Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Σωστος γιατι tο GFE παει χερι-χερι με το BFE (boyfriend experience)!
Και εδω να συμπληρωσω ενα ξενοφερτο πλυν ομως σοφο και πολυ επιτυχημενο ρητο για καλο GFE με ολες τις γυναικες
"Τreat a lady like a whore and a whore like a lady"
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Για ξενοδοχειο,να συμπληρωσω,οτι το κορυφαιο value for money (κατω απο 1000 μπατ τη βραδια) ειναι το C&N HOTEL,50-100 μετρα απο τη BANGLA.Φορτωνεις το μωρο στη Tiger και σε 2 λεπτα εισαι στο δωματιο.
Και για παραλια εκτος απο ΚΑΤΑ,υπαρχει λιγο πιο περα και η ΚΑΤΑ ΝΟΙ.Ακομα καλυτερη.
Μια επισημανση επισης για τα ΡΗΙ-ΡΗΙ,μη τσιγκουνευτεις και πας με το απλο πλοιαριο...Πολυ ταλαιπωρια..Δωσε κατι παραπανω και πηγαινε με ταχυπλοο...Χωρια που με το ταχυπλοο,επειδη ειναι πιο γρηγορο,μπορεις να κανεις και τη μεγαλη εκδρομη και σε μια μερα να πας σε ολα τα γνωστα νησακια,οχι μονο στα ΡΗΙ-ΡΗΙ...
ΠΡΕΠΕΙ ομως να πας και Μπανγκοκ...Εστω για 2-3 μερες...ΑΛΛΗ εμπειρια...
Μην του βαζεις δυσκολα!!!!! Σκεψου ποσες ερωτησεις θα κανει για την Μπανγκοκ!!!!!!!!
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
ευχαριστω για τις απαντήσεις...μη φοβασαι king,δε θα παω Βακοκα γιατι
πολυ απλά θα έχω μεγιστο 10 μερες φετος (μαζι με τις μετακινησεις).

Εκτος απο το C+N οποιος θυμαται ας δώσει και ένα εναλλακτικό να έχω
που να ειναι καθαρο και κοντα στη bagla (με τα ποδια).

Για να θυμηθουν οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι μια ερώτηση βασική
που σίγουρα θα σας θυμίσει ΠΟΛΛΑ....


[size=40pt]ΠΟΣΑ ΜΕΤΡΑ ΜΗΚΟΣ ΕΧΕΙ Η BAGLA ROAD????????? οεοοοοοοοοο?![/size]

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  :grin: :2funny:

:birdman: :birdman: :birdman:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
αλλος ενας που εγινε φυσιολατρης απο το δευτερο ταξιδι κιολας, στο τριτο θα ρωταει πως να βγαλει βιζα στο τιλακ του, και μετα απο λιγα χρονια θα πηγαινει να χαζευει αντιλοπες στην αφρικη (ονοματα δε λεμε).

χα χα χα χα καλό!

αλλά εγώ δε βαρεθηκα την Παταγια αγαπητε μου...απλα συμφονήσαμε
με την παρεα να πάμε Πουκετ για να κανουμε και μπανια αφου γυναικες
εχει και στα 2 μερη...δεν εχω δει και το ποθκετ οποτε ας δω και αυτο
να εχω πληρη αποψη...την τριτη χρονια (και φαρμακερη) θα σας πω τελικα
και σιγουρα ποια αφου θα εχω δει και τα 2 μερη που να παει κανεις,
που ειναι προτιμοτερο. (προσωπικες αποψεις παντα). Λιγο πολυ
πιστευω ειναι οτι εχετε πει πολλοι απο σας κατα καιρους.

Καταλαβες Κωστακη γιατι παω Πουκετ?
Αντε πιπι ευκαιρια για σενα να πας Παταγια...ολοι τα πιπινια δικα σου!  :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Και το GFE ειναι φυση αδυνατον, να στο παρεχει στη ξεπετα ενος ST (short time)..

πιπι δεν το περιμενα αυτο απο σενα.
ξερεις καλα οτι gfe εισπρατεις και σε ξεπετα δευτερολεπτου.
εγω πετυχα gfe σε τουαλετα του royal garden με bbbj απο σουπερ βλαχοκοντο πιπινι.
γιαννακη στο πουκετ ειναι ομορφοτερες.
θα καψεις καρδιες, προσοχη στα τραβελια αν και τα εχουν "μαντρωμενα"



edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχω νεα

επειδη θα γινει ο τελικος ουεφα στη ταυλανδη οπως καταλαβαινετε θα κατεβει κοσμος
οποτε οποιος εχει υπ οψιν να κατεβει την ιδια περιοδο να το αναβαλει το ταξιδι για λιγο μετα γιατι θα ειναι κουρασμενες και  λιγο ξεχειλωμενες

φιλικα
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων σενάριο τελικού του UEFA στην Ταϊλάνδη δεν παίζει και δεν θα μπορούσε να παίξει εύκολά... Τελικός Champions League στη Ρώμη και τελικός UEFA Κωνσταντινούπολη. Αυτό που γίνεται είναι διαγωνισμός χορηγού του Champions League που σου δίνει την ευκαιρία να δεις τον Τελικό σε κάποιο νησί της Ταϊλάνδης. Ο μόνη ευρωπαϊκη ομάδα που θα πάει προς τα εκεί είναι ο Ολυμπιακός για φιλικό με την Εθνική του Βιετνάμ στο Ανόι στις 14 Μαρτίου.
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
Τον Αύγουστο επισκέφτηκα κιεγω αυτόν τον πάραδεισο..Όλο τον Ιούλιο,σαν "φοιτητής" ζώντας παλιές εποχές, διάβασα ΟΛΟ το νήμα! Ναι όλο το θέμα απτην αρχή..Λίγες σελίδες κάθε μέρα..Ανακάλυψα έτσι την χρησιμότητα του Ιντερνετ...Αυτά τα λέω για να καταλάβουν οι "νεοι", οπως κ εγω άλλωστε, ενδιαφερόμενοι οτι ουτε εμπειρία έχω απο τα πολλά ταξίδια στο μέρος, αλλα οτι κ αν πω προκύπτει απο 14 κ μόνο μερες...
Πήγα στην Μπαγκογκ για 2 μόνο μέρες κ το ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!Αλλά που να ξέρω..Η Πρωτεύουσα χρειάζεται πολυ μα πολύ χρόνο...Γιατί τα βράδια είναι απίστευτα..Εκεί που  το πρώτο βράδυ έτρωγα k έπινα το ποτό μου στο ...μετά απο λίγη ώρα βρέθηκα στο κέντρο περνώντας ενα απιστευτο βράδυ...
Μετά Πουκέτ στο ξενοδοχείο που είναι κοντά πολυ κοντά στον κεντρικό δρόμο, με τα ποδια πηγαίναμε να φανταστείτε...κ νομιζω οτι αξιζει για κατι παραπανω...
Συμπερασματικά πρωτευοσα για μενα εννοειται..είνα μια εμπειρία ασυζητητι!!!
και οπου σας φωτισει ο θεος για την συνέχεια...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αυτο ειναι λιγο πιο πανω απο το C+N και ειναι καλυτερο για μενα.

Δεν ειναι μονο καλυτερο..Ειναι ξενοδοχειαρα...Εμενα τη πρωτη φορα που πηγα...
Τα δωματια ειναι τεραστια (40 τετραγωνικα)...Του C&N ειναι 25 τετραγωνικα..
ΑΛΛΑ...
Ειναι αρκετα ακριβοτερο και 300 μετρα πιο μακρυα...
Τη πρωτη φορα που πηγα πληρωνα low season 1000 μπατ...Τη δευτερη φορα ηταν high season και μου ζητουσαν 1700 μπατ ακατεβατα..Γι'αυτο πηγα C&N με 1300 και δεν το μετανιωσα...
Περυσι Αυγουστο (low season),το ειχε 1000 μπατ παλι...Αλλα πηγα παλι C&N με 800 μπατ...
Και φετος...ΔΑΓΚΩΤΟ C&N παλι..Απιστευτη ευγενεια και εξυπηρετηση... :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ξερεις καλα οτι gfe εισπρατεις και σε ξεπετα δευτερολεπτου.
εγω πετυχα gfe σε τουαλετα του royal garden με bbbj απο σουπερ βλαχοκοντο πιπινι.


edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
Πρωτον...Μην χρησιμοποιεις απαγορευμενες εκφρασεις οπως "κοντο πιπινι",γιατι θα παω απο καρδια βραδιατικα.
Δευτερον...Πιστευω πως ειαναι αλλο το GFE της ξεπετας και αλλο το GFE που εισπρατεις αν το κρατησεις μερες...
Βεβαια,δεν εχω και μεγαλη εμπειρια επι του θεματος γιατι δεν εχω κανει πολλα ταξιδια,αλλα αυτη την εντυπωση εχω...Ισως να ετυχε σε μενα και να κανω λαθος...Αλλα νομιζω και με τη λογικη να το παρουμε,ετσι πρεπει να ειναι... :-
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Δεν ειναι μονο καλυτερο..Ειναι ξενοδοχειαρα...Εμενα τη πρωτη φορα που πηγα...
Τα δωματια ειναι τεραστια (40 τετραγωνικα)...Του C&N ειναι 25 τετραγωνικα..
ΑΛΛΑ...
Ειναι αρκετα ακριβοτερο και 300 μετρα πιο μακρυα...
Τη πρωτη φορα που πηγα πληρωνα low season 1000 μπατ...Τη δευτερη φορα ηταν high season και μου ζητουσαν 1700 μπατ ακατεβατα..Γι'αυτο πηγα C&N με 1300 και δεν το μετανιωσα...
Περυσι Αυγουστο (low season),το ειχε 1000 μπατ παλι...Αλλα πηγα παλι C&N με 800 μπατ...
Και φετος...ΔΑΓΚΩΤΟ C&N παλι..Απιστευτη ευγενεια και εξυπηρετηση... :rockon:
Περισυ τον Αυγουστο πληρωσαμε 750 μπατ χωρις πρωινο,καθησαμε 15 μερες και πηραμε 2 δωματια.
Σιγουρα θα παιζει ρολο και αυτο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ευχαριστω για τις απαντήσεις...μη φοβασαι king,δε θα παω Βακοκα γιατι
πολυ απλά θα έχω μεγιστο 10 μερες φετος (μαζι με τις μετακινησεις).

Εκτος απο το C+N οποιος θυμαται ας δώσει και ένα εναλλακτικό να έχω
που να ειναι καθαρο και κοντα στη bagla (με τα ποδια).

Για να θυμηθουν οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι μια ερώτηση βασική
που σίγουρα θα σας θυμίσει ΠΟΛΛΑ....


[size=40pt]ΠΟΣΑ ΜΕΤΡΑ ΜΗΚΟΣ ΕΧΕΙ Η BAGLA ROAD????????? οεοοοοοοοοο?![/size]

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  :grin: :2funny:

:birdman: :birdman: :birdman:

KAMIA 500ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΕΟ

maps.google.com για περισσοτερες διευκρινησεις !!!

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Σωστος γιατι tο GFE παει χερι-χερι με το BFE (boyfriend experience)!
Και εδω να συμπληρωσω ενα ξενοφερτο πλυν ομως σοφο και πολυ επιτυχημενο ρητο για καλο GFE με ολες τις γυναικες
"Τreat a lady like a whore and a whore like a lady"

καθε αντρας που θελει τον εαυτο του να ειναι σοβαρος παιχτης ... πρεπει να μαθει να παιζει το ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!!

... και συνηθως ειναι ενα παιχνιδι του μυαλου !!!

κατω στην ταυλανδη μαθαινεις ενα πολυ βασικο πραγμα !!! [size=12pt]οτι με την ευγενεια και με ενα χαμογελο μπορεις ΠΑΝΤΑ να βγαινεις κερδισμενος !!![/size]

μαθετε να δοκιμαζετε διαφορα ορια ... δειτε πως αντιδραει στην περιποιηση ... και σε διαφορα αλλα...

ειναι ενα πολυ καλο μερος που μπορεις δοκιμασεις και δεις παρα πολλα !!! και μαθεις παρα πολλα !!!

για να εχεις χαρουμενη μια γυναικα διπλα σου τρια βασικα πραγματα πρεπει να της βγαλεις κυριως !!!

1) Καντε την να χαμογελαει !!!

2) αφηστε την να μιλησει ... (στις συζητησεις 70% να μιλαει εκεινη και το πολυ ενα 30% εσεις)
οι γυναικες θελουν να μιλανε ... και να ακουνε επισης ... (αυτο παιρνει μεγαλη αναλυση ... αλλα αλλη στιγμη)

3) φερτε την σε οργασμο !!! (μια γυναικα που τελειωνει με εναν αντρα ποτε δεν τον ξεχναει !!! )



... και ενα ακομη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ... το οποιο αυτο ερχεται με το καιρο ... ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ !!!



 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
καθε αντρας που θελει τον εαυτο του να ειναι σοβαρος παιχτης ... πρεπει να μαθει να παιζει το ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!!

... και συνηθως ειναι ενα παιχνιδι του μυαλου !!!

κατω στην ταυλανδη μαθαινεις ενα πολυ βασικο πραγμα !!! [size=12pt]οτι με την ευγενεια και με ενα χαμογελο μπορεις ΠΑΝΤΑ να βγαινεις κερδισμενος !!![/size]

μαθετε να δοκιμαζετε διαφορα ορια ... δειτε πως αντιδραει στην περιποιηση ... και σε διαφορα αλλα...

ειναι ενα πολυ καλο μερος που μπορεις δοκιμασεις και δεις παρα πολλα !!! και μαθεις παρα πολλα !!!

για να εχεις χαρουμενη μια γυναικα διπλα σου τρια βασικα πραγματα πρεπει να της βγαλεις κυριως !!!

1) Καντε την να χαμογελαει !!!

2) αφηστε την να μιλησει ... (στις συζητησεις 70% να μιλαει εκεινη και το πολυ ενα 30% εσεις)
οι γυναικες θελουν να μιλανε ... και να ακουνε επισης ... (αυτο παιρνει μεγαλη αναλυση ... αλλα αλλη στιγμη)

3) φερτε την σε οργασμο !!! (μια γυναικα που τελειωνει με εναν αντρα ποτε δεν τον ξεχναει !!! )



... και ενα ακομη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ... το οποιο αυτο ερχεται με το καιρο ... ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ !!!

κουταμαρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16

1) Καντε την να χαμογελαει !!!

2) αφηστε την να μιλησει ... (στις συζητησεις 70% να μιλαει εκεινη και το πολυ ενα 30% εσεις)
οι γυναικες θελουν να μιλανε ... και να ακουνε επισης ... (αυτο παιρνει μεγαλη αναλυση ... αλλα αλλη στιγμη)

3) φερτε την σε οργασμο !!! (μια γυναικα που τελειωνει με εναν αντρα ποτε δεν τον ξεχναει !!! )
Η απλα δωστε της τη πιστωτικη σας καρτα να παει για ψωνια...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
α ρε μιμικο μου τα χαλας
επιστημονικα μου τα αναλυεις ολα
στη ταυλανδη πρεπει να μαθεις ενα πραγμα να κανεις

να γαμας ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ 

αν καταφερεις να κανεις το πρωτο και να ξεπερασεις το δευτερο εχεις αλλαξει κατηγορια.
τα περι gfe ,χαμογελου και συζητησης(σε τι γλωσσα αραγε) ας τα αφησουμε γιατι θελουν πολυ αναλυση
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
α ρε μιμικο μου τα χαλας
επιστημονικα μου τα αναλυεις ολα
στη ταυλανδη πρεπει να μαθεις ενα πραγμα να κανεις

να γαμας ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ 

αν καταφερεις να κανεις το πρωτο και να ξεπερασεις το δευτερο εχεις αλλαξει κατηγορια.
τα περι gfe ,χαμογελου και συζητησης(σε τι γλωσσα αραγε) ας τα αφησουμε γιατι θελουν πολυ αναλυση

αγαπητε μου ΟΛΑ χρειαζονται !!!

το να γαμησεις και να μην κολλας ειναι το ποιο ευκολο ... ειλικρινα !!!

οσο αφορα για το επιστημονικο ειμαι αντιθετος ... διοτι η επιστημη ΠΑΝΤΑ αυτοαναιρειται με το περασμα του χρονου ...



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom