Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Συνάντηση έκπληξη με Αλεξάνδρα ,νέο κορίτσι στο team Τεα , 26 χρόνων, ξανθιά ,μέτριο υψος ,πολύ ωραίο πρόσωπο, μπήκε με άνεση στο δωμάτιο, ευγενική και πρόσχαρη , επέλεξα πρόγραμμα χαλαρωτικού μασάζ και τελείωμα με το χέρι , οι πιέσεις της ήταν στα σωστά σημεία, ρωτούσε για την ένταση εαν επιθυμούσα πιο έντονο ή χαλαρωτικό, έδειξε ότι κατέχει πολύ καλά το θέμα μασάζ , χάδια απο το τρυφερό της χέρι στην ευαίσθητη περιοχή έφεραν το happy ending με την ικανοποίηση να αντικρύζεις ταυτόχρονα ενα υπέροχο προσωπάκι ! Στα συν για μένα προσωπικά ,τα ωραία πατουσάκια της και τα υπέροχα της μπούτια , κόστος 115€ για δυο ώρες ηρεμίας και χαλάρωσης . Να το προσέξουμε το κορίτσι σύντροφοι !
Άλλη μια θετική προσθήκη στην πετυχημένη ομάδα Diamonds!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Άλλη μια θετική προσθήκη στην πετυχημένη ομάδα Diamonds!
Γεια σου βρε άντρα μου όμορφε Μου λείπεις πολύ να ξέρεις..

Είναι ευκαιρία να πω κάποια πράγματα και ίσως να είναι και η τελευταία ανακοίνωση που βγάζω πάνω σε αυτό το θέμα τουλάχιστον..
Τόσο καιρό Λοιπόν λέτε συνέχεια όλοι
Τέα
Θέλουμε καινούργιο αίμα... Τεα.... Δεν θέλουμε μεταγραφές από άλλα γραφεία ούτε με άλλα ονόματα...
Τεα... όχι αρπακτικά και φόλες ...
Τεακι να ξέρουν μασάζ και να Παρέχουν έστω εκτόνωση με χέρι.
Τεα.... όχι Photoshop.
TEA..... Να μην πετάμε τα λεφτά μας σε υπηρεσίες που δεν υπάρχουν γιατί τα λεφτά δεν φυτρώνουν στα δέντρα.
Και πολλά πολλά τέτοια τα οποία έχετε σε όλα δίκιο και εγώ είμαι μαζί σας και κάνω αυτό που λέμε ρε παιδιά και σας φέρνω στο γραφείο ένα κοριτσάκι λοιπόν μόλις 26 χρόνων την Αλεξάνδρα η οποία και μασάζ ξέρει πρόσεξτε ξέρει όμως... και κορμάρα είναι και κανονική θεραπεύτρια είναι με σπουδές φυσιοθεραπεύτρια και ξέρει να σας βάλει κάτω να σας διαλύσει και ξέρει αθλητικό δυνατό και ξέρει και αποκατάστασης και δίνει και απλό χαλαρωτικό και κάνει και εκτόνωση με χέρι happy ending/ handjob
σε ξεφτίλα τιμή που έχουμε συμφωνήσει εγώ και το κορίτσι
15 ευρώ όσες φορές θέλει ο πελάτης ..
όχι τίποτα άλλο για να μην μείνουν τα μέλη παραπονεμένα το κέρατό μου..
Εμφάνιση απίστευτη σώμα απίστευτο γλυκύτατη ευγενική συναισθηματικό πλάσμα έχει το 1000%... πανέμορφη Πραγματικά όμως
Και αντί να το εκτιμήσετε...
Εγώ της στέλνω ραντεβού σε εσάς και αρχίζετε το έργο το οποίο το σιχαίνομαι να την πιέζετε. . να πάρει πίπες να την ακυρώνεται ...γιατί δεν παίρνει πίπες να την ακυρώνεται Γιατί δεν προσφέρει σεξουαλική επαφή. .
Να ακούει το κοριτσάκι ένα σωρό μαλακίες ενώ εγώ σας το κάνω ξεκάθαρο από το Viber Τι είναι αυτό που ακριβώς προσφέρει ..
και τι αποτέλεσμα έχουμε Τώρα θέλετε να σας πω?
Το κοριτσάκι να φεύγει απλήρωτο και να την ακυρώνουν γιατί απλά δεν κάνει γούστα αλλά κάνει όλα τα άλλα ρε παιδί μου αλλά αυτό δεν το βλέπει κανείς το γεγονός ότι ξέρει μασάζ πραγματικά περνάει απαρατήρητο δεν έχει να κάνει το ότι είναι μικρούλα πανέμορφη 26 χρόνων και αυτό στα α****** σας...
το ότι δεν πρέπει να τρομάζετε τα κορίτσια και ότι πρέπει να έχετε τρόπο δεν περνάει από το μυαλό σας...
Το να σεβόμαστε ή να μπείτε στη διαδικασία να κερδίσετε κάτι με σεβασμό και χαρακτήρα ούτε αυτό περνάει από το μυαλό σας... το να σεβόμαστε ένα κορίτσι 26 χρόνων που μόλις μπήκε στο χορό και να σεβόμαστε το όριο του ούτε αυτό περνάει κατά διάνοια....
Οπότε καταλαβαίνετε Γιατί δεν φέρνω κοπέλες?
Καταλαβαίνετε ότι αν φέρνω καινούργιες... Θα τις κρατήσω εγώ τελικά σε πολύ στενό κύκλο για να προστατεύσω αυτά τα παιδάκια?
Εσείς γνωρίζετε ότι είχα κοπέλα από την Αιθιοπία Επί δύο χρόνια στο γραφείο έκανε μασάζ έκανε και χέρι και ήταν μόλις 22 ετών τότε και ήταν ανέγγιχτη παρθένα και δεν είχε πάει ποτέ με άντρα και την προστάτεψα....
Εδώ λοιπόν παρθένα και Μασέζ... Γιατί έπρεπε να μαζέψει λεφτά και να πάει στη χώρα της να παντρευτεί παρθένα γιατί έτσι το έχουν στην Αιθιοπία...
Και εγώ έκανα τα αδύνατα δυνατά να χει επιστρέψει και με χρήματα και όπως την παρέλαβα.
Οπότε μη μου ξανά ζητήσετε να φέρω καινούργιες κοπέλες και θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα ξανανοίξω ξανά από Σεπτέμβρη.
αυτά
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Γεια σου βρε άντρα μου όμορφε Μου λείπεις πολύ να ξέρεις..

Είναι ευκαιρία να πω κάποια πράγματα και ίσως να είναι και η τελευταία ανακοίνωση που βγάζω πάνω σε αυτό το θέμα τουλάχιστον..
Τόσο καιρό Λοιπόν λέτε συνέχεια όλοι
Τέα
Θέλουμε καινούργιο αίμα... Τεα Δεν θέλουμε μεταγραφές από άλλα γραφεία ούτε με άλλα ονόματα...
Τεα όχι αρπακτικά και φόλες Τεακι να ξέρουν μασάζ και να Παρέχουν έστω εκτόνωση με χέρι.
Τεα όχι Photoshop.
TEA Να μην πετάμε τα λεφτά μας σε υπηρεσίες που δεν υπάρχουν γιατί τα λεφτά δεν φυτρώνουν στα δέντρα
Και πολλά πολλά τέτοια τα οποία έχετε σε όλα δίκιο και εγώ είμαι μαζί σας και κάνω αυτό που λέμε ρε παιδιά και ψάχνω ένα κοριτσάκι λοιπόν μόλις 26 χρόνων την Αλεξάνδρα η οποία και μασάζ ξέρει πρόσεξε ξέρει όμως και κορμάρα είναι και κανονική θεραπεύτρια είναι με σπουδές φυσιοθεραπεύτρια και ξέρει να σας βάλει κάτω να σας διαλύσει και ξέρει αθλητικό δυνατό και ξέρει και αποκατάστασης και δίνει και απλό χαλαρωτικό και κάνει και εκτόνωση με χέρι happy ending/ handjob σε ξεφτίλα τιμή που έχουμε συμφωνήσει εγώ και το κορίτσι 15 ευρώ όσες φορές θέλει ο πελάτης όχι τίποτα άλλο για να μην μείνουν τα μέλη παραπονεμένα το κέρατό μου..
Εμφάνιση απίστευτη σώμα απίστευτο γλυκύτατη ευγενική συναισθηματικό πλάσμα έχει το 1000%...
Και αντί να το εκτιμήσετε Εγώ της στέλνω ραντεβού σε εσάς και αρχίζετε το έργο το οποίο το σιχαίνομαι να την πιέζετε να πάρει πίπες να την ακυρώνεται γιατί δεν παίρνει πίπες να την ακυρώνεται Γιατί δεν προσφέρει σεξουαλική επαφή
Να ακούει το κοριτσάκι ένα σωρό μαλακίες ενώ εγώ σας το κάνω ξεκάθαρο από το Viber Τι είναι αυτό που ακριβώς προσφέρει ..
και τι αποτέλεσμα έχουμε Τώρα θέλετε να σας πω?
Το κοριτσάκι να φεύγει απλήρωτο και να την ακυρώνουν γιατί απλά δεν κάνει γούστα αλλά κάνει όλα τα άλλα ρε παιδί μου αλλά αυτό δεν το βλέπει κανείς το γεγονός ότι ξέρει μασάζ πραγματικά περνάει απαρατήρητο δεν έχει να κάνει το ότι είναι μικρούλα πανέμορφη 26 χρόνων και αυτό στα α****** σας... το ότι δεν πρέπει να τρομάζετε τα κορίτσια και ότι πρέπει να έχετε τρόπο δεν περνάει από το μυαλό σας...
Το να σεβόμαστε ή να μπείτε στη διαδικασία να κερδίσετε κάτι με σεβασμό και χαρακτήρα ούτε αυτό περνάει από το μυαλό σας το να σεβόμαστε ένα κορίτσι 26 χρόνων που μόλις βγήκε στο χορό και να σεβόμαστε το όριο του ούτε αυτό περνάει κατά διάνοια.... Οπότε καταλαβαίνετε Γιατί δεν φέρνω κοπέλες?
Καταλαβαίνετε ότι αν φέρνω καινούργια Θα τα κρατήσω εγώ τελικά σε πολύ στενό κύκλο για να προστατεύσω αυτά τα παιδάκια?
Εσείς γνωρίζετε ότι είχα κοπέλα από την Αιθιοπία Επί δύο χρόνια στο γραφείο έκανε μασάζ έκανα και χέρι και ήταν μόλις 22 ετών τότε και ήταν ανέγγιχτη παρθένα και δεν είχε πάει ποτέ με άντρα και την προστάτεψα Εγώ λοιπόν παρθένα και Μασέζ... Γιατί έπρεπε να μαζέψει λεφτά και να πάει στη χώρα της να παντρευτεί παρθένα γιατί έτσι το έχουν στην Αιθιοπία Και εγώ έκανα τα αδύνατα δυνατά να χει επιστρέψει και με χρήματα και όπως την παρέλαβα.
Οπότε μη μου ξανά ζητήσετε να φέρω καινούργιες κοπέλες και θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα ξανανοίξω ξανά από Σεπτέμβρη.
αυτά
[/QUOTE
Καλά τα λες και έχεις δίκιο … απλά το σύστημα είναι τόσο πολύπλοκο που ενίοτε χάνεσαι και παρασύρεσαι .
Κάνε αυτό που επιβάλλεται μα κανεις Τεα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Θα συμφωνήσω με τα γραφόμενά σου ανθέ μου ένα κενό είναι αυτό που βιώνεις αυτή τη στιγμή ένα κενό μήνυμα...
Αλλού όμως αλλού καριόλη ξέρεις να κόβεις παραγράφους και να γράφεις κείμενα αρχίδι εδώ ένα κενό...
Σε ευχαριστώ πολύ ρε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
The Story of My Life

[ και μία ερώτηση Έτσι για να δω λίγο γνώμες, απόψεις, τοποθετήσεις δικές σας.... Αν Εσείς ήσασταν εγώ και όλα αυτά τα κορίτσια εκεί έξω ήσασταν εσείς... τι θα του κάνατε του τύπου ? ]
cool story bro...
αλλα επρεπε να τον ξεχειλωσεις και να τον κανεις αλοιφη, με τον τροπο σου.
αφου τα ηθελε η σαπχιοκωλαρα του και το ηξερες απο την αρχη.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
cool story bro...
αλλα επρεπε να τον ξεχειλωσεις και να τον κανεις αλοιφη, με τον τροπο σου.
αφου τα ηθελε η σαπχιοκωλαρα του και το ηξερες απο την αρχη.
Μωρό μου αλήθεια σου λέω Έτσι μου έρχεται να σε πάρω να φύγουμε και να τα παρατήσω όλα μα την Παναγία όμως θα δεις τον τρόπο μου από Σεπτέμβρη που θα κλείσω και θα σε πάρω να φύγουμε στα διαλαααα πια ωωωω
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλά τα λες και έχεις δίκιο … απλά το σύστημα είναι τόσο πολύπλοκο που ενίοτε χάνεσαι και παρασύρεσαι .
Κάνε αυτό που επιβάλλεται να κανεις Τεα μου όπως έως σήμερα με τις συνεργάτιδες σου … να τις προσέχεις

Αυτό έγραψα και βγήκε κενό .. ο δαίμων του πληκτρολογίου
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
Καλά τα λες και έχεις δίκιο … απλά το σύστημα είναι τόσο πολύπλοκο που ενίοτε χάνεσαι και παρασύρεσαι .
Κάνε αυτό που επιβάλλεται να κανεις Τεα μου όπως έως σήμερα με τις συνεργάτιδες σου … να τις προσέχεις

Αυτό έγραψα και βγήκε κενό .. ο δαίμων του πληκτρολογίου
Αυτό είχες να πεις επτακαργιολε ????

Γιατί δεν λες την αλήθεια ότι ταυτόχρονα μιλάς εδώ γύρω-γύρω γιατί εγώ έχω πληροφορία να ξέρεις δεν είναι ο δαίμων του πληκτρολογίου είναι ο δράκος που βρίσκεται μέσα στο παντελόνι σου αυτή τη στιγμή και βγάζει φωτιά Φωτιά έμαθα ότι βγάζει
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.828
Πόντοι
3.556
π
Γεια σου βρε άντρα μου όμορφε Μου λείπεις πολύ να ξέρεις..

Είναι ευκαιρία να πω κάποια πράγματα και ίσως να είναι και η τελευταία ανακοίνωση που βγάζω πάνω σε αυτό το θέμα τουλάχιστον..
Τόσο καιρό Λοιπόν λέτε συνέχεια όλοι
Τέα
Θέλουμε καινούργιο αίμα... Τεα.... Δεν θέλουμε μεταγραφές από άλλα γραφεία ούτε με άλλα ονόματα...
Τεα... όχι αρπακτικά και φόλες ...
Τεακι να ξέρουν μασάζ και να Παρέχουν έστω εκτόνωση με χέρι.
Τεα.... όχι Photoshop.
TEA..... Να μην πετάμε τα λεφτά μας σε υπηρεσίες που δεν υπάρχουν γιατί τα λεφτά δεν φυτρώνουν στα δέντρα.
Και πολλά πολλά τέτοια τα οποία έχετε σε όλα δίκιο και εγώ είμαι μαζί σας και κάνω αυτό που λέμε ρε παιδιά και σας φέρνω στο γραφείο ένα κοριτσάκι λοιπόν μόλις 26 χρόνων την Αλεξάνδρα η οποία και μασάζ ξέρει πρόσεξτε ξέρει όμως... και κορμάρα είναι και κανονική θεραπεύτρια είναι με σπουδές φυσιοθεραπεύτρια και ξέρει να σας βάλει κάτω να σας διαλύσει και ξέρει αθλητικό δυνατό και ξέρει και αποκατάστασης και δίνει και απλό χαλαρωτικό και κάνει και εκτόνωση με χέρι happy ending/ handjob
σε ξεφτίλα τιμή που έχουμε συμφωνήσει εγώ και το κορίτσι
15 ευρώ όσες φορές θέλει ο πελάτης ..
όχι τίποτα άλλο για να μην μείνουν τα μέλη παραπονεμένα το κέρατό μου..
Εμφάνιση απίστευτη σώμα απίστευτο γλυκύτατη ευγενική συναισθηματικό πλάσμα έχει το 1000%... πανέμορφη Πραγματικά όμως
Και αντί να το εκτιμήσετε...
Εγώ της στέλνω ραντεβού σε εσάς και αρχίζετε το έργο το οποίο το σιχαίνομαι να την πιέζετε. . να πάρει πίπες να την ακυρώνεται ...γιατί δεν παίρνει πίπες να την ακυρώνεται Γιατί δεν προσφέρει σεξουαλική επαφή. .
Να ακούει το κοριτσάκι ένα σωρό μαλακίες ενώ εγώ σας το κάνω ξεκάθαρο από το Viber Τι είναι αυτό που ακριβώς προσφέρει ..
και τι αποτέλεσμα έχουμε Τώρα θέλετε να σας πω?
Το κοριτσάκι να φεύγει απλήρωτο και να την ακυρώνουν γιατί απλά δεν κάνει γούστα αλλά κάνει όλα τα άλλα ρε παιδί μου αλλά αυτό δεν το βλέπει κανείς το γεγονός ότι ξέρει μασάζ πραγματικά περνάει απαρατήρητο δεν έχει να κάνει το ότι είναι μικρούλα πανέμορφη 26 χρόνων και αυτό στα α****** σας...
το ότι δεν πρέπει να τρομάζετε τα κορίτσια και ότι πρέπει να έχετε τρόπο δεν περνάει από το μυαλό σας...
Το να σεβόμαστε ή να μπείτε στη διαδικασία να κερδίσετε κάτι με σεβασμό και χαρακτήρα ούτε αυτό περνάει από το μυαλό σας... το να σεβόμαστε ένα κορίτσι 26 χρόνων που μόλις μπήκε στο χορό και να σεβόμαστε το όριο του ούτε αυτό περνάει κατά διάνοια....
Οπότε καταλαβαίνετε Γιατί δεν φέρνω κοπέλες?
Καταλαβαίνετε ότι αν φέρνω καινούργιες... Θα τις κρατήσω εγώ τελικά σε πολύ στενό κύκλο για να προστατεύσω αυτά τα παιδάκια?
Εσείς γνωρίζετε ότι είχα κοπέλα από την Αιθιοπία Επί δύο χρόνια στο γραφείο έκανε μασάζ έκανε και χέρι και ήταν μόλις 22 ετών τότε και ήταν ανέγγιχτη παρθένα και δεν είχε πάει ποτέ με άντρα και την προστάτεψα....
Εδώ λοιπόν παρθένα και Μασέζ... Γιατί έπρεπε να μαζέψει λεφτά και να πάει στη χώρα της να παντρευτεί παρθένα γιατί έτσι το έχουν στην Αιθιοπία...
Και εγώ έκανα τα αδύνατα δυνατά να χει επιστρέψει και με χρήματα και όπως την παρέλαβα.
Οπότε μη μου ξανά ζητήσετε να φέρω καινούργιες κοπέλες και θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα ξανανοίξω ξανά από Σεπτέμβρη.
αυτά
αυτα γίνονται να πουμε οταν κακομαθαίνεις τη πλεμπα με πίπες χορούς και πανηγύρια.:coffee: μια ζυγαριά ειναι. απο τη μια ειναι τα εξτρα και απο την αλλη ειναι το μασαζ. οσο δινεις βαρος στη μια πλευρα τοσο αφαιρείς βαρος απο την αλλη. και καθε πλευρα εχει διαφορετικο πελατολόγιο. απλα λιτά και απέριττα:wanker::wanker::wanker:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.539
π

αυτα γίνονται να πουμε οταν κακομαθαίνεις τη πλεμπα με πίπες χορούς και πανηγύρια.:coffee: μια ζυγαριά ειναι. απο τη μια ειναι τα εξτρα και απο την αλλη ειναι το μασαζ. οσο δινεις βαρος στη μια πλευρα τοσο αφαιρείς βαρος απο την αλλη. και καθε πλευρα εχει διαφορετικο πελατολόγιο. απλα λιτά και απέριττα:wanker::wanker::wanker:
Εγώ πάλι θα στο πω λίγο διαφορετικά σύμφωνα με τον τρόπο που το δουλεύω εγώ τόσα χρόνια .
Ενα μαγαζί παράδειγμα η Nike έχει τρεις σειρές διαφορετικές κάθε χρόνο, όπως και ο Versace όπως Πολλές εταιρείες όχι μόνο ενδύματα, αυτοκίνητα, κοσμήματα... ότι γουστάρεις υπάρχουν Λοιπόν συνήθως τρεις κατηγορίες για να απευθύνονται σε διαφορετικές κατηγορίες και ανάγκες πελατών άλλος θέλει για τρέξιμο άλλος θέλει για έξοδο άλλος θέλει για βόλτα άλλος θέλει για κλαμπ άλλος θέλει για το γραφείο.. διαφορετικές ανάγκες λοιπόν με διαφορετικό budget με το ίδιο brand αλλά διαφορετικό προϊόν σε διαφορετικό κόστος.
Αυτό δεν σημαίνει ότι όλα δεν είναι Nike δηλαδή καλής ποιότητος.
Με λίγα λόγια τι θέλω να πω.. ένα κατάστημα μπορεί να έχει διαφορετικές κ πολλές κ ποικίλες υπηρεσίες Όχι ίδιες μεταξύ τους Και να απευθύνεται σε μεγάλη βεντάλια η γκάμα πελατολογίου ώστε να μπορεί να καλύπτει διαφορετικές ανάγκες του καθενός αυτό δεν σημαίνει ότι Ρίχνει την ποιότητα και τις υπηρεσίες.
Αυτό δείχνει απλά ότι καλύπτει ποικιλία αναγκών που υπάρχουν εκεί έξω.
Ούτε ότι ρίχνει μεγαλύτερο βάρος και ενδιαφέρον στη μία πλευρά και λιγότερο στην άλλη πλευρά όλα είναι ανάγκες και μπορούν να καλύπτονται μέσα από υπηρεσίες διαφορετικές.
Εμείς πάντα και όλα τα χρόνια προτεραιότητα και το βάρος έπεφτε πάντα στο μασάζ και στις ποιοτικές υπηρεσίες που αφορούν μασάζ πραγματικό το ότι συμπληρώνουμε με έξτρα εάν και εφόσον ζητηθεί δεν το κάνει πιο φθηνό το κάνει πιο εμπλουτισμένο και δεν σημαίνει ότι απευθύνεται σε όλους δεν είναι αναγκαστικό να πάρει κάποιος extra ποτέ να μην πάρει.
Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει ότι επειδή κάνουμε κάποιες γούστα κάνουμε μόνο γούστα.
Και σε καμία περίπτωση Επίσης δεν σημαίνει ότι επειδή κάνουμε πίπες κάνουμε μόνο πίπες Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.858
Κριτικές
21
Like
11.035
Πόντοι
4.546
Κάτι για πίπες διαβάζω :coffee:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.858
Κριτικές
21
Like
11.035
Πόντοι
4.546
Έχεις δίκιο τα υπόλοιπα είναι αόρατα
Για κάποιους είναι όντως αόρατα. Όταν η καύλα και η φαντασία ξεπερνάει την πραγαματικότητα τότε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Χρειάζεται αγαπημένη μου να υπάρχει μια διαφάνεια σε αυτά τα θέματα και εσείς έχετε.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Πραγματικά τρομερή.
τι ατύχημα ρε αγάπη?
Συγνώμη κιόλας που ρωτάω


 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: TEA

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.828
Πόντοι
3.556
Και να απευθύνεται σε μεγάλη βεντάλια η γκάμα πελατολογίου ώστε να μπορεί να καλύπτει διαφορετικές ανάγκες του καθενός αυτό δεν σημαίνει ότι Ρίχνει την ποιότητα και τις υπηρεσίες.
ελα ρε τυπαρα τεα κατεβα απο το ρομαντικό συννεφάκι και μην τα εξιδανικεύεις. οταν ταΐζεις την ακόρεστη πλεμπα με σεντονι κατεβατό εξτρα και προσφορες στις 3 πιπες η 1 δωρο, τι περιμενεις να σου ρθει στο μασαζ κατ οίκον που εισαι και εκτος έδρας ;; :coffee: αραξε και μη παραπονιέσαι για τον τυπο που τραμπούκισε τη πιτσιρικά. φυσικό επακόλουθο ηταν. αλε βουζε
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Θέλω πιπα:sunglasses:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom