Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Πάντως ρε παιδιά εγώ κάνω έναν γρήγορο υπολογισμό:
Αν κάποιος φέρει ένα όμορφο κοριτσάκι να το σπιτώσει, να τον αγαπά, να τον προσέχει, να του καθαρίζει, να σιδερώνει, να μαγειρεύει και να ρίχνει και κανά πούτσο όποτε θέλει, πόσο θα του κοστίσει;
Η καθαρίστρια μου παίρνει 8€ την ώρα, φαγητό τρώω σε μαγειρεία και μέσο όρο χαλάω 15€ τη μέρα. Η έξοδος για πήδημα κοστίζει εστιατόριο, ποτό και σπάσιμο αρχιδιών...(70€ τη φορά μέσο όρο)
Αν βάλεις καθαρίστρια 2 8ωρα τη βδομάδα, φαγητό κάθε μέρα, και πήδος άλλες 2ή3 φορές τη βδομάδα  είναι στη ξεφτύλα:
512+450+840=1802€ το μήνα.
Δηλαδή όχι 210 αλλά 600€ θα έστελνα στην οικογένειά της κάθε μήνα, και δωρόσημο και ένσημα ΙΚΑ και 14 μισθούς, και θα έκανα και τον εθνικό ευεργέτη τους... Άλλα 400 για τα έξοδά της και τα υπόλοιπα 800 να τα τρώμε μαζί!
Ρε παιδιά ειλικρινά τώρα...
Δεν είναι ωραίο να έχεις μια σεμνή κοπέλα δίπλα σου, καβλίτσα και καψούρα, που θα σε ευγνωμονεί κάθε μέρα που την έβγαλες από την μιζέρια και της έδωσες ευκαιρία στη ζωή;

Φίλε rafman θα σε κάνει εικόνισμα και κάθε μέρα θα σε προσκυνάει και θα σου παίρνει και μια πιπούλα.Και ούτε σόγια, πεθερομάνι, υποχρεώσεις, μην φέρεις τους φίλους σου, που πάς, τι ώρα θα γυρίσεις κλπ...
Άσε που τα παιδάκια (που σκέφτεσαι και να κάνεις) θα είναι πιο έξυπνα. Οι μικτές ράτσες βγάζουν και πιο ωραία και πιο έξυπνα παιδάκια...

Τέτοιες περιπτώσεις γνωρίζω με γυναίκες του πρώην ανατολικού μπλόκ, πρίν την κατάρρευση. Συγκεκριμένα όταν πήγαινες Τσεχοσλοβακία για δουλειές πχ είχες 3 μέρες διορία και τέλος. Για τουρισμό δεν συζητάμε...Τότε οι κοπελίτσες αν έβλεπαν κάποιν ξένο πούλαγαν την ψυχή τους να καταφέρουν να τον κάνουν να τις καψουρευτεί ώστε να φύγουν από την χώρα μόνο παντρεμένες.

Κάτι αντίστοιχο μου φαίνεται αλλά στο πιο εξωτικό εκεί στην Ται.
Και να σου πώ και κάτι;
Όσοι έκαναν αυτή την επιλογή δεν βγήκαν ζημιωμένοι. Και οικογένειες έκαναν, και όλα πήγαν καλά.
Οπότε ακολούθα και το ένστικτό σου κατα την γνώμη μου, και αν είναι κάτι που αξίζει κρίνε το και προχώρα.
Η ζωή είναι μικρή και ωραία.

Με αυτά που βλέπω εδω μέσα στο πρώτο ταξίδι που θα κανονίσω, θα έχω έτοιμη και την βίζα και για το μωράκι...μπορεί να φέρω και 2 μαζί...

Φιλε, Κρεον Fly to the dream και μην μασας (αρκει να κανεις ωραιες εξηγησεις)
Για τα υπολοιπα θα σε οδηγησει το ενστικτο...

Ευκαιριες υπαρχουν παντου.
Πουτανες επισης.
(Παντως εγω προτιμω να την φαω, απο μια Ταυλανδεζα παρα απο μια αλβανιδα ή Ρουμανα. Sory)
Τουλαχιστον με την ταυλανδεζα θα περασεις καλα....(Εγγυημενα)

Οταν με το καλο γυρισεις τα ξαναλεμε..


 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τασο τασο , εισαι εκει?
εισαι και ξεχασιαρης ε?
κατι για λαδωμα εχεις ακουσει?
κατι για δημοσιους υπαλληλους που λαδωνονται?
κατι για πολιτικο μεσο?
ολα γινονται δυσκολα για το λαδι, χεστηκαν για το τι θα κανουν αυτες εδω.
η γνωμη μου ειναι μην προσπαθηστε να φερεται κοπελα με τουριστικη βιζα ,
θα επαναλαβω παλι οτι ειναι ασεβεια να κουβαλησετε εναν ανθρωπο απο τοσο μακρια για την καβλα σας, μην ξεχνατε οτι οι ταιλανδεζες δεν εχουν αναγκη απο διακοπες και ταξιδια οπως εμεις,δεν εχουν χρονο για τετοιες πολυτελειες, ειναι εκει που τις βρισκεται απο αναγκη και για να ξεφυγουν απο κατι. πονταρουν πρωτα στο να βρουν συζυγο να κανουν οικογενεια οπως ολες οι γυναικες του κοσμου και αν δεν κατσει κατι να βρουν χορηγο να στελνει φραγκα.
απολυτως λογικα ολα αυτα σε ολο τον κοσμο.
αρα γιατι να γινει η υπερπροσπαθεια να ερθει εδω?
πατε εσεις εκει και περνατε καλυτερα και οικονομικοτερα.
μια ταιλανδεζα εδω σημαινει οτι ηρθε ολοκληρη η ταιλανδη εδω? ΟΧΙ βεβαια.
δεν εχει καμια απολυτως σχεση, οι διακοπες ειναι διακοπες, ξενοδοχεια ντισκο αραλικι φθηνια γαριδες πισινες κτλ συνθετουν ενα παραδεισενιο παζλ. εδω ειναι εδω οσες ταιλανδεζες και να φερεις.
συμπερασμα, κατα τη γνωμη μου παντα,
Η ΤΑΙΛΑΝΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΜΗΣΩ ΟΛΕΣ.
Η ΤΑΙΛΑΝΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΣΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΜΑΩ ΜΙΑ.
αρα, ξεκαθαριζω τι θελω οσο πιο συντομα μπορω και παιρνω ανωδυνες αποφασεις και για του δυο.
οι ταιλανδεζες δεν ειναι αγγλιδες γερμανιδες ιταλιδες να παρουν το διαβατηριο και αδεια απο τη δουλεια τους και να ξεσκασουν στη μυκονο και στα νησια για λιγες μερες.
kostaf16 σωστα τα λες
ετσι και εγω φερνοντας τη κουβανη εδω νομιζα οτι θα το κανω κουβα(αραλικι,μπυρες,γαριδες,πισινες ,και γενικως καραπουτσαριο0
ελα ντε που το εδω ειναι μιζερο ομος και δεν γινετε να εισαι αραχτος αμα δεν εχεις εισοδηματα
οποτε αρχισανε ιο γκρινιες
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
παιδιά συνέχεια ακούω τον καθένα το μακρύ του και το κοντό του για την πρεσβεία στην ΤΑΐΛΑΝΔΗ για τις βίζες για τα λαδώματα και για το μέσον το πολιτικό. Όλα αυτά είναι παπαριες τίποτα από αυτά δεν είναι σωστό για να πάρεις βίζα. Πρώτον όλα τα παιδιά στο προξενείο ΕΛΛΗΝΕΣ και ταιλανδεζει είναι και γαμώ τα παιδιά κάνουν ότι μπορούν για να σε ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ. Άλλα πηγαίνει ο κάθε μαλάκας και ο κάθε ανώμαλος και ζητάει βίζα γιατί έτσι καύλωσε η επιδει νομίζει ότι αγαπάει. Τώρα που ήμουνα για την βίζα της γυναίκας μου έζησα από κοντά όλους εκεί στο προξενείο από τον πρέσβη που λένε όλοι ότι είναι καθίκι μέχρι την κοπέλα στην πόρτα και σχημάτισα την γνώμη μου. Τα παιδιά βοηθούν όλους όσους νομίζουν ότι είναι σωστοί άνθρωποι και όχι αυτούς που κυνός τους λέμε και εμείς λαμογια. Με προσωπικοί εμπειρία μπορεί να φέρει κάποιος μια κοπέλα σαν τουρίστρια και ας δουλεύει σε μπαρ χωρείς λάδωμα ούτε μέσον αλλά να τους αποδείξει ότι αυτός και όχι ΕΚΕΙΝΟΙ είναι σωστός άνθρωπος και όλα τα άλλα είναι παπαριες. Αν την παντρευτείς και του πεις στα ίσια ότι θέλω να την φέρω να δουλέψει σε μπαρ πάλλει εφόσον είναι γυναίκα σου δεν μπορεί να σου αρνηθεί την βίζα. Διαφορετικά πρέπει να του αποδείξεις ότι ίσε λογικός και σωστός. Με τα μάτια μου είδα κάποιους που πήγαν με παντόφλες και με ρούχα άστα να παν στο διάβολο και ζήταγαν ΒΙΖΑ. Σας βεβαιώνω ούτε τον πρόξενο είδαν ούτε τον κύριο Αγγελο Χαριτο που είναι υπεύθυνος για της βίζες σκόνταψαν στον κύριο Βασίλη Ρεημουδο που δεν έχει να κάνει τίποτα με βίζες. Και ο Βασίλης μου είπε την να τον αφήσω να δη τον πρόξενο αυτός δεν πληρεί τίποτα από αυτά που ζητάμε επίσημα. Και γνωρίζω άτομο σοβαρό που την γνώρισε 15 μέρες αυτή από μπαρ χωρείς λεφτά και του δώσανε βίζα χωρίς μέσον η λάδωμα γιατί το παιδί τους έδωσε εμπιστοσύνη. Αυτά είναι με το προξενείο και με της βίζες δεν μετράει αυτή αλλά εσύ που πας για την βίζα. Έχω και άλλα παραδείγματα οποίος θέλει είμαι πρόθυμος.  
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Αρε Ντοχτωρα

Αλλοι λενε την πραγματικοτητα και αλλοι νομιζουν οτι αυτο που ονειρευονται ειναι η πραγματικοτητα.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
παιδιά συνέχεια ακούω τον καθένα το μακρύ του και το κοντό του για την πρεσβεία στην ΤΑΐΛΑΝΔΗ για τις βίζες για τα λαδώματα και για το μέσον το πολιτικό. Όλα αυτά είναι παπαριες τίποτα από αυτά δεν είναι σωστό για να πάρεις βίζα. Πρώτον όλα τα παιδιά στο προξενείο ΕΛΛΗΝΕΣ και ταιλανδεζει είναι και γαμώ τα παιδιά κάνουν ότι μπορούν για να σε ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ. Άλλα πηγαίνει ο κάθε μαλάκας και ο κάθε ανώμαλος και ζητάει βίζα γιατί έτσι καύλωσε η επιδει νομίζει ότι αγαπάει. Τώρα που ήμουνα για την βίζα της γυναίκας μου έζησα από κοντά όλους εκεί στο προξενείο από τον πρέσβη που λένε όλοι ότι είναι καθίκι μέχρι την κοπέλα στην πόρτα και σχημάτισα την γνώμη μου. Τα παιδιά βοηθούν όλους όσους νομίζουν ότι είναι σωστοί άνθρωποι και όχι αυτούς που κυνός τους λέμε και εμείς λαμογια. Με προσωπικοί εμπειρία μπορεί να φέρει κάποιος μια κοπέλα σαν τουρίστρια και ας δουλεύει σε μπαρ χωρείς λάδωμα ούτε μέσον αλλά να τους αποδείξει ότι αυτός και όχι ΕΚΕΙΝΟΙ είναι σωστός άνθρωπος και όλα τα άλλα είναι παπαριες. Αν την παντρευτείς και του πεις στα ίσια ότι θέλω να την φέρω να δουλέψει σε μπαρ πάλλει εφόσον είναι γυναίκα σου δεν μπορεί να σου αρνηθεί την βίζα. Διαφορετικά πρέπει να του αποδείξεις ότι ίσε λογικός και σωστός. Με τα μάτια μου είδα κάποιους που πήγαν με παντόφλες και με ρούχα άστα να παν στο διάβολο και ζήταγαν ΒΙΖΑ. Σας βεβαιώνω ούτε τον πρόξενο είδαν ούτε τον κύριο Αγγελο Χαριτο που είναι υπεύθυνος για της βίζες σκόνταψαν στον κύριο Βασίλη Ρεημουδο που δεν έχει να κάνει τίποτα με βίζες. Και ο Βασίλης μου είπε την να τον αφήσω να δη τον πρόξενο αυτός δεν πληρεί τίποτα από αυτά που ζητάμε επίσημα. Και γνωρίζω άτομο σοβαρό που την γνώρισε 15 μέρες αυτή από μπαρ χωρείς λεφτά και του δώσανε βίζα χωρίς μέσον η λάδωμα γιατί το παιδί τους έδωσε εμπιστοσύνη. Αυτά είναι με το προξενείο και με της βίζες δεν μετράει αυτή αλλά εσύ που πας για την βίζα. Έχω και άλλα παραδείγματα οποίος θέλει είμαι πρόθυμος.  

Αναρωτίεμαι το εξής ...Υπάρχει ρατσισμός όταν θα ΄φερεις κοπέλα απο Ταιλάνδη στην Ελλάδα?Του τύπου να λέει ο κόσμος Α τον........πήγε και έφερε γυναίκα απο Ταιλανδη δεν μπορούσε να βρει καμία Ελλήνιδα?Και γενικως διαφορα κακεντρεχη σχόλια  απο τον περιγυρο?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αναρωτίεμαι το εξής ...Υπάρχει ρατσισμός όταν θα ΄φερεις κοπέλα απο Ταιλάνδη στην Ελλάδα?Του τύπου να λέει ο κόσμος Α τον........πήγε και έφερε γυναίκα απο Ταιλανδη δεν μπορούσε να βρει καμία Ελλήνιδα?Και γενικως διαφορα κακεντρεχη σχόλια  απο τον περιγυρο?

οχι δικε μου σιγα
πολλοι ναυτικοι το κανουν αυτο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ντοκτορ εισαι σιγουρος για αυτα που λες?
ολοι εχουν να πουν ενα κακο λογο για την πρεσβεια, και εσυ παλαιοτερα ενημερωνες για το ποσο "κοστιζει" μια βιζα.
ευτυχως που ειναι ο ταιλανδος εκει μεσα, αν περιμενεις να βρεις ελληνα θα περιμενεις αδικα, αν πεσει κανα τηλεφωνακι απο τη μπακογιαννη ομως ολα οκ.
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Αναρωτίεμαι το εξής ...Υπάρχει ρατσισμός όταν θα ΄φερεις κοπέλα απο Ταιλάνδη στην Ελλάδα?Του τύπου να λέει ο κόσμος Α τον........πήγε και έφερε γυναίκα απο Ταιλανδη δεν μπορούσε να βρει καμία Ελλήνιδα?Και γενικως διαφορα κακεντρεχη σχόλια  απο τον περιγυρο?

ΧΕΣΤΗΚΕΣ!!!
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
ντοκτορ εισαι σιγουρος για αυτα που λες?
ολοι εχουν να πουν ενα κακο λογο για την πρεσβεια, και εσυ παλαιοτερα ενημερωνες για το ποσο "κοστιζει" μια βιζα.
ευτυχως που ειναι ο ταιλανδος εκει μεσα, αν περιμενεις να βρεις ελληνα θα περιμενεις αδικα, αν πεσει κανα τηλεφωνακι απο τη μπακογιαννη ομως ολα οκ.

φίλε ΚΟΣΤΑ ξέρεις πολύ καλά ότι αν δεν έχω προσωπικές εμπειρίες δεν γράφω και άλλα είναι όπως σου τα είπα και ο ΤΑΪΛΑΝΔΟΣ δεν είναι πια τώρα είναι μια ΤΑΪΛΑΝΔΗ η Μιμή που ξέρει και Ελληνικά και εξυπηρετητή αφάνταστα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Τωρα ρε παιδια επειδη πιανετε στο στομα σας ανθρωπους που δουλευουνε σε καθε πρεσβεια και ακολουθουνε καποιες οδηγιες να ρωτησω κατι:
Ποσο σοβαρο θα σας φαινοτανε να εισαστε εσεις στη θεση σας και να σας ερχοντανε ο καθε ενας να σας πει:
Κοιταξε εγω εκανα 1 χρονο οικονομιες, ηρθα εδω για να γαμησω γιατι ακουσα οτι ειναι φτηνες οι γυναικες και μπορεις με 20 Ευρω να γαμας ολο το βραδυ.
Αλλα ρε μεγαλε γνωρισα ενα γκομενακι, οχι πολυ ωραιο αλλα τι να σου πω οταν το μωρο αρχισε να μου στρωνει το κρεβατι, να με ταιζει στο στομα και να μου διπλωνει τα ρουχα οπως ακριβως εκανε η μαμα μου ΕΠΑΘΑ,,, αυτη ειναι γυναικα για μενα σκεφτηκα.
Θα μου πεις τωρα μεγαλε οτι την ψωνησα απο μπαρ και τη πληρωσα να την πηδηξω, δηλαδη πουτανα, να σου πω το σκεφτηκα αλλα οταν πηγα να την ψαρεψω, ξερεις τωρα πονηρα οχι σαν χαζος, του στυλ δηλαδη, ρε μωρο ενα τοσο καλο κοριτσι σαν και σενα τι κανει σε τετοιο μαγαζι να πουλιεται
Εβαλε τα κλαματα και μου ειπε ολη την αληθεια, οτι δηλαδη ημουνα ο δευτερος πελατης στη ζωη της, οτι ξεραθηκε η σοδεια του ριζιου, οτι αρωστησε το βοδι και επρεπε να συντηρησει τα 8 αδερφια της εεεε εσυ δεν θα τη πιστευες;
Και μετα να σου πω το σκεφτηκα το πραγμα λογικα και ειπα εαν ειναι να της δινω 20 Ευρω τη μερα δηλ 600 το μηνα εδω δεν την παιρνω στη πατριδα, να μου πλενει, να με προσεχει και να της δινω τα ιδια λεφτα; Πιο φτηνα θα μουρθει απο το να παντρευτω καμμια Ελληνιδα που ειναι και ψηλομυτες που σε κοιτανε στη τσεπη αμεσως μολις σε γνωρισουν που σε τελικη για να τις πηδηξεις πρεπει να τις πληρωσεις τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
Γιαυτο σου λεω δωσε τη βιζα να την παρω μαζι μου οχι για παντα για κανα 2μηνο ετσι για να της δειξω την Ακροπολη ρε παιδι μου και οσο για λεφτα να ζησει αααα  δεν τρεχει τιποτα υπαλληλος (βιομηχανος- επιχειρηματιας) ειμαι, καλο παληκαρι, δουλευταρας πριγκιπισσα θα την εχω δεν θα της λειπει τιποτε.
Ε αν εισαι υπαλληλος στη πρεσβεια και το ακους αυτο καθε τοσο Αντεχεις; ΔΕΝ αντεχεις.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
παιδια παντως,απο προσωπικη εμπειρια μιλωντας,περσυ τον οκτωβριο που εχασα το διαβατηριο μου η πρεσβεια με εξυπηρετησε αψογα χωρις να εχω κανενα παραπονο.και Ελληνες βρηκα να με βοηθησουν και Ταϋλανδους και τα παντα ολα :grin:
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
-Ειναι αλλη μια βρωμικη δουλεια και καποιος πρεπει να την κανει :idiot:ο μισθος ομως παχυλος :jerking:και τα εξτρα, αφορολογητα.
Αντε καλα να περνανε τα παιδια στην καινουρια πρεσβεια...αν ειμαστε τυχεροι θα ερθει κανενας καλυτερος ανθρωπος...

-Οι πουτανες κι΄τρελες εχουν τις τυχες τις καλες ;)    (καμμια φορα)
              (λαικο διστιχο)
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Δε διαφωνω σε οσα λες...Ειμαστε η χωρα "μπατε σκυλοι αλεστε"..
ΟΜΩΣ...
Πρεπει να κανουμε ενα ΒΑΣΙΚΟ διαχωρισμο..
ΑΛΛΟ,γνωριζω μια κοπελα στη Ταυλανδη...Την ερωτευομαι..Και θελω.
α)να τη φερω στην Ελλαδα για καποιο χρονικο διαστημα,ωστε να δει τη ζωη εδω και αν της αρεσει,να προχωρησω στα περαιτερω (γαμο)...Η
β)αισθανομαι υποχρεωμενος για τις ομορφες στιγμες που μου χαρισε εκει και θελω να της κανω ενα δωρακι,"διακοπες στην Ελλαδα" και
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ,"Πηγα σε μια χωρα που με 20 ευρω,μπορεις να εχεις μια γκομενα και να τη πηδας ολη μερα,αρα τη φερνω στην Ελλαδα,της δινω 20 την ημερα,τη ταιζω,τη ποτιζω,στελνω και αλλα 200 το μηνα στην οικογενεια της,τη σπιτωνω και πηδαω ολη μερα "οικονομικα"..
Τερμα τα μπουρδελα,τα CT και τα στριπτιτζαδικα...Τωρα εχω "κατοικιδια πουτανα"...Και αν τη βαρεθω η μου αρχισει τιποτα "Ταρζανιες" τη βγαζω και στη "βιζιτα",η τη στελνω πισω "πακετο" στη μανα της...
Τωρα θα μου πεις...Τι παπαριες μου λες ρε πιπινομανιακ..Σιγα μην ανοιξω και μπουρδελο...
Κι εγω θα σου απαντησω...ΕΣΥ,βαζεις το χερι σου στη φωτια οτι ΟΛΟΙ οσοι κανουν αιτηση για βιζα στην Ελληνικη πρεσβεια,εχουν "αγαθες προθεσεις" και δεν υπαρχει καμμια περιπτωση να εκμεταλευτουν τη κοπελα?...Και μη ξεχνας οτι στη συντριπτικη πλειοψηφια,μιλαμε για BARGIRLS που εκδιδονται "επι χρημασι" και οχι για απλες Ταυλανδεζες,με τη δουλιτσα τους,το σπιτακι τους και τις "οικονομιες" τους (αυτες παιρνουν πολυ πιο ευκολα βιζα).
Και επειδη ειναι γνωστο,οτι ειμαστε χωρα "μπατε σκυλοι αλεστε" και ο ελεγχος ειναι υποτυπωδης,δε θα μου φαινοταν παραξενο,ενα BARGIRL αφου "ξεψαρωσει",σε παρατησει συξυλο και βγει απο μονη της στη πιατσα για να προσφερει τις "υπηρεσιες" της εναντι πολλαπλασιου τιμηματος απο τα 20 ευρω...Και αντε βρεστην μετα...
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ,ο συγκεκριμενος πρεσβης και ο ΚΑΘΕ πρεσβης,δεν ειναι υποχρεωμενος να κανει σε καθε αιτηση βιζας,το "ψυχογραφημα" του καθε αιτουντα για να μπορει να διαπιστωσει αν θα εκμεταλευτεις τη κοπελα,κοβει ΑΒΕΡΤΑ τις αιτησεις...
Κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα...
Αναφερομαι φυσικα στην πρωτη περιπτωση κ οχι στην δευτερη συμφωνω με οσα λες. Αλλα ο διαχωρισμος που γινεται σε σχεση με αλλες χωρες ειναι αυτος που με εκνευριζει αφανταστα. Σιγουρα υπαρχουν λαμογια κ σιγουρα δεν πανε νορμαλ κοπελες για βιζα. Αλλα ξερεις πολλες ταυλανδες που να μπορουνε να ανταποκριθουνε στα κριτηρια για εγκριση βιζας κ αναφερομαι για κοπελες με φυσιολογικες δουλειες? Οσο αφορα στην αναφορα που εκανε ο ντοκτορας αν ειναι ετσι {που δεν εχω κανενα λογο να αμφιβαλλω} τοτε παω πασο γιατι εγω αλλα ειχα αντιληφθει οχι απο προσωπικη πειρα παντως. Καλη Ανασταση σε ολους κ καλα να περασετε!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τωρα ρε παιδια επειδη πιανετε στο στομα σας ανθρωπους που δουλευουνε σε καθε πρεσβεια και ακολουθουνε καποιες οδηγιες να ρωτησω κατι:
Ποσο σοβαρο θα σας φαινοτανε να εισαστε εσεις στη θεση σας και να σας ερχοντανε ο καθε ενας να σας πει:
Κοιταξε εγω εκανα 1 χρονο οικονομιες, ηρθα εδω για να γαμησω γιατι ακουσα οτι ειναι φτηνες οι γυναικες και μπορεις με 20 Ευρω να γαμας ολο το βραδυ.
Αλλα ρε μεγαλε γνωρισα ενα γκομενακι, οχι πολυ ωραιο αλλα τι να σου πω οταν το μωρο αρχισε να μου στρωνει το κρεβατι, να με ταιζει στο στομα και να μου διπλωνει τα ρουχα οπως ακριβως εκανε η μαμα μου ΕΠΑΘΑ,,, αυτη ειναι γυναικα για μενα σκεφτηκα.
Θα μου πεις τωρα μεγαλε οτι την ψωνησα απο μπαρ και τη πληρωσα να την πηδηξω, δηλαδη πουτανα, να σου πω το σκεφτηκα αλλα οταν πηγα να την ψαρεψω, ξερεις τωρα πονηρα οχι σαν χαζος, του στυλ δηλαδη, ρε μωρο ενα τοσο καλο κοριτσι σαν και σενα τι κανει σε τετοιο μαγαζι να πουλιεται
Εβαλε τα κλαματα και μου ειπε ολη την αληθεια, οτι δηλαδη ημουνα ο δευτερος πελατης στη ζωη της, οτι ξεραθηκε η σοδεια του ριζιου, οτι αρωστησε το βοδι και επρεπε να συντηρησει τα 8 αδερφια της εεεε εσυ δεν θα τη πιστευες;
Και μετα να σου πω το σκεφτηκα το πραγμα λογικα και ειπα εαν ειναι να της δινω 20 Ευρω τη μερα δηλ 600 το μηνα εδω δεν την παιρνω στη πατριδα, να μου πλενει, να με προσεχει και να της δινω τα ιδια λεφτα; Πιο φτηνα θα μουρθει απο το να παντρευτω καμμια Ελληνιδα που ειναι και ψηλομυτες που σε κοιτανε στη τσεπη αμεσως μολις σε γνωρισουν που σε τελικη για να τις πηδηξεις πρεπει να τις πληρωσεις τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
Γιαυτο σου λεω δωσε τη βιζα να την παρω μαζι μου οχι για παντα για κανα 2μηνο ετσι για να της δειξω την Ακροπολη ρε παιδι μου και οσο για λεφτα να ζησει αααα  δεν τρεχει τιποτα υπαλληλος (βιομηχανος- επιχειρηματιας) ειμαι, καλο παληκαρι, δουλευταρας πριγκιπισσα θα την εχω δεν θα της λειπει τιποτε.
Ε αν εισαι υπαλληλος στη πρεσβεια και το ακους αυτο καθε τοσο Αντεχεις; ΔΕΝ αντεχεις.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

:grin: :grin: :grin: :grin:
Τιτανομεγιστοτεραστιος Λορδος...
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Σπανια ανεβαζω φωτογραφιες αλλα σημερα ειπα να το κανω για σας προετοιμασω για τον επιταφιο αγιες μερες που ειναι...καλη νηστεια λοιπον και καλη ανασταση :2funny:
 

Συνημμένα

  • emm_3726s.jpg
    emm_3726s.jpg
    220,3 KB · Εμφανίσεις: 21

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
τι ναι αυτο το πλασματακι ρε συ φαντομα??
μας κολασες μερα που ειναι.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
τι ναι αυτο το πλασματακι ρε συ φαντομα??
Γιωργη ασε τα πλασματακια και τις παπαριες και κλεισε εισητηριο. Τα εστησες κανονικοτατα τα κοριτσια τον Μαη και εχουν θυμωσει  >:(  εχουν και αναδουλειες βλεπεις  :2funny:

:smitten:
[size=16pt]อาเกะเัีีัีลัิมุ
เอะลาโึคะดามุ
นะฟีลีโสะ
โตะมูนะกีสุ[/size]
:2funny: :2funny:
Καλα εισαι απαιχτος, τελικα μονο εγω και ο spverg καταλαβαμε τα παραπανω λογια? Πως τα εγραψες ρε θηριο? Ομολογω οτι μου πηρε λιγο χρονο μεχρι να παρω χαμπαρι οτι δεν ειναι Ταυλανδικα.
Αν θελετε να ξεραθειτε στο γελιο και φυσικα να βγαλετε νοημα βαλτε Ταυλανδεζα να σας απαγγειλει το παραπανω στιχακι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σπανια ανεβαζω φωτογραφιες αλλα σημερα ειπα να το κανω για σας προετοιμασω για τον επιταφιο αγιες μερες που ειναι...καλη νηστεια λοιπον και καλη ανασταση :2funny:
Ρε συ Fantoma...ποτε σου την εστειλα αυτη τη φωτο απο το μωρο μου και δεν θυμαμαι? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom