Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
ΚOSTASF16 σου εστειλα pm,το πηρες;
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
παιδια πληροφοριες για αεροπορικα εισητηρια? κοιταζα σε σαιτ αεροπορικων εταιριων και εβγαζε κατι 1000 αρια μονο για μεταβαση με επιστροφη
μηπως ειναι καλυτερα να ρωτησω σε πρακτορειο?
 

MrTester

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
την ιδια απορια εχω κ εγω φιλε παναη...?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το airticket ειναι πανακριβο, απο πρακτορειο  η κατευθειαν απο thai airways.
θα επανερθω με περιγραφες το βραδακι. θελω να πω οτι πρωτα ο θεος  τον αυγουστο θελω να ξαναπαω, οποιος απο το σαιτ ενδιαφερεται τα λεμε, εχουμε καιρο. για μια ακομα φορα θα ειμαι σε διλημα αν θα παω παταγια η πουκετ, απλα στην παταγια ειναι τρια μωρακια που δεν ταιριαξαν οι φασεις και δεν τα πηδηξα, εχω τηλεφωνα, θα δουμε,
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Αν δεν εχεις χρονο και εχεις χρημα πας με ΤΗΑΙ 800+ ευρω αλλα 8 ωρες απευθειας πτηση για μπανκογκ
Αν δεν εχεις χρημα πας με GULF που αν εισαι τυχερος πας με 550 ευρω (περιορισμενες θεσεις και συνηθως τις καβατζωνουν τα ταξιδιωτικα πρακτορεια)και πας σε 4 ωρες μπαχρειν 4ωρες αναμονη στα αραβια και αλλες 7 ωρες για μπανκογκ.Επιστροφη με διανυκτερευση στο μπαχρειν.Οσοι επιλεξεται αυτη την επιλογη στην επιστροφη να ζητησεται διανυκτερευση με βραδυνο και πρωινο σε ξενοδοχειο του μπαχρειν στο γκισε της GULF γιατι απο μονοι τους δεν λενε τιποτα.
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
κανα καλο πρακτορειο?
με καλες τιμες για πουκε?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με gulf air πηγα την πρωτη φορα, οι τιμες ειναι ιδιες με thai, τουλαχιστον τοτε ηταν ιδιες.  το απευθειας ειναι το καλυτερο.  παναγη αν θες σου συστηνω το δικο μου, ειναι και φιλη μου, συγκρινε ομως παντα και με αλλα.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
κανα καλο πρακτορειο?
με καλες τιμες για πουκε?
Η συμβουλη μου ειναι χωρις πρακτορειο.Μολις πας εκει θα βρεις τα παντα.
Στο πουκε εγω ειχα μεινει στο paradise complex.Μετριο ξενοδοχειο αλλα μεσα στην καρδια της ασωτειας της αμαρτιας και των αχαλινωτων ορεξεων του καθε καβαλαρη!!!!!!
Αν κλεισεις απο εκει θα βρεις δωματιο τουλαχιστων 30%φθηνοτερα μην πω και 60%και ακουστω υπερβολικος.Τα περισσοτερα ελληνικα πρακτορεια συνεργαζονται με το ASIA TRAILS.Παρε και καταλαβε ποσο ανεβαζουν την τιμη ολα αυτα.Ξενοδοχειο-Α πρακτορειο -Β πρακτορειο.Βεβαια η πρωτη τιμη που θα σου πουν εκει θα ειναι υψηλη αλλα θελουν τρελλο παζαρι.Μην μασατε.
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
οποτε απο οτι καταλαβαινω ο καλυτερος συνδυασμος ειναι αεροπορικα απο πρακτορειο και ξενοδοχειο εκει...
γιαυτο ρωτησα για καλο πρακτορειο ...για αεροπορικα
γιατι και με thai και με emirates για αυγουστο κατω απο 1000 δεν πεφτουμε στα site τους
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παντως τον αυγουστο, στο πουκετ που θα παω εγω, διαπιστωσα ψαχνοντας στο ιντερνετ για ξενοδοχεια οτι ειναι low season που σημαινει, σχεδον μισες τιμες! μια χαρα θα μας κατσει..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
σε αυτο το site ( ) εχει του κοσμου τα hotels σε ολες τις πολεις με τιμες. ας μας πει ο κωστας αν ισχυουν ολ? αυτα. ( θα πατε στο τελευταιο link pattaya sites και απο εκει Thailand hotels )
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω ολους οσους βοηθουν...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Η συμβουλη μου ειναι χωρις πρακτορειο.Μολις πας εκει θα βρεις τα παντα.
Αν κλεισεις απο εκει θα βρεις δωματιο τουλαχιστων 30%φθηνοτερα μην πω και 60%και ακουστω υπερβολικος.Βεβαια η πρωτη τιμη που θα σου πουν εκει θα ειναι υψηλη αλλα θελουν τρελλο παζαρι.Μην μασατε.
Ο σύντροφος έχει απόλυτο δίκαιο. Μην κλείσετε ξενοδοχείο από εδώ. Εκεί θα βρείτε πολύ φτηνότερα και θα μπορέσετε να διαπραγματευτείτε τις τιμές.
παντως τον αυγουστο, στο πουκετ που θα παω εγω, διαπιστωσα ψαχνοντας στο ιντερνετ για ξενοδοχεια οτι ειναι low season που σημαινει, σχεδον μισες τιμες! μια χαρα θα μας κατσει..
Και εδώ ο σύντροφος έχει δίκαιο, μόνο΄που, όπως έχω προείπει, ο Αύγουστος είναι ένας μήνας που δεν ενδείκνυται για ταξίδια στην  Ταϋλάνδη (είδικά στο νότο) γιατί έχει υπερβολική υγρασία, αφόρητη ζέστη και πολλές, μα πάρα πολλές ξαφνικές βροχές.
Προτιμήστε το Chiang Mai στο βορρά, που άλλωστε έχει την φήμη (που δεν είναι φήμη καθώς το διαπίστωσα ιδίοις όμασσι) ότι έχει τις ωραιότερες γυναίκες της Ταϋλάνδης.
Και ΄κάτι που αφορά τα αεροπορικά εισητήρια. Υπάρχουν πολύ φτηνότερα εισητήρια από την Thai . Ψάχτε το . Κυτάξτε ειδικότερα στα site των Air Egypt, Turk Hava Yolari ή και Qatar Airways. ¨Έχουν συνέχεια προσφορές που μπορούν να φτάσουν και τα 350? ακόμη.
Sa bai dee-kap
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτο το μωρακι  poui την λενε δουλευει στο dollhouse αa go go pattaya, το θυμομουν απο την προηγουμενη φορα , δεν το πηρα τοτε, λοιπον τωρα πρωτη μερα στην πατταγια ,ερχομενοι απο μπανγκοκ και εξαντλημενοι απο ζεστη και ταξιδι, και τους φακους επαφης κολλημενους στα ματια, αφου φτασαμε στο ξενοδοχειο βγηκαμε για να ψωνισουμε, τι αλλο , μουνακια, εξι το απογευμα ηταν πολλα a gogo  ανοιχτα, μπηκαμε σε ενα, ηπιαμε μπυριτσα, τα κοριτσια χορευαν, παιρνουμε δυο λοιπον, 1000 μπατ το μαγαζι και 2000 το καθε κοριτσι για 24 ωρες, πανακριβα αλλα εκεινη την ωρα με οδηγο το πουλι μας καλα ηταν. στο ξενοδοχειο η δικια μου βγηκε σκαρτη, ελεγε ο τι ειχε πονοκεφαλο κτλ. μου εδωσε πισω τα λεφτα (μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο) και εφυγε, μετα η φιλη της μας ειπε οτι πρωτη φορα πηγαινε με αντρα σε ξενοδοχειο και κολωσε.  τα a gogo  εχουν δωματιακια που αν θες γαμας εκει, 1000 μπατ. τεσπα φευγουμε και παμε dollhouse που ειχε ανοιξει και ρωτησαμε για την poui, αυτη στη φωτο δηλαδη, 1.50 υψος, 38 κιλα κτλ.  το παω στο ξενοδ..και αποζημιωθηκα απο την πρωτη μουφα, το μικρο ηταν πολυ εμπειρο, τρελλες πολυωρες πιπες, διπλωμενο απιστευτα στο ιεραποστολικο και στα 4 τοσο σφιχτο μουνακι που νομιζα πως τον επαιζα.... το κρατησα δυο μερες με 2000 μπατ συν κατι νουντλς με κατσαριδες που το κερναγα, τα βραδυα πηγαινε κανα δυορο στο α γκο γκο γιατι ειχε κατι σα σοου, ενα στρωμα με 3-4 πιπινακια που τριβοντουσαν, σε αλο α γκο γκο ειδαμε και μπανιερα με αφρους και μουνακια μεσα, μεγαλη προσφορα....  το χρειαζομουν ενα τοσο κοντο μωρακι μετα απο τη διμηνη στερηση απο το προηγουμενο ταξιδι. ειπε οτι ηταν 20 χρονων αλλα την εκοβα κανα 18 χρ.  δεν βγαζεις ακρη,ολες μικροδειχνουν.
το μωρακι τη μερα ηταν απεριποιητο, σαγιοναρα τζινακι και αβαφο, νατουραλ φαση δε λεω, αλλα γουσταρω και λιγο κοκετιτσες. πηδημα ομως με master,  το εχουν στο αιμα τους.  το συγκεκριμενο στρωνε και το κρεβατι, γαμησε τα επαθα πλακα.
 

Συνημμένα

  • poui.jpg
    poui.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 86
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γουσταρω user pattayas.  μονο γραφε με μικρα γιατι θα σε περιλαβουν οι μοντς.
συμπληρωνω οτι στο dollhouse εχει πολλα μικροσκοπικα μωρακια, οσοι πατε πατταγια να τσεκαρετε. ιδιοκτητης ειναι ενας αγγλος ο paul.
το τηλεφωνο της poui το εχω.και επαναλαμβανω οταν φτασετε να παρετε ταυλ. κινητο, παμφθηνο.
 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ειναι τρελο κολλημα η πατταγια.τον αυγουστο θα παω για εκτη φορα.ειναι το μεγαλυτερο μπουρδελο του κοσμου
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
pattaya γραφε με μικρα γραμματα,  στου τονυς δεν πηγα, το εχω δει ομως, εκεινο που εχει φαση ειναι το simon, μεγαλο με μικροτερα μπαρακια μεσα με πολλες κοπελες που φωναζουν welcome. εκει την προηγουμ. φορα ενα μωρακι το πηρα αλλα στο δρομο αλλαξε γνωμη, αυτη τη φορα ξαναπροσπαθησα να το ξαναπαρω αλλα δεν ηρθε παλι, παιζουν και τετοιες φασεις.  γενικως τα πολυ μικροσκοπικα με ψιλοαποφευγουν, φανταστητε τωρα εγω 1.87 95 κιλα και αυτη 1.50  40 κιλα χερακι χερακι στο δρομο, μπαμπας με κορη, κανεις ομως δεν θα σε κυταξει παραξενα.  μονο στην ταυλ. γινονται αυτα, στο αεροδρομιο ειδα πολλους λευκους ν; ταξιδευουν  με ταυλανδες. απο μια ταυλανδεζα που μιλαγε καλα αγγλικα και πηγαινε σε γκομενο στη νορβηγια εμαθα οτι αν θες να παρεις μαζι σου ταυλανδεζα εχει καποια διαδικασια, αρχικα τα 19χρονα ειναι δυσκολο γιατι εχουν φυγει απο το σπιτι τους προσφατα και ειναι ακομα σναισθηματικα δεμενα με τις οικογενειες τους, το διαπιστωσα και μονος μου οταν προτεινα σε 19 χρονη να ερθει μαζι μου, και τα αδελφια τους ,ασε που στελνουν και λεφτα εννοηται, τωρα οι ηλικιες απο 23 και πανω οταν μεγαλωσουν τα μικροτερα αδελφια να στελνουν λεφτα σπιτι, ειναι πιο ευκολο να τα παρεις, χρειαζονται κατι χαρτια που κοστιζουν 100000 μπατ περιπου και προσκληση απο εδω, και καποιου ειδους εγγυησεις για την ταυλ. απο εκει, δεν το πολυ καταλαβα αυτο.
αξιολατρευτα πλασματα ομως , τα αγαπας αμεσως, οταν γραφει  ο πιτσιλιστης " τα πιτσιλισες τα ατακτα πορνιδια" και τα λοιπα δικα του, καπως μου κανει, δεν ταιριαζουν τετοιες λεξεις γι αυτες, γι αυτο οσοι πατε πρωτη φορα προσεξτε τη συμπεριφορα σας, αφηστε την ελληνικη αποψη περι πορνειας, δεν ειναι πορνες με την εννοια που ξερουμε, ο συντροφος vonmakoulis τα εχει αναφερει ολα αυτα σε προηγουμενα ποστ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ,  φερομαστε σαν να φλερταρουμε στο σχολειο, χαμογελαμε, δεν χουφτωνουμε αμεσως και χυδαια, δεν μεθαμε γιατι θα νιωσουν ασχημα, ασε που δεν θα εχουμε δυναμεις στο πηδημα, και θα ειναι κριμα. αυτη ειναι και η μαγεια, φλερταρεις αλλα με τεραστια ποσοστα επιτυχιας, ασχετα αν θα την πληρωσεις. δεν εχεις την αισθηση οτι πληρωνεις να μαμησεις,  ο φιλος που μυηθηκε σε αυτο το ταξιδι ειχε μηδενικη εμπειρια απο αγοραιο ερωτα,
εμεινε αναυδος απο τη συμπεριφορα και τον ερωτισμο τους. και γι αυτον πλεον ειναι μονοδρομος η ταυλανδη.
ξερω οτι καποιοι που τα διαβαζουν αυτα θα τους φαινονται παραξενα, ομως αν δε τα ζησεις απο κοντα δεν θα τα καταλαβεις, απλα η ταυλανδη και οι κατοικοι της δεν περιγραφονται με λογια, πρεπει να τα δεις ο ιδιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom