Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κι εμενα μου φανηκε παραξενο για εγχειριση, που να βρουν τα φραγκα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Πάντως, είναι γεγονός ότι τα ladyboys είναι πολύ πιο όμορφα από τις κανονικές γυναίκες, αλλά και μόνο που σκέφτεσαι ότι ανάμεσα από τα πόδια έχουν παλαμάρι (έστω και μικρό!!!) ξενερώνεις εντελώς......
Φιλε μου δεν εχουν καμμια σχεση με τους εδω μαναβηδες, ειναι φοβερα σεξυ.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εδω στην ελλαδα ακομα και στα τραβελια ειμαστε πισω,  αισχος
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι.
                  για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους επαναλαμβάνω ότι είχα ποστάρει κα πιό πριν. Τα  ladyboys μπορεί νάναι θεές πραγματικά αλλά και κάτι απίστετοι τύποι με μίνι και μακιγιάζ που τους βλέπεις και νοσταλγείς τους ....εδώ μανάβηδες. Κώστα έχεις δικιο το καρύδι κάνει μπαμ, αλλά είναι στη μόδα τώρα να κάνουν σχετικές πλαστικές. ¨Οσο για το θέμα αφαίρεσης των γεννητικών οργάνων, γίνεται αλλά δεν πολυσυνηθίζεται και δεν είναι τόσο θέμα χρημάτων (οι τιμές γι' αυτούς είναι ανάλογες με τις δικές μας) αλλά νοοτροπίας και κουλτούρας. Ζούν σε μια κοινωνία που δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα με το φύλο τους , τους αποδέχεται και τους αντιμετωπίζει ισότιμα με τους ..νορμάλ. Οπότε γιατί να τα κόψουν? 
  ΚώσταΦ16, όταν ξέρεις ακριβώς ποιές και πόσες μέρες θα κάτσεις στην Μπανκονκ στείλε μου πμ να σου προτείνω.
sa bai dee-kap
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σκεφτομαι να παω αυθημερον απο πατταγια, να δω το βουδα ναους και πλωτη αγορα, πολυ χαος θα ειναι εκει, εσυ τι λες?
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Να αναφερω εδω και το Club EDEN που για μενα ειναι must να επισκευφθει οποιος παει Bkk.
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ολα καλα,εσεις που πηγατε κατι θα ξερετε παραπανω,αλλα εγω μπηκα σε κατι site που δειχνουν αυτα τα gogo bar και φυσικα τις γκομενες που χορευουν μεσα.ρε παιδια απιστευτη ασχημια δε βλεποταν καμια και δε λεμε για ενα bar αλλα για ολα. τοσο ασχημες ειναι ολες;ενταξει, τις δικες μας φτυνεις αιμα για να σου κατσουν αλλα ειναι γκομενες τουλαχιστον.δεν ξερω ολα καλα ακουγονται αλλα οσοι ειναι να πατε ριχτε και καμια ματια πριν ξεκινησετε εκτος και αν πατε με οτι να ναι αρκει να καθησει.ευχομαι να ειναι αλλιως γιατι και εγω θελω πολυ να παω με αυτα που λετε, αλλα.............
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ολα καλα,εσεις που πηγατε κατι θα ξερετε παραπανω,αλλα εγω μπηκα σε κατι site που δειχνουν αυτα τα gogo bar και φυσικα τις γκομενες που χορευουν μεσα.ρε παιδια απιστευτη ασχημια δε βλεποταν καμια και δε λεμε για ενα bar αλλα για ολα. τοσο ασχημες ειναι ολες;ενταξει, τις δικες μας φτυνεις αιμα για να σου κατσουν αλλα ειναι γκομενες τουλαχιστον.δεν ξερω ολα καλα ακουγονται αλλα οσοι ειναι να πατε ριχτε και καμια ματια πριν ξεκινησετε εκτος και αν πατε με οτι να ναι αρκει να καθησει.ευχομαι να ειναι αλλιως γιατι και εγω θελω πολυ να παω με αυτα που λετε, αλλα.............

ρε φιλε .........απο το ιντερνετ ειδα και εγω στην σουηδια στα μπαρακια να κανουν 69 μαυροι κοπρολαγνοι νανοι,τι σημενει αυτο οτι ολοι στη σουηδια ειναι ετσι??Πηγενε πρωτα και τα λεμε μετα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια ολα καλα,εσεις που πηγατε κατι θα ξερετε παραπανω,αλλα εγω μπηκα σε κατι site που δειχνουν αυτα τα gogo bar και φυσικα τις γκομενες που χορευουν μεσα.ρε παιδια απιστευτη ασχημια δε βλεποταν καμια και δε λεμε για ενα bar αλλα για ολα. τοσο ασχημες ειναι ολες;

     Σύντροφε εν μέρει έχεις δίκιο. Αν όμως πρόσεχες σχετικό post μου της 9/3/07 θα έβλεπες ότι όπως γράφω α) αφενός δεν είναι η καλύτερη των περιπτώεων τα Go-Go bar και αυτό γιατί β) οι κοπέλες εκεί πληρώνουν τον ιδιοκτήτη προκειμένου να πάρουν ένα νούμερο και να χορέψουν. Οι κοπέλες αυτές την καθημερινή τους ζωή μπορεί νάναι κομμώτριες, μαγείρισσες, πωλήτριες και οτιδήποτε άλλο και προσδοκούν κάτι έξτρα από τον χορό για να ενισχύσουν τα εισοδήματά τους.
   Οι ιδιοκτήτες από την άλλη δεν τους ενδιαφέρει αν είναι ωραίες ή όχι, δεν τις διαλέγουν. Η οποιαδήποτε κοπέλα, όσο μπαζό και αν είναι μπορεί να πάει και να χορέψει.
   Για αυτό και το φαινόμενο που αναφέρεις. Ειδικά τα Go-Go girls στα bar της soy Tamiya και soy Cowboy 2 δεν βλέπονται. Υπαρχουν όμως μαγαζία πούχουν κουκλάρες , αλλά θέλει λίγο ψάξιμο.
sa bai dee-kap
:sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
t444 μην περιμενεις διμετρες ξανθιες κτλ.  ειναι κουκλες με το δικο τους στυλ.  εγω στην πατταγια στα γκογκο ειδα πολυ καλες και ελαχιστες μετριες, δεν ειναι οι πορνοσταρ της αμερικης... δες τo ειχε κατι πιπινια 17χρονα που τρεμανε τα ποδια μου στην ιδεα οτι μπορουσα να εχω οποια ηθελα...  ιδιαιτερα η poui.... αρρωστια.
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
δεν μιλησα για διμετρες ξανθιες (γιατι μονο αυτες ειναι ωραιες;)αν ειναι 1.60 η γυναικα με ομορφο προσωπο και σωμα δεν λεει δηλαδη;παντος πιστευω οτι δεν μπορει να ειναι ολες χαλια αλλα θα εχει και ωραια κοριτσακια οπως κανα δυο που ειδα στο site.απλα εχει και πολυ ασχημια και μην μου πειτε το αντιθετο.
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
α, και πειτε μου σας παρακαλω που εχει τις καλυτερες,bangong,pattaya η pouchet?αν και εχω διαβασει τα περασμενα post , απλα συνοπτικες εκτιμησεις θα ηθελα.
 

Επισκέπτης
κοστακι αυτο το σαιτ που εδοσες απο ταιλλανδι ειναι??εχει μεσα κατι καυλιαρικα μορακια!!!με καυλοσες μεσιμεριατικα μπαγασακο!!!θελω να πιτσιλισο τωρα!!!
 

Επισκέπτης
βρηκα φθηνο εισιτηριο για ταυλανδη και θα παω το πασχα.Σας υποσχομε οτι θα προσπαθισω να στειλω βιντεακια με τριπλα τσιμπουκια
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
αντι να πασ ταυλανδη τραβα και αναγνωρισε το παιδι σου και δωσε και κανα φραγκο για το μεγαλωμα του.αληθεια με ωραιεσ ηθικεσ αρχεσ σε μεγαλωσε η οικογενεια σου.ξυπνα και ωριμασε λιγακι τασαεφ.
 

Επισκέπτης
οοοοοοοοοο νομιζο ποσ στιν ειπε χονρα καυλιαρη τασαεφ!!!!δεν ιπαρχει λογος να προσβαλει ο ενας τον αλλον!!!!ειμαστε ολοι καυλιαριδες!!!ι καυλα μας ενωνει!!!!πιτσιλιστε !!!!!!!
 

Επισκέπτης
αντι να πασ ταυλανδη τραβα και αναγνωρισε το παιδι σου και δωσε και κανα φραγκο για το μεγαλωμα του.αληθεια με ωραιεσ ηθικεσ αρχεσ σε μεγαλωσε η οικογενεια σου.ξυπνα και ωριμασε λιγακι τασαεφ.

Αν σου το εκανε εσενα η γκομενα να το αναγνωριζες φιλε ταζ
 

Επισκέπτης
οοοοοοοοοο νομιζο ποσ στιν ειπε χονρα καυλιαρη τασαεφ!!!!δεν ιπαρχει λογος να προσβαλει ο ενας τον αλλον!!!!ειμαστε ολοι καυλιαριδες!!!ι καυλα μας ενωνει!!!!πιτσιλιστε !!!!!!!

εμενα μου αρεσει το πλουσιο λεξιλογιο σου...εχεις 2 λεξεις-βασης (καυλιάρης & χύστης) και κεντας γυρω απο αυτες :2funny:
 

Επισκέπτης
χισε καυλιαρη ravenm!!!!!axxaxaaxaxaxax!!!ειναι το λεξιλογιο τισ καυλασ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom