοκιμάσετε τις αντιδράσεις τους, Μερικές φορές οι συντηρητικές γυναίκες απλώς περιμένουν έναν άντρα να χτυπήσει την πόρτα, Αυτός ήταν ο τρόπος με τον οποίο μπόρεσα να κοιμηθώ με μια πουριτανή από την εκκλησία που ήταν φίλη της μαμάς μου, η οποία έμεινε στο σπίτι για μερικές εβδομάδες, σχεδόν βρήκα ιστούς αράχνης στον κόλπο της και παρόλο που δεν είχε κάνει σεξ χρόνια, κινήθηκε καλά.

Ίσως η μόνη περιπλοκή που έχεις είναι ότι είσαι ο σύζυγος της κόρης της.
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
Την πεθερα δυσκολα, αλλα την κουμπαρα την ρημαζα αμα καθοταν κατασταση.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Φιλε εισαι αρρωστος αχαχααχχααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom