Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
ειναι επιλογη μου το πως θα εχω το ονομα μου ....ποια καταστροφη μια χαρα εχω τις επιλογες μου...ρε βλακακο δεν ειπαμε οτι η ζωη δεν ειναι μεχρι εκει που φτανει το μυαλο σου..για να βλεπεις οτι σου απανταω για ποια καταστροφη μιλας ...για πες ...αν μελεταγες σωστα και δεν ησουν τεμπελης θα ηξερες οτι για καποια χρονια απολαμβανα χωρους που εχει η αθηνα ...καταλαβες βλακακο ? το οτι πηγες σε πεντε πληρωμενα δεν φουσκωσε η ψωλη σου ...την πετσα σου να την κρατας στο βρακι σου...
Νταξ, το τερμάτισες. Έτσι να μιλάς στους σκλάβους που σε πληρώνουν άχρηστη κοκόνα, όχι σε ανθρώπους που δεν ξέρεις. Γίνε πρώτα άνθρωπος ξανά και μετά έλα να μου μιλήσεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.037
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
είδα σπιλερ και νόμιζα ότι είναι ο χαζοβιολης αμπαλος του τιντερ, που τις μισές λέξεις τις γράφει στα αγγλικά για το καμποσιλικι, αλλά τελικά είναι άλλος σπιλερ.
γαμωτη.
κρίμα γιατί θα επέφτε επικο γέλιο σήμερα.
αράζω γωνιτσα το λοιπόν...
1000002610.jpg
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
είδα σπιλερ και νόμιζα ότι είναι ο χαζοβιολης αμπαλος του τιντερ, που τις μισές λέξεις τις γράφει στα αγγλικά για το καμποσιλικι, αλλά τελικά είναι άλλος σπιλερ.
γαμωτη.
κρίμα γιατί θα επέφτε επικο γέλιο σήμερα.
αράζω γωνιτσα το λοιπόν...
1000002610.jpg
Sorry που στο χάλασα τύπε, την άλλη φορά θα έρθω με αμφίεση όρκας σε συνδυασμό με χαρούμενου χορευτή που ψωνίζει από Βερόπουλο :2funny: :2funny: :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.037
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Sorry που στο χάλασα τύπε, την άλλη φορά θα έρθω με αμφίεση όρκας σε συνδυασμό με χαρούμενου χορευτή που ψωνίζει από Βερόπουλο :2funny: :2funny: :2funny:
είσαι τυχερός που δεν είσαι ο άλλος σπιλερ... παίχτη :tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Ξεκάθαρα η τυπισσα έχει (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) διαφορά θέματα να λύσει που δεν είναι δίκη μας αρμοδιότητα. Μόνο 2 γαμημενες σελίδες επανάληψη για να ξεκαθαρίσει πως μπήκε με φορα σε ένα νήμα όπου δεν ειπώθηκε ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ για πάρτη της πολύ δε περισσότερο που να ήταν προσβλητικό ή άκομψο.

Μπιφ έχει μόνο με τον εαυτό της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
τι εχουμε ? ΤΕΑ μισα τα λες ...οποτε νομιζω οτι πρεπει να τα γραψεις σωστα...


Magi γιατί δε γράφεις εσύ τι ακριβώς έχει γίνει να ξέρουμε και οι υπόλοιποι? Και μετά τοποθετείτε και η τεα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Η ειρωνεία δεν αρμόζει στη νοημοσυνη μου ..σφυρας αδιαφορια και αγνοια ...

Λοιπον για να μην το κουραζουμε το θεμα ..εχω αρκετα χρονια στο χωρο με συγκεκριμένα box ...οποτε ποια αναβαθμηση?
Εδω το παρεακι απλα δεν εχει γνωση και μας πεταει τσουρεκια.....και στην τελικη τα κουβαδακια σας και οχι μουνοδουλους χωρις πυξίδα..

Οσο για το πως και ποτε επιλέγουμε αλλαγες νταβατζιλικια στα σαγονια σας ...
απορω τι βλακειες γραφεις ....
φιλικα τραβα σε αλλη παραλια να γραφεις ηλιθιοτητες
απλα δεν ενδιαφερομαστε
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Νταξ, το τερμάτισες. Έτσι να μιλάς στους σκλάβους που σε πληρώνουν άχρηστη κοκόνα, όχι σε ανθρώπους που δεν ξέρεις. Γίνε πρώτα άνθρωπος ξανά και μετά έλα να μου μιλήσεις
Ασε την κατιούσα και σοβαρέψου
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως τα έχει σωστά μες το κεφάλι της;
κεφαλι? :coffee:
απορω τι βλακειες γραφεις ....
φιλικα τραβα σε αλλη παραλια να γραφεις ηλιθιοτητες
απλα δεν ενδιαφερομαστε
ασε την προστακτικη σου και ψευτονταβατζιλικια οχι εδω ,,,ηλιθιο παρεακι εχω κατι πρεκια απο τους προηγούμενους και ενα βεσε :2funny:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
κεφαλι? :coffee:

ασε την προστακτικη σου και ψευτονταβατζιλικια οχι εδω ,,,ηλιθιο παρεακι εχω κατι πρεκια απο τους προηγούμενους και ενα βεσε :2funny:
εχεις γινει και βαρετη εκτος των αλλων...
αλλα πως να το καταλαβεις αφου ο εγκεφαλος εχει κτυπησει κοκκινο????
τραγουδα λοιπον μονη σου,
συντομα θα τελειωσει και αυτο το κουραστικο διαλειμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spiler

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
97
Like
101
Πόντοι
0
Βλέπω μαζευτηκατε όλοι οι δικηγόροι αλλά η τεα απών. Νομίζω είναι προφανές ποιος έχει κάνει μαλακία.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.802
Κριτικές
30
Like
20.679
Πόντοι
8.815
Βλεπω το κατεβατο σχολιο που αναβε φωτιες,ξαφνικα σβηστηκε. Πολυ περιεργα πραματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom