Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εμενα μου αρεσει το πλουσιο λεξιλογιο σου...εχεις 2 λεξεις-βασης (καυλιάρης & χύστης) και κεντας γυρω απο αυτες :2funny:

σωστα το ειπες, κενταει ο τυπος. ασε που και η ορθογραφια παιζει τον ρολο της στο γενικοτερο προφιλ του. γεια σου ρε μεγαλε πιτσιλιστη!!
 

Επισκέπτης
αντι να πασ ταυλανδη τραβα και αναγνωρισε το παιδι σου και δωσε και κανα φραγκο για το μεγαλωμα του.αληθεια με ωραιεσ ηθικεσ αρχεσ σε μεγαλωσε η οικογενεια σου.ξυπνα και ωριμασε λιγακι τασαεφ.

τωρα που μου το θυμισες θα παω να το αναγνωρισω,μηπως την ωρα που παω θελεις να ψαξω και για κανενα νεο γραφειο συνικεσιων η εχεις παει σε ολα?
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
τουλαχιστον εγω εχω αυτογνωσια και γνωριζω και 5 πραγματα παραπανω οπωσ οταν κανω λαθοσ να το αναγνωριζω,ενω εσυ οταν οι γονεισ σου ελεγαν οταν χυνεισ μεσα σε 1 γυναικα και την αφηνεισ εγκυο φταισ και εσυ και οχι μονο η γκομενα οπωσ ηλιθιωδωσ νομιζεισ.αλλα αμα ειχεισ εστω τησ βασικεσ αρχεσ απο τουσ γονεισ σου θα ηξερεσ κατι παραπανω.
 

Επισκέπτης
τουλαχιστον εγω εχω αυτογνωσια και γνωριζω και 5 πραγματα παραπανω οπωσ οταν κανω λαθοσ να το αναγνωριζω,ενω εσυ οταν οι γονεισ σου ελεγαν οταν χυνεισ μεσα σε 1 γυναικα και την αφηνεισ εγκυο φταισ και εσυ και οχι μονο η γκομενα οπωσ ηλιθιωδωσ νομιζεισ.αλλα αμα ειχεισ εστω τησ βασικεσ αρχεσ απο τουσ γονεισ σου θα ηξερεσ κατι παραπανω.

Εσυ με την βοηθεια των γονειων σου πιγες σε γραφειο συνικεσιων?
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
εγω αγορι μου οτι κανω το κανω μονοσ μου και αμα κανω καπου λαθοσ αναλαμβανω την ευθηνη των πραξεων μου,κατι που για σενα ειναι αγνωστη λεξη. :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
εγω αγορι μου οτι κανω το κανω μονοσ μου και αμα κανω καπου λαθοσ αναλαμβανω την ευθηνη των πραξεων μου,κατι που για σενα ειναι αγνωστη λεξη. :idiot: :idiot: :idiot:

προσεχε  μην σου ξαναφανε και στο επομενο γραφειο συνικεσιων 200 ευρω
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
εγω εχασα μονο 200 ευρω και δεν θα υπαρξει δευτερη διοτι μαθαινεισ απο τα λαθη σου.ενω εσυ ουτε το παιδι σου δεν εχεισ τα αρχιδια να αναγνωρισεισ,εισαι για λυπηση.τελοσ.
 

Επισκέπτης
εγω εχασα μονο 200 ευρω και δεν θα υπαρξει δευτερη διοτι μαθαινεισ απο τα λαθη σου.ενω εσυ ουτε το παιδι σου δεν εχεισ τα αρχιδια να αναγνωρισεισ,εισαι για λυπηση.τελοσ.

λυπαμε που σε καταλαβανε και σου φαγανε τα λεφτα σου,χαιρομε που δεν θα το ξανακανεις δεν θελω αλλα θυματα στο σαιτ.Και επισης προσεχε την οικογενια σου γιατι μπορει να δεις κανενα παιδακι με την φατσα μου καποια στιγμη
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
αγαρι μου κανε οσα παιδια θελεισ και μετα παρατα τα αλλωστε αυτο σε εχει διδαξει η οικογενεια σου.αυτη αλλωστε γνωριζουν καλυτερα πωσ θα αναθρεψουν το παιδι τουσ και θα το βγαλουν στην κοινωνια.
 

Επισκέπτης
Επιδη αναφερεσε συνεχος στην οικογενια μου να σου αναφερω οτι δεν εχω οικογενια εδω και 8 χρονια.Αλλα και να ειχα δεν θα με εστελνε σε γραφειο  συνηκεσιων...
warnwarn.gif
 Μην[/URL] ξαναβρίσεις οικογένειες άλλων χρηστών.Στο φόρουμ μιλάμε με πολιτισμένο τρόπο και με σεβασμό.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι εγινε ρε παιδια? σε αυτο το θεμα μαλωνετε? εδω ειναι ο παραδεισος και οσοι το διαβαζουν "ταξιδευουν" στην ταυλανδη μεσα απο το site,  που ειναι ενας MOD να βαλει ταξη?
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
τασαεφ και ταζ κατι μου θιμιζουν τα ονοματα σασ μιποσ ιστε μελοι και στο σ2000 φορουμ
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έλεος, μην γαμάτε το thread!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επαναφερω το "κλιμα" . λοιπον αυτη την ωρα στην πατταγια εχει 32 βαθμους κελσιου με 66% υγρασια,
οι θερμ.  ειναι μεσο ορο 34 την ημερα και 27c το βραδυ.
και μερικη συνεφια.  ζεστη περιοδος, πολυ ζεστη, τα πιπινια μενουν σε δωματια με ανεμιστηρα...2  η 3  μαζι σε ενα κουτι.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον σε μια ωριτσα θα ανοιξουν τα παραδεισενια μαγαζια στον πεζοδρομο....και θα περιφερονται τα ουρι...
καντε μια βολτα  μαζι τους....   πατε και στα Α-go-go bars 
 

Επισκέπτης
Λοιπον, δεν εχω προσωπικη εμπειρία απο γραφεια συνοικεσιων (όντας όμορφος, πλούσιος, πολυταλαντος, μορφωμένος και περιζητητος :2funny: :2funny: :2funny:) αλλα έχω να πω το εξής. Μη γελάτε καθόλου με αυτά!

Φίλος, 45αρης, εξαιρετικό παιδί, αλλα χοντρος, με μεγαλα αυτιά και μετριου εισοδηματος (δ.υ) βρηκε την υγειά του!!! Έχοντας σαν advantages το χιούμορ και την σταθερη εργασία (τοσο ηλήθια ειναι τελικα τα κριτηρια των desperate singles) παντρευτηκε μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ 39ρα, στελεχος πολυεθνικής, θεόυσα βεβαια αλλα πολυ καλυτερη απο αυτόν κα περναει ζωή και κότα. Αφήστε δε που πρωτού καταλήξει σε αυτήν γαμησε καμιά 20αριά υποψηφιες (ολες απο τα γραφειά!).
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
RavenM    σε λαθος μερος τα λες, θελει πολυ μυαλο να το καταλαβεις?
 

Επισκέπτης
RavenM     σε λαθος μερος τα λες, θελει πολυ μυαλο να το καταλαβεις?

ειναι αληθεια οτι ειμαι ατομο χαμηλης νοημοσύνης και ευτυχώς που υπάρχουν τζιμάνια σαν και εσενα και με επαναφερουν.

Το σχολιάκι αναφερόταν στη διαμαχη που ειχαν 2 μέλη πρίν στο θερτ και ενεπλέξαν και τα γραφεια συνοικεσίων ως κάτι το ποταπό και επιλίψημο για να πικάρει ο ένας τον αλλον.

ανθελεις και αλλες διευκρινησεις, εδω ειμαστε αστέρι μας.
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Φίλος, 45αρης, εξαιρετικό παιδί, αλλα χοντρος, με μεγαλα αυτιά και μετριου εισοδηματος (δ.υ) βρηκε την υγειά του!!! Έχοντας σαν advantages το χιούμορ και την σταθερη εργασία (τοσο ηλήθια ειναι τελικα τα κριτηρια των desperate singles) παντρευτηκε μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ 39ρα, στελεχος πολυεθνικής, θεόυσα βεβαια αλλα πολυ καλυτερη απο αυτόν κα περναει ζωή και κότα. Αφήστε δε που πρωτού καταλήξει σε αυτήν γαμησε καμιά 20αριά υποψηφιες (ολες απο τα γραφειά!).

σου λεει: αφου θα φορτωθω που θα φορτωθω εναν γαϊδαρο, ας εχει και το αναλογο φυζικ να μην μπερδευομαι

αληθεια ραβεν εσυ απο αυτια πώς πας???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom