Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Γιωργη ασε τα πλασματακια και τις παπαριες και κλεισε εισητηριο. Τα εστησες κανονικοτατα τα κοριτσια τον Μαη και εχουν θυμωσει   >:(  εχουν και αναδουλειες βλεπεις   :2funny:
:2funny: :2funny:

εννοια σου και θα σκασω μυτη σαν φαντομας θα με δεις μπροστα σου απτο πουθενα
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
ο κυβος εριφθει...φετος ΠΟΥΚΕΤ ΟΡΙΣΤΙΚΑ!!! ΙΟΥΛΙΟΣ.....
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
οποιο καλο παιδακι εχει ορεξη θα ημουν ευγνομων αν εγραφε εστω πολυ περιληπτικα με μια λεξη ας πουμε τα βασικοτερα και κοντινοτερα μερη-νησια εκει που πρεπει-ajizei να επισκεφτει γενικα κανεις. π.χ
phi phi island (30 λεπτα με καραβι).

disco tiger ktl
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Σημερα εχω να γνωστοποιησω οτι το τιλακ μου εχυσε πολλακις. Ακους ντοκτορ? Με εβαλε κατω και με πεθανε στο γαμησι. Οταν μετα καμπση ωρα μου χαλαρωνε το καυλι με εβαζε κατω και μου το φουσκωνε με μαστορικη πιπα. Μολις επαιρνε διαστασεις φαρου τον εβαζε παλι στο μουνακι της ιππευοντας με οπως σε ροντεο που δαμαζουν τα αγρια αλογα. Φωναζε συνεχως δυνατα στα ταυλανδεζικα, και καποτε καθεται απο πανω μου και μου δινει την κλειτοριδα της να την πιπιλισω (απο αυτο το σημειο και μετα,παρακαλουνται οσοι ειναι αντιθετοι με το γλυφομουνι να σταματησουν να διαβαζουν). Στο φιναλε, τριβοτανε αγρια με το μουνακι της πανω στην μουτσουνα μου χαιδευοντας ταυτοχρονα τα αρχυδια μου πισω απο την πλατη της. Το μουνακι της εχυνε ακαταπαυστα σαν ενα μυδι που εσκασε πανω στο τσιμεντο. Αφου τελειωσε απο πανω μου, εγω ειχα δυο επιλογες.
1. Να την μηνυσω στον ΟΗΕ γιατι με καταχραστηκε καθαιρωντας με σε σεξουαλικο της αντικειμενο, η
2. να χτυπησω και μια μαλακια τιμης εννεκεν, για τις εικονες και παραστασεις που μου χαρισε.
Εγω αποφασισα το δευτερο, αλλα δεν με αφησε, μου εριξε και ενα αγριο γαμησι και με τελειωσε. Τωρα παω για καμμια ωριτσα για μασσαζ για να συνελθω. Το χρειαζομαι. Μετα παω να φαω αστακους και γαριδες να στανιαρω. Δεν πειραζει που δεν εφαγα αρνι φετος. Θα το ξεπερασω. Τα γονατα μου ακομη τρεμουνε. Χριστος ανεστη.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
αρνι??? ποιος το χεζει το αρνι! γαριδες roules
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Σημερα εχω να γνωστοποιησω οτι το τιλακ μου εχυσε πολλακις. Ακους ντοκτορ? Με εβαλε κατω και με πεθανε στο γαμησι. Οταν μετα καμπση ωρα μου χαλαρωνε το καυλι με εβαζε κατω και μου το φουσκωνε με μαστορικη πιπα. Μολις επαιρνε διαστασεις φαρου τον εβαζε παλι στο μουνακι της ιππευοντας με οπως σε ροντεο που δαμαζουν τα αγρια αλογα. Φωναζε συνεχως δυνατα στα ταυλανδεζικα, και καποτε καθεται απο πανω μου και μου δινει την κλειτοριδα της να την πιπιλισω (απο αυτο το σημειο και μετα,παρακαλουνται οσοι ειναι αντιθετοι με το γλυφομουνι να σταματησουν να διαβαζουν). Στο φιναλε, τριβοτανε αγρια με το μουνακι της πανω στην μουτσουνα μου χαιδευοντας ταυτοχρονα τα αρχυδια μου πισω απο την πλατη της. Το μουνακι της εχυνε ακαταπαυστα σαν ενα μυδι που εσκασε πανω στο τσιμεντο. Αφου τελειωσε απο πανω μου, εγω ειχα δυο επιλογες.
1. Να την μηνυσω στον ΟΗΕ γιατι με καταχραστηκε καθαιρωντας με σε σεξουαλικο της αντικειμενο, η
2. να χτυπησω και μια μαλακια τιμης εννεκεν, για τις εικονες και παραστασεις που μου χαρισε.
Εγω αποφασισα το δευτερο, αλλα δεν με αφησε, μου εριξε και ενα αγριο γαμησι και με τελειωσε. Τωρα παω για καμμια ωριτσα για μασσαζ για να συνελθω. Το χρειαζομαι. Μετα παω να φαω αστακους και γαριδες να στανιαρω. Δεν πειραζει που δεν εφαγα αρνι φετος. Θα το ξεπερασω. Τα γονατα μου ακομη τρεμουνε. Χριστος ανεστη.

Ρε συ Σολφεζ
Να γιατι τρεμουνε τα γονατα σου, δεν εφαγες αρνι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
-Ειναι αλλη μια βρωμικη δουλεια και καποιος πρεπει να την κανει :idiot:ο μισθος ομως παχυλος :jerking:και τα εξτρα, αφορολογητα.
Αντε καλα να περνανε τα παιδια στην καινουρια πρεσβεια...αν ειμαστε τυχεροι θα ερθει κανενας καλυτερος ανθρωπος...

τι να τον κανεις τον καλυτερο ανθρωπο ρε συ γιωργη στην πρεσβεια? εχεις κατι στο μυαλο σου?  :grin:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
για όσους έχουν παει στο Πουκετ...

εκτός απο την εκδρομή στα φι-φι island ποιες αλλες εκδρομες
ολιγοωρες-μονοήμερες πραγματικά αξίζουν? ποιες θεωρειτε τις
top 3 παραλίες στο Πουκετ γενικα?

οοοοοοο yesssss  αρχισαν οι ερωτησεις!!!!!!!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ john, τι να σου πουμε για το πουκετ ρε γαμωτο. ο γαμωδρομος ειναι στην patong, 10 παραλιες και 2 ολοημερες εκδρομες.. νοικιασε ενα μηχανακι και γυρνα το.
δεν υπαρχουν ερωτησεις για το νησι, ασε που τωρα δεν εισαι και πρωταρης.

και μην φας ολο σου το χρονο στο νησι, γνωμη μου να πας και λιγο bangkok. η πολη γαμαει και δερνει.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ταυλανδικη σεξ σκηνη τελη της δεκαετιας του 60
 

Συνημμένα

  • bar-005.JPG
    bar-005.JPG
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • bar-030.JPG
    bar-030.JPG
    47,5 KB · Εμφανίσεις: 18

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
για όσους έχουν παει στο Πουκετ...

εκτός απο την εκδρομή στα φι-φι island ποιες αλλες εκδρομες
ολιγοωρες-μονοήμερες πραγματικά αξίζουν? ποιες θεωρειτε τις
top 3 παραλίες στο Πουκετ γενικα?

οοοοοοο yesssss   αρχισαν οι ερωτησεις!!!!!!!!!
Γιαννη

Οι καλλυτερες παραλιες ειναι η KARON και η KATA αλλα τους καλοκαιρινους μηνες τις πιανουν και τις 2 οι αερηδες συν το οτι οπως ανεφερε και ο ροκος ολο το παιχνιδι γινεται στην PATONG και για να γλυτωσεις τα ταξι του πηγαινελα η επιλογη ειναι μονοδρομος : PATONG οσο πιο κοντα μπορεις στην BANGLA road.
Εκδρομες εκτος απο τα ΠΙ ΠΙ εχει αλλη 1 στο νησι του James Bond οπως τη λενε που σε παει και στο PHANG GHA αξιζουν και οι 2 να σπασεις την μονοτονια.
Κατα τα αλλα κανε αυτο που σου ειπε ο ροκος.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για ξενοδοχειο,να συμπληρωσω,οτι το κορυφαιο value for money (κατω απο 1000 μπατ τη βραδια) ειναι το C&N HOTEL,50-100 μετρα απο τη BANGLA.Φορτωνεις το μωρο στη Tiger και σε 2 λεπτα εισαι στο δωματιο.
Και για παραλια εκτος απο ΚΑΤΑ,υπαρχει λιγο πιο περα και η ΚΑΤΑ ΝΟΙ.Ακομα καλυτερη.
Μια επισημανση επισης για τα ΡΗΙ-ΡΗΙ,μη τσιγκουνευτεις και πας με το απλο πλοιαριο...Πολυ ταλαιπωρια..Δωσε κατι παραπανω και πηγαινε με ταχυπλοο...Χωρια που με το ταχυπλοο,επειδη ειναι πιο γρηγορο,μπορεις να κανεις και τη μεγαλη εκδρομη και σε μια μερα να πας σε ολα τα γνωστα νησακια,οχι μονο στα ΡΗΙ-ΡΗΙ...
ΠΡΕΠΕΙ ομως να πας και Μπανγκοκ...Εστω για 2-3 μερες...ΑΛΛΗ εμπειρια...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
για όσους έχουν παει στο Πουκετ...

στα φι-φι island ποιες αλλες εκδρομες
ποιες θεωρειτε τις
top 3 παραλίες στο Πουκετ γενικα?
αλλος ενας που εγινε φυσιολατρης απο το δευτερο ταξιδι κιολας, στο τριτο θα ρωταει πως να βγαλει βιζα στο τιλακ του, και μετα απο λιγα χρονια θα πηγαινει να χαζευει αντιλοπες στην αφρικη (ονοματα δε λεμε).
να χεσω τους ελληνες μπατερφλαι, απο το πρωτο ταξιδι βαριουνται να μαμησουν περισοτερες απο 3.
γιαννακη οι παραλιες στην ται ειναι καλες στις φωτο, απο κοντα θα αλλαξεις γνωμη.
για μενα οι καλυτερες ειναι το πορτο κατσικι η στουπα και ο καραθωνας.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
να χεσω τους ελληνες μπατερφλαι, απο το πρωτο ταξιδι βαριουνται να μαμησουν περισοτερες απο 3.
Κοιτα...Αν καποιος πιστευει πως "γυναικα,ειναι ολο αυτο το αχρηστο πραμα,γυρω απο το νι-μου",τοτε ναι,πρεπει ΚΑΘΕ μερα και αλλη...Για να μη πω,μια το πρωι,μια το απογευμα και μια το βραδυ...
Σε αυτη βεβαια τη περιπτωση,οπως εσυ την αντιμετωπιζεις σα "κομματι κρεας" με ενσωματωμενη "τρυπα",με την ιδια λογικη και αυτη θα σου παρεχει "αναλογες υπηρεσιες"...
Αν για καποιον η Ταυλανδη ειναι "η Φυλης της Ανατολης",με μονες διαφορες οτι με τα ιδια λεφτα,πηδας ολη μερα και οχι 5 λεπτα,εχεις χιλιαδες επιλογες και στη τιμη περιλαμβανεται γλωσσοφιλο και ακαποτο χωρις εξτρα,τοτε ΟΚ...
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ προσωπικα,ο σημαντικοτερος λογος που γουσταρω το σεξ με αυτες τις γυναικες ειναι το GFE...Και ΑΥΤΗ ειναι η βασικοτερη διαφορα με τη Φυλης,που εκανε τη Ταυλανδη τον απολυτο προορισμο για σεξουαλικο τουρισμο.
Και το GFE ειναι φυση αδυνατον,να στο παρεχει στη ξεπετα ενος ST (short time)..
ΕΑΝ λοιπον κανοντας τις καθημερινες δοκιμες,ΒΡΕΙΣ καποια στιγμη ενα ωραιο μωρο,που περασει και το "test-drive" της πρωτης βραδιας με επιτυχια,το κρατησεις και του φερθεις ανθρωπινα και οχι σα κρεας,το βγαλεις εξω για φαγητο και ποτο,του παρεις και ενα φτηνομπιχλιμπιδι δωρο η ενα φουστανακι,του πουλησεις (ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΙ) και λιγο ρομαντζο,τοτε το sex μαζι τους "απογειωνεται"... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom