Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτο το μωρακι θα το ψαξω οταν παω...
 

Συνημμένα

  • poui.jpg
    poui.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 191
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ψαχνοντας στο ιντερνετ παντα προς ασια μερια ειδα ενα γραφειο εσψορτ στην ταυλ. που ειχε μια 18αρα παρθενα και ζηταγε 400.000 μπατ,  δηλαδη  8.700 ευρο  για δυο εβδομαδες . το μωρακι μετριας εμφανισης κοντη κτλ.  και αν ειναι απο παρθενοραφη? με τοσα λεφτα γαμας 435 μερες , μια φορα την ημερα ομως...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν χαμογελανε για τη φωτογραφια, ετσι ειναι συνεχεια, LAND OF SMILES
 

Συνημμένα

  • pic27_02_07_016.jpg
    pic27_02_07_016.jpg
    70,1 KB · Εμφανίσεις: 137
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ωωωωωωωω
 

Συνημμένα

  • girls_05.jpg
    girls_05.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 142
  • pic27_02_07_05.jpg
    pic27_02_07_05.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 122

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα,τον μαιο τι καιρο εχει στο πουκετ ξερει κανεισ να απαντησει,ευχαριστω.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
καλησπέρα,τον μαιο τι καιρο εχει στο πουκετ ξερει κανεισ να απαντησει,ευχαριστω.
Σύντροφε,
        η νότια Ταύλάνδη έχει δύο εποχές.Το καλοκαίρι (από Οκτώβριο μέχρι Απρίλιο) και την εποχή των βροχών (από Μάη μέχρι Σεπτέμβρη). Η θερμοκρασία είναι η ίδια και τις δύο εποχές (25 βαθμοί Κελσίου μ.ο) με την διαφορά ότι την εποχή των βροχών ....βρέχει. Και όταν λέμε βρέχει εννοούμε ότι ανοίγουν οι ουρανοί και ρίνει με το τουλούμι για κανά μισάωρο και έπειτα πάλι ήλιος. Το κακό είναι ότι ανεβαίνει πολύ η υγρασία και ειδικά στο νότο είναι λίγο ανυπόφορη αν δεν έχεις προσαρμοστεί στο κλίμα. Καλύτερη εποχή για διακοπές είναι από Δεκέμβριο ως Φεβρουάριο.
sa bai dee-kap
 

Επισκέπτης
πρεπει να εχουν απιστευτο κορμακι αυτα τα thaigirl!!!!!πολι καυλιαρες!!!!για πιτσιλισμα!!!χεχε!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
a go go και τα πιπινια με τροπο ετσι ωστε να μη μπορεις να διαλεξεις...
 

Συνημμένα

  • p3_012.jpg
    p3_012.jpg
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 151

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Είχα πάει πέρσι Ταϊλάνδη.Έμεινα 28 ημέρες,αλλά δε μου άρεσε.Να πηδάς τόσο ωραία μωρά σαν το παρακάτω,και σχεδόν τσάμπα δεν είναι δίκαιο... :2funny: :2funny:


(Μια παρόμοιας ομορφιάς την είχα αποκλειστική τις τελευταίες 10 ημέρες που έμεινα εκεί!!!!)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ελα vonmakoulis χρονια πολλα, με πολλα ταξιδια στην ασια, οντως οτι και να πει κανεις δεν μπορει να περιγραψει το τι γινεται εκει περα, ποσο φιλικες ειναι οι γυναικες, φυσικες ομορφιες, αν και εγω δεν ειδα πολλες στην πατταγια. στο τριτο ταξιδι ομως... θα ειναι πουκετ.
πουθενα αλλου νομιζω δεν " ξεφευγεις " τοσο οσο εκει. αν ειδικα εισαι μονος χωρις ελληνικη παρεα και δε μιλας ελληνικα, ε  τοτε εισαι εντελως αλλου. 
εγω ακομα σκεφτομαι την ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ της επιστροφης, ευχομαι τη δευτερη φορα να ειναι μικροτερη, και φυσικα στο μυαλο ειναι παντα το επομενο ταξιδι, τι αλλο να πω, σταματαω
Kostas
Εαν ειναι να πας PHUKET πες μου να σου δωσω λεπτομερειες, μεχρι και 2 αδερφουλες παρτουζα ειχα παρει προπερσι!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
βρηκα φθηνο εισιτηριο για ταυλανδη και θα παω το πασχα.Σας υποσχομε οτι θα προσπαθισω να στειλω βιντεακια με τριπλα τσιμπουκια
ακομα πασχα κανεις? αναστηθηκε και του χρονου, βρε μπας και δεν γυρισεις πισω? σε ρουφηξαν τα στενα μουνακια ? σφηνωσες ?
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Γεια σας παιδια και καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεος στο site, και αυτα που διαβασα μου κινησαν την περιεργεια. Επειδη δεν εχω παει ποτε στην Ασια, θα με ενδιεφερε να κανω ενα τριπ Ταυλανδη, Βιετναμ,Λαος, Μαλαισια κτλ. Ηθελα να μαθω, σε τι μορφη κουβαλατε τα χρηματα μαζι σας. Ολα σε Ευρω, σε Δολλαρια,μπορει κανεις να χειριστει τα ΑΤΜ της χωρας, σε τι νομισμα πληρωνετε, ειναι καλυτερα να πληρωνει κανεις με Δολλαρια κ.ο.κ. Μπορει καποιος να μου δωσει απαντηση; Επειδη θελω να χαλαρωσω κανενα μηνα, υπαρχει περιπτωση να μου στειλει καποιος χρηματα απο Ελλαδα αν χρειαστει;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιστωτικες παντα εχουμε μαζι μας στο εξωτερικο, αλλαγη νομισματος κανεις παντου, ακομη και στα ξενοδοχεια, τα ατμ ειναι παντου, στην επιστροφη στο αεροδρομιο οτι εμεινε το αλλαζεις.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Γεια σας παιδια και καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεος στο site, και αυτα που διαβασα μου κινησαν την περιεργεια. Επειδη δεν εχω παει ποτε στην Ασια, θα με ενδιεφερε να κανω ενα τριπ Ταυλανδη, Βιετναμ,Λαος, Μαλαισια κτλ. Ηθελα να μαθω, σε τι μορφη κουβαλατε τα χρηματα μαζι σας. Ολα σε Ευρω, σε Δολλαρια,μπορει κανεις να χειριστει τα ΑΤΜ της χωρας, σε τι νομισμα πληρωνετε, ειναι καλυτερα να πληρωνει κανεις με Δολλαρια κ.ο.κ. Μπορει καποιος να μου δωσει απαντηση; Επειδη θελω να χαλαρωσω κανενα μηνα, υπαρχει περιπτωση να μου στειλει καποιος χρηματα απο Ελλαδα αν χρειαστει;
Λοιπον
Βιετναμ αν και πανεμορφο δεν πηδας ευκολα, πιο πολυ κινδυνευεις να μπλεξεις με την αστυνομια.
Λαος ψιλοκοιμισμενα πραγματα και μονο στη πρωτευουσα Vientianne παιζουνε μερικα μωρακια αλλα και εκει η πορνεια δεν ειναι τοσο ανοικτη σαν τη Ταυλανδη.
Μαλαισια ξεχνα τη μονο μασατζιδικα οπως εδω και αυτα προβληματικα.
Σε καμμια χωρα δεν εχεις προβλημα με το ευρω, στο αλλαζουνε παντου.
Για χρηματα μπορουν να σου στειλουν οπως ανεφεραν πιο πανω.
Απο ΑΤΜ παιρνεις λεφτα εχοντας οποιαδηποτε πιστωτικη καρτα.
Μια συμβουλη σε ολους, ΜΗΝ παιρνετε ολα τα λεφτα σας μαζι, χρησιμοποιειτε τα χρηματοκιβωτια των ξενοδοχειων και εχετε παντα μαζι σας μια φωτοτυπια του διαβατηριου σας ΟΧΙ το διαβατηρια αυτο κλειδωστε το μαζι με τα λεφτα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλη ιδεα με τη φωτοτυπια του διαβατηριου,
οι βιετναμεζες ειναι πιο ομορφες απο τις ταυλανδες ? πιο κοντες ομως απο τις ταυλανδες δεν νομιζω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κωστα αναμενουμε τις διηγησεις σου απο το πιο ομορφο ταξιδι της ζωης σου...ευγε!θα πας με πολλα ατομα παρεα?ή με ενα κολληταρι μονο?και μια ερωτηση..ποσα λεφτα θες περιπου αν κατσεις 7 μερες σε κυριλατο ξενοδοχειο και να γαμας καθε μερα 3,4 διαφορετικες ταυλανδεζες σε μασατζιδικα κλπ....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με ενα φιλο θα παω που παει πρωτη φορα και δεν εχει παει ποτε με πουτανα, δεν πειραζει ομως , τα πλασματακια εκει μονο πουτανες δεν ειναι gfe κσι δουλες του αντρα ειναι.
τριαστερο ξενοδ. 18 ευρο το δικλινο με πρωινο και φορους ,πισινα δωματιαρα κτλ. 3 με 4 ταυλ. την ημερα δεν μπορει ναγαμησει κανεις, εκτος και αν παιρνεις πολλες και τις κυτας.. χαζο. παιρνεις ενα καθε δυο μερες, 15 ευρο την ημερα, δυο μερες γιατι παρολο που ειναι τελειες την πρωτη φορα, την δευτερη σε εχει αγαπησει, αν εισαι καλος μαζι της. απιστευτη εμπειρια, δεν περιγραφεται.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
με ενα φιλο θα παω που παει πρωτη φορα και δεν εχει παει ποτε με πουτανα, δεν πειραζει ομως , τα πλασματακια εκει μονο πουτανες δεν ειναι gfe κσι δουλες του αντρα ειναι.
τριαστερο ξενοδ. 18 ευρο το δικλινο με πρωινο και φορους ,πισινα δωματιαρα κτλ. 3 με 4 ταυλ. την ημερα δεν μπορει ναγαμησει κανεις, εκτος και αν παιρνεις πολλες και τις κυτας.. χαζο. παιρνεις ενα καθε δυο μερες, 15 ευρο την ημερα, δυο μερες γιατι παρολο που ειναι τελειες την πρωτη φορα, την δευτερη σε εχει αγαπησει, αν εισαι καλος μαζι της. απιστευτη εμπειρια, δεν περιγραφεται.

κωστα, φανταζομαι οτι ολ? αυτα τα εχεις κλεισει μεσω πρακτορειου, ε? (αεροπορικα, ξενοδοχειο κτλ). ενα καλο πακετο εχει το monogram travel, εχω παει κουβα με αυτο και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος. εσυ με ποιο πας??

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μονο αεροπορικα με thai πηρα 750 ευρο, τα ξεν. τα 3στερα τα πρακτορεια τα δινανε 40 με 60 ευρο, μουφα, εχουν το πολυ 20,
λοιπον εγω θα μεινω οπου και οσο θελω, μπαγκοκ και πατταγια. αν δε μαρεσει παω αλλου κτλ.  αν τα εχω προπληρωσει ,τα τρωω στη μαπα και δε μιλαω.  γιατι?  σιγουρα ειναι ακριβοτερα με πακετο, το εψαξα. ειναι πολυ οργανωμενη χωρα, δε φανταζεστε.. εχει τα παντα σε αφθονια και φθηνα,  και εκατομυρια κοντες..
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Γεια σας παιδια, καινουριος στην παρεα.Το καλοκαιρι θα παω διακοπες στην Ταυλανδη και εψαχνα πληροφοριες.Εδω βρηκα οτι ακριβως χρειαζομουν,εχω διαβασει και τις 17 σελιδες απο 4 φορες!!!
Φιλε ΚOSTASF16 στο Πουκετ γιατι δεν πας?Εγω για εκει λεω να παω..
Περιμενουμε με αγωνια τα καινουρια σου "ρεπορταζ"..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom