Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 770K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Λοιπον μαγκες ... έχετε την ευκαιρία μεσα απο το φορουμ να δίνεται ορθες πληροφοριες στον κοσμο για της υπηρεσιες που παρεχουμε ως επαγγελματιες....με το να γραφεται μαλακιες για ανθρωπους που ειναι χρονια επαγγελματιες απλα δημηουργητε παραπλανηση και οταν ο πελατης βρεθει με την κοπελα θα ακουστει η ατακα που ακουω δεκα χρονια για αυτον που γραφει...α το μαλακα :sunglasses:
Οποτε τα μισα λιγια ειναι για ερασιτεχνες και κλίκες ...οταν μιλατε για επαγγελματια να μιλάτε ολοκληρομενα ..:coffee:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Λοιπον μαγκες ... έχετε την ευκαιρία μεσα απο το φορουμ να δίνεται ορθες πληροφοριες στον κοσμο για της υπηρεσιες που παρεχουμε ως επαγγελματιες....με το να γραφεται μαλακιες για ανθρωπους που ειναι χρονια επαγγελματιες απλα δημηουργητε παραπλανηση και οταν ο πελατης βρεθει με την κοπελα θα ακουστει η ατακα που ακουω δεκα χρονια για αυτον που γραφει...α το μαλακα :sunglasses:
Οποτε τα μισα λιγια ειναι για ερασιτεχνες και κλίκες ...οταν μιλατε για επαγγελματια να μιλάτε ολοκληρομενα ..:coffee:
Μάγκισσα, επειδή πολύ φουριόζα μπήκες, άραξε τα κυβικά σου λιγάκι. Δεν ξέρω, και μεταξύ μας, δε με αφορά τι προσωπικά έχεις να λύσεις με την Τέα, την οποία επίσης δεν ξέρω.

Όμως, είναι παντού γνωστό ότι ο χώρος αυτός έχει σωματικές επιπτώσεις. Είχα κι έχω φίλες εντός του πληρωμένου έρωτα, εντός του BDSM & των φετίχ, με τα οποία ασχολούμαι κι εγώ, εντός πολλών και διαφορετικών άλλων χώρων. Το να βγεις και να λες:
τεα? που εισαι ? ελα να μας πεις πως καταστρεφουν μια μητρα για το ονομα του χρηματος ..ελα να μας πεις για το μυθο σου
μια χαρά ξέρουμε όσοι ξέρουμε και πως καταστρέφεται, και πόσο πονάει μετά τη γυναίκα που της καταστράφηκε η μήτρα, και όχι μόνο.

Μην κάνεις λοιπόν τσαμπουκάδες, και μην πετιέσαι για να κάνεις σαματά, γιατί σίγουρα δε θα σε βοηθήσει.

Καλώς ή κακώς, όλες όσες επιλέξανε τούτο το επάγγελμα το κάνανε για τους δικούς τους λόγους, ο καθένας από τους οποίους είναι άκρως σεβαστός. Άλλη για χρήμα, άλλη για επιβίωση, άλλη για λούσα, άλλη για δόση, άλλη για οτιδήποτε. Είναι ένα σκληρό επάγγελμα, ιδιαίτερα απαιτητικό σε σώμα και πνεύμα, κι όλοι μας οφείλουμε να σας σεβόμαστε, ως επαγγελματίες. Μην θεωρείς όμως ότι με ξεκατίνιασμα θα κερδίσεις κάτι, μάλλον το αντίθετο. Οπότε μην το ξεκινάς καν και προχώρα παρακάτω κάνοντας τη νέα σου αρχή, ή την επανείσοδό σου στο χώρο του BDSM.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Μάγκισσα, επειδή πολύ φουριόζα μπήκες, άραξε τα κυβικά σου λιγάκι. Δεν ξέρω, και μεταξύ μας, δε με αφορά τι προσωπικά έχεις να λύσεις με την Τέα, την οποία επίσης δεν ξέρω.

Όμως, είναι παντού γνωστό ότι ο χώρος αυτός έχει σωματικές επιπτώσεις. Είχα κι έχω φίλες εντός του πληρωμένου έρωτα, εντός του BDSM & των φετίχ, με τα οποία ασχολούμαι κι εγώ, εντός πολλών και διαφορετικών άλλων χώρων. Το να βγεις και να λες:

μια χαρά ξέρουμε όσοι ξέρουμε και πως καταστρέφεται, και πόσο πονάει μετά τη γυναίκα που της καταστράφηκε η μήτρα, και όχι μόνο.

Μην κάνεις λοιπόν τσαμπουκάδες, και μην πετιέσαι για να κάνεις σαματά, γιατί σίγουρα δε θα σε βοηθήσει.

Καλώς ή κακώς, όλες όσες επιλέξανε τούτο το επάγγελμα το κάνανε για τους δικούς τους λόγους, ο καθένας από τους οποίους είναι άκρως σεβαστός. Άλλη για χρήμα, άλλη για επιβίωση, άλλη για λούσα, άλλη για δόση, άλλη για οτιδήποτε. Είναι ένα σκληρό επάγγελμα, ιδιαίτερα απαιτητικό σε σώμα και πνεύμα, κι όλοι μας οφείλουμε να σας σεβόμαστε, ως επαγγελματίες. Μην θεωρείς όμως ότι με ξεκατίνιασμα θα κερδίσεις κάτι, μάλλον το αντίθετο. Οπότε μην το ξεκινάς καν και προχώρα παρακάτω κάνοντας τη νέα σου αρχή, ή την επανείσοδό σου στο χώρο του BDSM.
Λαθος αγαπητε η ιστορια δεν ειναι μεχρι εκει που φτανει το μυαλο σου ...οποτε το να εχεις την εντυπωση και οχι τη γνωση μου ειναι αδιαφορο ...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
τι εχουμε ? ΤΕΑ μισα τα λες ...οποτε νομιζω οτι πρεπει να τα γραψεις σωστα...

Τεα θα πεις εσυ η θες να αρχισω εγω..:2funny:

που εισαι πονηρο γύναιο..ελα λιγακι να μας τα πεις ορθα

Τι έγινε ρε παιδιά; Beefara?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.863
Κριτικές
19
Like
3.074
Πόντοι
7.195
τεα? που εισαι ? ελα να μας πεις πως καταστρεφουν μια μητρα για το ονομα του χρηματος ..ελα να μας πεις για το μυθο σου
απορω με την ηλιθιοτητα που διακρινει το μυαλο σου !!!!
αν διαθετεις μυαλο δηλαδη ...
απο που ξεφυτρωσες εσυ εδω μεσα ως μαιντανος στο χωραφι ???
και γιατι γραφεις αυτα τα οποια αφορουν ισως προσωπικα την Τεα και οπωσδηποτε οχι τους φιλους και γνωστους της ???
αν θελει η ιδια θα κοινοποιησει οτι θελει σε οποιον θελει
αντε να κανεις καμια βολτα σε αλλη παραλια !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
απορω με την ηλιθιοτητα που διακρινει το μυαλο σου !!!!
αν διαθετεις μυαλο δηλαδη ...
απο που ξεφυτρωσες εσυ εδω μεσα ως μαιντανος στο χωραφι ???
και γιατι γραφεις αυτα τα οποια αφορουν ισως προσωπικα την Τεα και οπωσδηποτε οχι τους φιλους και γνωστους της ???
αν θελει η ιδια θα κοινοποιησει οτι θελει σε οποιον θελει
αντε να κανεις καμια βολτα σε αλλη παραλια !!!
για αρχη δεν ξεφιτρωσα να διαβαζεις πρωτα και μετα να γραφεις ...ποια προσωπικα ? δεν θα παιζεις με τις λεξεις
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.863
Κριτικές
19
Like
3.074
Πόντοι
7.195
για αρχη δεν ξεφιτρωσα να διαβαζεις πρωτα και μετα να γραφεις ...ποια προσωπικα ? δεν θα παιζεις με τις λεξεις
φιλικα και εντελως ευγενικα σου συνεστησα να πας να παιξεις σε αλλη παραλια!!!!!
αντε λοιπον να τραγουδησεις ....
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
φιλικα και εντελως ευγενικα σου συνεστησα να πας να παιξεις σε αλλη παραλια!!!!!
αντε λοιπον να τραγουδησεις ....
Η ειρωνεία δεν αρμόζει στη νοημοσυνη μου ..σφυρας αδιαφορια και αγνοια ...

Λοιπον για να μην το κουραζουμε το θεμα ..εχω αρκετα χρονια στο χωρο με συγκεκριμένα box ...οποτε ποια αναβαθμηση?
Εδω το παρεακι απλα δεν εχει γνωση και μας πεταει τσουρεκια.....και στην τελικη τα κουβαδακια σας και οχι μουνοδουλους χωρις πυξίδα..

Οσο για το πως και ποτε επιλέγουμε αλλαγες νταβατζιλικια στα σαγονια σας ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
καιρο ειχα να περασω απο εδω περα... ας αραξω λιγο

Chair Dancing GIF
beer GIF
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.784
Like
22.644
Πόντοι
5.506
τεα? που εισαι ? ελα να μας πεις πως καταστρεφουν μια μητρα για το ονομα του χρηματος ..ελα να μας πεις για το μυθο σου
Γιατί δε μας λες εσύ ποια είσαι και ποιο είναι το πρόβλημα σου και πετάς αυτό το αστροπελέκι ΔΗΜΟΣΙΩΣ; Σε περίπτωση που διελαθε της προσοχής σου υπάρχουν προσωπικά μηνύματα, κινητά τηλέφωνα, sms, viber, messenger, whatsup.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
4
Like
2.716
Πόντοι
456
τεα? που εισαι ? ελα να μας πεις πως καταστρεφουν μια μητρα για το ονομα του χρηματος ..ελα να μας πεις για το μυθο σου
Μαρηηηηη τι έπαθες σου χάλασε το μουνι ? Δεν έχεις ανάγκη εσυ θα φυτρώσεις αρχιδια με τόση μαγκιά
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Γιατί δε μας λες εσύ ποια είσαι και ποιο είναι το πρόβλημα σου και πετάς αυτό το αστροπελέκι ΔΗΜΟΣΙΩΣ; Σε περίπτωση που διελαθε της προσοχής σου υπάρχουν προσωπικά μηνύματα, κινητά τηλέφωνα, sms, viber, messenger, whatsup.
Η Πανδώρα/Νάγια/Μάγκι είναι που έχει περάσει από σπιτάκια, BDSM, μασάζ, και επέστρεψε πάλι πίσω στο BDSM, για να την διώξουν κι από εκεί που έχει μπαστακωθεί φέτος μου φαίνεται.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Γιατί δε μας λες εσύ ποια είσαι και ποιο είναι το πρόβλημα σου και πετάς αυτό το αστροπελέκι ΔΗΜΟΣΙΩΣ; Σε περίπτωση που διελαθε της προσοχής σου υπάρχουν προσωπικά μηνύματα, κινητά τηλέφωνα, sms, viber, messenger, whatsup.
μαζευτείτε να μην τα λεω 2 φορες ...

Στο μπουρδελα δεν ηρθα να βρω δουλεια ...

Οταν θελω να διαφημίσω κατι που μου κανει κεφι και γουστο να προσφερω ως υπηρεσια θα βαλω την αναλογη διαφημηση στο αναλογο σαιτ που θα θελω ..δεν ηρθα σημερα απο το χωριο...

Τωρα το που εχω εχω κεφι να ειμαι θα ειμαι ..αν κατι με χαλασει φευγω...

Δεν εχω το ψωνιο ουτε ειμαι προιον εμπορικης διαφημησης ..κατα καιρους σας ανοιγω πορτες και ειμαι εκει στο απολυτο ...ομως εγω οριζω ποτε θα φευγω απο μια συνεργασια ...οχι ο καθε πελατης....ο πελατης θα γραψει την κριτική του για το προγραμμα που πληρωσε...

Οσο για το δημοσίως... εγω επινα τον καφε μου και απολαμβανα τομ τροπο εκφρασης και απόψεις απο αρσενικα σε θεματα που με ενδιαφερουν και ξαφνηκα βαραει καμπανακι ΤΕΑ λεει ,,,αναβαθμηση λεει...και φουμαρα ...:2funny::2funny:

Κατσε να παρω και εγω μια καρεκλα να δουμε τι προβλημα εχει και ποιος
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
μαζευτείτε να μην τα λεω 2 φορες ...

Στο μπουρδελα δεν ηρθα να βρω δουλεια ...

Οταν θελω να διαφημίσω κατι που μου κανει κεφι και γουστο να προσφερω ως υπηρεσια θα βαλω την αναλογη διαφημηση στο αναλογο σαιτ που θα θελω ..δεν ηρθα σημερα απο το χωριο...

Τωρα το που εχω εχω κεφι να ειμαι θα ειμαι ..αν κατι με χαλασει φευγω...

Δεν εχω το ψωνιο ουτε ειμαι προιον εμπορικης διαφημησης ..κατα καιρους σας ανοιγω πορτες και ειμαι εκει στο απολυτο ...ομως εγω οριζω ποτε θα φευγω απο μια συνεργασια ...οχι ο καθε πελατης....ο πελατης θα γραψει την κριτική του για το προγραμμα που πληρωσε...

Οσο για το δημοσίως... εγω επινα τον καφε μου και απολαμβανα τομ τροπο εκφρασης και απόψεις απο αρσενικα σε θεματα που με ενδιαφερουν και ξαφνηκα βαραει καμπανακι ΤΕΑ λεει ,,,αναβαθμηση λεει...και φουμαρα ...:2funny::2funny:

Κατσε να παρω και εγω μια καρεκλα να δουμε τι προβλημα εχει και ποιος
Ωραία, επειδή λοιπόν δεν ψάχνεις δουλειά εδώ, τράβα στο νήμα σου, που είναι εδώ: Πανδώρα - Page 2 - bourdela.com forum , ενημέρωσε και το κοινό σου ότι δεν ψάχνεις πια δουλειά, και να μην σε καλέσουν στο site Dom Secrets για δουλειά, και άσε τα άλλα νήματα ήσυχα, δεν υπάρχει λόγος να δειχτείς αφού δεν ψάχνεις κάτι. :hi::hi::hi:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Η Πανδώρα/Νάγια/Μάγκι είναι που έχει περάσει από σπιτάκια, BDSM, μασάζ, και επέστρεψε πάλι πίσω στο BDSM, για να την διώξουν κι από εκεί που έχει μπαστακωθεί φέτος μου φαίνεται.
το οτι εσυ βλεπεις την ζωη μπρος πισω ..ειναι η δικη σου οπτικη ..Σε αυτο το φορουμ λεμε τα πραγματα τσεκουρατα ...Η σκεψη σου ειναι μιζερη και εχεις την ταση να περιοριζεις τους ανρωπους στις οποιες δυνατοτητες εχουν..Οποτε οταν παρεις χαμπαρι οτι κατουρας αναποδα θα σε παρω νοερο λαφυρο...

Οσο για τα λεγομενα σου ..δεν εισαι η μαζα και ουτε μπορεις να λες αρλουμπες ..
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Ωραία, επειδή λοιπόν δεν ψάχνεις δουλειά εδώ, τράβα στο νήμα σου, που είναι εδώ: Πανδώρα - Page 2 - bourdela.com forum , ενημέρωσε και το κοινό σου ότι δεν ψάχνεις πια δουλειά, και να μην σε καλέσουν στο site Dom Secrets για δουλειά, και άσε τα άλλα νήματα ήσυχα, δεν υπάρχει λόγος να δειχτείς αφού δεν ψάχνεις κάτι. :hi::hi::hi:
ρε βλακακο οταν μια κοπελα αλαζει το ψευδονημο δεν αλλαζει και ολους τους πελατες ...υπαρχει κοσμος που κανουμε συνεδριες χρονια ανεξαρτητα ποιο box θα επιλεξει ...και αυτος ειναι ο λογος που δεν ψαχνω δουλεια ...στην ηλικια που ειμαι εχω τον κοικλο μου ...εχω την ομαδα μου ...οταν καποιος με χριαστει θα παω ...αν δεν μου αρεσει θα φυγω και δεν θα ξανα παω..

Ο τροπος που σκεφτεσαι ειναι κουραστικος ...τα πραγματα ειναι απλα ...οπως βλεπεις υπαρχω , υπαρχει ο κοσμος που οταν θελει θα με καλεσει ....δεν καταλαβαινω μπρος πισω ..

Επισεις γινεσαι αστειος με το να γραφεις ενω εισαι ασχετος ...αυριο αμα μου κανει κεφι το αλλαζω και το κανω Πηνελόπη..το καταλαβες ?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
ρε βλακακο οταν μια κοπελα αλαζει το ψευδονημο δεν αλλαζει και ολους τους πελατες ...υπαρχει κοσμος που κανουμε συνεδριες χρονια ανεξαρτητα ποιο box θα επιλεξει ...και αυτος ειναι ο λογος που δεν ψαχνω δουλεια ...στην ηλικια που ειμαι εχω τον κοικλο μου ...εχω την ομαδα μου ...οταν καποιος με χριαστει θα παω ...αν δεν μου αρεσει θα φυγω και δεν θα ξανα παω..

Ο τροπος που σκεφτεσαι ειναι κουραστικος ...τα πραγματα ειναι απλα ...οπως βλεπεις υπαρχω , υπαρχει ο κοσμος που οταν θελει θα με καλεσει ....δεν καταλαβαινω μπρος πισω ..

Επισεις γινεσαι αστειος με το να γραφεις ενω εισαι ασχετος ...αυριο αμα μου κανει κεφι το αλλαζω και το κανω Πηνελόπη..το καταλαβες ?
Βρε κάντο και Αφροξηλάνθη ποσώς με ενδιαφέρει. Αν δεν είχες καταστρέψει το ονοματάκι σου με μαλακίες την πρώτη φορά, δε θα είχες λόγο να το αλλάξεις, εγώ αυτό ξέρω, όπως και όλη η πιάτσα, αλλά και όλοι όσοι αγοράζουν.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.793
Πόντοι
496
Βρε κάντο και Αφροξηλάνθη ποσώς με ενδιαφέρει. Αν δεν είχες καταστρέψει το ονοματάκι σου με μαλακίες την πρώτη φορά, δε θα είχες λόγο να το αλλάξεις, εγώ αυτό ξέρω, όπως και όλη η πιάτσα, αλλά και όλοι όσοι αγοράζουν.
ειναι επιλογη μου το πως θα εχω το ονομα μου ....ποια καταστροφη μια χαρα εχω τις επιλογες μου...ρε βλακακο δεν ειπαμε οτι η ζωη δεν ειναι μεχρι εκει που φτανει το μυαλο σου..για να βλεπεις οτι σου απανταω για ποια καταστροφη μιλας ...για πες ...αν μελεταγες σωστα και δεν ησουν τεμπελης θα ηξερες οτι για καποια χρονια απολαμβανα χωρους που εχει η αθηνα ...καταλαβες βλακακο ? το οτι πηγες σε πεντε πληρωμενα δεν φουσκωσε η ψωλη σου ...την πετσα σου να την κρατας στο βρακι σου...
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.798
Κριτικές
21
Like
10.802
Πόντοι
3.346
Ωχ ωχ ωχ, σοβάρεψαν τα πράγματα :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom