Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θελω να αναφερω οτι εχω αφησει μερικες εκρεμοτητες στην pattaya για την επομενη φορα, ενα 17χρονο στο doll house a go go την poui, τετοιο κωλαρακι και βυζακι, τα σκεφτομαι πριν κοιμηθω... ενα μικρο κοντο πιπινι στο club simon  που εχει μεσα μυριαδες κοντα, δεν το χειριστικα καλα την πρωτη μερα και μου εφυγε το κοντο, οπως προειπα θελουν και αυτα τον τροπο τους, με το συγκεκριμενο ηθελα απο τις 11 το βραδυ να το παω στο δωματιο για πηδημα και στο δρομο μου ελεγε δικαιολογιες και εφυγε δινοντας μου πισω τα 300 μπατ που ειχα δωσει στο μαγαζι για να την παρω.οταν ξαναγυρισα στο μαγαζι και ειδε η τσατσα τη φαση, χωρις να πω τιποτα ,εκραξε το πιπινι, ηρθε και μου ζητησε συγνωμη πολλες φορες με υποκλιση και σε μενα και στους φιλους μου. μου ειπε να παρω οποια αλλη ηθελα χωρις προμηθεια στο μαγαζι, ισως ειπε να ξαναπαρω και την ιδια αλλα δεν πολυ την καταλαβαινα γιατι τα αγγλικα τους ειναι χαλια, εν τω μεταξυ το πιπινι ειχε βαλει τα κλαματα, και μετα την τσατσα ηρθε να μου ζητησει αυτη συγνωμη, φυσικα ενιωσα αμηχανα, και ελεγα συνεχεια no problem αφου μονο αυτο καταλαβαιναν. το πιπινι 18 ετων σιγουρα , φοραγε τζιν φουστιτσα σανδαλακι, αψογο, θα ηταν η πρωτη ταυλανδεζα αν την πηδαγα, το τελειο κοντο. την ειχα διαλεξει αναμεσα απο πολλες αλλες, ηταν πισω πισω και η πιο κοντη.οι φιλοι μου κοροιδευαν και με ρωταγαν τι ταξη παει στο σχολειο, σε ποιο κεφαλαιο ειναι την ιστορια κτλ.
τα ταυλανδεζακια θελουν  αρχικα σε κλαμπακι να τα  κερασεις ποτακι να χορεψουν να ακουσουν μουσικη να σε γνωρισουν λιγο να χαλαρωσουν και μετα τις 3 τα πας δωματιο και τα γαμας οπως και οσο θες, santaa διαβασε τα αυτα για να μην φερθεις γαιδουρινα οπως εγω που ηθελα να γαμησω απο τις 11 οπως σε μπουρδελο της αθηνας, ψεκαστε σκουπιστε δηλαδη...
αυτη ειναι η μαγεια της ταυλανδης ,ναι μεν πουτανα αλλα πριν απολυτο GFE. και παντα χαλαρα. 
πρεπει να της φερθεις σαν γκομενα σου , και αυτη θα γινει σκλαβα σου για οσο τη θες.  συνεχιζω...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
συνεχιζω με εκρεμοτητες,στο club lucifer το καλυτερο στην παταγια, εχει  χιπ χοπ συγκροτημα με μαυρου αμερικανους και ταυλανδεζα τραγουδιστρια υπεροχη, που πολλοι οπως και εγω θα θελανε να γαμησουνε, δυσκολο ομως,  λοιπον εκει συναντουσα καθε βραδυ τρελλο μωρακι φορουσε παντα κολαν ποτε μαυρο και ποτε κοκκινο, πολυ κοντο, με μεγαλα ματια τριανταφυλακι tatoo αριστερα στη μεση, χειλακια μικρα και φουσκωτα, μωρο ονειρο, ενα βραδυ που ημουν μονος επιτηδες για να της την πεσω το εκανα και ουτε καν ηθελε να μου μιλησει ενω ηταν παντα μονη, ακομα και οταν την κοιτουσα μου εδειχνε να την πειραζει, χυλοπιτα και στην ταυλανδη μονο εγω μπορουσα να φαω, την αλλη φορα θ απροσπαθησω παλι, θα μου πεις με τοση προσφορα γιατι κολλας σε αυτη? απλα πρεπει να διαλεξεις , γιατι δε γινεται ολες...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παλι club lucifer, κοντοπουτανο με τραγιασκα με παρατησε επειδη ειδε παλιο της πελατη, τις επομενες μερες με κοιταγε επειδη ηταν μονη αλλα της εκανα μπουκοταζ, ειναι εκρεμοτητα γιατι μου φανηκε πως στο πηδημα θα ηταν super, εδειχνε εμπειρη.  επισης ειχα γνωρισει κοντο με τελειο μακιγιαζ και προσωπο και θα το πηδαγα αλλα στο κλαμπ ηρθε σεκιουριτας και ελενξε το ID της  φιλης της που εδειχνε μικρη, υπαρχουν πολλοι σεκιουριτι που τσεκαρουν, κατα τα αλλα η ταυλανδη ειναι μπουρδελο, εμεις τι ειμαστε? εχετε δει να τσεκαρουν ηλικιες στα μαγαζια εδω? λοιπον ο σεκιουριτι πηρε τη φιλη της και αυτη που ηταν μαζι μου εφυγε για να  βοηθησει τη φιλη της. αυτα απο το lucifer.
τελευταια εκρεμοτητα ειναι οτι θελω να την πεσω σε κοπελα της ρεσεπσιον στα ξενοδοχεια, ειναι και αυτα αψογα και με φτιαχνουν, μη ρωτατε αν ειναι κοντες, ειναι οι πιο κοντες γυναικες του κοσμου εκει
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μας πεθανες ρε συ κωστααααα...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
rokoss  εκει θα πεθανεις απο το πηδημα, οσο θα κουνιεσαι στα μουνια , θα βουλιαζεις...
καποιος ειχε πει οτι ειναι δρομος χωρις επιστροφη το thai, εγω λεω οτι ειναι σκληρο ναρκωτικο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τελειωνω με τις εκρεμοτητες,  η NAN ειναι ψηλο ταυλανδακι 1.57 19χρονο που θελω να το φερω εδω, εχει μεγαλο βυζι και κωλο σε σχεση με τα εκει μεγεθη...
κανει και αρκετα καλο CIM, GFE καλο, και ολα καλα
sorry αν κουρασα.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει μελλον με τις ελληνιδες, αλλιως ρωσιδες κτλ.

πεστα χρυσοστομε με ολες τις ψωνισμενες-μαλακισμενες που μας περιτριγυριζουν. ουστ φολες..

ΠΡΟΣΟΧΗ η λεξη "πουτανα" δεν ταιριαζει σε αυτα τα αξιολατρευτα πλασματα

για καντο πιο λιανα αυτο ρε συ φιλε.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε rokoss,
                              νομίζω ότι όλοι οι συνάδελφοι παραπάνω σου εξήγησαν γιατί η λέξη πουτάνα δεν ισχύει για αυτές τις κοπέλες. Γιατί απλούστατα λόγω θρησκείας και κουλτούρας δεν έχουν την αίσθηση ότι κάνουν κάτι κακό. Απλά και μόνο επιδιώκουν να περάσουν καλά το βράδυ τους (φαϊ, ποτό, ύπνο σε καλό ξενοδοχείο, εκδρομούλες) και φυσικά να κάνουν σεξ με έναν άνθρωπο που τους είναι συμπαθής. Όπως θα είδες σε άλλα ποστ, αφενός δεν πάνε με οποιονδήποτε, αφετέρου δεν κανονίζουν την τιμή από πρίν και εναπόκεινται στη διακριτική ευχέρειά σου για το τι θα τους δώσεις.
   φυσικά υπάρχουν και οι επαγγελματίες του είδους (πουτάνες) για τις οποίες δεν ισχύουν τα παραπάνω.
   περισσότερα στο επόμενό μου ποστ, που θα αναλύω την συμπεριφορά των κοριτσίων του δρόμου .  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis εισαι παντα ευστοχος σε αυτα που λες
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
και οταν τη ρωτησα γιατι συμπεριφερονται τοσο καλα στους ανδρες, μου λεει οτι ειναι ευχαριστηση τους να περιποιουνται τους ανδρες, γιατι οταν αυτοι ειναι ευτυχισμενοι κανουν και τις ιδιες ευτυχισμενες.(Τ΄ακουτε ρε κουφαλες Ελληνιδες.!!)

Μετακομίζω αδέρφιααααααααα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μακαρι να ειχα τωρα ενα F16 να πεταχτω στην ταυλανδη...για μερικες ωρες.  το απογευμα θα  περιγραψω φαση με την καλυτερη ασιατισα που ειδα στη ζωη μου στο club lucifer , υπομονη
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντρφοι,
                σήμερα θα συνεχίσουμε την ενημέρωση μας με τα του σεξ στην Ταύλάνδη σχετικά με τον αγοραίο έρωτα, ήτοι τις ελεύθερες καπέλες.  Όπως έχει διευκρινησθεί και σε άλλα πόστ,λόγω θρησκευτικών παραδόσεων και κουλτούρας,  η αντιμετώπιση της πορνείας στην Ταϋλάνδη είναι διαφορετική από ότι στην Ευρώπη. Έτσι είναι πολύ συνηθισμένο το κοριτσάκι που το πρωί δουλεύει σε ένα κατάστημα, το βράδυ να κατέβει σε κάποιο μπαρ να ψωνιστεί με κανένα τουρίστα, προκειμένου αφενός να περάσει η ίδια καλά (τρώγοντας ένα καλό γεύμα, πίνοντας κανένα ποτό, χορεύοντας κλπ) και αφετέρου να βγάλει ένα εξτρά εισόδημα γι΄αυτήν και την οικογένειά της. Έτσι όταν επισκευτείτε οποιαδήποτε μεγάλη πόλη της Ταϋλάνδης θα διαπιστώσετε την ύπαρξη πολυαρίθμων κοριτσίων στα (συνήθως υπαίθρια) μπαράκια. Τα μπαρ αυτά βρίσκονται παντού στις πόλεις και πάντα κοντά σε εμπορικές και πολυσύχναστες περιοχές. Καθόσαστε λοιπόν να πάρετε το ποτάκι σας σε ένα μπαράκι και θα διαπιστώσετε ότι από τις 30 ας πούμε κοπέλες που βρίσκονται εκεί όλες σας παρατηρούν με νόημα Κάποιες θα σας πλησιάσουν πρώτες και θα σας πουνε να τις κεράσετε ποτό ή μια τιμή για να κοιμηθείς μαζί τους. Αγνοήστε τες. Αυτές είναι καθαρά επαγγελματίες που στόχος τους είναι να αρπάξουν όσο πιό πολλά μπορούνε από τον μαλάκα τουρίστα που βρήκαν , να τον πηδήξουν στα γρήγορα και να φύγουν. Εστιαστε την προσοχή σας  σε κοπέλες που σας παρατηρούν σχετικά σεμνά και αμήχανα πλησιάστε τες και πιάστε τους την κουβέντα. κεράστε τες ένα ποτό (πάμφτηνο) κατά προτίμηση κάποιο εξωτικό κοκτέίλ για να τις εντυπωσιάσετε και αρχίστε το μπλα μπλα. προτείνετε τους βολτούλα ή φαί και περιμένετε να σας προτείνουν, που θα σας προτείνουν, να πάτε στο ξενοδοχείο σας για τα περαιτέρω. Τώρα το πως είναι στο σεξ οι κοπέλες αυτές οι προλαλήσαντες σύντροφοι τα έχουν περιγράψει αναλυτικότατα. Υπερβολικά τρυφερές, ανεκτικές, ευγενικές κλπ. ¨Οσον αφορά τα λεφτά, συήθως δεν θα σας ζητήσουν ευθέως κάποιο ποσό. Αλλά βέβαια όλες περιμένουν το δωράκι τους. Μην φανείτε τσιγκούνηδες. 500 μπατ (10 ?) είναι το μίνιμουμ που συνιθίζεται (εγώ βέβαια λιγότερα από 1000 δεν έχω δώσει ποτέ). Υπόψιν ότι με τις κοπέλες αυτές , αν σας αρέσουν πολύ, μπορείτε να τις πάρετε για διακοπές μαζί σας στα νησία ή σε άλλα μέρη (τρελλαίνονται γαι κάτι τέτοιο, γιατί οι περισσότερες δεν έχουν βγεί από την πόλη τους) και να περάσετε υπέροχες διακοπές. Στην περίπτωση αυτή εφόσον οι κοπέλες δουλεύουν και αλλού (οποιαδήποτε δουλειά), θα πρέπει να επιβαρυνθείτε τα μεροκάματα που δεν θα κάνουν (όπως αντιλαμβάεστε στα θέματα εργατικής νομοθεσίας είναι αρκετά πίσω) !!! τα οποία ούτως ή άλλως είναι αστεία με τα ελληνικά δεδομένα . Αν την πάρετε μαζί σας δεν είνα απαραίτητο να την πληρώσετε για την συνοδεία της (αν και δεν το συνιστώ), αφού θα έχετε αναλάβει τα πάσης φύσεως έξοδά της.
    Το να πάρει λοιπόν κανείς μια ωραία και γλυκεια κοπελίτσα για διακοπές μαζί του είναι ότι καλύτερο γιατί θα σας φροντίζει, θα σας πηγαίνει στα καλύτερα μαγαζία, θα προσέχει μην σας κλέψουν, θα κάνει παζάρια κλπ κοντολογίς θα έχετε μαζί σας μια ξεναγό που θα φροντίζει να μείνετε ικανοποιημένος από κάθε άποψη.
      Ενα μεγάλο μειονέκτημα. Είναι ζηλιάρες μέχρι εκεί που δεν παίρνει.  :sunglasses: 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis εισαι ο καλυτερος ρεπορτερ...προσυπογραφω αυτα που λες, και "ταξιδευω" με τα ποστ σου...  συνεχιζω ομως με το club lucifer pattaya, εκει συναντησα μια φορα την πιο ομορφη  ασιατισα, μαλλον ψηλη  1.58 με ψηλοτακουνα σανδαλια φουστιτσα μινι ασπρομαυρη με πιετες και κατι ελαφρυ απο πανω, την πετυχα εξω απο τις τουαλετες, στις τουαλετες των κλαμπ ειναι ο επιγειος παραδεισος, εκει ολα τα μουνακια πηγαινουν συχνα για να διορθωσουν το μακιγιαζ τους, οι φιλες τους περιμενουν απεξω, και γενικως ειναι μια κυψελη απο ουρι του παραδεισου, βεβαια αν δε σου δωσουν σημασια ειναι γιατι θα τους περιμενει καποιος στο μπαρ,ειναι ομως τοσες πολλες που δεν υπαρχει περιπτωση,  συνεχιζω με το συγκεκριμενο ουρι, λοιπον της μιλαω και προχωραμε με τη φιλη της για το μπαρ να την κερασω ποτο, οσο καθομαστε και φυσικα την χαιδευα παντου τη φιλουσα στο λαιμο κτλ. σαν παλια γκομενα, ειχε δερμα απιστευτο βελουδο ολολευκο. ισια μαλλια μαυρα προσωπο αψογο, το ειχε σκασει απο τον παραδεισο σιγουρα, ξεχωριζε απο τα αλλα, δεν πιστευα οτι θα ειχε τοση διαφορα απο τις αλλες, επειδη για μενα ηταν ολες τελειες,  συνεχιζω
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον ενω ειχα στην αγκαλια μου και πλησιαζε η ωρα να μαμησω το ονειρο της ζωης μου, μου λεει οτι χρεωνει 100 δολλαρια, κοινως 3600 μπατ. και τοτε εκανα τη μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου, θυμηθηκα που μου ειχε πει ο φιλος μου "μην κανεις καμια μαλακια και δωσεις πανω απο 1500 μπατ"  και εφυγα , και χαθηκε το ονειρο... μετα απο μια μερα που το σκεφτομουν, μουτζονωμουν, θυμηθηκα τα τζαμπα λεφτα που εδινα στα απαραδεκτα cg, 150αρες ευρο, και στα διλεπτα χαζοπηδηματα στη φυλης τα 20ρικα. με 80 ευρο δηλαδη θα πηδαγα τον αγγελο οσο ηθελα και οπως ηθελα, παιδια μυριζε τελεια, ειπε οτι ηταν μιση ταυλ. και μιση κινεζα. οσο τη σκεφτομαι ιδρωνω... γι αυτο το λογο ειναι εκρεμοτητα. ελπιζω να την ξαναδω.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
                  ανκαφαλαιώνω με μερικά tips.
              1. Ασυζητητί το καλύτερο σεξ θα το κάνετε με κοπέλα που κάνει πρόγραμμα σε live show.  Οι κοπέλες αυτές εκπαιδεύονται από μικρή ηλικία για το προσφερόμενο θέαμα, οπότε κάνουν εκπληκτικά πράγματα, που ούτε καν μπορείτε να διαννοηθείτε με το μουνάκι τους. Μειονέκτημα είναι απόλυτα επαγγελματίες, οπότε πολύ δύσκολα να παιχτεί φάση όπως με τις ελεύθερες κοπέλες των δρόμων.
              2.  ασύλληπτη εμπειρία μια επίσκεψη σε μασσατζίδικο για body to body massage.
Προτιμήστε δύο κοπέλες και όχι μια.
              3. Προτιμήστε ελεύθερες κοπέλλες (ημιερασιτέχνιδες) από το δρόμο, αν θέλετε και τρυφερότητα εκτός από απλό σεξ. Επιπλέον θα σας έρθει πολύ οικονομικότερα, θα χρησιμεύσουν ως ξεναγοί και μπορείτε να τις πάρετε μαζί σας και να επισκευτείτε πανέμορφα μέρη.
                4. Αποφύγετε τα τουκ-τουκ. Μπορείτε να μπείτε μια φορά για την εμπειρία άλλα μέχρι εκεί. Κοστίζουν ακριβά (οι οδηγοί χρεώνουν ότι τους κατέβει) και αν θέλετε να πάτε σε κάποιο συγκεκριμένο μέρος για σεξ, είναι ικανοί να σας πάνε στην άλλη άκρη της πόλης προκειμένου να πάρουν μίζα. Τα ταξί είναι άφθονα, κλιματιζόμενα και πάμφτηνα (ποτέ δεν πλήρωσα παραπάνω από 80 μπατ για κάποια διαδρομή). Αρκεί να τους ...θυμίσετε να βάλουν το ταξίμετρο, γιατί κάποιοι ταξιτζήδες το ξεχνάνε (όπως κάποιοι δικοί μας άλλωστε).
                5. Η Ταϋλάνδη είναι εξαιρετικά ασφαλής χώρα για τους ξένους. Μπορεί να γίνονται κλοπές, φόνοι και άλλα εγκλήματα, όπως παντού στον κόσμο, αλλά δεν έχουν αντικείμενο τους τουρίστες.Και αυτό επειδή ο τουρισμός είναι η κυριότερη πηγή ειδοσήματος για το Κράτος, η διάπραξη εγκληματικής πράξης σε βάρος τουρίστα είανι ιδιώνυμο αδίκημα και τιμωρείτε βαρύτερα. Δηλ. αν Ταϋλανδός κλέψει πχ συμπατριώτη του, θα τιμωρηθεί πχ με 1 μήνα φυλακή, αν είναι ξένος το θύμα της κλοπής θα φάει κανένα χρόνο και βάλε. Υπάρχει ειδικό σώμα τουριστικής αστυνομίας (καφέ στολές) που είναι πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουν σε οτιδήποτε. Προσοχή όμως, ποτε μα ποτέ μα ποτέ μην κουβαλάτε τίποτα περίεργο μαζί σας. Οι έλεγχοι είναι συχνοί.
              6. Ποτέ μην αγγίζετε το κεφάλι της κοπέλας. Για τους Βουδιστές το κεφάλι είναι ιερό σημείο και είναι μεγάλη προσβολή το άγγιγμά του. Επίσης ποτέ μην δείχνετε τα άκρα των ποδίων σας σε κοινή θέα. Ειναι εξόχως προσβλητικό.
              7. Αν διαλέξετε έλεύθερη κοπέλα , προκειμένου να ευχαριστηθείτε την όλη φάση, μπορείτε να επισκευτείτε κάποιο μικροβιολογικό εργαστήριο και να κάνετε και οι δύο τεστ για ηπατίτιδα και HIV. Αν είναι αρνητικό θα περάσετε υπέροχα, καθώς λόγω διατροφικών συνηθειών τα μουνάκια τους έχουν μια ιδιαζόντως πικάντικη γεύση. Διαφορετικά ούτε να το διανοηθείτε χωρίς προφυλακτικό.
                8. Αν πάτε με την κοπέλα (γυναίκα) σας, κανένα πρόβλημα. Πηγαίντε την σε κάποια αγορά (προτιμήστε την αγορά του Σαβαττοκύριακού -chatucak market- στην Μπανκονκ). Θα σας παρακαλάει να την αφήσετε και να φύγετε !! Αν πάλι είσαστε αρκετά προχωρημένοι μπορείτε να πάτε και με τη γυναίκα σας για μασάζ ή για σεξ (μόνο με επαγγελματίες όμως) και οι κοπέλες με χαρά θα της μάθουν κόλπα και μυστικά του επαγγέλματος.
                9. Για τους λόγους που έχω προαναφέρει, αποφύγετε την Πατταγια. Προτιμήστε Μπανκονκ, Chiang Mai στο βορρά (οι ωραιότερες κοπέλες είναι από κεί, και έχει ωραίο κλίμα), και Krabi, Trang ή Ko-Samui στο νότο.
    Θα επανέλθω κάποια στιγμή θίγοντας το θέμα των ladyboys.
sa bai dee-kap    :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
που μας τρεχεις τωρα chiang mai....  δωσε ομως πληροφ. και απο κει
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
                5. Η Ταϋλάνδη είναι εξαιρετικά ασφαλής χώρα για τους ξένους. Μπορεί να γίνονται κλοπές, φόνοι και άλλα εγκλήματα, όπως παντού στον κόσμο, αλλά δεν έχουν αντικείμενο τους τουρίστες.Και αυτό επειδή ο τουρισμός είναι η κυριότερη πηγή ειδοσήματος για το Κράτος, η διάπραξη εγκληματικής πράξης σε βάρος τουρίστα είανι ιδιώνυμο αδίκημα και τιμωρείτε βαρύτερα. Δηλ. αν Ταϋλανδός κλέψει πχ συμπατριώτη του, θα τιμωρηθεί πχ με 1 μήνα φυλακή, αν είναι ξένος το θύμα της κλοπής θα φάει κανένα χρόνο και βάλε. Υπάρχει ειδικό σώμα τουριστικής αστυνομίας (καφέ στολές) που είναι πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουν σε οτιδήποτε. Προσοχή όμως, ποτε μα ποτέ μα ποτέ μην κουβαλάτε τίποτα περίεργο μαζί σας. Οι έλεγχοι είναι συχνοί.

Ορίστε, μέχρι και αυτοί έχουνε μυαλό.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis ανεφερε γιατι δεν προτεινεις την παταγια, επισης πες για την εξαρτηση οσων εχουν παει  thai και θελουν να πηγαινουν μονο εκει,  εγω θα το αναλυσω το βραδυ
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε ΚώσταΦ16, τι άλλο να πω. Προσωπικά θεωρώ ότι η Παττάγια είναι η πιό αλλοτριωμένη -με διαφορά- πόλη της Ταϋλάνδης. Και αυτό γιατί επειδή η πορνοβιομηχανία είναι ανεπτυγμένη από το 1964 (Αμερικάνικη αεροπορική βάση για το Βιετνάμ) έχει καταντήσει να είναι ίσως η μόνη απασχόληση των κατοίκων, με αποτέλεσμα να έχουν απωλέσει τις παραδοσιακές τους αξίες (σεβασμό και ευγένεια) και κυττάνε μόνο πως να στα φάνε. Συμβάινει δηλ. κάτι αντίστοιχο με τα ελληνικά νησία (Μύκονο, Σαντορίνη κ.α), που κάποια στιγμή και αφού άρχισαν να γεμίζουν με τουρίστες οι -κάποτε πράοι και αγαθοί- κάτοικοι τους βέφτασαν να βλέπουν τους τουρίστες ως ευρώ και μόνο. Από την άλλη στερείται φυσικών ομορφιών -και μην μου πείτε ότι σας αρέσει η παραλία της- σε σχέση με την υπόλοιπη χώρα. Αν βέβαια θέλετε αποκλειστικά και μόνο σεξ....ε τότε καλά είναι.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω πηγα παταγια με την παρεα μου τυχαια, δεν με ενδιεφερε, οι φιλοι μου που ειχαν ξαναπαει ηθελαν να δουν και αλλο μερος, ειχαν παει πουκετ πριν, στην παταγια δεν τους αρεσε, ολα ηταν κατωτερα απο το πουκετ, και οι γυναικες και τα μαγαζια ,ολα, απο παραλια δεν μιλαμε, στην παταγια δεν κανουν μπανιο, μονο ηλιοθεραπεια και τζετ σκι, κοντα ειναι το νησακι kho lhan, αλλα και εκει δεν ξετρελαθηκα, εγω ημουν ευχαριστημενος με τις ταυλανδεζες, και υπηρχε πληθωρα... θεωρω οτι για τις 8 μερες που κατσαμε ειναι καλα στην παταγια, ειναι κοντα στο αεροδρομιο και δεν τρως χρημα και χρονο σε αλλη πτηση για πουκετ. κυνηγα αεροπλανα και πτησεις , ξαναβρες ξενοδοχειο, αν ειναι μακρια απο το κεντρο νοικιαζε αυτοκινητο κτλ.
ενω στην παταγια ολα ηταν κοντα, με τα ποδια, και ειχε απο ολα, μασατζιδικα, κλαμπ και γυναικες φυσικα,ασε που αν ειναι καπαρωμενο ενα μουνακι το βρισκεις ελευθερο την επομενη, βασικο και αυτο. θα ξαναπαω αλλη μια φορα, εκει και αυθημερον στην μπανγκοκ. ο vonmakoulis νομιζω προτιμαει την μπανγκοκ, οταν παω και τη δω θα εχω γνωμη. επειδη εχει μεγαλη εμπειρια νομιζω για σεξ προτεινει την πρωτευουσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom