Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος παπάς που έχετε πουλήσει σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Και ο παρακάτω Πάτερ, μάδησε πολύ νινάκι, λένε...

maxresdefault.jpg
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306
ο καλυτερος παπας δεν ειναι αυτος που πουλας για τον εαυτο σου αλλα αυτος που πουλαει αλλος εκ μερους σου, διοτι ετσι γινεται πολυ πιο πιστευτος.
πριν χρονια φιλος ηθελε διακαως γκομενα που δεν γυριζε να τον κοιταξει καν. Για την ιδια υπηρχε υποψια απο φιλη της (καλη φιλη κι αυτη….καριολες) οτι γουσταρει ανωμαλιες και ξεφτύλισματα.
φροντισα σε ανυποπτο χρονο που ο φιλος ελειπε απο την παρεα να πεταξω σποντα για τα δηθεν γουστα και βιτσια του. Τσιμπησε αμεσως με αποτελεσμα να πουλησω «εμπιστευτικα» τρελλο φουμαρο οτι ο φιλος ηταν και ο πρωτος ανωμαλιαρης και πρωτο ξαδερφος απο πατερα του Μαρκησιου ντε Σαντ, με τρελλη εμπειρια σε κολπα.
Η ιδια δηλωσε σοκαρισμενη και πως «δεν του φαινόταν».
Στις επομενες μερες του την επεσε κανονικοτατα, ο φιλος έφαγε ωραιότατα και αυτο που του εμεινε ηταν το απογοητευμενο βλεμμα της γιατι αυτος στην πραγματικοτητα ηταν αρνι.
Φυσικα δεν τολμησε να μου πει τιποτα γιατι θα επρεπε να αποδεχτει οτι τον εφαγε απο τον φιλο…
ετσι πιανει τόπο ο παπας :confused:
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
393
Like
709
Πόντοι
81
Εκεί που δούλευα σεζόν πέρυσι , γνώρισα μια τύπισσα. Δεν την είπα ψέματα αλλά ας πούμε πως έκρυψαν μερικά πράγματα για να φανώ πιο ψαγμενος και κουλ φάνηκε να με πιστεύει.
Καλά πήγε όσο πήγε μια μέρα κάτι με έπιασε τη πείρα και την είπα όλη την αλήθεια.
Έχω ακόμα ένα κομμάτι χυλόπιτα στο ψυγείο.
σχετικα με αυτο, μιλαω παλια με μια στο ιντερνετ για κανα εξαμηνο κι εχω προφιλ με ψευτικο διαφορετικο ονομα. Να μαλακιζομαστε απο την καμερα και τα σχετικα.
Καποια στιγμη σβηνεται το προφιλ κι επειδη δεν ηθελα να την χασω της στελνω απο το κανονικο μου.
Βλεπει το κανονικο ονομα βγαζει νευρα ξενερωνει και με διαγραφει μια για παντα μετα απο ενα κυρηγμα 2 λεπτων.
Δωρεαν μαθημα ζωης. Οπως και ο φιλος πιο πανω, δεν χρειαζεται να εισαι ο ειλικρινης εαυτος σου και να πεις την αληθεια. Με το ψεμα θα γαμησεις, με την αληθεια θα εισαι ενας ακομα βλακας ειλικρινης. Δειτε τι παθαμε εμεις οι δυο, δειτε πως γαμησαν οι αλλοι με τον παπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.006
Like
13.027
Πόντοι
2.606
2009/2014. Κάθε Αύγουστο αυτών των 6 ετών με καλό και έμπιστο φίλο αξιοποιούσαμε οικονομίες ύψους 3000€ (1500 εγώ, 1500 αυτός) και ανεβαίναμε Σαλούγκα για να νοικιάσουμε για 2 μέρες ένα supercar από γνωστή εταιρεία ενοικίασης πολυτελών αυτοκινήτων. Έπειτα πηγαίναμε σε όλες τις διαθέσιμες αιδιοφωλιές της πόλεως, χωρίς να ενοχλούμε κανέναν. Εμείς απλώς αράζαμε στο παγκάκι, (με ανάλογη ενδυμασία προφανώς) ανάβαμε τσιγάρο και όλες οι αθώες κορασίδες που κοιτάζουν τον άνδρα στην ψυχή μας πλησίαζαν από μόνες τους. (Δεν έχω ζήσει πιο ξεκούραστο καμάκι 33 χρόνια τώρα). Από εκεί και πέρα με ένα supercar όλα τα ψέματα γίνονται πιο εύκολα πιστευτά. Ήταν ήταν τα 12 πιο ακριβά :fuck2::fuck2::fuck2: της ζωής μου, όμως η ικανοποίηση στο δεύτερο ραντεβού, βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα τους μπρος στην θέα του κανονικού μας αυτοκινήτου (Nisan Almera 2005:2funny:) ήταν ανεκτίμητη.
:tooth:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
19
Like
5.951
Πόντοι
2.036
Πώς είμαι ξάδερφος του φίλου μου από το connecticut (για να γίνει ποιο πιστευτό δεν είπαμε NY κλπ.) φραγκάτος και θα κάτσω μία βδομάδα μόνο, καλοκαίρι 20 χρόνια πίσω σχεδόν, πιστιρικάς.
Είχε γκόμενο και καλά και δεν ψαχνόταν αλλά το έχαψε για πλάκα, βγήκαμε 3-4 και γάμησα 2 φορές, Μπουρναζιώτισσα και πηγαίναμε Γλυφάδα, δεν την έχω ξαναδεί από τότε αλλά ξέρω πώς το είχε μάθει λίγο αργότερα :P
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.988
Like
8.142
Πόντοι
2.306
Το παιχνίδι «Εδώ παπάς, εκεί παπάς» είναι φυσικά ευρύτερα γνωστό, αλλά απορούσα μήπως βγαίνει κι από πουθενά αλλού η έκφραση.

Καλή φάση, πιάνει κι όλα τα παπά-κάτι επώνυμα με μια ριξιά.:cheesy:
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
2.222
Πόντοι
446
Οι πατεραδες μας ήτανε οι μεγαλύτεροι παπάδες ειδικά στις ξένες γυναίκες στα νιάτα τους.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
Το παιχνίδι «Εδώ παπάς, εκεί παπάς» είναι φυσικά ευρύτερα γνωστό, αλλά απορούσα μήπως βγαίνει κι από πουθενά αλλού η έκφραση.

Καλή φάση, πιάνει κι όλα τα παπά-κάτι επώνυμα με μια ριξιά.:cheesy:
Θησαυρός η ελληνική γλώσσα . :coffee:
Υπάρχει και παραλλαγή με το ίδιο νόημα .
Παπάτζα :tooth:
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
5
Like
3.552
Πόντοι
736
2009/2014. Κάθε Αύγουστο αυτών των 6 ετών με καλό και έμπιστο φίλο αξιοποιούσαμε οικονομίες ύψους 3000€ (1500 εγώ, 1500 αυτός) και ανεβαίναμε Σαλούγκα για να νοικιάσουμε για 2 μέρες ένα supercar από γνωστή εταιρεία ενοικίασης πολυτελών αυτοκινήτων. Έπειτα πηγαίναμε σε όλες τις διαθέσιμες αιδιοφωλιές της πόλεως, χωρίς να ενοχλούμε κανέναν. Εμείς απλώς αράζαμε στο παγκάκι, (με ανάλογη ενδυμασία προφανώς) ανάβαμε τσιγάρο και όλες οι αθώες κορασίδες που κοιτάζουν τον άνδρα στην ψυχή μας πλησίαζαν από μόνες τους. (Δεν έχω ζήσει πιο ξεκούραστο καμάκι 33 χρόνια τώρα). Από εκεί και πέρα με ένα supercar όλα τα ψέματα γίνονται πιο εύκολα πιστευτά. Ήταν ήταν τα 12 πιο ακριβά :fuck2::fuck2::fuck2: της ζωής μου, όμως η ικανοποίηση στο δεύτερο ραντεβού, βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα τους μπρος στην θέα του κανονικού μας αυτοκινήτου (Nisan Almera 2005:2funny:) ήταν ανεκτίμητη.
Τι εστί Σαλούγκα;;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
Το παιχνίδι «Εδώ παπάς, εκεί παπάς» είναι φυσικά ευρύτερα γνωστό, αλλά απορούσα μήπως βγαίνει κι από πουθενά αλλού η έκφραση.

Καλή φάση, πιάνει κι όλα τα παπά-κάτι επώνυμα με μια ριξιά.:cheesy:
Παίζει να σχετίζεται και με τα μούσια.
Γιατί και τα ψέματα τα λέμε μούσια.
Και οι παπάδες έχουν μούσια...
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
789
Κριτικές
26
Like
2.063
Πόντοι
1.196
Οι πατεραδες μας ήτανε οι μεγαλύτεροι παπάδες ειδικά στις ξένες γυναίκες στα νιάτα τους.
Οι γέροι εκείνης της γενιάς είναι μάστορες στην υπερβολή και το ψέμα.

Από εκείνη τη γενιά, ότι ακούς για το καμάκι στις ξένες στα 1970s είναι σαν το Πολυτεχνείο. Στο Πολυτεχνείο ήταν μέσα μερικές χιλιάδες άτομα, οι πιο πολλοί ήταν κλεισμένοι στα σπίτια τους και παίρνανε τσιμπούκια στη Χούντα για κανένα διορισμό ή κανένα δάνειο αλλά οι μισοί 75ρηδες σήμερα λένε ιστορίες για αγρίους ότι ήταν μέσα και περίμεναν τα τανκς. Και το καμάκι στις Γερμανίδες, τις Αγγλίδες κλπ. κάπως έτσι ήταν. Λίγα τσακάλια γαμάγανε, οι περισσότεροι τον παίζανε ή τον χώνανε σε κατσίκες, αλλά όποιον 75ρη ρωτήσεις σήμερα θα σου πει ότι ότι ήταν γαμιάς και έχει 50 παιδιά στο Βερολίνο και 40 στο Μάντσεστερ, λες και η Αγγλίδα που ζούσε τη σεξουαλική επανάσταση από το 1960 περίμενε να έρθει στην Ελλάδα να την πηδήξει ο Μπάμπης ο τριχωτός πεινάλας από το Αιγάλεω. Παπαριές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom