Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
στο θεμα εξαρτηση τωρα, η ταυλανδη ειναι εξαρτηση ,εχω πολλους γνωστους που πηγαινουν συχνα και μονο εκει. και γω οταν γυρισα εκλεισα ημερομηνιες να ξαναπαω, ειναι ταξιδι χωρις επιστροφη οπως ειχε πει συναγωνηστης. και δεν ειναι μονο το σεξ, ειναι ολα και η πιο μικρη λεπτομερεια, στο γυρισμο ειναι ολα μιζερα και ματαια, οι γυναικες εκτος απο ψηλες εδω ειναι ολες χοντρες. κωλοι δεκαπλασιοι απο τους ασιατικους. η ελληνιδες εχουν μικρα βυζια και μεγαλη γλωσσα και κωλο...και φυσικα δε χαμογελανε, γιατι θα πεσει η μυτη...σταματαω εδω και προκαλω τον vonmakoulis  να πει και αλλα για ταυλ.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε KostasF16,
                           για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους Ταϋλάνδη δεν πάω αποκλειστικά για σεξοτουρισμό, χωρίς να σημαίνει βέβαια - αλλοίμονο- ότι με αφήνει αδιάφορο το άθλημα. Φροντίζω και συνδυάζω το τερπνό μετά του ωφελίμου. έτσι ένας τυπικός μήνας μου προϋποθέτει 2 περίπου πενθήμερα στην Μπανκονκ και από εκεί , άφού βρώ μια κοπελίτσα του γούστου μου αναχώρηση μαζί της για τα νησιά του Νότου.
     Η Μπανκονκ δεν είναι υπόδειγμα πόλης. Είναι χαοτική (και αυτό είναι το μεγαλείο της), έχει τόσα πράγματα να δείς και να κάνεις που άνετα μπορεί κάποιος να κάτσει και δυο βδομάδες χωρίς να βαρεθεί καθόλου. Και φυσικά στο θέμα του σεξ μ' αρέσει γιατί κάθε βράδυ μπορείς να δοκιμάζεις και διαφορετικό μέρος χωρίς να τρώς τα ίδια και τα ίδια στην μάπα κάθε μέρα. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα δοκιμασω και για μεγαλο διαστημα, 20 μερες ας πουμε, αν και προσωπικα για μενα ειναι μεγαλο διαστημα, την επομενη φορα ελπιζω να ειμαι πιο χαλαρος, την πρωτη φορα ετρεχα να τις μαμησω ολες, μεγα λαθος. πιστευω να μου αρεσει και η μπανγκοκ, γουσταρω να τριγυρναω, αλλα αμα εχεις παρεα μαζι αλλοι βαριουνται και αλλοι ξυπνανε αργα...
για να τελειωνω,  οπου και να παει κανεις και για οσο διαστημα θα περασει καλα, και εφοσον υπαρχει μεγαλη προσφορα σε πηδημα παντου, τοτε απλα ειναι ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ Μπανγκοκ θέλω να πάω γιατί δεν έχω πάει καθόλου. Την άφησα επίτηδες έξω για να έχω μία καλή αφορμή να ξαναπάω Ταιλάνδη. Από ότι βλέπω βέβαια υπάρχει πληθώρα πληροφοριών..Ας είναι καλά ο φίλος vonmakoulis που αναδεικνύεται σε ειδήμονα περί των θεμάτων της Νοτιοανατολικής Ασίας....
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
                   Μακήσιε και ΚώσταΦ16
                    Λίγο πολύ ότι έχει σχέση με το σεξ στην Ταύλάνδη, το ανέλυσα σε πρπηγούμενα πόστ μου (Mένει μόνο το θέμα των ladyboys, που αν ενδιαφέρει κάποιο σύντροφο θα ποστάρω σχετικά) . Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία (πλην σεξ) θέλετε για την Μπανκονκ, αλλά και την Ταϋλάνδη γενικότερα (φαί, αγορές, γιορτές, κουλτούρα κλπ) με χαρά θα σας απαντήσω με pm, για να μην φορτώνω το thread με άσχετες πληροφορίες με το αντικείμενο.
     Εγώ θα ξαναπάω τον Νοεμβρη.
     Α Μαρκήσιε επίσης ξέρω πολύ καλά την σεξ σκηνή (και όχι μόνο) της Ολλανδίας, Μολδαβίας και Ουκρανίας αν ενδιαφέρεστε.
sa bai dee-kap    :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δε θελω να μαθω για ladyboys
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
No problem my friend. Ούτε και εμένα με συγκινούν. Όμως κάποιοι άλλοι μπορεί να ενδιαφέρονται, οπότε αν χρειαστεί έχω πληροφορίες να ποστάρω και για το θέμα αυτό.
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Με ενδιαφέρει το θέμα των ladyboys. Πως τις ξεχωρίζουμε; Έχουν καλύτερη περιποίηση; Εκτός από το "αυτονόητο" υπάρχει κάποια άλλη διαφορά στην διαδικασία διαλέγω-πάω στο ξενοδοχείο; Ποια τα στέκια τους; Στο Πουκέτ έχει;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πες αν ξερεις, πολεις λιγοτερο τουριστικες chiang mai ας πουμε, αξιζουν? ειναι επικινδυνα? απο σεξ, απο εμφανιση οι γυναικες, τιμες κλπ.   τι προτεινεις?   με στοχο παντα το σεξ.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Το Chiang Mai είναι υπέροχο, έχει τις ωραιότερες γυναίκες, το ωραιότερο κλίμα και τους ωραιότερους ναούς στην Ταϋλάνδη , αλλά από άποψη σεξοτουρισμού είναι μακράν από τα άλλα μέρη (Παττάγια, Μπανκονκ, Κο-πουκέτ, Κο- Σαμουι και Τρανγκ. Ενδείκνυται όμως για τουρισμό (με απλό ..σεξ). Αν σε ενδιαφέρει στη διάθεσή σου.
:sunglasses:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
πες αν ξερεις, πολεις λιγοτερο τουριστικες chiang mai ας πουμε, αξιζουν? ειναι επικινδυνα? απο σεξ, απο εμφανιση οι γυναικες, τιμες κλπ.   τι προτεινεις?   με στοχο παντα το σεξ.

Καμιά περιοχή της Ταϋλανδης δεν είναι επικίνδυνη για τους τουρίστες , για σοβαρά εγκλήματα , για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω. Στο Νότο (σύνορα με Μαλαισία) υπάρχουν αυτονομιστικά κινήματα (μουσουλμανικά και των Τιγγάνων της θάλασσας), αλλά και μ΄αυτά οι τουρίστες δεν έχουν σχέση.  Στο Βορρά η περιοχή του "χρυσού τριγώνου", στρατοκρατείται αλλά και πάλι δεν θάχετε πρόβλημα. Τίποτα μικροαπατεωνίες , αλλά αυτά είναι μες΄το πρόγραμμα.
  Φίλε ISO9002 θα αναφερθώ στο θέμα που σ΄ενδιαφέρει σχετικά σύντομα.
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά περιοχή της Ταϋλανδης δεν είναι επικίνδυνη για τους τουρίστες , για σοβαρά εγκλήματα , για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω. Στο Νότο (σύνορα με Μαλαισία) υπάρχουν αυτονομιστικά κινήματα (μουσουλμανικά και των Τιγγάνων της θάλασσας), αλλά και μ΄αυτά οι τουρίστες δεν έχουν σχέση.  Στο Βορρά η περιοχή του "χρυσού τριγώνου", στρατοκρατείται αλλά και πάλι δεν θάχετε πρόβλημα. Τίποτα μικροαπατεωνίες , αλλά αυτά είναι μες΄το πρόγραμμα.
  Φίλε ISO9002 θα αναφερθώ στο θέμα που σ΄ενδιαφέρει σχετικά σύντομα.
για πεσ απο φοτογραφιεσ εχο δι οτι ινε πιο ομορφα τα ladyboys    απο τισ γινεκεσ εκι
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Πάμε λοιπόν.   
                      Ladyboys η Kattoeys είναι η ...εναλλακτική διέξοδος στο σεξ στην Ταϋλάνδη. Σε καμιά άλλη χώρα του κόσμου , οι τραβεστί δεν χαίρουν τόσης εκτίμησης και δεν απολαμβάνουν τόσων προνομίων όσο στην Ταυλάνδη. Και αυτό γιατί σύμφωνα με παλαιά βουδιστική παράδοση, αν σε ένα σπίτι υπήρχαν τρία παιδιά και τα τρία αγόρια, το τέταρτο παιδί θάπρεπε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ νάναι κορίτσι για να είναι εξασφαλισμέη η καλοτυχία της οικογένειας. Έλα όμως που καμιά φορά στράβωνε το πράγμα και αντί για το πολυπόθητο κοριτσάκι η οικογένεια αποκτούσε αγοράκι. Κανένα πρόβλημα , το μεγάλωναν από τη γέννησή του ως κοριτσάκι (φουστίτσες, κουκλίτσες, μαγειρική κλπ), με αποτέλεσμα και σε συνδυασμό με την σεξουαλική ελευθεριότητα των βουδιστών (βλ. άλλα ποστ) να αναπτυχθεί αυτή η ιδιαίτερη τάξη. Οι kattoeys λοιπόν είναι ιδιαίτερα δημφιλείς στην Ταϋλανδέζικη κοινωνία και μην εκπλαγείται αν ο εισπράκτορας στο λεωφορείο, η ο ταμίας της τράπεζας για παράδειγμα είναι ladyboy. Ο μεγαλύτερος ποπ τραγουδιστής σήμερα στην Ταϋλάνδη (ο Tangsten ή Love bird) είναι Ladyboy (και τα βράδυα βάζει το φουστανάκι του και κατεβαίνει στην Πατπόνγ για πίπες !!).
    Στο θέμα μας λοιπόν. Που θα τους βρείτε. Παντού, όπου θα βρείτε και κοπέλες. Πως θα τους ξεχωρίσετε. Βασικά από το ύψος και το καρύδι. Επίσης είναι πιό επιθετικοί (εννοώ ότι σε προσεγγίζουν αυτού πρώτοι) σε σχέση με τις απλές κοπέλες (ξυπνάει ο άντρας μέσα τους ). Εκεί πάντως που θα πάθουν πλάκα οι φανατικοί του είδους είναι στην Μπανκονκ  στην Patpong soy 3 ( ή Silom soy 4) -βλ. χάρτη παραπανω , όπου όλα τα μαγαζία έχουν ladyboys.΄Οπως έχω πεί και σε άλλο μου πόστ, ότι μαγαζιά υπάρχουν με κανονικές κοπέλες , υπάρχουν και αντίστοιχα με ladyboys (αν και μασατζίδικο με ladyboys δεν έχω επισκεφτεί).  Τώρα από εμφάνιση, από θεές (άπαιχτες πραγματικα) μέχρι κάτι απίθανους ψιλόλιγνους  τύπους με μίνι και μακιγιάζ, που τους βλέπεις και δεν ξέρεις αν πρέπει να βάλεις τα γέλια ή τα κλάματα. Στο θέμα σεξ η εμπειρία μου είναι περιορισμένη γιατί έχω πάει δυο φορές όλες και όλες και τις δύο σε παρτούζα. Γενικές πάντως εντυπώσεις πολύ καλές και τρυφερές, όπως οι κοπέλες.
   ΄Πλάκα έχουν τα τραβεστί σόου . Ένα από τα καλύτερα που είχα δεί ήταν στον πρώτο όροφο του Nana entrainement center. Πραγματικά κόλαση. Το τι κάνανε με την κωλοτρυπίδα τους είναι πέραν πάσης φαντασίας.
    Πρέπει να ξέρετε όμως ότι επειδή οι ladyboys είναι εξαιρετικά δημοφιλείς (ούτε που μπορείτε να φανταστείτε πόσοι καθωςπρέπει Αυστραλο - Αμερικάνοι και ¨Αραβες πηγαίνουν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ γι΄αυτούς στην Ταϋλάνδη), δύσκολα θα βρείτε κάποιον να σας συνοδευσει εκτός πόλης.
Ladyboys θα βρείτε σε όλα τα τουριστικά μέρη της Ταυλάνδης. Ιδιαίτερη σκηνή υπάρχει στο Trang στο Νότο που στα σχετικά μαγαζιά κάθε Πέμπτη βράδυ (η Παρασκευή είναι μέρα αργίας για τους μουσουλμάνους) γίνετα το αδιαχώρητο από στερημένους Μαλαίσιους .
     Αυτά τα ολίγα Δεν είμαι και εξπέρ στο θέμα.
sa bai dee-kap     :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τα ladyboys  ξεχωριζουν πανανετα,  στην pizza hut στην παταγια, ειναι σχεδον ολο το προσωπικο ladyboys,
και ειναι σε συγκεκριμενα κλαμπς, και στον πεζοδρομο κανουν μπαμ, ξεκωλε ντυμενα πολυ μακιγιαζ και το καρυδι...που ευτυχως ξεχωριζει παντα.  σε μια ταυλανδεζα που ειχα ζητησει CIM μολις το εκανε μου ειπε οτι τα ladyboys κανουν πολυ καλες πιπες κτλ. αν ηθελα....  δεν θελω ομως.
vonmakoulis εισαι εξπερ στα της ταυλανδης
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γιατι οταν ακουω γενικως εντυπωσεις απο αλλα μερη της ασιας, καταληγω παντα στο συμπερασμα οτι στην ταυλανδη ειναι καλυτερα?
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
γιατι οταν ακουω γενικως εντυπωσεις απο αλλα μερη της ασιας, καταληγω παντα στο συμπερασμα οτι στην ταυλανδη ειναι καλυτερα?
Γιατι στη Ταυλανδη πανε ολοι, ειναι πιο σιγουρα και με ευκολοτερη προσβαση.
Οποιος λεει οτι ειναι καλυτερα μαλλον δεν εχει παει αλλου.
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως, είναι γεγονός ότι τα ladyboys είναι πολύ πιο όμορφα από τις κανονικές γυναίκες, αλλά και μόνο που σκέφτεσαι ότι ανάμεσα από τα πόδια έχουν παλαμάρι (έστω και μικρό!!!) ξενερώνεις εντελώς......
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τα lady boys νομιζω οτι ειναι εγχειρισμενα , ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom