Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος παπάς που έχετε πουλήσει σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gogogo79

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Μέχρι σήμερα δεν έχω πει κανέναν παπά γιατί ήθελα να το παίξω τίμιο παλικάρι. Αλλά με τον σταυρό στο χέρι δεν είδε άσπρη μέρα κανείς μου φαίνεται. Ας αρχίσουμε λοιπόν έστω και από αυτή την ηλικία!!!!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.749
Κριτικές
3
Like
29.184
Πόντοι
6.186
Τουλάχιστον της είπες ότι είσαι ο καπετάνιος που έχει και ένα «κύρος» ή της είπες την αλήθεια ότι είσαι μούτσος ?
Θα στο χαλάσω αλλά είμαι πρώτος μηχανικός! Μούτσους θα χρειαστούμε με την νέα σεζόν, εάν θες να μιλήσω στον Πρίγκιπα πες μου!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.472
Πόντοι
1.096
είναι ίσως λίγο χαζή ιστορία, αλλά ίσως αξίζει τον κόπο

όταν ήμουν πιτσιρικάς σε μια παρέα εκδήλωσε ενδιαφέρον για εμένα μια κοπέλα έξυπνη και όμορφη. Ρωτάω πως και είναι σόλο και μου λένε ότι είναι πολύ καλό παιδί αλλά έχει κόλλημα με τον τόπο καταγωγής της, την Καλαμάτα.

χωρίς να το πολυσκεφτώ τις πέταγα διάφορες σπόντες με αποκορύφωμα το: αχ μυαλό δεν είχαν οι δικοί μου που πούλησαν το όμορφο σπίτι μας στην Καλαμάτα και ήρθαμε στην παλιοΑθήνα.
Φυσικά δεν έχω καμία σχέση με Καλαμάτα, αν και τώρα πλέον έχω πάει πολλές φορές και στην Καλαμάτα και στην ευρύτερη περιοχή και θεωρώ ότι είναι ένα από τα ωραιότερα μέρη της χώρας μας

όλη η Ελλάδα είναι ωραία, όμως όντως η περιοχή στην Μεσσηνία είναι κατά την προσωπική μου άποψη μαγευτική

πέρασα ένα υπέροχο τετράμηνο ως ....... Καλαματιανός και μετά τα χαλάσαμε γιατί με πίεζε για γάμους κλπ

νιώθω ακόμα τη νοσταλγία από τα πειράγματα των φίλων μου που με φώναζαν για χαβαλέ : έλα ρε Καλαματιανέ καυλιάρη βατευτή ....... και πήγαινε το γέλιο σύννεφο
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
815
Κριτικές
26
Like
2.116
Πόντοι
1.196
είναι ίσως λίγο χαζή ιστορία, αλλά ίσως αξίζει τον κόπο

όταν ήμουν πιτσιρικάς σε μια παρέα εκδήλωσε ενδιαφέρον για εμένα μια κοπέλα έξυπνη και όμορφη. Ρωτάω πως και είναι σόλο και μου λένε ότι είναι πολύ καλό παιδί αλλά έχει κόλλημα με τον τόπο καταγωγής της, την Καλαμάτα.

χωρίς να το πολυσκεφτώ τις πέταγα διάφορες σπόντες με αποκορύφωμα το: αχ μυαλό δεν είχαν οι δικοί μου που πούλησαν το όμορφο σπίτι μας στην Καλαμάτα και ήρθαμε στην παλιοΑθήνα.
Φυσικά δεν έχω καμία σχέση με Καλαμάτα, αν και τώρα πλέον έχω πάει πολλές φορές και στην Καλαμάτα και στην ευρύτερη περιοχή και θεωρώ ότι είναι ένα από τα ωραιότερα μέρη της χώρας μας

όλη η Ελλάδα είναι ωραία, όμως όντως η περιοχή στην Μεσσηνία είναι κατά την προσωπική μου άποψη μαγευτική

πέρασα ένα υπέροχο τετράμηνο ως ....... Καλαματιανός και μετά τα χαλάσαμε γιατί με πίεζε για γάμους κλπ

νιώθω ακόμα τη νοσταλγία από τα πειράγματα των φίλων μου που με φώναζαν για χαβαλέ : έλα ρε Καλαματιανέ καυλιάρη βατευτή ....... και πήγαινε το γέλιο σύννεφο
Αυτό είναι κλασικό σενάριο παπά, αλλά μπορεί να γίνεις και ρεζίλι. Παλιά έκανα ένα πέσιμο σε μία που ήξερα ότι ήταν θεατρόφιλη, πήγα να το παίξω και γω ψαγμένος (ενώ πήγαινα σπάνια θέατρο), μόλις όμως πήγε η κουβέντα σε βάθος και άρχισε να μου λέει για σκηνοθέτες του Εθνικού του ΚΘΒΕ κλπ. κατάλαβε ότι είμαι άσχετος και ξεφτιλίστηκα. Δεν πήδηξα εννοείται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom