Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κανέναν αδελφό δεν έχει η δικιά σου και η φίλη της? Αυτοί δεν παντρέυονται?  :helpplea:

Αν εισαι καλή μαγείρησα και έχεις οικονομική ανεξαρτησία σε παίρνω εγώ αφου μου πείς την ηλικία σου, τώρα όσο για το σέξ άν δεν τα βρούμε μπορούμε να κάνουμε τα σεξ τριπ ανα τον κόσμο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Αν εισαι καλή μαγείρησα και έχεις οικονομική ανεξαρτησία σε παίρνω εγώ αφου μου πείς την ηλικία σου, τώρα όσο για το σέξ άν δεν τα βρούμε μπορούμε να κάνουμε τα σεξ τριπ ανα τον κόσμο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ βολικό σε βρίσκω...ανησυχω...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ναι τον εχω δει γυμνο
ειναι μαυρος οποσ στις τσοντες
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
ΑΑΑΑΑΑ έχω ξεπεράση εδώ και χρόνια την διάθεση της βιτρίνας ξέρω τι ζητώ και τι προσφέρω
ειμαι πως το λένε οπεν μαίντ νομίζω.

Έτσι το λένε...μπράβο...
Είδα που έγραφες κάπου "Παπούτσι  :lheel: απ΄τον τόπο σου..." σε λάθος forum μπήκες μάλλον...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Έτσι το λένε...μπράβο...
Είδα που έγραφες κάπου "Παπούτσι  :lheel: απ΄τον τόπο σου..." σε λάθος forum μπήκες μάλλον...

άσε τα σάπια εδώ μιλάμε για σεξοτουρισμό και όχι για γάμο έχει διαφορά το θέμα.
άλλο Παρίσι άλλο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
άλλο Κοζάνι άλλο ΛΟζάνη. σωστά ?????????.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
άσε τα σάπια εδώ μιλάμε για σεξοτουρισμό και όχι για γάμο έχει διαφορά το θέμα.
άλλο Παρίσι άλλο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
άλλο Κοζάνι άλλο ΛΟζάνη. σωστά ?????????.

χαχαχα...νομίζεις...εδώ μέσα όλοι μιλάνε για γάμο μετά απο σεξοτουρισμό...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Απο αυτές οι 40.000 είναι χοντρές,
:think: :think:
μονο τοσες?
εγω την περιοδο του πασχα πετυχα μονο χοντρες, απο 16 χρονων πλεον το κορμι εχει χυθει απο παντου. τσιγαριλα φραπες και μυτη ψηλα.
ασε που ζεστανε και ο καιρος και πεταξαν εξω και τα "καλλη" τους, ΑΗΔΙΑ
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Ταξί από το αεροδρόμιο για Sukm.Soi 8 στο ξενοδοχείο μου 900 ( καλά ήταν ή με έπιασε κώτσο;)THB, του έδωσα 1000.
Νομίζω ότι σου "έπιασε τον κώλο" ο ταξιτζής. Η συγκεκριμένη διαδρομή κοστίζει 400-500 μπάτ συμπεριλαμβανομένων των διοδίων.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
:think: :think:
μονο τοσες?
εγω την περιοδο του πασχα πετυχα μονο χοντρες, απο 16 χρονων πλεον το κορμι εχει χυθει απο παντου. τσιγαριλα φραπες και μυτη ψηλα.
ασε που ζεστανε και ο καιρος και πεταξαν εξω και τα "καλλη" τους, ΑΗΔΙΑ

Σωστά στα 16 είναι όλες χοντρές...αλλά εμείς μιλάμε απο 20-34... το καλοκαίρι τουλάχιστον αδυνατίζουν...
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και τρεις φορές του τον έπιασε μη σου πω... 1000 baht taxi απο αεροδρόμιο; ΕΛΕΟΣ
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
παιδιά μην τον κατηγορείτε αφού και σε σας πιάσανε τον κώλο στην άρχει και μάλιστα αρκετές φορές. Απλός πείτε του να μην είναι ανοιχτοχέρης. :s&m_3:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Τι έγινε τελικά, έπεσε η ομάδα ή μου φαίνεται?
Η μήπως την κάνατε όλοι για Ταϊλάνδη?
Ή μήπως ακόμα καλύτερα έχετε πάει όλοι για γάμο με τις απίστευτες Ταϊλανδέζες?
Μα που εξαφανιστήκατε?
Πάντως αυτό το θέμα μου έχει κινήσει πραγματικά το ενδιαφέρον και διάβασα αρκετές απο τις σελίδες σας.
Και έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τους εξής λόγους:

Εσείς οι Έλληνες οι άνδρες είστε αυτοί που συνήθως σταματάτε τις σχέσεις σας με τις Ελληνίδες...άλλες φορές δικαιολογημένα γιατί είναι Ελλεινίδες όπως λέτε και άλλες φορές γιατί δεν είσαστε μάλλον έτοίμοι για το επόμενο βήμα....και σε αυτή την περίπτωση ξεκινάτε τις δικαιολογίες του στυλ..."ξέρεις είσαι πραγματικά καλό κορίτσι....και καλή στο σεξ και σε όλα σου...αλλά πιστεύω πως δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ μας γιατί δεν με πας ένα βήμα πιο μπροστά και γιατί δεν μου γεμίζεις τα κενά και γιατί πιστεύω πως δεν με καλύπτεις σε όλους τους τομείς!"
και τα λοιπά και τα λοιπά...
Και εδώ διαβάζω πως όλοι σας θέλετε μια Ταιλανδέζα...άλλοι βέβαια θέλουν και δυο και τρεις... και μάλιστα τα έχετε υπολογίσει όλα και τελικά σας συμφέρει απ όλες τις απόψεις...
Μια ερώτηση βρε παιδιά? Η Ταιλανδέζα εκτός απο το σεξουαλικό το θέμα.....που αλλού σας γεμίζει? Που πάει το συναίσθημα?  Πως σας τραβάει πιο μπροστά? Πως σας καλύπτει σε άλλους τομείς, που όπως έχω καταλάβει αρκετές δεν έχουν καν κοινή γλώσσα επικοινωνίας?
Θέλετε γυναίκα-κατοικίδιο? στην τιμή του ενός?

Εγώ είμαι μαζί σας...να πάτε Ταϊλάνδη να κάνετε όλες τις φαντασιώσεις σας και τις κ__λ_ς σας αλλά την κατάληξη δεν μπορώ να την καταλάβω.
Όσο το ότι τα παιδιά που είναι απο μίξη γονέων...βγαίνουν εξυπνότερα....αυτό κι αν είναι!!! Συγχαρητήρια...θα βγάλετε την άρια φυλή!!!
Και σας παραθέτω και εγώ τους πρόχειρους υπολογισμούς μου και θα καταλήξουμε παρέα:

Στην Ελλάδα έχουμε 10.964.020 πληθυσμό, εκ των οποίων τα 5.532.204 είναι γυναίκες και απο αυτές πόσες να είναι στην ηλικία που θέλετε....δηλαδή 20-34 (γιατί μετά είμαστε για πέταμα), γύρω στο 1.250.000. Κάποιες απο αυτές είναι παντρεμένες οπότε να κόψουμε λίγες και καταλήγουμε στις 850.000 ελεύθερες γυναίκες.
Εκ των οποίων οι μισές ίσως και λίγο παραπάνω είναι Ελλεεινίδες...δηλαδή άντε πες 425.000 Μη Ελλεεινίδες....
και δεν είναι και κ___λ___ες, οπότε ας πούμε 200.000...κ___λ___ς
άσε που δεν μένουν και όλες κοντά σας...και καλά να μένεις Αθήνα...αν μένεις λίγο παραπέρα ακόμα πιο δύσκολο...Οπότε ας πούμε πως στην Αθήνα μένουν 170.000 εσείς έχετε ήδη δοκιμάσει καμιά 100 ο καθένας και δεν σας κάνει καμία... οπότε πέφτουμε στις 169.900, άσε που εδώ στην Έλλάδα είμαστε όλοι ξαδέλφια και αδέλφια και ανήψια κτλ. οπότε ας βγάλουμε αρκετές...και πάμε στις 70.000. Απο αυτές οι 40.000 είναι χοντρές, οπότε πέφτουμε στις 30.000. Οι 15.000 είναι άβιζες και μείνανε μόνο 15.000, οι μισές πάλι έχουν πεθερικά που δεν τα γουστάρετε οπότε πάμε στις 7.0000 και στη συνέχεια οι μισές απο αυτές δεν ξέρουν να μαγειρεύουν και να κάνουν δουλίτσες στο σπίτι, οπότε μένουνε μόνο 3.500 με μεγάλη επιείκεια.
Και που να πας να τις βρεις αυτές τις 3.500??? Πρέπει να έχετε κάτι κοινό ή κάποιον κοινό γνωστό ή τύχη βουνό....


Στην Ταιλάνδη απο την άλλη πλευρά ο πληθυσμός είναι 63.000.00, είναι όντως πιο εύκολο να βρείτε εκεί το ALTER EGO σας και είναι και ομορφούλες οπότε καλά κάνετε.
Άντε παιδιά και εγώ μαζί σας....Τελικά είχατε απόλυτο δίκιο...δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα...
"Κριση.....με πιανει κριση.." (Βερτης)
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
παιδιά μην τον κατηγορείτε αφού και σε σας πιάσανε τον κώλο στην άρχει και μάλιστα αρκετές φορές. Απλός πείτε του να μην είναι ανοιχτοχέρης. :s&m_3:
Καλά δεν θα του πάρουμε το κεφάλι κιόλας...:)
Απλά δεν μας διαβάζει μάλλον!!! Στα ταξί επιμένουμε να μπαίνει ταξίμετρο (met) και δεν παίρνουμε tuk tuk παρά μόνο για τουριστικούς λόγους!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom