Νέα

Θα παντρευόσασταν ιερόδουλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Το μουνί δεν είναι αρνί να το κλείσεις στο παχνί.
Το μουνί θέλει παιχνίδια με το πούτσο και τ' αρχίδια.
 :woldman:
 

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
θα σου δώσω 2 απαντήσεις η πρώτη η σύντομη που είναι και η πιο σημαντική για εσένα ένα Απόλυτο ΟΧΙ (εκτός και αν είσαι νταβατζής ή αν έχεις ψυχολογία και ψυχραιμία νταβά αλλά αν ήσουν δεν θα ρωτούσες) κυρίως για την δικιά σου ψυχική πνευματική και σωματική υγεία αλλά και για την οικονομική σου ύπαρξη. Η εκτενέστερη απάντηση είναι ότι ο έρωτας και ο ενθουσιασμός περνάει και στην δικιά της περίπτωση θα περάσει πολύ πιο γρήγορα. Πάνω από 12 μήνες για να κρατήσει σχέση δες το σαν άθλο (ακόμα και για τον προστάτη). ακόμα και αν είναι μεγάλη πλησιάζει 30 και έχει στο μυαλό της να "νοικοκυρευτεί" <<και να κάνει παιδιά>> το πιο πιθανόν είναι ότι θα σου κάνει παιδιά και μετά θα σε παρατήσει, την αφορμή μην ανυσηχείς θα την βρει ή θα σου πηγαινοέρχεται (γιατί μπορεί να σου πει ότι σταματάει την δουλειά για εσένα αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ξαναγυρίσει εξού και το λαικό γνωμικό "ξεχνάει η τάνα το γαμήσι?") ανά μήνα 2μηνο, είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω πλουσιότερου γκόμενου ή λόγω καλύτερου εραστή (γενικώς δεν θα γνωρίζεις ποτέ τι έχει στο μυαλό και τι νιώθει και αυτό το κτήνος θα σε τρώει από μέσα για όσο περισσότερο καιρό είναι στη ζωή σου και αν έχεις παιδί μαζί της ελπίζω να τέρας ψυχραιμίας. Και αν είσαι κομπλέ με το να την παίρνουν τραινάκι 11 τύποι (μονό και παρτουζα) μόνο σε ένα 40λεπτο (το έχω ζήσει) περίμενε μέχρι να σου πει ότι πάει να δουλέψει σε καζίνο ή σε νησιά σε βίλες ή ακόμα χειρότερα σε καράβια (αν πιστεύεις ότι δεν το ευχαριστιέται όλα κομπλέ! Αλλά από την άλλη δεν θα το μάθεις ποτέ)    

Στα υπόψιν ότι 2 από τις 3 σχέσεις μου υπήρξαν ιεροδουλες και έχουν δουλέψει οπουδήποτε μπορείς να φανταστείς ότι υπάρχει πορνεία στην ελλάδα και κύπρο και ήταν πολύ όμορφες. τα τελευταία 3.5 χρόνια είμαι παντρεμένος με πολιτικό μηχανικό φυσιολογική κατάσταση και έχω βρει την υγειά μου αλλά και την ευτυχία τουλάχιστον  
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
θα σου δώσω 2 απαντήσεις η πρώτη η σύντομη που είναι και η πιο σημαντική για εσένα ένα Απόλυτο ΟΧΙ (εκτός και αν είσαι νταβατζής ή αν έχεις ψυχολογία και ψυχραιμία νταβά αλλά αν ήσουν δεν θα ρωτούσες) κυρίως για την δικιά σου ψυχική πνευματική και σωματική υγεία αλλά και για την οικονομική σου ύπαρξη. Η εκτενέστερη απάντηση είναι ότι ο έρωτας και ο ενθουσιασμός περνάει και στην δικιά της περίπτωση θα περάσει πολύ πιο γρήγορα. Πάνω από 12 μήνες για να κρατήσει σχέση δες το σαν άθλο (ακόμα και για τον προστάτη). ακόμα και αν είναι μεγάλη πλησιάζει 30 και έχει στο μυαλό της να "νοικοκυρευτεί" <<και να κάνει παιδιά>> το πιο πιθανόν είναι ότι θα σου κάνει παιδιά και μετά θα σε παρατήσει, την αφορμή μην ανυσηχείς θα την βρει ή θα σου πηγαινοέρχεται (γιατί μπορεί να σου πει ότι σταματάει την δουλειά για εσένα αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ξαναγυρίσει εξού και το λαικό γνωμικό "ξεχνάει η τάνα το γαμήσι?") ανά μήνα 2μηνο, είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω πλουσιότερου γκόμενου ή λόγω καλύτερου εραστή (γενικώς δεν θα γνωρίζεις ποτέ τι έχει στο μυαλό και τι νιώθει και αυτό το κτήνος θα σε τρώει από μέσα για όσο περισσότερο καιρό είναι στη ζωή σου και αν έχεις παιδί μαζί της ελπίζω να τέρας ψυχραιμίας. Και αν είσαι κομπλέ με το να την παίρνουν τραινάκι 11 τύποι (μονό και παρτουζα) μόνο σε ένα 40λεπτο (το έχω ζήσει) περίμενε μέχρι να σου πει ότι πάει να δουλέψει σε καζίνο ή σε νησιά σε βίλες ή ακόμα χειρότερα σε καράβια (αν πιστεύεις ότι δεν το ευχαριστιέται όλα κομπλέ! Αλλά από την άλλη δεν θα το μάθεις ποτέ)   

Στα υπόψιν ότι 2 από τις 3 σχέσεις μου υπήρξαν ιεροδουλες και έχουν δουλέψει οπουδήποτε μπορείς να φανταστείς ότι υπάρχει πορνεία στην ελλάδα και κύπρο και ήταν πολύ όμορφες. τα τελευταία 3.5 χρόνια είμαι παντρεμένος με πολιτικό μηχανικό φυσιολογική κατάσταση και έχω βρει την υγειά μου αλλά και την ευτυχία τουλάχιστον 

Με τα μπουρδελα και τις πουτανες γιατι συνεχιζεις να ασχολεισαι αφου βρηκες πολιτικο μηχανικο συντροφο ??? Τωρα αυτη κοιμαται που εισαι μεσα στο bou ?? :think:

Τυπε ο δρακος του αμαρουσιου εκανε σχεσεις με ιεροδουλες και εσυ σιγουρα εκανες αντιστοιχες σχεσεις με αυτον.

drakosmain-14.jpg


Οποτε να σε εχουμε στα υποψην μας οταν ψαχνουμε στα μελη τον επομενο δρακο της αθηνας  :grin:




 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Τι κανουν οι πουτανες μετα τα 30? :think:

Μιλαω για τις μουναρες, οχι αυτες που καταληγουν μεταξι μεχρι να παρουν συνταξη
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
θα σου δώσω 2 απαντήσεις η πρώτη η σύντομη που είναι και η πιο σημαντική για εσένα ένα Απόλυτο ΟΧΙ (εκτός και αν είσαι νταβατζής ή αν έχεις ψυχολογία και ψυχραιμία νταβά αλλά αν ήσουν δεν θα ρωτούσες) κυρίως για την δικιά σου ψυχική πνευματική και σωματική υγεία αλλά και για την οικονομική σου ύπαρξη. Η εκτενέστερη απάντηση είναι ότι ο έρωτας και ο ενθουσιασμός περνάει και στην δικιά της περίπτωση θα περάσει πολύ πιο γρήγορα. Πάνω από 12 μήνες για να κρατήσει σχέση δες το σαν άθλο (ακόμα και για τον προστάτη). ακόμα και αν είναι μεγάλη πλησιάζει 30 και έχει στο μυαλό της να "νοικοκυρευτεί" <<και να κάνει παιδιά>> το πιο πιθανόν είναι ότι θα σου κάνει παιδιά και μετά θα σε παρατήσει, την αφορμή μην ανυσηχείς θα την βρει ή θα σου πηγαινοέρχεται (γιατί μπορεί να σου πει ότι σταματάει την δουλειά για εσένα αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ξαναγυρίσει εξού και το λαικό γνωμικό "ξεχνάει η τάνα το γαμήσι?") ανά μήνα 2μηνο, είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω πλουσιότερου γκόμενου ή λόγω καλύτερου εραστή (γενικώς δεν θα γνωρίζεις ποτέ τι έχει στο μυαλό και τι νιώθει και αυτό το κτήνος θα σε τρώει από μέσα για όσο περισσότερο καιρό είναι στη ζωή σου και αν έχεις παιδί μαζί της ελπίζω να τέρας ψυχραιμίας. Και αν είσαι κομπλέ με το να την παίρνουν τραινάκι 11 τύποι (μονό και παρτουζα) μόνο σε ένα 40λεπτο (το έχω ζήσει) περίμενε μέχρι να σου πει ότι πάει να δουλέψει σε καζίνο ή σε νησιά σε βίλες ή ακόμα χειρότερα σε καράβια (αν πιστεύεις ότι δεν το ευχαριστιέται όλα κομπλέ! Αλλά από την άλλη δεν θα το μάθεις ποτέ)    

Στα υπόψιν ότι 2 από τις 3 σχέσεις μου υπήρξαν ιεροδουλες και έχουν δουλέψει οπουδήποτε μπορείς να φανταστείς ότι υπάρχει πορνεία στην ελλάδα και κύπρο και ήταν πολύ όμορφες. τα τελευταία 3.5 χρόνια είμαι παντρεμένος με πολιτικό μηχανικό φυσιολογική κατάσταση και έχω βρει την υγειά μου αλλά και την ευτυχία τουλάχιστον  

Τυπε εισαι 3,5 χρονια happily married αλλα εχεις περσινες κριτικες απο πουτανες του 20ρικου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Καναν παρακμιακο η καποιον high asset?
Η καπου στην μεση?
Οποιον αναλογει στην εμφανιση τους, ανεξαρτητως πουτανιάς.

Και ειμαι καθετος σε αυτο.
Εχω πλειστα παραδειγματα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Οποιον αναλογει στην εμφανιση τους, ανεξαρτητως πουτανιάς.

Και ειμαι καθετος σε αυτο.
Εχω πλειστα παραδειγματα.
Οι συζυγοι ξερουν για το παρελθον τους?
Ειναι καπως δυσπεπτο..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
τα τελευταία 3.5 χρόνια είμαι παντρεμένος με πολιτικό μηχανικό φυσιολογική κατάσταση και έχω βρει την υγειά μου αλλά και την ευτυχία τουλάχιστον 
Αρα προφανως οι κριτικες που εχεις ανεβασει 27.6.2018 και 13.5.2019 απο Φυλης 74 και Κολωνου 32Α ειναι μούφα?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Παντως μην αγχωνεστε οι πουτανες ποτε δεν θα εκαναν σχεση με καποιο μελος απο το bou. Κατα βαθος τα μελη του bou ανηκουν στην κατηγορια του καλου παιδιου που δεν ειναι στο περιθωριο. Γι αυτο σκεφτονται να τις παντρευτουν. Οι πουτανες αν δειτε με τι τυπους κυκλοφορουν ,κατι εγκληματικες φατσες του περιθωριου. Σκεφτειτε την πιο παρακμιακη φατσα αλβανου η γυφτου η γεωργιανου. Αυτοι μονο για πουτσα,ξυλο και για να τις κλεβουν τα λεφτα τις εχουν. Και πιστεψτε με κοβουν φλεβες γι αυτους. Που πατε τωρα εσεις με τα λουλουδακια και τα σοκολατακια να συγκριθειτε με αυτους ?? Το μονο που θα καταφερετε ειναι να σας βρουν καποια στιγμη τσιμεντωμενους καπου και οι πουτανες να ζουν το ονειρο τους με τον γυφτοαλβανογεωργιανο με την περιουσια σας.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Αρα προφανως οι κριτικες που εχεις ανεβασει 27.6.2018 και 13.5.2019 απο Φυλης 74 και Κολωνου 32Α ειναι μούφα?

Μαλλον μουφα ειναι ο ισχυρισμος του happily married

Μαλλον εκτος του πτυχιου της τα υπολοιπα ειναι για την χωματερη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Οι συζυγοι ξερουν για το παρελθον τους?
Ειναι καπως δυσπεπτο..
Θα σου δωσω ενα παραδειγμα

Ειχα καποτε μια ψιλοσχεση με πρωην ερασιτεχνιδα.
Καποτε με ρωτησε "οταν θα ειναι να παντρευτω, να του το πω?" Της απαντησα ΟΧΙ, να μην του το πεις ποτέ. Με κοιταξε απορημενη. "Λες να τον χαλασει τοσο πολυ ε?"
Προ ενος ετους περιπου ειδα στο fb της οτι παντρευτηκε. Ειδα και φωτο του γαμου. Αναρωτιεμαι λοιπον αν του το ειπε. Ας ειναι καλα και η κοπελα και αυτος. Εδειχναν πολυ ευτυχισμενοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Παντως μην αγχωνεστε οι πουτανες ποτε δεν θα εκαναν σχεση με καποιο μελος απο το bou. Κατα βαθος τα μελη του bou ανηκουν στην κατηγορια του καλου παιδιου που δεν ειναι στο περιθωριο. Γι αυτο σκεφτονται να τις παντρευτουν. Οι πουτανες αν δειτε με τι τυπους κυκλοφορουν ,κατι εγκληματικες φατσες του περιθωριου. Σκεφτειτε την πιο παρακμιακη φατσα αλβανου η γυφτου η γεωργιανου. Αυτοι μονο για πουτσα,ξυλο και για να τις κλεβουν τα λεφτα τις εχουν. Και πιστεψτε με κοβουν φλεβες γι αυτους. Που πατε τωρα εσεις με τα λουλουδακια και τα σοκολατακια να συγκριθειτε με αυτους ?? Το μονο που θα καταφερετε ειναι να σας βρουν καποια στιγμη τσιμεντωμενους καπου και οι πουτανες να ζουν το ονειρο τους με τον γυφτοαλβανογεωργιανο με την περιουσια σας.
Μην τα τσουβαλιαζουμε ολα
Υπαρχουν πουτανες τελειωμενες, υπαρχουν ομως και καλες περιπτωσεις

Καποιοι θα θυμουνται προ οκταετιας περιπου μια ψηλη ξανθια ερασιτεχνιδα με κοντο μαλλι, η οποία χαθηκε επειδη τελικα καποιος απο το πελατολογιο της εκανε προταση γαμου

Και εξ οσων γνωριζω δεν ηταν ουτε γυφτοαλβανος ουτε γεωργιανος, αντιθετως ηταν ενας ευκαταστατος σοβαρος τύπος.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.547
Πόντοι
2.356
κατα βαθος ολοι πουτανες παντρευονται οποτε ποιο το νοημα του θεματος? αν ειναι επαγγελματιας η αν ειναι "αποκλειστικη" ?
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Πάντως και ο Picker πριν αρχίσει να δίνει κωλο , ήθελε να παντρευτεί κάποια από το Μετάξι :S
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Από 2 πραγματικές εμπειρίες με ανθρώπους πού γνώριζα , ευκατάστατους  και μια χαρά που έκαναν το βήμα παραπάνω με κοπέλες του χώρου κατέληξαν σε διαζύγιο ο ένας του έμεινε και ένα παιδί!
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
κατα βαθος ολοι πουτανες παντρευονται οποτε ποιο το νοημα του θεματος? αν ειναι επαγγελματιας η αν ειναι "αποκλειστικη" ?

Τυπε μου θυμησες την μεγαλυτερη μου σχεση
Ελληνιδα και ηταν ο πιο αγνος ανθρωπος που ειχα γνωρισει
30ρα πλεον και ανυπαντρη με εναν διαλυμενο αρραβωνα μετα απο εμενα
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Υπάρχει και εδώ μέσα παντρεμένοι κάποια call girl με έναν κλαρίνογαμπρο μάλλον γύφτο η τσιγγάνο  με παιδί που εκτελεί και χρέη οδηγός. Όσον αφορά το θέμα που αναφέρθηκε ποιους παντρεύομαι μετά τα 30 !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom