Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 792K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
149
Πόντοι
0
Έδωσες υλικό για πολλούς εδώ μέσα η αλήθεια είναι.. Γειά σου ρε Τέα με τα ωραία σου και τα... μοιραία σου..
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Παιδιά υπάρχει κάπου κριτική για τα "μωρά" του εν λόγω μαγαζιού ή μονο καυλάντα κάνουμε ?
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
60
Like
25.532
Πόντοι
22.886

Atux

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
114
Κριτικές
7
Like
562
Πόντοι
301
Παιδιά υπάρχει κάπου κριτική για τα "μωρά" του εν λόγω μαγαζιού ή μονο καυλάντα κάνουμε ?

Στο προφίλ της Τέα υπάρχουν αρκετές κριτικές που έχουν γραφτεί στο thread αυτό.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.547
Αυτη ειναι η τεα στο βιντεο η μια ακυρη???
Καλησπέρα .
Καλό μήνα σε όλα τα μέλη.
Σίγουρα δεν είμαι εγώ η κουκλάρα στο βίντεο... άκυρη δεν τη λες πάντως την συγκεκριμένη Μία χαρά καυλάκι είναι.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.547
Εισαι θεα τεα προτιμω να κρατησω 4ην ανωνυμια μου φιλια πολλα
Καλησπέρα.
Καλό μήνα.
Σε ευχαριστώ μωρέ αλήθεια. Κρίμα που δεν ξέρω ποιος είσαι να είσαι καλά όμως
Φιλιά και από μας εδώ στους δρόμους, στις βροχές και στους ανέμους.
Μεγάλη αγκαλιά
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.547
The Story of My Life
...........

Μιας και δεν ασχολούμαι με σόσιαλ Facebook Instagram.. και χρόνος δεν υπάρχει και τα βαριέμαι αφόρητα και εφόσον το thread το έχω κάνει λίγο το παλιό μου ημερολόγιο Άλα παλαιά θα σας καταγράψω ένα Story και τα συμπεράσματα δικά σας ότι καταλάβετε.

Δύο χρόνια πριν λοιπόν τύπος παίρνει και τηλέφωνο και μηνυματάκι στο Viber επιμένει θέλω κ θέλω
να σε γνωρίσω, Θέλω να κάνουμε συνεδρία ότι θέλεις κοριτσάκι μου...μπουρου μπουρου...
κάτι δεν μου αρέσει όμως.. το αποφεύγω επιμένει... επιμένει δοκιμάζει Ίριδα,
ξανά δοκιμάζει Ίριδα δοκιμάζει Λυδία..
ξανά δοκιμάζει Λυδία τα κορίτσια με έχουν ενημερώσει ότι γίνονται πολλές ερωτήσεις κατά τη διάρκεια των συνεδρίων αλλά okay.. ενημερώνομαι αλλά το αφήνω να περάσει... ξανά προσέγγιση θέλω Τέα μονοοοοο εσένα θέλω μόνο εσένα ρεεεε Μου αρέσει το μυαλό σου το μυαλό σου είναι τρέλα ,καύλα...αποφεύγω γιατί Το ένστικτο φωνάζει ουρλιάζει μην σας πω...αχαχα
στέλνει φίλο του...
σου στέλνω ένα φίλο μπούρου μπούρου να τον προσέξεις τεα μου γυναίκα μου..Φυσικά και θα τον προσέξω πάει η Ίριδα με το φίλο του φίλου....
τύπος άνετος ωραίος σπάει κόκες τις πίνει κιόλας είναι κάπως αλλά okay, Όχι επιθετικός ζήτησε να κεράσει το κορίτσι μας δεν πίνει βγήκε η συνεδρία δόξα τω θεώ Όλα καλά Ευτυχώς για όλους μας... ξανά μανά πάλι θέλω Τέα θέλω θέλω σε διαβάζω διαβάζω τα καλύτερα από το μπου μου φίλοι του φόρουμ μέλη είσαι φωτιά σίφουνας είσαι λένε καυτερή και Καυτή και βραστή αλλά το μυαλό σου ρε παιδί μου Εγώ αυτό έχω ερωτευτεί... κάπου εκεί δάκρυσα συγκινήθηκα...
Θέλω να γίνεις γυναίκα μου σε θέλω όλα τα θέλω δεν με έχει δει ούτε ζωγραφιστή πότε ο τύπος.... θα σε πάω ταξίδια θα σε πάω όπου θέλεις σε παντρεύομαι τώρα μαζί για πάντα forever... Το ένστικτο φωνάζει ακόμα περισσότερο ότι πρόκειται περί μπαγλαμά αλλά okay..
από περιγραφή των κοριτσιών πενηντάρης καμία 120 κιλά.... ασχολείται με καρπούζια αλλά και με ακίνητα άνετος ρέει το χρήμα αλλά ρέει και η γλώσσα πολύ... χτυπάει τηλέφωνο γύρω στο Πάσχα Κυριακή του Πάσχα μιλάω εγώ απαντάω η ίδια είμαι μόνος έλα από το σπίτι ότι θέλεις τρώμε πίνουμε ότι θέλει το κορίτσι μου όλα δεν κουνιέμαι του λέω δεν πάω πουθενά 5 εκατομμύρια να μου δώσεις δεν το κουνάω.
για αυτό σε θέλω Σε θέλω και σε θέλω...
και μόνο εσένα θέλω Okay στείλε μου τη Διώνη μου λέει...
κλαίω όμως... το διασκεδάζω αφάνταστα Γιατί δεν είναι πρώτη φορά όπως καταλαβαίνετε...
κάνει με
Διώνη..
Με καλούν με κλήση και με μηνύματα ηχητικά να συμμετέχω και εγώ είχα συμμετοχή δυναμική Μιλάμε για πολύ δούλεμα τώρα να του λέω τι αρχαιοελληνικό πουτσο και κορμάρα είναι αυτή δεν τον έχω δει ποτέ .... αυτός να σπαράζει η διώνη να του λέει και αυτή από πάνω τα δικά της χαμός να γίνεται να χύνει δυνατά ...πήγε άριστα το έργο ...
βγαίνει η διώνη από το ραντεβού...
Τι έγινε κοριτσάκι μου πώς πήγε η συνεδρία με τον πλούσιο τύπο που μας τάζει διαφορά??
Πού τους βρίσκεις ρε Τεά??
κύριος κύριος ρωτάει πολλά βέβαια λέει η διώνη αλλά θέλει πολύ σε θέλει και θέλει και να του δώσεις και project να χρηματοδοτήσει οποιαδήποτε ιδέα έχεις Μάλιστα του είπα μου λέει και για τις σπουδές μου και είπε να μην ανησυχώ να μην ανησυχώ θα βγω σύντομα από αυτή τη δουλειά δεν μου αξίζει να κάνω τη μασέζ κ ότι θα μου φτιάξει μαγαζί τέα μου ...όλα αυτά μέσα σε μία συνεδρία έγιναν καταλαβαίνετε πολλά νομίζω...
καλά της λέω θα μάθεις και εσύ στην πορεία ότι όλα είναι μούφα δεν υπάρχει μία..... να σε πηδήξει θέλει και μέχρι εκεί μην πιστεύεις Τίποτα αγάπη μου αυτή ήταν η συμβουλή μου στη Διωνη τουλάχιστον.
Και βέβαια το αφήνουμε να εξελιχθεί να δούμε ρε παιδί μου μέχρι πού πάει η ψυχοπάθεια...
τηλέφωνο λοιπόν και κάθε μέρα τηλέφωνο και κάθε βράδυ τηλέφωνο και 38 μηνύματα την ημέρα δεν με έχει δει ποτέ το ξαναλέω και έχω λεφτά και ποιος θα τα κληρονομήσει πού θα τα αφήσω όταν έχω λεφτά δεν έχω παιδιά Δεν έχω παντρευτεί ποτέ έχω τόσα ακίνητα έχω την αδερφή μου άρρωστη maximum ζωής της αδερφής ενάμιση χρόνο σε θέλω θέλω να στα δώσω όλα ότι έχω και δεν έχω γιατί το αξίζεις Γιατί εσύ είσαι άνθρωπος Γιατί εσύ είσαι κορίτσαρος γιατί έχεις ψυχή γιατί είσαι αγωνίστρια Κλπ κλπ...
για να μην πολυλογώ γιατί έχουν γίνει πάρα πολλά.... η κοκαΐνη με τα κιλά όμως.... το 95% είναι ψέμα τζόγος λέσχες εκδιδόμενες και εξαπάτηση γυναικών μη με ρωτησετε που τα ξέρω Δεν μπορώ να μιλήσω ακόμα...
Και για να μην τα πολυλογούμε μύρισε χρήμα και ήρθε να αρπάξει το αγόρι και βρήκε την Τεα τώρα...
Μου έταξε ένα σωρό πράγματα μου ζήτησε δανεικά όμως στο τέλος το όνομα της αγάπης βέβαια... ο φραγκάτος και άνετος τύπος Ρε παιδιά
αλλά δεν έχει καταλάβει τίποτα Περί τίνος πρόκειται.
ένα πράγμα μόνο με στεναχωρεί μόνο ένα ότι σίγουρα στο παρελθόν και στο παρόν του έχουν εξαπατηθεί πολλές γυναίκες και του χώρου και εκτός και τις έχει εκμεταλλευτεί οικονομικά αλλά και συναισθηματικά και αυτό είναι κάτι το οποίο δεν θα το συγχωρέσω και δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι ίσως να μπορέσω τελικά με τον τρόπο που εγώ ξέρω να αποζημιωθούν έστω ηθικά τα θύματα του αλλά και σίγουρα δεν θα το επιτρέψω να το ξανακάνει σε καμία γυναίκα..
Αυτό ήταν το Story συνοπτικά όσο μπορούσα Είχα την ανάγκη να σας το πω ώστε να έχετε εικόνα έστω μία γεύση από την καθημερινότητα μας όταν όλοι εσείς θεωρείτε ότι αυτό που κάνουμε είναι εύκολο Με εκτίμηση και σεβασμό σε αυτούς που μας αγαπούν και μας σέβονται.
Τέα.


[ και μία ερώτηση Έτσι για να δω λίγο γνώμες, απόψεις, τοποθετήσεις δικές σας.... Αν Εσείς ήσασταν εγώ και όλα αυτά τα κορίτσια εκεί έξω ήσασταν εσείς... τι θα του κάνατε του τύπου ? ]
 
Τελευταία τροποποίηση:

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
The Story of My Life
...........

Μιας και δεν ασχολούμαι με σόσιαλ Facebook Instagram.. και χρόνος δεν υπάρχει και τα βαριέμαι αφόρητα και εφόσον το thread το έχω κάνει λίγο το παλιό μου ημερολόγιο Άλα παλαιά θα σας καταγράψω ένα Story και τα συμπεράσματα δικά σας ότι καταλάβετε.

Δύο χρόνια πριν λοιπόν τύπος παίρνει και τηλέφωνο και μηνυματάκι στο Viber επιμένει θέλω κ θέλω
να σε γνωρίσω, Θέλω να κάνουμε συνεδρία ότι θέλεις κοριτσάκι μου...μπουρου μπουρου...
κάτι δεν μου αρέσει όμως.. το αποφεύγω επιμένει... επιμένει δοκιμάζει Ίριδα,
ξανά δοκιμάζει Ίριδα δοκιμάζει Λυδία..
ξανά δοκιμάζει Λυδία τα κορίτσια με έχουν ενημερώσει ότι γίνονται πολλές ερωτήσεις κατά τη διάρκεια των συνεδρίων αλλά okay.. ενημερώνομαι αλλά το αφήνω να περάσει... ξανά προσέγγιση θέλω Τέα μονοοοοο εσένα θέλω μόνο εσένα ρεεεε Μου αρέσει το μυαλό σου το μυαλό σου είναι τρέλα ,καύλα...αποφεύγω γιατί Το ένστικτο φωνάζει ουρλιάζει μην σας πω...αχαχα
στέλνει φίλο του...
σου στέλνω ένα φίλο μπούρου μπούρου να τον προσέξεις τεα μου γυναίκα μου..Φυσικά και θα τον προσέξω πάει η Ίριδα με το φίλο του φίλου....
τύπος άνετος ωραίος σπάει κόκες τις πίνει κιόλας είναι κάπως αλλά okay, Όχι επιθετικός ζήτησε να κεράσει το κορίτσι μας δεν πίνει βγήκε η συνεδρία δόξα τω θεώ Όλα καλά Ευτυχώς για όλους μας... ξανά μανά πάλι θέλω Τέα θέλω θέλω σε διαβάζω διαβάζω τα καλύτερα από το μπου μου φίλοι του φόρουμ μέλη είσαι φωτιά σίφουνας είσαι λένε καυτερή και Καυτή και βραστή αλλά το μυαλό σου ρε παιδί μου Εγώ αυτό έχω ερωτευτεί... κάπου εκεί δάκρυσα συγκινήθηκα...
Θέλω να γίνεις γυναίκα μου σε θέλω όλα τα θέλω δεν με έχει δει ούτε ζωγραφιστή πότε ο τύπος.... θα σε πάω ταξίδια θα σε πάω όπου θέλεις σε παντρεύομαι τώρα μαζί για πάντα forever... Το ένστικτο φωνάζει ακόμα περισσότερο ότι πρόκειται περί μπαγλαμά αλλά okay..
από περιγραφή των κοριτσιών πενηντάρης καμία 120 κιλά.... ασχολείται με καρπούζια αλλά και με ακίνητα άνετος ρέει το χρήμα αλλά ρέει και η γλώσσα πολύ... χτυπάει τηλέφωνο γύρω στο Πάσχα Κυριακή του Πάσχα μιλάω εγώ απαντάω η ίδια είμαι μόνος έλα από το σπίτι ότι θέλεις τρώμε πίνουμε ότι θέλει το κορίτσι μου όλα δεν κουνιέμαι του λέω δεν πάω πουθενά 5 εκατομμύρια να μου δώσεις δεν το κουνάω.
για αυτό σε θέλω Σε θέλω και σε θέλω...
και μόνο εσένα θέλω Okay στείλε μου τη Διώνη μου λέει...
κλαίω όμως... το διασκεδάζω αφάνταστα Γιατί δεν είναι πρώτη φορά όπως καταλαβαίνετε...
κάνει με
Διώνη..
Με καλούν με κλήση και με μηνύματα ηχητικά να συμμετέχω και εγώ είχα συμμετοχή δυναμική Μιλάμε για πολύ δούλεμα τώρα να του λέω τι αρχαιοελληνικό πουτσο και κορμάρα είναι αυτή δεν τον έχω δει ποτέ .... αυτός να σπαράζει η διώνη να του λέει και αυτή από πάνω τα δικά της χαμός να γίνεται να χύνει δυνατά ...πήγε άριστα το έργο ...
βγαίνει η διώνη από το ραντεβού...
Τι έγινε κοριτσάκι μου πώς πήγε η συνεδρία με τον πλούσιο τύπο που μας τάζει διαφορά??
Πού τους βρίσκεις ρε Τεά??
κύριος κύριος ρωτάει πολλά βέβαια λέει η διώνη αλλά θέλει πολύ σε θέλει και θέλει και να του δώσεις και project να χρηματοδοτήσει οποιαδήποτε ιδέα έχεις Μάλιστα του είπα μου λέει και για τις σπουδές μου και είπε να μην ανησυχώ να μην ανησυχώ θα βγω σύντομα από αυτή τη δουλειά δεν μου αξίζει να κάνω τη μασέζ κ ότι θα μου φτιάξει μαγαζί τέα μου ...όλα αυτά μέσα σε μία συνεδρία έγιναν καταλαβαίνετε πολλά νομίζω...
καλά της λέω θα μάθεις και εσύ στην πορεία ότι όλα είναι μούφα δεν υπάρχει μία..... να σε πηδήξει θέλει και μέχρι εκεί μην πιστεύεις Τίποτα αγάπη μου αυτή ήταν η συμβουλή μου στη Διωνη τουλάχιστον.
Και βέβαια το αφήνουμε να εξελιχθεί να δούμε ρε παιδί μου μέχρι πού πάει η ψυχοπάθεια...
τηλέφωνο λοιπόν και κάθε μέρα τηλέφωνο και κάθε βράδυ τηλέφωνο και 38 μηνύματα την ημέρα δεν με έχει δει ποτέ το ξαναλέω και έχω λεφτά και ποιος θα τα κληρονομήσει πού θα τα αφήσω όταν έχω λεφτά δεν έχω παιδιά Δεν έχω παντρευτεί ποτέ έχω τόσα ακίνητα έχω την αδερφή μου άρρωστη maximum ζωής της αδερφής ενάμιση χρόνο σε θέλω θέλω να στα δώσω όλα ότι έχω και δεν έχω γιατί το αξίζεις Γιατί εσύ είσαι άνθρωπος Γιατί εσύ είσαι κορίτσαρος γιατί έχεις ψυχή γιατί είσαι αγωνίστρια Κλπ κλπ...
για να μην πολυλογώ γιατί έχουν γίνει πάρα πολλά.... η κοκαΐνη με τα κιλά όμως.... το 95% είναι ψέμα τζόγος λέσχες εκδιδόμενες και εξαπάτηση γυναικών μη με ρωτησετε που τα ξέρω Δεν μπορώ να μιλήσω ακόμα...
Και για να μην τα πολυλογούμε μύρισε χρήμα και ήρθε να αρπάξει το αγόρι και βρήκε την Τεα τώρα...
Μου έταξε ένα σωρό πράγματα μου ζήτησε δανεικά όμως στο τέλος το όνομα της αγάπης βέβαια... ο φραγκάτος και άνετος τύπος Ρε παιδιά
αλλά δεν έχει καταλάβει τίποτα Περί τίνος πρόκειται.
ένα πράγμα μόνο με στεναχωρεί μόνο ένα ότι σίγουρα στο παρελθόν και στο παρόν του έχουν εξαπατηθεί πολλές γυναίκες και του χώρου και εκτός και τις έχει εκμεταλλευτεί οικονομικά αλλά και συναισθηματικά και αυτό είναι κάτι το οποίο δεν θα το συγχωρέσω και δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι ίσως να μπορέσω τελικά με τον τρόπο που εγώ ξέρω να αποζημιωθούν έστω ηθικά τα θύματα του αλλά και σίγουρα δεν θα το επιτρέψω να το ξανακάνει σε καμία γυναίκα..
Αυτό ήταν το Story συνοπτικά όσο μπορούσα Είχα την ανάγκη να σας το πω ώστε να έχετε εικόνα έστω μία γεύση από την καθημερινότητα μας όταν όλοι εσείς θεωρείτε ότι αυτό που κάνουμε είναι εύκολο Με εκτίμηση και σεβασμό σε αυτούς που μας αγαπούν και μας σέβονται.
Τέα.


[ και μία ερώτηση Έτσι για να δω λίγο γνώμες, απόψεις, τοποθετήσεις δικές σας.... Αν Εσείς ήσασταν εγώ και όλα αυτά τα κορίτσια εκεί έξω ήσασταν εσείς... τι θα του κάνατε του τύπου ? ]
και μικρο αβγαλτο κοριτσι θα καταλαβαινε με τη πρωτη!! οτι τετοιες υπερβολες δειχνουν ...Μαπα το Καρπουζι
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
205
Κριτικές
40
Like
1.867
Πόντοι
2.471
Αγαπητη μου Τεα, απο οσα γραφεις εδω δειχνεις τσακαλακι και μουτρακι και σε παω αλλα θα σου επισυμανω ενα φαουλ
εχω στειλει 5 φορες στο βαιμπερ για κλεισιμο ραντεβου και καταφερα να κλεισω ευκολα και αμεσα με την Ιριδα τις 2 απο αυτες(ολα μια χαρα) την επομενη το πρωι και τις δυο φορες πηρα μνμ στο βαιμπερ πρωι πρωι ΄υπενθυμισης΄ οτι και σημερα κλειστε ραντεβου διαθεσιμα προγραματα κλπ κλπ , εμενα klain δενμε νοιαζει κανεναν ταλαιπωρο παντρεμενο παντοφλακια θα το παρετε στο λαιμο σας ματια μου , καλο το promotion αλλα χμ.....
και μια απορια για το τελος καθε φορα που στελω πριν πω για ποτε θελω το ραντεβου μονο την φωτογραφια της ιριδας μου στελνετε σαν διαθεσιμη, μονο η συγκερκιμενη κοπελα δουλευει ??
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.547
Καλησπέρα σας.
Όχι δεν είναι πρόμο σε καμία περίπτωση,δεν λειτουργούμε έτσι και ποτέ δεν έχουμε ενοχλήσει πελάτες από μόνοι μας με γραπτά μηνύματα ή οτιδήποτε είμαι πολύ εναντίον.
Εκτός από πολλές των εξαιρέσεων που μας έχουν ζητήσει πελάτες να τους ειδοποιήσουμε εμείς με γραπτό μήνυμα για διαθεσιμότητες η οποία οι άνθρωποι είναι σε λίστα.
Δεν στέλνουμε ποτέ μόνοι μας αν δεν στείλει ο πελάτης πρώτος, μόνο την επιβεβαίωση στέλνουμε το πρωί της ίδιας μέρας.
Αν δεν γίνει επιβεβαίωση και έρθει η κοπέλα στο ραντεβού και εσείς δεν είστε εκεί τι κάνουμε?
Οπότε αναγκαστικά όλα τα χρόνια κάνουμε επιβεβαίωση του Ραντεβού με τους πελάτες για να εγκριθεί το ραντεβού σας διαφορετικά οι ίδιοι οι πελάτες για να μην υπάρχουν θέματα στέλνουν το πρωί της ίδιας μέρας επιβεβαίωση του ραντεβού.
Άνθρωποι είστε κάτι μπορεί να συμβεί τελευταία στιγμή και να ακυρώσετε αν δεν το γνωρίζουμε η κοπέλα χάνει ραντεβού και κάνει τσάμπα ένα δρομολόγιο .
Διαφορετικά σκεφτείτε να ξεκινήσει η θεραπεύτρια από το κέντρο της Αθήνας πχ για να φτάσει Γλυφάδα στην τοποθεσία του ραντεβού και ο πελάτης να είναι non show, να μην εμφανιστεί ποτέ και να μην έχει γίνει καμία επιβεβαίωση αλλά ούτε και ακύρωση από τον ίδιο Οπότε εκεί τι κάνουμε?
Το χειρότερο σενάριο Λοιπόν σε αυτή την περίπτωση είναι ότι εγώ πρέπει να αποζημιώσεις την κοπέλα και γιατί έχασε ραντεβού , κ να της πληρώσω ταξί μεταβάσεις από κέντρο προς Γλυφάδα.
Ταξί Γλυφάδα προς επόμενο ραντεβού και προμήθεια του ραντεβού που δεν έγινε ποτέ....Οπότε αναγκαστικά πρέπει να γίνει επιβεβαίωση για να μην τρέχει το κορίτσι τσάμπα και να μην πληρώνω και εγώ από τσέπη συνεχώς.
Πάει αυτό λοιπόν..
Αν όμως έχετε να προτείνετε κάτι αλλο είμαι πολύ ανοιχτή σε προτάσεις.. Δεν είμαι ανοιχτή γενικότερα είμαι στενούλα να ξέρετε....
Αυτό που έχω εγώ συνεργασία με πελάτες μου είναι ότι μπλοκάρουν απευθείας στο νούμερο και το ξανανοίγουν όταν πρέπει για να είναι ασφαλής Απέναντι στην οικογένεια συζύγους παιδιά και λοιπά.
Διαφορετικά οι περισσότεροι έχουμε ένα δεύτερο νουμεράκι για τις δουλίτσες....
Τώρα Όσο αφορά τις θεραπεύτριες είμαστε μικρή ομάδα το γνωρίζουν όλοι και για αυτό Φούλ συνεχώς.

Ίριδα
Διώνη
Τέα
Και νέα προσθήκη στην ομάδα 25 ετών η
Αλεξάνδρα μας.

Επιπλέον Εμείς δουλεύουμε με κρατήσεις είναι γνωστό αυτό ότι Δευτέρα πρωί ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου και γίνεται μπουκ...

Ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια Ελπίζω να σας γνωρίσω και εγώ από κοντά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom