Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος παπάς που έχετε πουλήσει σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.961
Like
8.923
Πόντοι
1.056
Οι γέροι εκείνης της γενιάς είναι μάστορες στην υπερβολή και το ψέμα.

Από εκείνη τη γενιά, ότι ακούς για το καμάκι στις ξένες στα 1970s είναι σαν το Πολυτεχνείο. Στο Πολυτεχνείο ήταν μέσα μερικές χιλιάδες άτομα, οι πιο πολλοί ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους και παίρνανε τσιμπούκια στη Χούντα για κανένα διορισμό ή κανένα δάνειο αλλά οι μισοί 75ρηδες σήμερα λένε ιστορίες για αγρίους ότι ήταν μέσα και περίμεναν τα τανκς. Και το καμάκι στις Γερμανίδες, τις Αγγλίδες κλπ. κάπως έτσι ήταν. Λίγα τσακάλια γαμάγανε, οι περισσότεροι τον παίζανε ή τον χώνανε σε κατσίκες, αλλά όποιον 75ρη ρωτήσεις σήμερα θα σου πει ότι ότι ήταν γαμιάς έχει 57 παιδιά στο Βερολίνο και 47 στο Μάντσεστερ, λες και η Αγγλίδα που ζούσε τη σεξουαλική επανάσταση από τα 1960s περίμενε να έρθει στην Ελλάδα να την πηδήξει ο Μπάμπης ο τριχωτός πεινάλας από το Αιγάλεω. Παπαριές.
Εχει πολυ δικιο καλε μου φιλε ..:hi:
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
789
Κριτικές
26
Like
2.063
Πόντοι
1.196
Εχει πολυ δικιο καλε μου φιλε ..:hi:
Ένα παλιό μου αφεντικό ήταν νησιώτης αυτής της γενιάς και μου τα έλεγε στο μαγαζί. Μου λέει, "Ρε, στα νησιά υπήρχαν κάποιοι λίγοι που ήταν στον τουρισμό, ξέρανε κάποια αγγλικά ή γερμανικά, το είχαν με τις γκόμενες και όντως γαμάγανε, αλλά ήταν πολύ λίγοι". Οι πολλοί απλά θαυμάζανε τους λίγους αυτούς και 40 χρόνια μετά φτιάχνουν ιστορίες ότι ήταν αυτοί στη θέση τους.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.065
Πόντοι
2.256
Οι γέροι εκείνης της γενιάς είναι μάστορες στην υπερβολή και το ψέμα.

Από εκείνη τη γενιά, ότι ακούς για το καμάκι στις ξένες στα 1970s είναι σαν το Πολυτεχνείο. Στο Πολυτεχνείο ήταν μέσα μερικές χιλιάδες άτομα, οι πιο πολλοί ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους και παίρνανε τσιμπούκια στη Χούντα για κανένα διορισμό ή κανένα δάνειο αλλά οι μισοί 75ρηδες σήμερα λένε ιστορίες για αγρίους ότι ήταν μέσα και περίμεναν τα τανκς. Και το καμάκι στις Γερμανίδες, τις Αγγλίδες κλπ. κάπως έτσι ήταν. Λίγα τσακάλια γαμάγανε, οι περισσότεροι τον παίζανε ή τον χώνανε σε κατσίκες, αλλά όποιον 75ρη ρωτήσεις σήμερα θα σου πει ότι ότι ήταν γαμιάς και έχει 57 παιδιά στο Βερολίνο και 47 στο Μάντσεστερ, λες και η Αγγλίδα που ζούσε τη σεξουαλική επανάσταση από το 1960 περίμενε να έρθει στην Ελλάδα να την πηδήξει ο Μπάμπης ο τριχωτός πεινάλας από το Αιγάλεω. Παπαριές.
Συζητάνε δυο Ροδίτες (μεγάλοι παπατζήδες οι Ροδίτες) και λέει ο ένας στον άλλον :
- Μπρε μαλάκα, σε νοιάζει αν γκαστρωθούν αυτές οι τουρίστριες που πηδήξαμε την περασμένη εβδομάδα;;;
-Όχι ρε μαλάκα, τι να με νοιάζει;;;
-Ε, τότε δε βγάζουμε εκείνα τα λάστιχα που μας φόρεσαν στο καυλί κι έχω σκάσει για κατούρημα;;;;;
:zfuck::zfuck::zfuck:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
802
Πόντοι
81
2009/2014. Κάθε Αύγουστο αυτών των 6 ετών με καλό και έμπιστο φίλο αξιοποιούσαμε οικονομίες ύψους 3000€ (1500 εγώ, 1500 αυτός) και ανεβαίναμε Σαλούγκα για να νοικιάσουμε για 2 μέρες ένα supercar από γνωστή εταιρεία ενοικίασης πολυτελών αυτοκινήτων. Έπειτα πηγαίναμε σε όλες τις διαθέσιμες αιδιοφωλιές της πόλεως, χωρίς να ενοχλούμε κανέναν. Εμείς απλώς αράζαμε στο παγκάκι, (με ανάλογη ενδυμασία προφανώς) ανάβαμε τσιγάρο και όλες οι αθώες κορασίδες που κοιτάζουν τον άνδρα στην ψυχή μας πλησίαζαν από μόνες τους. (Δεν έχω ζήσει πιο ξεκούραστο καμάκι 33 χρόνια τώρα). Από εκεί και πέρα με ένα supercar όλα τα ψέματα γίνονται πιο εύκολα πιστευτά. Ήταν ήταν τα 12 πιο ακριβά :fuck2::fuck2::fuck2: της ζωής μου, όμως η ικανοποίηση στο δεύτερο ραντεβού, βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα τους μπρος στην θέα του κανονικού μας αυτοκινήτου (Nisan Almera 2005:2funny:) ήταν ανεκτίμητη.
Πέρασε αυτό σε Ελληνίδα;χαχα σε παγκάκι κιόλας;Ρε συ εσείς τα κάνατε,αυτές το ήξεραν;
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
802
Πόντοι
81
Φρονω ότι πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του νήματος σε ποιος ήταν ο μεγαλύτερος παπάς που γράψατε στο bou.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306
Οι γέροι εκείνης της γενιάς είναι μάστορες στην υπερβολή και το ψέμα.

Από εκείνη τη γενιά, ότι ακούς για το καμάκι στις ξένες στα 1970s είναι σαν το Πολυτεχνείο. Στο Πολυτεχνείο ήταν μέσα μερικές χιλιάδες άτομα, οι πιο πολλοί ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους και παίρνανε τσιμπούκια στη Χούντα για κανένα διορισμό ή κανένα δάνειο αλλά οι μισοί 75ρηδες σήμερα λένε ιστορίες για αγρίους ότι ήταν μέσα και περίμεναν τα τανκς. Και το καμάκι στις Γερμανίδες, τις Αγγλίδες κλπ. κάπως έτσι ήταν. Λίγα τσακάλια γαμάγανε, οι περισσότεροι τον παίζανε ή τον χώνανε σε κατσίκες, αλλά όποιον 75ρη ρωτήσεις σήμερα θα σου πει ότι ότι ήταν γαμιάς και έχει 50 παιδιά στο Βερολίνο και 40 στο Μάντσεστερ, λες και η Αγγλίδα που ζούσε τη σεξουαλική επανάσταση από το 1960 περίμενε να έρθει στην Ελλάδα να την πηδήξει ο Μπάμπης ο τριχωτός πεινάλας από το Αιγάλεω. Παπαριές.
Τυπε στατιστικα αν εξετασω ποσα ατομα μου εχουν πει οτι ηταν μεσα Πολυτεχνειο η Ελλαδα εχει σημερα πληθυσμο 25 εκατομμυρια ατομα χαλαρα…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306
Θα ηθελα να μοιραστω και παπα που μου πουλησε γκομενα: εγω εικοσιπεντε και αυτη εικοσιοκτω επεμενε να πιστεψω οτι ειχε γκομενο για χρονια τον πριγκηπα Αλβερτο του Μονακο, ο οποιος ηταν τρελος και παλαβος για παρτη της, της εκανε ακριβα δωρα κλπ κλπ.
επεμενε μετα μανιας οτι δεν ψευδεται και τσαντιζοταν ακομα και αν την κοιταγα δυσπιστα.
Φυσικα δηλωσα γρηγορα απολυτη πιστη σε οσα ελεγε εως οτου «τσιμπησω» μετα εξαφανιστηκα…
αναρωτιεμαι σε ποιο ψυχιατρειο να την βγαζει τωρα?:think:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.988
Like
8.142
Πόντοι
2.306
Τυπε στατιστικα αν εξετασω ποσα ατομα μου εχουν πει οτι ηταν μεσα Πολυτεχνειο η Ελλαδα εχει σημερα πληθυσμο 25 εκατομμυρια ατομα χαλαρα…

Συμφωνώ. Παπάτζες, παπάτζες, παπάτζες.

Συνήθως όλα μούσια.:grin:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.877
Κριτικές
2
Like
73.304
Πόντοι
12.056
Τυπε στατιστικα αν εξετασω ποσα ατομα μου εχουν πει οτι ηταν μεσα Πολυτεχνειο η Ελλαδα εχει σημερα πληθυσμο 25 εκατομμυρια ατομα χαλαρα…
απο την πορτα τις στουρναρη μπηκαν η απο την πατησιων
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.877
Κριτικές
2
Like
73.304
Πόντοι
12.056
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
183
Like
43.839
Πόντοι
21.896
Στην Αφρική έταξα σε ένα μπαρ στη ζούγκλα ότι θα τις ταισω μακαρόνια σκέτα αρκεί να κάνουμε παρτουζα ...ακόμη με ψάχνουν ...:confused:


Στις μπίζνες κ στον έρωτα ,με ψέμμα ρίχνεις τον επιχειρηματία κ την γκομενα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Στην Αφρική έταξα σε ένα μπαρ στη ζούγκλα ότι θα τις ταισω μακαρόνια σκέτα αρκεί να κάνουμε παρτουζα ...ακόμη με ψάχνουν ...:confused:


Στις μπίζνες κ στον έρωτα ,με ψέμμα ρίχνεις τον επιχειρηματία κ την γκομενα
:2funny::2funny::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.065
Πόντοι
2.256
Στην Αφρική έταξα σε ένα μπαρ στη ζούγκλα ότι θα τις ταισω μακαρόνια σκέτα αρκεί να κάνουμε παρτουζα ...ακόμη με ψάχνουν ...:confused:


Στις μπίζνες κ στον έρωτα ,με ψέμμα ρίχνεις τον επιχειρηματία κ την γκομενα
Να ρωτήσω επειδή δεν έχω εικόνα. Ήταν τόσο δύσκολο να κεράσεις μια μακαρονάδα μετά, δηλαδή δεν υπήρχε τρόπος ή απλά καουμποϊλίκι;;;;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.172
Πόντοι
10.411
Σε εντελώς άκυρο ραντεβού που είχα,για να την ξεφορτωθώ γιατί δεν την άντεχα,της είπα ότι δουλεύω στην αποκομιδή σκουπιδιών στον Δήμο και το χαψε :confused::2funny:
Ήταν και η τελευταία φορά που την είδα:rockon:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
ο καλυτερος παπας δεν ειναι αυτος που πουλας για τον εαυτο σου αλλα αυτος που πουλαει αλλος εκ μερους σου, διοτι ετσι γινεται πολυ πιο πιστευτος.
πριν χρονια φιλος ηθελε διακαως γκομενα που δεν γυριζε να τον κοιταξει καν. Για την ιδια υπηρχε υποψια απο φιλη της (καλη φιλη κι αυτη….καριολες) οτι γουσταρει ανωμαλιες και ξεφτύλισματα.
φροντισα σε ανυποπτο χρονο που ο φιλος ελειπε απο την παρεα να πεταξω σποντα για τα δηθεν γουστα και βιτσια του. Τσιμπησε αμεσως με αποτελεσμα να πουλησω «εμπιστευτικα» τρελλο φουμαρο οτι ο φιλος ηταν και ο πρωτος ανωμαλιαρης και πρωτο ξαδερφος απο πατερα του Μαρκησιου ντε Σαντ, με τρελλη εμπειρια σε κολπα.
Η ιδια δηλωσε σοκαρισμενη και πως «δεν του φαινόταν».
Στις επομενες μερες του την επεσε κανονικοτατα, ο φιλος έφαγε ωραιότατα και αυτο που του εμεινε ηταν το απογοητευμενο βλεμμα της γιατι αυτος στην πραγματικοτητα ηταν αρνι.
Φυσικα δεν τολμησε να μου πει τιποτα γιατι θα επρεπε να αποδεχτει οτι τον εφαγε απο τον φιλο…
ετσι πιανει τόπο ο παπας :confused:
Με εβαλες σε σκεψεις τωρα. Ενα μπαζο απο κοινη παρεα, ξερω οτι με γουσταρει. Φιλος απο την ιδια παρεα μου ειπε οτι αυτη γουσταρει να ξεκωλιαζεται. Ο φιλος ξερει οτι ειμαι αρρωστος κωλακιας. Αν και δεν γαμαω μπαζα, σκεφτομουν οτι θα εριχνα επικο ξεκωλιασμα στην εν λογο. Λες να προσπαθουν να με παγιδευσουν με τον κωλο ωστε να γαμησω το μπαζακι?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
Οι γέροι εκείνης της γενιάς είναι μάστορες στην υπερβολή και το ψέμα.

Από εκείνη τη γενιά, ότι ακούς για το καμάκι στις ξένες στα 1970s είναι σαν το Πολυτεχνείο. Στο Πολυτεχνείο ήταν μέσα μερικές χιλιάδες άτομα, οι πιο πολλοί ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους και παίρνανε τσιμπούκια στη Χούντα για κανένα διορισμό ή κανένα δάνειο αλλά οι μισοί 75ρηδες σήμερα λένε ιστορίες για αγρίους ότι ήταν μέσα και περίμεναν τα τανκς. Και το καμάκι στις Γερμανίδες, τις Αγγλίδες κλπ. κάπως έτσι ήταν. Λίγα τσακάλια γαμάγανε, οι περισσότεροι τον παίζανε ή τον χώνανε σε κατσίκες, αλλά όποιον 75ρη ρωτήσεις σήμερα θα σου πει ότι ότι ήταν γαμιάς και έχει 50 παιδιά στο Βερολίνο και 40 στο Μάντσεστερ, λες και η Αγγλίδα που ζούσε τη σεξουαλική επανάσταση από το 1960 περίμενε να έρθει στην Ελλάδα να την πηδήξει ο Μπάμπης ο τριχωτός πεινάλας από το Αιγάλεω. Παπαριές.
Επειδή δε γάμαγες εσύ δεν σημαίνει ότι δε γάμαγε κανείς.
Γάμαγε παλιά ο κόσμος τύπε μην κοιτάς που οι νέοι σήμερα μόνο τον παίζουν.
Ναι η Αγγλίδα τον Έλληνε περίμενε, μας είχαν(έχουν) ώς ποθητούς άντρες σαν τους Ιταλούς.
Στην Ιταλία ακόμα πάνε για να γαμηθούν οι γυναίκες από όλο τον πλανήτη. Είναι η Ταϋλάνδη των γυναικών.
Και στην Ελλάδα έτσι ήταν και είναι για κάποιους ακόμα.
Γενικά σήμερα οι νέοι δεν γαμάνε καθόλου αυτό είναι γνωστό φαινόμενο σε όλο τον πλανήτη και σύμφωνα με όλες τις μελέτες.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
789
Κριτικές
26
Like
2.063
Πόντοι
1.196
Επειδή δε γάμαγες εσύ δεν σημαίνει ότι δε γάμαγε κανείς.
Γάμαγε παλιά ο κόσμος τύπε μην κοιτάς που οι νέοι σήμερα μόνο τον παίζουν.
Ναι η Αγγλίδα τον Έλληνε περίμενε, μας είχαν(έχουν) ώς ποθητούς άντρες σαν τους Ιταλούς.
Στην Ιταλία ακόμα πάνε για να γαμηθούν οι γυναίκες από όλο τον πλανήτη. Είναι η Ταϋλάνδη των γυναικών.
Και στην Ελλάδα έτσι ήταν και είναι για κάποιους ακόμα.
Γενικά σήμερα οι νέοι δεν γαμάνε καθόλου αυτό είναι γνωστό φαινόμενο σε όλο τον πλανήτη και σύμφωνα με όλες τις μελέτες.
Εντάξει παππού, αλλά πες ότι ήσουν και μέσα στο Πολυτεχνείο με τον Λαλιώτη για να γίνει πιο πλήρες το story.
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.579
Πόντοι
3.506
Προ αμνημονεύτων... Φίλος γυμναστής με σύστησε σε φίλη τύπισσας που πήγαινε στο γυμναστήριό του, σαν ιδιωτικό αστυνομικό που θα την βοηθούσα να ανακαλύψει, αν γκόμενος με τον οποίο είχε κόλλημα και την έφτυσε, τα είχε με άλλη ή ήταν παντρεμένος και της το έκρυβε. Κατάληξη της ιστορίας ήταν αρχικά να τη παρτουζώσουμε ως συμφωνία να κάνω τη παρακολούθηση χωρίς να πληρωθώ και μετά να εξαφανιστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom