Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539


Εντάξει πραγματικά έχω πάθει σοκ ... Όχι αγκαλιά με το χάρο Δεν έχω λόγια Και εμείς Εδώ μιλάμε για πίπες Okay ότι να ναι ...Όχι Απλά μου άρεσε αυτή η γυναίκα το χιούμορ της ήταν τρομερό και το μυαλό της αυτό που με απογοητεύει είναι ότι διάβασα στο κείμενο ότι μπορεί να χρειαστεί και 2 χρόνια η και περισσότερα και αν για να επιταχυνθεί η ανάρρωση της κ η αποκατάσταση περιλαμβάνει φυσιοθεραπεία για τη μυϊκή δύναμη και εργοθεραπεία για τη λειτουργική ανεξαρτησία της
Και πόσα άλλα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και και ας αργήσει Αρκεί να επανέλθει
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.858
Κριτικές
21
Like
11.035
Πόντοι
4.546
pipe einstein GIF
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Εντάξει πραγματικά έχω πάθει σοκ ... Όχι αγκαλιά με το χάρο Δεν έχω λόγια Και εμείς Εδώ μιλάμε για πίπες Okay ότι να ναι ...Όχι Απλά μου άρεσε αυτή η γυναίκα το χιούμορ της ήταν τρομερό και το μυαλό της αυτό που με απογοητεύει είναι ότι διάβασα στο κείμενο ότι μπορεί να χρειαστεί και 2 χρόνια η και περισσότερα και αν για να επιταχυνθεί η ανάρρωση της κ η αποκατάσταση περιλαμβάνει φυσιοθεραπεία για τη μυϊκή δύναμη και εργοθεραπεία για τη λειτουργική ανεξαρτησία της
Και πόσα άλλα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και και ας αργήσει Αρκεί να επανέλθει
Και τοσα που έχει τραβήξει και κρατά το χιούμορ και τον αυτοσαρκασμό της.

Είναι αξιοθαύμαστη.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.429
Πόντοι
1.436
Αν και τα μασάζ κατ οίκον δεν τα έχω στο πρόγραμμα μου θα το έκανα μόνο με την τεα.
Δυστυχώς όμως δύσκολη αποστολη
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Συνάντηση έκπληξη με Αλεξάνδρα ,......... Να το προσέξουμε το κορίτσι σύντροφοι !
Να το προσέξουμε το μικρό γιατί τραβάει καλή μαλακία με 15ευρώ???:cheesy:
:cheesy::cheesy:καλύτερα την Ίριδα τότε που δεν είναι τόσο όμορφη αλλά τουλάχιστον κάνει το κάτι τις παραπάνω στο κρεβάτι και ας είναι σκίνι. Για τη Τέα δεν αναφέρομαι γιατί πιο εύκολα βλέπεις το πρωθυπουργό παρά αυτήν:grin:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Να το προσέξουμε το μικρό γιατί τραβάει καλή μαλακία με 15ευρώ???:cheesy:
:cheesy::cheesy:καλύτερα την Ίριδα τότε που δεν είναι τόσο όμορφη αλλά τουλάχιστον κάνει το κάτι τις παραπάνω στο κρεβάτι και ας είναι σκίνι. Για τη Τέα δεν αναφέρομαι γιατί πιο εύκολα βλέπεις το πρωθυπουργό παρά αυτήν:grin:
Καλημέρα....
Εεε είσαι στα αλήθεια φαφούτης ?:tooth:
γιατί κάτι μου ήρθε τώρα στο μυαλο ...
Ξέρεις Τα γνωστά θέματα μου τα πρωινά....τρομερή φαντασίωση και αν το συνδυάσω και με το 69 που λες ...Μαλακά με πεθαίνει το μυαλό μου αυτή τη στιγμή ...για πες...αν θες..:drooling-face:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Κάτσε Ρε αγάπη ..... Και εγώ θέλω μία πίπα με το που ξυπνάω το πρωί αλλά δεν το γράφω δημόσια να σας φωνάζω πρωί-πρωί Καλημέρα θέλω πίπα για να ξεκινήσει ευχάριστα η μέρα και όταν το ζητάω χάνει και την αξία του ρε φίλε εγώ θέλω μόνος του ο άλλος....
Χωρίς καφέ πρωί πρωί
Ψυχανάλυση της πίπας Μπράβο Τέα....
Όταν το ζητάς Δεν είναι το ίδιο Τέλος πάντων θέλω πίπα θέλω Πιπα....εεεε πιπα θέλω...
λοιπόν είναι και πρωί δεν έχω πιπα για να ξυπνήσω και μέσα στην αγάπη και στο συναίσθημα αυτή τη στιγμή και δεν έχει έρθει και ο καφές Οπότε καταλαβαίνεις ότι είναι μία πολύ δύσκολη στιγμή για μένα κ από ότι κατάλαβα δεν σου άρεσε ο Αϊνστάιν μισό να ξυπνήσω να πιω καφέ....
Αυτό το μέγεθος σου κάνει ή να βρω κάτι μεγαλύτερο μικρότερο φλέβατο Τι θες ρε π*****
Τι θες????
Καφεεεεεε
(Να γελάμε Καλημέρα)
 

Συνημμένα

  • image.png
    image.png
    135,4 KB · Εμφανίσεις: 107
  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    5,6 KB · Εμφανίσεις: 85
Τελευταία τροποποίηση:

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Καλημέρα....
Εεε είσαι στα αλήθεια φαφούτης ?:tooth:
γιατί κάτι μου ήρθε τώρα στο μυαλο ...
Ξέρεις Τα γνωστά θέματα μου τα πρωινά....τρομερή φαντασίωση και αν το συνδυάσω και με το 69 που λες ...Μαλακά με πεθαίνει το μυαλό μου αυτή τη στιγμή ...για πες...αν θες..:drooling-face:
Είμαι σίγουρος πως αν το κλείσεις το μαγαζί του μασαζ που έχεις τώρα και ασχοληθείς με το μαρκετινγκ και το promotion θα βγάζεις τα διπλά λεφτά....έχεις ταλέντο
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Ελπιζω να προλαβω την Αλεξανδρα, να μην την καψουν!
Μεγάλο μου Αρχίδι... Συγνώμη λάθος .
Μεγάλα μου κρεμαστά αρχιδια..
μεγάλα μου καμπαναριά...
Σε πρώτη φάση θέλω να ξέρεις ότι μου λείπεις πολύ.
Και δεν ντρέπομαι ρε να το πω και δημόσια εσύ ήσουν ο ένας αυτός πριν 5-6 χρόνια όταν είχα το χώρο στην Πεύκη ήσουν άνθρωπος ήσουν:

" Ο ΑΝΡΘΩΠΟΣ "

Όπου εγώ τότε ήμουν ένα κορίτσι που δεν ήξερα το χώρο ούτε καν φανταζόμουν τι με περιμένει .....
ήμουν ένα κορίτσι που σας υπόδεχόμουν με ένα κολάν και ένα μπουστάκι τα θυμάσαι....
τρεμαμενη κάθε φορά όταν θα ανοίξω την πόρτα τι θα υπάρχει πίσω από αυτήν...
Ήσουν αυτός που ποτέ δεν ζήτησες μα ποτέ τίποτα από μένα παρά μόνο μία μέρα που μου είπες ΤΕΑ...
Με έχουν φάει οι δρόμοι και τα χιλιόμετρα να κάνω ραντεβού και συναντήσεις πονάνε τα πόδια μου αυτό μου ζήτησες... να σου ξεκουράσω τα πόδια....
Κάπως έτσι γεννήθηκε μέσα μου η γκέισα...
σίγουρα υπήρχε μέσα μου αλλά τότε αναδύθηκε ...
θυμάμαι τα πάντα...
δεν μου ζήτησες τίποτα παραπάνω ποτέ, ήσουν ευγενικός ήσουν κύριος, ήσουν άνθρωπος ,είσαι άνθρωπος!!!
Δεν άφησες κανένα ερωτικό σεξουαλικό υπονοούμενο δεν πιέσες καμία κατάσταση Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν ήθελες να με βγάλεις γκόμενα, μου είπες κάνε μου ότι νομίζεις Είμαι πολύ κουρασμένος και πονάνε τα πόδια μου...
και έτσι όμορφα ανθρώπινα ήπιαμε ένα καφέ μέσα στο χώρο ,με συμβούλεψες,
ήσουν εκεί , Με προστάτεψες από τις άσχημες καταστάσεις και τα πεσίματα εκείνων των χρόνων.... και πολλά πολλά άλλα που έκανες για μένα χωρίς ποτέ να ζητήσεις κανένα αντάλλαγμα .....
Ακόμα δεν είναι ώρα να μιλήσω δημόσια για αυτά...
αυτό Όχι απλά είναι ανθρωπιά αυτό Με κάνει να αγαπάω και να λατρεύω και να συνεχίζω να αποζητώ τέτοιους ανθρώπους στη δουλειά μου και στη ζωή μου....
ένας τέτοιος άνθρωπος είναι και ο Anthonypos.... Παράδειγμα σου λέω, και κάποια άλλα παλιά μέλη μόνο καταλαβαίνουν πως πρέπει να προσεγγίζουν, καταλαβαίνουν τις περίπλοκες και πολύ ιδιαίτερες δικές μας ανάγκες και για αυτούς τους ανθρώπους εμείς τα κορίτσια του μασάζ μπορούμε να κάνουμε τα πάντα μπορούμε να τους αγαπήσουμε πραγματικά... Βγαίνοντας εντελώς από το ρόλο και την εργασία της μασέζ..
Και παρόλο που κάποιες φορές υπάρχει απόσταση μεταξύ μας Πάντα θα με πάρετε τηλέφωνο να δείτε πως είμαι ...Αν Είμαι καλά.... είστε οι πρώτοι άνθρωποι που λαμβάνω μηνύματα Χρόνια πολλά καλή χρονιά.....
Πώς είσαι τεα ,ζεις? πέθανες? πονάς?
είσαι άρρωστη ?
έχεις χρήματα ?είσαι μόνη σου...
χρειάζεσαι κάτι Τέα ?
Και όλα αυτά χωρίς να θέλετε ποτέ κανένα αντάλλαγμα χωρίς να ζητάτε πίπες χωρίς να έχετε καν αφήσει υπονοούμενο για πήδημα ....
Οπότε σε σας και το λέω δημόσια δεν με νοιάζει καθόλου Όχι απλά ότι υπάρχει σας το δίνω ...
Όχι απλά δεν έχει να κάνει με χρηματικό αλισβερίσι και υπηρεσία ,όχι Αν προλάβεις εσύ την Αλεξάνδρα,την τεα,την Δίωνη,την Ίριδα η οποιαδήποτε κοπέλα που έρχεται στο γραφείο να εργαστεί...
Αυτές οι κοπέλες αναζητούν εσάς αυτές οι κοπέλες Σας έχουν μεγαλύτερη ανάγκη για να βρουν δύναμη να συνεχίσουν για να νιώσουν, να βγούμε έξω από τη μοναξιά που είναι το μεγαλύτερο τίμημα να πάρουν μία αληθινή αγκαλιά από αυτούς που μπορεί να λέγονται μπουρδέλιαριδες αλλά ξέρουν και έχουν διάκριση έχουν καρδιά ρε και βοηθούν όλες εμάς να ξυπνήσουμε την επόμενη μέρα και να βγούμε στην αγορά εργασίας πάλι δυνατές και να βιώσουμε αξιοπρέπεια...ότι εκεί έξω υπάρχουν και κάποιοι λίγοι άνθρωποι όπως λέω και για σένα πολλές φορές με πάρα πολύ μεγάλα ΑΡΧΙΔΙΑ.
Οπότε είτε υπάρχουμε επίσημα είτε όχι για σας πάντα θα υπάρχουμε.
Σ αγαπάω πολύ.
ΤΕΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Θέλω πιπα :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Μεγάλο μου Αρχίδι... Συγνώμη λάθος .
Μεγάλα μου κρεμαστά αρχιδια..
μεγάλα μου καμπαναριά...
Σε πρώτη φάση θέλω να ξέρεις ότι μου λείπεις πολύ.
Και δεν ντρέπομαι ρε να το πω και δημόσια εσύ ήσουν ο ένας αυτός πριν 5-6 χρόνια όταν είχα το χώρο στην Πεύκη ήσουν άνθρωπος ήσουν:

" Ο ΑΝΡΘΩΠΟΣ "

Όπου εγώ τότε ήμουν ένα κορίτσι που δεν ήξερα το χώρο ούτε καν φανταζόμουν τι με περιμένει .....
ήμουν ένα κορίτσι που σας υπόδεχόμουν με ένα κολάν και ένα μπουστάκι τα θυμάσαι....
τρεμαμενη κάθε φορά όταν θα ανοίξω την πόρτα τι θα υπάρχει πίσω από αυτήν...
Ήσουν αυτός που ποτέ δεν ζήτησες μα ποτέ τίποτα από μένα παρά μόνο μία μέρα που μου είπες ΤΕΑ...
Με έχουν φάει οι δρόμοι και τα χιλιόμετρα να κάνω ραντεβού και συναντήσεις πονάνε τα πόδια μου αυτό μου ζήτησες... να σου ξεκουράσω τα πόδια....
Κάπως έτσι γεννήθηκε μέσα μου η γκέισα...
σίγουρα υπήρχε μέσα μου αλλά τότε αναδύθηκε ...
θυμάμαι τα πάντα...
δεν μου ζήτησες τίποτα παραπάνω ποτέ, ήσουν ευγενικός ήσουν κύριος, ήσουν άνθρωπος ,είσαι άνθρωπος!!!
Δεν άφησες κανένα ερωτικό σεξουαλικό υπονοούμενο δεν πιέσες καμία κατάσταση Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν ήθελες να με βγάλεις γκόμενα, μου είπες κάνε μου ότι νομίζεις Είμαι πολύ κουρασμένος και πονάνε τα πόδια μου...
και έτσι όμορφα ανθρώπινα ήπιαμε ένα καφέ μέσα στο χώρο ,με συμβούλεψες,
ήσουν εκεί , Με προστάτεψες από τις άσχημες καταστάσεις και τα πεσίματα εκείνων των χρόνων.... και πολλά πολλά άλλα που έκανες για μένα χωρίς ποτέ να ζητήσεις κανένα αντάλλαγμα .....
Ακόμα δεν είναι ώρα να μιλήσω δημόσια για αυτά...
αυτό Όχι απλά είναι ανθρωπιά αυτό Με κάνει να αγαπάω και να λατρεύω και να συνεχίζω να αποζητώ τέτοιους ανθρώπους στη δουλειά μου και στη ζωή μου....
ένας τέτοιος άνθρωπος είναι και ο Anthonypos.... Παράδειγμα σου λέω, και κάποια άλλα παλιά μέλη μόνο καταλαβαίνουν πως πρέπει να προσεγγίζουν, καταλαβαίνουν τις περίπλοκες και πολύ ιδιαίτερες δικές μας ανάγκες και για αυτούς τους ανθρώπους εμείς τα κορίτσια του μασάζ μπορούμε να κάνουμε τα πάντα μπορούμε να τους αγαπήσουμε πραγματικά... Βγαίνοντας εντελώς από το ρόλο και την εργασία της μασέζ..
Και παρόλο που κάποιες φορές υπάρχει απόσταση μεταξύ μας Πάντα θα με πάρετε τηλέφωνο να δείτε πως είμαι ...Αν Είμαι καλά.... είστε οι πρώτοι άνθρωποι που λαμβάνω μηνύματα Χρόνια πολλά καλή χρονιά.....
Πώς είσαι τεα ,ζεις? πέθανες? πονάς?
είσαι άρρωστη ?
έχεις χρήματα ?είσαι μόνη σου...
χρειάζεσαι κάτι Τέα ?
Και όλα αυτά χωρίς να θέλετε ποτέ κανένα αντάλλαγμα χωρίς να ζητάτε πίπες χωρίς να έχετε καν αφήσει υπονοούμενο για πήδημα ....
Οπότε σε σας και το λέω δημόσια δεν με νοιάζει καθόλου Όχι απλά ότι υπάρχει σας το δίνω ...
Όχι απλά δεν έχει να κάνει με χρηματικό αλισβερίσι και υπηρεσία ,όχι Αν προλάβεις εσύ την Αλεξάνδρα,την τεα,την Δίωνη,την Ίριδα η οποιαδήποτε κοπέλα που έρχεται στο γραφείο να εργαστεί...
Αυτές οι κοπέλες αναζητούν εσάς αυτές οι κοπέλες Σας έχουν μεγαλύτερη ανάγκη για να βρουν δύναμη να συνεχίσουν για να νιώσουν, να βγούμε έξω από τη μοναξιά που είναι το μεγαλύτερο τίμημα να πάρουν μία αληθινή αγκαλιά από αυτούς που μπορεί να λέγονται μπουρδέλιαριδες αλλά ξέρουν και έχουν διάκριση έχουν καρδιά ρε και βοηθούν όλες εμάς να ξυπνήσουμε την επόμενη μέρα και να βγούμε στην αγορά εργασίας πάλι δυνατές και να βιώσουμε αξιοπρέπεια...ότι εκεί έξω υπάρχουν και κάποιοι λίγοι άνθρωποι όπως λέω και για σένα πολλές φορές με πάρα πολύ μεγάλα ΑΡΧΙΔΙΑ.
Οπότε είτε υπάρχουμε επίσημα είτε όχι για σας πάντα θα υπάρχουμε.
Σ αγαπάω πολύ.
ΤΕΑ.
Μπράβο σου έτσι απλά
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
Φυσικα και θυμαμαι, φυσικα και δεν θα μπορουσα να εχω κανει κατι διαφορετικο, φυσικα και αν δεν εισουν αυτη που εισαι, τοτε, επειτα και τωρα, απλα δεν θα "εδενε" ετσι αυτη η σχεση!

Δεν παει το μυαλο σου πως περιμενω να βρω χρονο, πως θελω να καταφερω να σε αφησω να με ταξιδεψεις.

Τελος παντων, ολες οι κοπελες σε αυτο το χωρο, εχουν τα χιλια μυρια να αντιμετωπισουν. Καποιες τα παρατανε και κυνηγουν χρηματα, καποιες μενουν ανθρωποι και γινονται πλουσιες κανοντας πλουσιους και εμας!

Αυτα!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Εντάξει δηλαδή έχουμε μαγνήτη επεισόδιο 38387.....

Το περιστατικό έγινε σήμερα 22:00 το βράδυ μία ώρα και είκοσι λεπτά πριν σας γράψω δημόσια λοιπόν....
Να ξέρετε ότι σας γράφω από το τμήμα αυτή τη στιγμή έτσι Είναι τρομερό...
Γιατί μέχρι να φύγουμε από δω βλέπω να μπαίνω και κελιά μία βόλτα έτσι για το φετίχ....
Θα βγουν τρελά γούστα απόψε στο τμήμα
Σημερινό μήνυμα στο Viber Καλησπέρα Θέλω Ίριδα καρφωτός για Άγιο Δημήτριο μπορώ να σας βάλω και τη διεύθυνση πλέον γιατί έχει γίνει της π******* κατοικία αν θέλετε πολύ ευχαρίστως να βγάλω και τα στοιχεία δημόσια γιατί έχουμε πάει αστυνομία όπως καταλαβαίνετε....

Βεβαίως του λέω πείτε μου τι υπηρεσία θέλετε θέλω το πρόγραμμα Όλο μου λέει και τα έξτρα και όλα είστε φανταστικές..

Κλείνετε το ραντεβού δύο ώρες συνεδρία 20:00-22:00
Με την ιρίδα Κανονικά πάει το κορίτσι στην ώρα του κανονικά γίνεται η συνεδρία 2 ώρες και στο τέλος αντί για πληρωμή τρώει το ξύλο του αιώνα της κλέβει το κινητό... η κοπέλα ευτυχώς έχει και δεύτερο εταιρικό τηλέφωνο δικό μου και με παίρνει τηλέφωνο και ηχογραφεί ταυτόχρονα και ακούω να γίνεται της π******* να την δέρνει να την κοπανάει να ακούω τη φωνή του και να τρέχει με κλεμμένο κινητό την άλλη συσκευή δηλαδή και να βρίζει ρε φίλε Είσαι π****** καριόλα και τέτοια Σιγά μη σε πληρώσω πατσαβούρα...
Καλώ την αστυνομία καλεί την αστυνομία και η Ίριδα..
Παράλληλα έρχεται η αστυνομία στον Άγιο Δημήτριο στην κατοικία η κοπέλα κάτω με βγαλμένα μαλλιά τούφες αίματα από τη μύτη εγώ να είμαστε ταξί να τον παίρνω τηλέφωνο και σε κάποια φάση το σηκώνει μία γυναίκα και μου λέει τι θέλετε Είμαι γυναίκα του...
Της λέω το περιστατικό Γιατί δεν γίνεται διαφορετικά και ότι πάμε τμήμα.....
Ώπα μου λέει Δεν μιλάτε για τον άντρα μου Τότε γιατί τον άντρα μου τον έχω δίπλα μου μιλάτε για τον γιο μου σοκ....
Αυτή τη στιγμή Λοιπόν που μιλάμε είμαστε στο τμήμα Όλοι παρέα μάνα γιος πατέρας Τεά Ίριδα... ενώ μέσα τώρα δίνει κατάθεση Ίριδα για το περιστατικό και εγώ έχω στο κινητό μου όλες τις ηχογραφήσεις για να τα καταθέσω και να κάνουμε μήνυση λαμβάνω μήνυμα στο κινητό μου από τον πατέρα μην κάνετε μήνυση σας παρακαλώ βγείτε έξω γιατί μας είχαν χωρίσει βγείτε έξω να τα βρούμε....
Και είμαστε Εν αναμονή λοιπόν αυτά τα ωραία συμβαίνουν θα σας ενημερώσω για τη συνέχεια αυτό ήταν μία στιγμή από μία απλή καθημερινή μέρα μας...
Τα συμπεράσματα είναι δικά σας και τους λόγους θα ήθελα να στύψετε λίγο το μυαλό σας να τους καταλάβετε ποιοι Πώς και γιατί γιατί εγώ ξέρω....

Απλά αναρωτηθείτε και εσείς δύο απανωτά απανωτά περιστατικά Μέσα σε τέσσερις μέρες μία με την Ίριδα μία με την καινούργια κοπελίτσα την Αλεξάνδρα μας....
δεν σας κινεί και δεν πάει κάπου το μυαλό σας Γιατί εμένα πάει κ ξέρω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom