Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
μη μασάς και γάμησε τον από οποια τρύπα έχει.
Αγάπη Εγώ είμαι ακόμα τμήμα περνάω υπέροχα με τους μπάτσους.... βαριέμαι αφόρητα ....ρεεε
Έκανα το κορυφαίο και παρήγγειλα καφέ έτσι από e-food...
Έλα από δω Θα παραγγείλουμε πίτσες burger Βαριέμαι έλα
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
149
Πόντοι
0
Παιδιά ας συνέλθουμε όλοι και ας αναρωτηθούμε πως εκφραζομαστε, πως αισθανόμαστε, πως συμπεριφερόμαστε.. Είναι πράγματι ντροπή να συμβαίνουν κάτι τέτοια περιστατικά.. Το να ξέρεις πως να φέρεσαι είναι η μεγαλύτερη μαγκιά, παρά να φέρεσαι ως δήθεν.. Θερμά περαστικά Τεα και ότι καλύτερο για το κορίτσι.. Υπομονή και προσοχή..
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
26
Το επικίνδυνο και λυπητερό είναι σε πόσες άλλες κοπέλες θα το έχει κάνει αυτό η κάτι ανάλογο αλλα δεν έφτασε σε σημείο όπως σήμερα. Μπράβο στη Τεα και η Ιριδα να το ξεπεράσει σύντομα!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Καλημέρα όλα καλά ξεμπερδέψαμε πάρα πολύ αργά 4:00 το πρωί χθες...
Ο πατέρας του παιδιού να ισχυρίζεται ότι το έχει κάνει σύστημα ο γιος του....είχε υποψιαστεί λέει ότι συμβαίνουν διάφορα στην γκαρσονιέρα στον Άγιο Δημήτριο αλλά είχε λάβει και προσωπικά μηνύματα στο Facebook και Instagram από διάφορες κοπέλες που έπεσαν θύματα του, ξυλοδαρμού,
Τις έκλεψε και έπαιρνε και τα κινητά τους και φυσικά δεν πληρώνε...
το σπίτι/ γκαρσονιέρα στον Άγιο Δημήτριο το είχε μόνο για αυτές τις δουλειές... Οπότε με το που λειτουργούσε έτσι απέναντι στα κορίτσια έτρεχε έφευγε άρπαζε ότι μπορούσε τις κοπάναγε άφηνε πόρτα ανοιχτή και ξανά εμφανιζόταν όποτε ήθελε. να ξανά κάνει τις δουλειές του...
μέσα στο χαμό εχθές και μία γειτόνισσα από την πολυκατοικία Εντωμεταξύ πήρε και αυτή την αστυνομία βοήθησε και αυτή η γυναίκα γιατί είχε πάρει χαμπάρι είπε.
Εγώ λυπήθηκα αυτή τη μάνα που την έβλεπα να κρατάει το κεφάλι της ...
υποψιάζομαι ότι ο πατέρας ήξερε πράγματα πιθανόν όμως να μην ήξερε τον βαθμό κ όλες τις δραστηριότητες του γιου του.
Σημασία έχει ότι αυτή τη στιγμή πήρε ένα απίστευτα πολύ γερό μάθημα ο γιος...
εγώ θα το πω και στα α****** μου κιόλας χαίρομαι πάρα πολύ που με τα ίδια μου τα χέρια δεν έχει δόντια αυτή τη στιγμή ο τύπος και σκισμένο φρύδι το λιγότερο που μπορούσα να κάνω με Όση δύναμη έχω, Ευχαριστώ πολύ συγκεκριμένους ανθρώπους που βοήθησαν θα του σπάσουμε τα μούτρα στην κυριολεξία όμως με κίνδυνο εχθές το βράδυ να είμαστε αυτόφωρο στα α****** μας.
Ευχαριστώ κάποια παιδιά που δεν το περίμενα μέσα από το τμήμα που έβαλαν πλάτη για όσους καταλαβαίνουν τι εννοώ και ο τύπος αυτή τη στιγμή είναι σε μία απίστευτα πολύ ωραία απόχρωση του μωβ με πολλές ανταύγειες και ριφλε ...
Θα το θυμάται για όλη του τη ζωή και να τον δω Τώρα χωρίς δοντάκια και με όλο αυτό το πανηγύρι πια θα ξανά τολμήσει να ακουμπήσει.
Μέσα από όλα αυτά εχθές το βράδυ ήταν περίεργη νύχτα... συνέβησαν και άλλα περιστατικά.... Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη παιδοφιλία και δεν το ήξερα ότι είναι ότι σε τόσο ακραίο βαθμό στην Ελλάδα και δυστυχώς υπάρχουν και μέλη εδώ μέσα μετά από κάποιες έρευνες και μαρτυρίες και για παιδοφιλία... Εμένα με ξεπερνά μην πέσουν στα χέρια μου μόνο, και για πολύ ακραίες συμπεριφορές μελών όπως παρακολούθηση γυναικών παρενόχληση στα social των κοριτσιών ξυλοδαρμοί βιασμοί εκβιασμοί το ήξερα... Αλλά όχι ότι υπάρχει σε τόσο μεγάλο βαθμό αυτή η αρρώστια....
Εμείς πάλι σήμερα είμαστε έξω αναγκαστικά .....Δεν γίνεται διαφορετικά δυνατές χαμογελαστές κρατάμε το χιούμορ προχωράμε μπροστά με την αγάπη μέσα μας και αυτό που έχω να πω και εγώ και η Ίριδα αλλά και η Αλεξάνδρα και η Δίωνη μας
Είναι ένα τεράστιο ευχαριστώ!
πόσο ευγνώμων είμαστε που με περνάτε εμένα τηλέφωνο εχθές το βράδυ νύχτα μόλις ανέβασα την δημοσίευση εχθές εδώ έσπασαν τα τηλέφωνα τα μηνύματα....
Έπαθα σοκ που ήρθατε να μας βρείτε και να μας δώσετε αγκαλιά μέχρι το τμήμα.
Εγώ όλα αυτά δεν πρόκειται να τα ξεχάσω ποτέ μα ποτέ στη ζωή μου.
Ευχαριστώ Είμαι ευγνώμων Δεν έχω λόγια
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Επιπλέον μέσα σε όλο αυτό το χαμό Ευχαριστώ πολύ δημόσια κάποια μέλη που αληθινά και ουσιαστικά ήταν μαζί μας εχθές το βράδυ ήταν μαζί μας μέχρι τα ξημερώματα εκεί κοντά μας Με όποιον τρόπο μπορούσαν να μας νοιάζονται και να μας δίνουν δύναμη και κουράγιο και αγάπη.
Ιδιαίτερα τους τρεις παρακάτω
@Chris 7
@papaphilips
@Atux

Δεν έχω λόγια αλήθεια ευγνώμων και σας ευχαριστούμε πολύ μέσα από την καρδιά μας
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Εντάξει δηλαδή έχουμε μαγνήτη επεισόδιο 38387.....

Το περιστατικό έγινε σήμερα 22:00 το βράδυ μία ώρα και είκοσι λεπτά πριν σας γράψω δημόσια λοιπόν....
Να ξέρετε ότι σας γράφω από το τμήμα αυτή τη στιγμή έτσι Είναι τρομερό...
Γιατί μέχρι να φύγουμε από δω βλέπω να μπαίνω και κελιά μία βόλτα έτσι για το φετίχ....
Θα βγουν τρελά γούστα απόψε στο τμήμα
Σημερινό μήνυμα στο Viber Καλησπέρα Θέλω Ίριδα καρφωτός για Άγιο Δημήτριο μπορώ να σας βάλω και τη διεύθυνση πλέον γιατί έχει γίνει της π******* κατοικία αν θέλετε πολύ ευχαρίστως να βγάλω και τα στοιχεία δημόσια γιατί έχουμε πάει αστυνομία όπως καταλαβαίνετε....

Βεβαίως του λέω πείτε μου τι υπηρεσία θέλετε θέλω το πρόγραμμα Όλο μου λέει και τα έξτρα και όλα είστε φανταστικές..

Κλείνετε το ραντεβού δύο ώρες συνεδρία 20:00-22:00
Με την ιρίδα Κανονικά πάει το κορίτσι στην ώρα του κανονικά γίνεται η συνεδρία 2 ώρες και στο τέλος αντί για πληρωμή τρώει το ξύλο του αιώνα της κλέβει το κινητό... η κοπέλα ευτυχώς έχει και δεύτερο εταιρικό τηλέφωνο δικό μου και με παίρνει τηλέφωνο και ηχογραφεί ταυτόχρονα και ακούω να γίνεται της π******* να την δέρνει να την κοπανάει να ακούω τη φωνή του και να τρέχει με κλεμμένο κινητό την άλλη συσκευή δηλαδή και να βρίζει ρε φίλε Είσαι π****** καριόλα και τέτοια Σιγά μη σε πληρώσω πατσαβούρα...
Καλώ την αστυνομία καλεί την αστυνομία και η Ίριδα..
Παράλληλα έρχεται η αστυνομία στον Άγιο Δημήτριο στην κατοικία η κοπέλα κάτω με βγαλμένα μαλλιά τούφες αίματα από τη μύτη εγώ να είμαστε ταξί να τον παίρνω τηλέφωνο και σε κάποια φάση το σηκώνει μία γυναίκα και μου λέει τι θέλετε Είμαι γυναίκα του...
Της λέω το περιστατικό Γιατί δεν γίνεται διαφορετικά και ότι πάμε τμήμα.....
Ώπα μου λέει Δεν μιλάτε για τον άντρα μου Τότε γιατί τον άντρα μου τον έχω δίπλα μου μιλάτε για τον γιο μου σοκ....
Αυτή τη στιγμή Λοιπόν που μιλάμε είμαστε στο τμήμα Όλοι παρέα μάνα γιος πατέρας Τεά Ίριδα... ενώ μέσα τώρα δίνει κατάθεση Ίριδα για το περιστατικό και εγώ έχω στο κινητό μου όλες τις ηχογραφήσεις για να τα καταθέσω και να κάνουμε μήνυση λαμβάνω μήνυμα στο κινητό μου από τον πατέρα μην κάνετε μήνυση σας παρακαλώ βγείτε έξω γιατί μας είχαν χωρίσει βγείτε έξω να τα βρούμε....
Και είμαστε Εν αναμονή λοιπόν αυτά τα ωραία συμβαίνουν θα σας ενημερώσω για τη συνέχεια αυτό ήταν μία στιγμή από μία απλή καθημερινή μέρα μας...
Τα συμπεράσματα είναι δικά σας και τους λόγους θα ήθελα να στύψετε λίγο το μυαλό σας να τους καταλάβετε ποιοι Πώς και γιατί γιατί εγώ ξέρω....

Απλά αναρωτηθείτε και εσείς δύο απανωτά απανωτά περιστατικά Μέσα σε τέσσερις μέρες μία με την Ίριδα μία με την καινούργια κοπελίτσα την Αλεξάνδρα μας....
δεν σας κινεί και δεν πάει κάπου το μυαλό σας Γιατί εμένα πάει κ ξέρω
ρε μαλακες τι γινετε?πω πω ρε πουστη μου ποσα μουνοπανα ζουν αναμεσα μας..............να ειναι καλα το κοριτσι κ συ τεα μου!!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Αν και τα μασάζ κατ οίκον δεν τα έχω στο πρόγραμμα μου θα το έκανα μόνο με την τεα.
Δυστυχώς όμως δύσκολη αποστολη
Μην το παίρνεις έτσι φίλε … κάνε την προσπάθεια σου και δεν ξέρεις πως θα σου βγει η αποστολή αυτή για Τεα . Μπορεί να πέσεις σε κενό συναντήσεων και η προσπάθεια σου να ευοδωθει
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Εντάξει δηλαδή έχουμε μαγνήτη επεισόδιο 38387.....

Το περιστατικό έγινε σήμερα 22:00 το βράδυ μία ώρα και είκοσι λεπτά πριν σας γράψω δημόσια λοιπόν....
Να ξέρετε ότι σας γράφω από το τμήμα αυτή τη στιγμή έτσι Είναι τρομερό...
Γιατί μέχρι να φύγουμε από δω βλέπω να μπαίνω και κελιά μία βόλτα έτσι για το φετίχ....
Θα βγουν τρελά γούστα απόψε στο τμήμα
Σημερινό μήνυμα στο Viber Καλησπέρα Θέλω Ίριδα καρφωτός για Άγιο Δημήτριο μπορώ να σας βάλω και τη διεύθυνση πλέον γιατί έχει γίνει της π******* κατοικία αν θέλετε πολύ ευχαρίστως να βγάλω και τα στοιχεία δημόσια γιατί έχουμε πάει αστυνομία όπως καταλαβαίνετε....

Βεβαίως του λέω πείτε μου τι υπηρεσία θέλετε θέλω το πρόγραμμα Όλο μου λέει και τα έξτρα και όλα είστε φανταστικές..

Κλείνετε το ραντεβού δύο ώρες συνεδρία 20:00-22:00
Με την ιρίδα Κανονικά πάει το κορίτσι στην ώρα του κανονικά γίνεται η συνεδρία 2 ώρες και στο τέλος αντί για πληρωμή τρώει το ξύλο του αιώνα της κλέβει το κινητό... η κοπέλα ευτυχώς έχει και δεύτερο εταιρικό τηλέφωνο δικό μου και με παίρνει τηλέφωνο και ηχογραφεί ταυτόχρονα και ακούω να γίνεται της π******* να την δέρνει να την κοπανάει να ακούω τη φωνή του και να τρέχει με κλεμμένο κινητό την άλλη συσκευή δηλαδή και να βρίζει ρε φίλε Είσαι π****** καριόλα και τέτοια Σιγά μη σε πληρώσω πατσαβούρα...
Καλώ την αστυνομία καλεί την αστυνομία και η Ίριδα..
Παράλληλα έρχεται η αστυνομία στον Άγιο Δημήτριο στην κατοικία η κοπέλα κάτω με βγαλμένα μαλλιά τούφες αίματα από τη μύτη εγώ να είμαστε ταξί να τον παίρνω τηλέφωνο και σε κάποια φάση το σηκώνει μία γυναίκα και μου λέει τι θέλετε Είμαι γυναίκα του...
Της λέω το περιστατικό Γιατί δεν γίνεται διαφορετικά και ότι πάμε τμήμα.....
Ώπα μου λέει Δεν μιλάτε για τον άντρα μου Τότε γιατί τον άντρα μου τον έχω δίπλα μου μιλάτε για τον γιο μου σοκ....
Αυτή τη στιγμή Λοιπόν που μιλάμε είμαστε στο τμήμα Όλοι παρέα μάνα γιος πατέρας Τεά Ίριδα... ενώ μέσα τώρα δίνει κατάθεση Ίριδα για το περιστατικό και εγώ έχω στο κινητό μου όλες τις ηχογραφήσεις για να τα καταθέσω και να κάνουμε μήνυση λαμβάνω μήνυμα στο κινητό μου από τον πατέρα μην κάνετε μήνυση σας παρακαλώ βγείτε έξω γιατί μας είχαν χωρίσει βγείτε έξω να τα βρούμε....
Και είμαστε Εν αναμονή λοιπόν αυτά τα ωραία συμβαίνουν θα σας ενημερώσω για τη συνέχεια αυτό ήταν μία στιγμή από μία απλή καθημερινή μέρα μας...
Τα συμπεράσματα είναι δικά σας και τους λόγους θα ήθελα να στύψετε λίγο το μυαλό σας να τους καταλάβετε ποιοι Πώς και γιατί γιατί εγώ ξέρω....

Απλά αναρωτηθείτε και εσείς δύο απανωτά απανωτά περιστατικά Μέσα σε τέσσερις μέρες μία με την Ίριδα μία με την καινούργια κοπελίτσα την Αλεξάνδρα μας....
δεν σας κινεί και δεν πάει κάπου το μυαλό σας Γιατί εμένα πάει κ ξέρω
Πωπω σοβαρά Τεα ? Αν είναι δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια σε κορίτσια σαν την Ίριδα και κάτι παρόμοιο με Αλεξάνδρα όπως γράφεις … που εκτείθεντε σε τέτοιες καταστάσεις για την δική μας ικανοποίηση και αντί να τις σεβαστούμε τις αντιμετωπίζομε έτσι με βαρβαρότητα και απανθρωπιά!
Υπάρχουν τέτοιοι " άνδρες " ανάμεσα μας ? Κρίμα
Ας είναι καλά τα κορίτσια για να επανέλθουν στην κανονική ΡΟΗ της ζωής τους . Καθολου καλή εμπειρια αυτή και Ελπιζω να ηρεμήσουν όσο είναι δυνατόν . Κουράγιο
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Είμαι σίγουρος πως αν το κλείσεις το μαγαζί του μασαζ που έχεις τώρα και ασχοληθείς με το μαρκετινγκ και το promotion θα βγάζεις τα διπλά λεφτά....έχεις ταλέντο
Η Τέα δεν θα χαθεί ποτέ γιατί είναι ανήσυχο πνεύμα και το μυαλό της τρέχει τρέχει , σκεπτεται , ψάχνει ! Πολυτάλαντη
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
αυτα νομιζω εχουν συμβει σε πολλες, γι αυτο καποιες εξαφανιζονται ειτε εχοντας προλαβει να δημιουργησουν ενα κυκλο ειτε οχι
δεν ξερουμε σε τι ποσοστο οι δραστες ειναι προβληματικοι τυποι και σε τι εντολοδοχοι ανταγωνιστικων οργανισμων :confused:
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Πωπω σοβαρά Τεα ? Αν είναι δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια σε κορίτσια σαν την Ίριδα και κάτι παρόμοιο με Αλεξάνδρα όπως γράφεις …
....σε καμία κοπέλα δεν αξίζει να συμβαίνουν τέτοια.Ειτε είναι από το γραφείο της πολυαγαπημένης μας Τεας είτε είναι από άλλο.
Μονή ντροπή για αυτόν τον τύπο...
:angry:
:vomit:
:vomit:Ξερναω...
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.429
Πόντοι
1.436
Μην το παίρνεις έτσι φίλε … κάνε την προσπάθεια σου και δεν ξέρεις πως θα σου βγει η αποστολή αυτή για Τεα . Μπορεί να πέσεις σε κενό συναντήσεων και η προσπάθεια σου να ευοδωθει
Φίλε μου έχω κάνει αρκετές προσπάθειες αλλά δεν μπόρεσα.
Ίσως ξανακάνω κάποια στιγμή και να σταθώ πιο τυχερος
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Φίλε μου έχω κάνει αρκετές προσπάθειες αλλά δεν μπόρεσα.
Ίσως ξανακάνω κάποια στιγμή και να σταθώ πιο τυχερος
Προσπαθείς να την συναντήσεις και δεν την βρίσκεις φρι? Καλημέρα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Προσπαθείς να την συναντήσεις και δεν την βρίσκεις φρι? Καλημέρα
Ολοι προσπαθουμε να τη βρουμε αλλα ειναι δυσκολο γιατι ειναι φουλ παντα αλλα δεν ειναι της παρουσης τωρα
Αφηστε τες να χαλαρωσουν μετα το σοκ που περασαν
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Ολοι προσπαθουμε να τη βρουμε αλλα ειναι δυσκολο γιατι ειναι φουλ παντα αλλα δεν ειναι της παρουσης τωρα
Αφηστε τες να χαλαρωσουν μετα το σοκ που περασαν
Τώρα τα διάβασα σοκ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλα τα μέλη !
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:

Ενημερώνουμε όλα τα μέλη του μπου παράταση της συγκεκριμένης προσφοράς την οποία την προσφέρει μόνο η Ίριδα

Μέρες και ώρες που προσφέρει υπηρεσίες κατ οίκον
Σε ξενοδοχεία
Κατοικίες
Rbnb
Σκάφος σε
Αθήνα και Πειραιά.

Δευτέρα έως Σάββατο

12:00-02:00
Late night after
23:00+++
+20 €

Η προσφορά ισχύει
Έως και
19/06


Κρατήσεις μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο Viber
6979398952

Θεραπεύτρια
Ίριδα


Η προσφορά περιλαμβάνει όλα τα παρακάτω μέσα σε μία
Συνεδρία:

❣️Dance Strip before the session

+ Blowjob + Handjob

❣️Geisha service shower with the client before the session.

❣️Head and neck relaxation massage

❣️Body to body massage/Nuru.
(γυμνό)

❣️& Jacuzzi massage therapy naked.

❣️& Barefoot ashiatsu massage experts.

❣️& edging slowly progress

❣️& happy ending
hand job.

❣️& Blowjob job.

❣️ & Shower with the client after the session.
Blowjob Handjob again!!!

Όλες οι παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μια συνεδριά.

⚡️ Ο πελάτης μπορεί να έχει όλες τις έξτρα υπηρεσίες όσες φορές επιθυμεί χωρίς επιπλέον επιβάρυνση δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.

Κόστος συνεδρίας/
⚖️Διάρκεια συνεδρίας/


90/120€

120'/140€

Τα έξτρα συμπεριλαμβάνονται στο τελικό κόστος.
( αναγράφονται εντός κειμένου)

Όσες φορές αντέχεις με προτεραιότητα πάντα το μασάζ.
️ Δωρεάν μπάνιο με τον πελάτη πριν και μετά τη συνεδρία συν έξτρα περιποίηση.

Αν ο πελάτης επιθυμεί
Κάτι περισσότερο από τα αναγραφόμενα όπως :
extra services
υπάρχει έξτρα χρέωση στα παρακάτω

Rim+10 €
69+Footjob +Fingers
+15 €

Διότι δεν περιλαμβάνονται στην τιμή της προσφοράς. Στην προσφορά περιλαμβάνονται μόνο όσα αναγράφονται δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.
Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες προσφέρονται αυστηρά ακριβώς όπως αναγράφονται Χωρίς καμία παράλειψη.
________

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας δεν υπάρχει τελευταία στιγμή ραντεβού να σας δώσω γίνονται κρατήσεις book.
Τα πρωινά ραντεβού κλείνονται αυστηρά την προηγούμενη μέρα
_________
Μετά την αναγραφόμενη ημερομηνία δεν ισχύει η προσφορά.
Και πιθανόν να μην ξανά ανοίξουμε και να μην ξανά είμαστε κοντά σας
Μετά τις αναγραφόμενες ημερομηνίες.
Με εκτίμηση κ σεβασμό και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για όλο αυτό το χρονικό διάστημα που ήσασταν κοντά μας οι τίμιοι, ξεκάθαροι και τα σωστά μέλη.
Που πραγματικά θέλατε αυθεντικό μασάζ ξεκάθαρες υπηρεσίες και τίμιες κοπέλες κοντά σας και σεβαστήκατε το όριο και τα έξτρα που εμείς προσφέρουμε σαν άνθρωποι σαν γυναίκες σαν θεραπεύτριες.
Σας ευχαριστώ από καρδιάς
ΤΕΑ.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Ολοι προσπαθουμε να τη βρουμε αλλα ειναι δυσκολο γιατι ειναι φουλ παντα αλλα δεν ειναι της παρουσης τωρα
Αφηστε τες να χαλαρωσουν μετα το σοκ που περασαν
@Errikos77
Καλημέρα καλή εβδομάδα Τουλάχιστον εσύ είσαι ένας από αυτούς που καταλαβαίνει πολλά περισσότερα από αυτά που μπορώ να γράψω και από αυτά που συμβαίνουν.
Σε ευχαριστώ
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.134
Κριτικές
60
Like
25.524
Πόντοι
22.886
Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλα τα μέλη !
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:

Ενημερώνουμε όλα τα μέλη του μπου παράταση της συγκεκριμένης προσφοράς την οποία την προσφέρει μόνο η Ίριδα

Μέρες και ώρες που προσφέρει υπηρεσίες κατ οίκον
Σε ξενοδοχεία
Κατοικίες
Rbnb
Σκάφος σε
Αθήνα και Πειραιά.

Δευτέρα έως Σάββατο

12:00-02:00
Late night after
23:00+++
+20 €

Η προσφορά ισχύει
Έως και
19/06


Κρατήσεις μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο Viber
6979398952

Θεραπεύτρια
Ίριδα


Η προσφορά περιλαμβάνει όλα τα παρακάτω μέσα σε μία
Συνεδρία:

❣️Dance Strip before the session

+ Blowjob + Handjob

❣️Geisha service shower with the client before the session.

❣️Head and neck relaxation massage

❣️Body to body massage/Nuru.
(γυμνό)

❣️& Jacuzzi massage therapy naked.

❣️& Barefoot ashiatsu massage experts.

❣️& edging slowly progress

❣️& happy ending
hand job.


❣️& Blowjob job.

❣️ & Shower with the client after the session.
Blowjob Handjob again!!!

Όλες οι παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μια συνεδριά.

⚡️ Ο πελάτης μπορεί να έχει όλες τις έξτρα υπηρεσίες όσες φορές επιθυμεί χωρίς επιπλέον επιβάρυνση δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.

Κόστος συνεδρίας/
⚖️Διάρκεια συνεδρίας/


90/120€

120'/140€

Τα έξτρα συμπεριλαμβάνονται στο τελικό κόστος.
( αναγράφονται εντός κειμένου)

Όσες φορές αντέχεις με προτεραιότητα πάντα το μασάζ.
️ Δωρεάν μπάνιο με τον πελάτη πριν και μετά τη συνεδρία συν έξτρα περιποίηση.

Αν ο πελάτης επιθυμεί
Κάτι περισσότερο από τα αναγραφόμενα όπως :
extra services
υπάρχει έξτρα χρέωση στα παρακάτω

Rim+10 €
69+Footjob +Fingers
+15 €

Διότι δεν περιλαμβάνονται στην τιμή της προσφοράς. Στην προσφορά περιλαμβάνονται μόνο όσα αναγράφονται δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.
Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες προσφέρονται αυστηρά ακριβώς όπως αναγράφονται Χωρίς καμία παράλειψη.
________

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας δεν υπάρχει τελευταία στιγμή ραντεβού να σας δώσω γίνονται κρατήσεις book.
Τα πρωινά ραντεβού κλείνονται αυστηρά την προηγούμενη μέρα
_________
Μετά την αναγραφόμενη ημερομηνία δεν ισχύει η προσφορά.
Και πιθανόν να μην ξανά ανοίξουμε και να μην ξανά είμαστε κοντά σας
Μετά τις αναγραφόμενες ημερομηνίες.
Με εκτίμηση κ σεβασμό και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για όλο αυτό το χρονικό διάστημα που ήσασταν κοντά μας οι τίμιοι, ξεκάθαροι και τα σωστά μέλη.
Που πραγματικά θέλατε αυθεντικό μασάζ ξεκάθαρες υπηρεσίες και τίμιες κοπέλες κοντά σας και σεβαστήκατε το όριο και τα έξτρα που εμείς προσφέρουμε σαν άνθρωποι σαν γυναίκες σαν θεραπεύτριες.
Σας ευχαριστώ από καρδιάς
ΤΕΑ.
Πιθανόν να μην ξανά ανοίξετε ?
Οριστικά ?
Ή συνεχίζετε υπό άλλες προϋποθέσεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom