Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΚΟΣΤΑ
ψαξε την EMIRATES το δινει περιπου 500 Ε
Gambino
Οτι θελεις για Phyket ρωτα με.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
καλη ιδεα με τη φωτοτυπια του διαβατηριου,
οι βιετναμεζες ειναι πιο ομορφες απο τις ταυλανδες ? πιο κοντες ομως απο τις ταυλανδες δεν νομιζω
Οι βιετναμεζες ειναι ΚΟΥΚΛΙΑ!!
Μπορεις να βρεις οσες θελεις στη Καμποτζη και ειδικα στη πρωτευουσα PNOM PENX περιπου 20-30 $
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
επιτελους βρεθηκε ο παραδεισος στη γη :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:[move][/move]
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ο πιτσι ακομη δε μπηκε@
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
lordjim  μου βαζεις ιδεες για  το βιετναμ, λες το επομενο ταξιδι να μην ειναι πουκετ και να ειναι καμποτζη? για βιετναμεζες φυσικα, λενε οτι εχουν ιδιαιτερη ομορφια, ειναι πιο λευκες, επισης λενε οτι το βιετναμ δεν κατακτηθηκε ποτε απο τους γαλλους και τους αμερικανους γιατι οι βιετναμεζες ξεμυαλιζαν τους στρατιωτες.
οι αμερικανοι στον πολεμο του βιετναμ ελεγαν τις κοπελες l b m f
litle brown fucking machines υπαρχει και σχετικο σαιτ. εχω ανοιξει θρεντ για βιετναμ, αλλα αφου βρεθηκα εδω... αν νομιζου οι μοντ για καποια αλλαγη, ας την κανουν
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΚΟΣΤΑ
ψαξε την EMIRATES το δινει περιπου 500 Ε
Gambino
Οτι θελεις για Phyket ρωτα με.
ΚΟΣΤΑ
ψαξε την EMIRATES το δινει περιπου 500 Ε
Gambino
Οτι θελεις για Phyket ρωτα με.
[/quote
η εμιρατες τα εχει 500 συν φορους, περιπου 700 δηλαδη. μεσω ντουμπαι κτλ. μονο η thai αξιζει, κατευθειαν στον παραδεισο..
Gambino  παω παλι πατταγια ως "συμπληρωμα" του πρωτου ταξιδιου, και θελω οπωσδηποτε να παω και μπαγκοκ. λενε οτι η πατταγια εχει το μεγαλυτερο αριθμο γυναικων ανα τετραγωνικο μετρο, και ειναι ετσι, πιστεψε το.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εμεις σκεφτομαστε για πουκετ το καλοκαιρι. θελουμε να συνδιασουμε και διακοπες εκτος απο την ενασχοληση με τα σχιστοματικα μπιμπελο.
τι παιζει εκει, δεν εχουν αναφερθει πολλα πραγματα στο τοπικ.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ροκο ολοι λενε οτι ειναι καλυτερα στο πουκετ,  την τριτη φορα θα παω κι εγω εκει, εγω τρελλαθηκα στην πατταγια, φαντασου στο πουκετ..
περισοτερες γυναικες ομως ειναι στην πατταγια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
lordjim   μου βαζεις ιδεες για  το βιετναμ, λες το επομενο ταξιδι να μην ειναι πουκετ και να ειναι καμποτζη? για βιετναμεζες φυσικα, λενε οτι εχουν ιδιαιτερη ομορφια, ειναι πιο λευκες, επισης λενε οτι το βιετναμ δεν κατακτηθηκε ποτε απο τους γαλλους και τους αμερικανους γιατι οι βιετναμεζες ξεμυαλιζαν τους στρατιωτες.
οι αμερικανοι στον πολεμο του βιετναμ ελεγαν τις κοπελες l b m f
litle brown fucking machines υπαρχει και σχετικο σαιτ. εχω ανοιξει θρεντ για βιετναμ, αλλα αφου βρεθηκα εδω... αν νομιζου οι μοντ για καποια αλλαγη, ας την κανουν
sorry το σωστο link ειναι
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
νατο ενα καφε μηχανακι..
 

Συνημμένα

  • cake002.jpg
    cake002.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 180
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χιλιαρες ειναι, αλλα στο κρεβατι πηγαινουν πολυ σιγα και προσεκτικα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Φτου...με βαλατε στη πριζα...
Εκλεισα εισιτηρια..
Με ΤΗΑΙ απευθειας..Αθηνα-Μπανγκογκ,Μπανγκογκ-πουκε και επιστροφη 1000 ευρωπουλα..
Φευγω Αυγουστο για 10 μερες...(αν παρω περισσοτερες μερες αδεια θα παρατεινω)
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
αγαπητοί φίλοι του site. Σας παρακαλώ να προτύνεται ξενοδοχεία στην pattaya με κριτήριο το χαμηλό κόστος, να αφήνουν γκόμενες και να είναι σχετικα κεντρικά.

αν έχετε και καποιο σιτε για το ξενοδοχειο ακομα καλυτερα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και το ΟΝΕΙΡΟ τελειωσε...    το μυαλο ειναι τωρα στο επομενο ταξιδι, παντα καθε φορα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη, θα γενικολογησω λιγο ,και οι λεπτομερειες απο το βραδυ, εως οτου καποιοι απο το σαιτ πουν οτι τους ζαλισα..
παλι δεν χαλαρωσα... μαμουσα συνεχως,  non stop, αυτη τη φορα επεσα διανα σε ολες τις επιλογες μου, 6 διαφορετικες ταυλανδες και μια απο το LAOS. η μια καλυτερη απο την αλλη. απιστευτα μουνακια.
νομιζω τετοια κουκλακια δεν μπορειτε να τα γαμησετε αλλου, και με τετοια συμπεριφορα στο κρεβατι.  οποιος θελει ας στειλει e mail  με πμ , να του στειλω photos απο τα ταυλ. που πηραμε εγω και ο φιλος μου, ο οποιος  ανταποκριθηκε αψογα στις "υποχρεωσεις" του ταξιδιου
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
αυτά είναι!!! να έχεις και μάχιμη παρέα στο μουνοδάσος να τουφεκάτε και οι δυο.

 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Κώστα στο Πούκετ πήγες αυτή την φορά???
:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom