Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ας ηρεμήσουν κάποιοι. Η ταυλάνδη τώρα είναι μια πολιτισμένη χώρα και όχι ξέφραγο αμπέλι, όπως την δεκαετία του 1980. Ούτε να το διανοηθείτε να αναζητήσετε κοπέλες μικρότερες των 18. Οι νόμοι είναι πολύ αυστηροί , οι αστυνομικοί δεν κάνουν τα στραβά μάτια σε τέτοιες περιπτώσεις και οι ταυλανδέζικες φυλακές φημίζονται για το service τους ! Συμπέρασμα πας με ανήλικη, έρχεσαι μετά από 25 χρονάκια στην πατρίδα.
 

MXracer

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Παίδες με την γλώσσα τι γίνεται όλες μιλούν καλά αγγλικά? Τη βγάζετε με νοήματα? Οι "ερασιτέχνες" μιλούν και αυτές αγγλικά?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Παίδες με την γλώσσα τι γίνεται όλες μιλούν καλά αγγλικά? Τη βγάζετε με νοήματα? Οι "ερασιτέχνες" μιλούν και αυτές αγγλικά?
τα αγγλικα τους ειναι αρκετα χαλια, τα βασικα ομως τα καταλαβαινουν, σημασια εχει οτι στο πηδημα δεν χρειαζεται προσπαθεια, τη γλωσσα του σωματος την κατεχουν καλα.
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ερωτηση: χρειαζεται αδεια για visa τουριστικη πριν πας εκει ή πέρνεισ εκει προσορινή visa.
???
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
                   κανένα πρόβλημα με την βίζα. Όλοι οι πολίτς της ΕΕ δικαιούνται βιζα 1 μηνός που χορηγείτε είτε στην εδώ πρεσβεία είτε στο αεροδρόμιο κατά την άφιξή σας. Επειδή είναι αυστηρά μηνιαία (υπερβασή της σημαίνει ημερήσιο πρόστιμο 500μπατ), αν θέλετε να παρατείνετε την διαμονή σας (και πιστέψτε με ενας μήνας φτάνει δεν φτάνει) περάστε τα σύνορα και πηγαίντε Καμπότζη, Λάος, Μυνμάρ (μόνο τα νότια περάσματα) ή μαλαισία  και ξαναμπήτε , ξαναθεωρώντας την βίζα σας για άλο ένα μήνα.
      Σας χρωστάω δυο πόστ ακόμα , θα επανέλθω μόλις αναρρώσω. :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επανερχομαι στο θεμα μετα απο πολυ καιρο επειδη ειχα προβλημα με το σιτε, και αναφερω οτι οι ταυλανδεζες εκτος του οτι φερονται απολυτα gfe  σε προσεχουν οταν εισαι μαζι τους δηλαδη σε τραβανε στην ακρη οταν ξεχαστεις και εισαι στη μεση και περναει μηχανακι κτλ. τσεκαρουν το λογαριασμο στο εστιατοριο μη τυχον μας κλεβουν και κανουν παζαρι στα ταχι για χαμηλη χρεωση, απιστευτο αλλα αληθινο, επισης δεν επιτρεπουν να πηδηξεις φιλη τους η συγκατοικο τους, δε δεχονται την εναλλαγη, οπως και αυτες δε θα πανε ποτε με αλλον της ιδιας παρεας.  το ειχα διαβασει και επιτηδες το επεδιωξα, εμιενα εκπληκτος απο την αρνητικη αντιδραση τους,
sorry που επανερχομαι και γινομαι κουραστικος, αλλα θελω να τα αναφερω γενικως.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
επανερχομαι στο θεμα μετα απο πολυ καιρο επειδη ειχα προβλημα με το σιτε, και αναφερω οτι οι ταυλανδεζες εκτος του οτι φερονται απολυτα gfe  σε προσεχουν οταν εισαι μαζι τους δηλαδη σε τραβανε στην ακρη οταν ξεχαστεις και εισαι στη μεση και περναει μηχανακι κτλ. τσεκαρουν το λογαριασμο στο εστιατοριο μη τυχον μας κλεβουν και κανουν παζαρι στα ταχι για χαμηλη χρεωση, απιστευτο αλλα αληθινο, επισης δεν επιτρεπουν να πηδηξεις φιλη τους η συγκατοικο τους, δε δεχονται την εναλλαγη, οπως και αυτες δε θα πανε ποτε με αλλον της ιδιας παρεας.  το ειχα διαβασει και επιτηδες το επεδιωξα, εμιενα εκπληκτος απο την αρνητικη αντιδραση τους,
sorry που επανερχομαι και γινομαι κουραστικος, αλλα θελω να τα αναφερω γενικως.

(Εγώ) αυτό που ξέρω είναι ότι αδικήθηκα στη ζωή μου και γεννήθηκα σε λάθος χρόνο στην πιο ανοργασμική περίοδο που οι γυναίκες σπάνε αρχίδια εδώ στην Ελλάδα. Γιατί εκεί να είναι έτσι και εδώ να είναι τόσο αλλιώς; Γιατί; :( ...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vanzel  συμφωνω κι εγω, επρεπε να παω εκει για να δω τη μεγαλη διαφορα..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
επανερχομαι στο θεμα μετα απο πολυ καιρο επειδη ειχα προβλημα με το σιτε, και αναφερω οτι οι ταυλανδεζες εκτος του οτι φερονται απολυτα gfe  σε προσεχουν οταν εισαι μαζι τους δηλαδη σε τραβανε στην ακρη οταν ξεχαστεις και εισαι στη μεση και περναει μηχανακι κτλ. τσεκαρουν το λογαριασμο στο εστιατοριο μη τυχον μας κλεβουν και κανουν παζαρι στα ταχι για χαμηλη χρεωση, απιστευτο αλλα αληθινο, επισης δεν επιτρεπουν να πηδηξεις φιλη τους η συγκατοικο τους, δε δεχονται την εναλλαγη, οπως και αυτες δε θα πανε ποτε με αλλον της ιδιας παρεας.  το ειχα διαβασει και επιτηδες το επεδιωξα, εμιενα εκπληκτος απο την αρνητικη αντιδραση τους,
sorry που επανερχομαι και γινομαι κουραστικος, αλλα θελω να τα αναφερω γενικως.

κουραστικος?? δεν θα? σαι καλα..
απλα, εμενα προσωπικα, οσο περισσοτερα γραφετε ολοι σας γι? αυτες τις μπιμπελο-σχιστοματες-κυριες, τοσο πιο πολυ μου αυξανετε την επιθυμια να κανω ενα ταξιδακι προς thai μερια.
αντε, ο αυγουστος ειναι κοντα..  :cheesy:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε rokoss sa bai dee-kap,
                              όλα καλά και υπέροχα, μόνο μην πας αύγουστο. Βρέχει συνέχεια (ειδικά στην Μπανκονκ) και έχει πολύ υγρασία. Η καλύτερη εποχή είναι από Οκτώβρι με Μάρτιο.
:sunglasses:
 

Επισκέπτης
(Εγώ) αυτό που ξέρω είναι ότι αδικήθηκα στη ζωή μου και γεννήθηκα σε λάθος χρόνο στην πιο ανοργασμική περίοδο που οι γυναίκες σπάνε αρχίδια εδώ στην Ελλάδα. Γιατί εκεί να είναι έτσι και εδώ να είναι τόσο αλλιώς; Γιατί; :( ...

Δεν μου λες... γεννήθηκες κι εσύ την καταραμένη δεκαετία '70-'80? :)
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Μια ερωτηση ?γιατι εχω φτιαχτει με ταιλανδη ??..
Μηπως ξερει καποιος συναδερφος αν εχει καποιον αγωνα μηχανοκινητου σπορ ?
για καποιο παγκοσμιο πρωταθλημα ( τοπικο σιγουρα κατι θα εχει )
μοτο αυτοκινητα οτι νανε ??
ψαχνω να βρω μια δικαιολογια να παω αδερφιααααααααααααααααα
και η μονη δικαιολογια ειναι γιαυτο που εχω τρελα  ????.
( ακου κατι προβληματα )  ρε τη τραβαμε ??.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
rokos τον αυγουστο λενε οτι βλεπεις μονο γυναικες, πλακα θα εχει...και ας βρεχει, θα παρω ομπρελα και θα κολυμπησω στα μουνια,
proktologe μη το σκεφτεσαι.... φυγε,  δευτερα πεμπτη σαββατο εχει πτηση η thai aieways.
vonmakoulis χρωστας 2 ενημερωσεις απο thai
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.134
Like
207
Πόντοι
36
Τον αυγουστο το κο-σαμουι δεν το πιανουν οι μουσωνες οσο το πουκετ
 

manta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά; Μια και είναι καημός μου να πάω με ασιάτισσα και ειδικά με Ταυλανδέζα, που είναι μακράν οι καλύτερες. Στην Ελλάδα υπάρχει κανένα μπουρδέλο με Ασιάτισσες; (αν είναι από την Ταυλάνδη ακόμα καλύτερα)
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους φίλους της όμορφης αυτής χωράς. Λοιπόν όπως έχω ξαναφερθεί στο συγκεκριμένο θέμα και λόγο εμπειρίας ( 8 μήνες λόγο δουλειάς ) όλο το παιχνίδι είναι στο Phuket και Kosamui. Οι διαφορές είναι ότι το χειμώνα για εμάς έχει περισσότερους honeymooners. Όσο για το καιρό είναι ανάλογα τις χρονιές. Όταν ήμουν εγώ δεν είχε καθόλου βροχές. Αλλά και πάλι τα τουκ- τουκ είναι σκεπαστά. ( τοπικά ταξί ). Παντως τα πιο ομορφα κοριτσια και ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ θα τα βρεις στο CHEZ CHRISTINE. Είναι μια αλυσίδα από ξενοδοχεία μασατζίδικα. Το κάθε ένα περίπου 50, και το service είναι από μπάνιο μέχρι όσο αντέξεις. Στο μεν Phuket άμα πας Safari Club, Shark εχει ότι θες και ακόμα και στο Banana ακόμα καλύτερα μπορεί να σου κάτσει μέχρι και local γκόμενα χωρίς χρέωση. Στη δε Bangla road στο Phuket έχει ότι θέλεις αλλά προσοχή. Τα νοσήματα κυκλοφορούν στον αέρα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε kostasF16,
                                  έχεις δικιο ,αλλά είμαι σε ανάρρωση ακόμα. μ΄λις αναλάβω θα επανέλθω.
sa bai dee-kap  :sunglasses:
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Οι μουσώνες δεν είναι αποτρεπτικός λόγος για το ταξίδι. Βασικά βρέχει καταρρακτωδώς για 5 λεπτά και μετά σταματάει η βροχή. Σιγα τα αυγά.........
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.412
Πόντοι
3.506
Θα συνιστουσα σ' οποιον θελει να παει σε αυτη τη μαγευτικη χωρα, να προτιμησει την Thai air.Εκτος οτι θεωρειται απο τις καλυτερες αεροπορικες εταιρειες του κοσμου εχει καταπληκτικες αεροσυνοδους πολυ εξυπηρετικες παντα με το χαμογελο. Αλλα και γενικα οι Ταυλανδεζες με την περιποιηση τους σε κανουν να αισθανεσαι Ανδρας με Α κεφαλαιο.Ασε που  σε πιανει μελαγχολια κανοντας τις συγκρισεις με τα δικα μας τα ουφο,και βλαστημας την ατυχια σου που γεννηθηκες σε αυτη τη χωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom