Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεσποινης λολιποπ ειστε πολυ αυστηρη με τους συναγωνιστες μου φαινετε.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
στα 16 ειναι γεματες καμπυλες και μετα τα 20 γινονται καλλονες?
σε ποια χωρα ζεις?
απο τα 20 και μετα η πορεια ειναι φθινουσα...
εγω απο οτι εχω καταλαβει απο ελλεινιδες,
εχουμε και λεμε,
16 με 20 εχουν μια χαρα καμπυλες, η καταληλη στιγμη...
απο 20 εως 25 ειναι οριακα χοντρες και κανουν τη διαιτα του ανανα, απο 26 και πανω ειναι ξοφλημενες και εχουν δοκιμασει ολες τις διαιτες του κοσμου, ακομα και τη διαιτα του αλογου.
μετα τα 30 ειναι πλεον ωριμες και πανχοντρες και ετοιμες να παντρευτουν τον πρωτο τυχοντα που παλαιοτερα εβλεπαν περιφρονιτικα.
ξερω οτι δεν ειναι ολες ετσι, αλλα μιλαω για την πλειοψηφια,
φιλη λιλλιποπ ξερεις για τι μπιμπελο μιλαμε στην ταιλανδη?
για ρωτα τον πιπινομανιακ.

Φίλε Κώστα έχεις δίκιο αλλά πλέον τα κοριτσάκια ξεχυλώνουν και απο πολύ μικρές ηλικίες.
Αλλά σωστά τα λες για την πορεία τους.
Βεβαίως δεν είναι ισχέυει μόνο για τις γυναίκες...αλλά και για τους άνδρες το ίδιο φαινόμενο. Και όλα ξεκινάνε απο την οικογένεια-σχολείο-κοινωνία.
Πάνε να μας κάνόυν Αμερικανάκια με σάντουιτς και Hamburger.
Και τα καταφέρνουν μια χαρά.
Είναι μπιμπελό οι Ταϊλενδεζούλες το ξέρω και συμφωνω.
Αρκεί όμως μια εμφάνιση? Σας καλύπτουν σε άλλους τομείς εκτός απο τον ερωτικό....αυτό ρωτάω εγώ!!!
Δεν έχουν και το ξιπασμένο το ελληνικό το υφάκι...τι άλλο όμως?
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
δεσποινης λολιποπ ειστε πολυ αυστηρη με τους συναγωνιστες μου φαινετε.

Έλα Arcans.
Όταν μιλάμε και κάνουμε διάλογο να προσέχουμε ποιους αποκαλούμε νούμερα και ελλεεινίδες.
Μάλλον είναι λίγο επιθετικοί οι φίλοι σου...και συναγωνιστές σου.
Δεν έχω διάθεση να τσακωθώ...έχω και άλλα χόμπι...
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι έγινε ρε παιδιά;;;
γυρίσα απο διακοπές και αντι για "ταϊλάνδη σεξ trip" που ονομάζεται το thread βλέπω το κάναμε βιετνάμ-βαγδάτη εδάφους αέρος...
χαλαρά!!!
εδώ μιλάμε για σεξοτουρισμό σε μια 3κοσμική χώρα, οπότε πιστεύω ότι κάθε απόκλιση από το θέμα δημιουργεί περισσότερες σελίδες εκτός θέματος...
σεβαστές όλες οι απόψεις αλλά υπάρχουν και άλλα θρεντ οπου μπορούμε να λέμε και να εκφράζουμε τις απόψεις μας.
Εδικά για το θέμα των ελλεϊνίδων υπέρχουν πολλές σελίδες.
Οπότε προτείνω να παραμείνουμε όλοι στο θέμα των περιγραφών από το ταξίδι ωστε να μαθαίνουν οι νεότεροι και να θυμούνται οι παλιοί...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φιλη λιλιποπ μην πτοεισαι απο καποιους  που κριτικαρουν αυτα που γραφεις, ποτε μην ξεχνας οτι εισαι σε σαιτ με αντρες που αντιπαθουν τις ελλεινιδες, και δεν φταινε αυτοι, οι ελλεινιδες τους απωθησαν στις ρουμανες ρωσιδες ταιλανδεζες κτλ.
και κατι τελευταιο,  οι ταιλανδεζες ειναι γυναικες, ξερεις τι σημαινει γυναικα? γι αυτο οι ελληνες πανε στα ξενα, ψαχνουν για γυναικες.
λολιποπ μην σταματησεις να γραφεις αυτα που σκεφτεσαι, και ασε καποιους να λενε τις παπαριες τους.
ρε λορδε οσοι πανε ταξιδια δεν ειναι μοναχικοι, εχουν απλα ορεξη για ζωη και περιεργεια να γνωρισουν αλλες κουλτουρες και αιδια, ειναι κακο αυτο?
γιατι καυτηριαζεις ετσι οσους πανε στην ταιλανδη?
γιατι το λες σαν να ειναι υποτιμητικο,
και καποιοι πανε μονο να μαμησουν , και αυτο ειναι κακο?
θες να καθονται στα καφενεια να μπεκροπινουν και να μιλανε για το πασοκ?
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
φιλη λιλιποπ μην πτοεισαι απο καποιους  που κριτικαρουν αυτα που γραφεις, ποτε μην ξεχνας οτι εισαι σε σαιτ με αντρες που αντιπαθουν τις ελλεινιδες, και δεν φταινε αυτοι, οι ελλεινιδες τους απωθησαν στις ρουμανες ρωσιδες ταιλανδεζες κτλ.
και κατι τελευταιο,  οι ταιλανδεζες ειναι γυναικες, ξερεις τι σημαινει γυναικα? γι αυτο οι ελληνες πανε στα ξενα, ψαχνουν για γυναικες.
λολιποπ μην σταματησεις να γραφεις αυτα που σκεφτεσαι, και ασε καποιους να λενε τις παπαριες τους.
ρε λορδε οσοι πανε ταξιδια δεν ειναι μοναχικοι, εχουν απλα ορεξη για ζωη και περιεργεια να γνωρισουν αλλες κουλτουρες και αιδια, ειναι κακο αυτο?
γιατι καυτηριαζεις ετσι οσους πανε στην ταιλανδη?
γιατι το λες σαν να ειναι υποτιμητικο,
και καποιοι πανε μονο να μαμησουν , και αυτο ειναι κακο?
θες να καθονται στα καφενεια να μπεκροπινουν και να μιλανε για το πασοκ?

συμφωνω σε ολα τα παραπανω !!!!
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
fantoma βλεπαμε την φωτο με τον Mind απο το "πλασματακι" που ειχες ποσταρει τις γιορτες και παρατηρησαμε οτι φοραει βερα!!!
για ξηγησου ρε μουτρο  :s&m_3:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
φιλη λιλιποπ μην πτοεισαι απο καποιους  που κριτικαρουν αυτα που γραφεις, ποτε μην ξεχνας οτι εισαι σε σαιτ με αντρες που αντιπαθουν τις ελλεινιδες, και δεν φταινε αυτοι, οι ελλεινιδες τους απωθησαν στις ρουμανες ρωσιδες ταιλανδεζες κτλ.
και κατι τελευταιο,  οι ταιλανδεζες ειναι γυναικες, ξερεις τι σημαινει γυναικα? γι αυτο οι ελληνες πανε στα ξενα, ψαχνουν για γυναικες.
λολιποπ μην σταματησεις να γραφεις αυτα που σκεφτεσαι, και ασε καποιους να λενε τις παπαριες τους.
ρε λορδε οσοι πανε ταξιδια δεν ειναι μοναχικοι, εχουν απλα ορεξη για ζωη και περιεργεια να γνωρισουν αλλες κουλτουρες και αιδια, ειναι κακο αυτο?
γιατι καυτηριαζεις ετσι οσους πανε στην ταιλανδη?
γιατι το λες σαν να ειναι υποτιμητικο,
και καποιοι πανε μονο να μαμησουν , και αυτο ειναι κακο?
θες να καθονται στα καφενεια να μπεκροπινουν και να μιλανε για το πασοκ?

Κωστη ΟΧΙ
Συμφωνω μαζι σου σχεδον σε ολα οσα γραφεις εδω,
Μαλλον δεν με εχεις / εχετε καταλαβει.
Συμφωνω με 1000 με οσους πανε να γνωρισουν αλλους τοπους, αλλα μερη και κουλτουρες/συμπεριφορες και ΦΥΣΙΚΑ να τιμησουν και τις τοπικες σπεσιαλιτε!! Σε ολους τους τομεις. :grin:
Διαφωνω ΜΟΝΟ με οσους παιρνουνε την μοναξια τους απο τη χωρα τους (οχι μονο την Ελλαδα) και την περιφερουνε αλλου και αντι να κανουν αυτο που θελουν καταπινοντας τη πικρα τους ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ αυτο που κανουν προσπαθωντας να πεισουν τον εαυτο τους πρωτα και μετα τους αλλους οτι κανουν καλα και ειναι περηφανοι για αυτο.
Δηλαδη ενω ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ σεβαστο σε καποιον να μην αρεσουν οι γυναικες της χωρας του γιατι ειναι ψηλες/κοντες, ξανθιες/μελαχροινες, οπως εμενα ΔΕΝ μου αρεσουν οι μαυρες, αντι να πουνε οπως εσυ λες "Δεν γουσταρω τις Ελληνιδες" αρχιζουν και τις βριζουν.
Εδω ταιριαζει η παροιμια " Της στραβης ψωλης της φταινε οι τριχες"
Γιατι δεν καταλαβαινω πως καποιος εκθειαζει το gfe στην Ταυλανδη χωρις να το αναφερει στις  "υπηρεσιες" αφου πληρωνει/ πληρωνουμε για αυτες ακριβως τις υπηρεσιες.
Εαν καποιος διαβασει προσεκτικα τα γραφομενα πολλων φιλων εδω θα καταλαβει οτι αντι να πληρωνουνε το σεξ, κατι που ειναι αποδεκτο, αφου γινεται μεταξυ ενηληκων, πληρωνει υποκαταστατο της γυναικας/γκομενας που δεν μπορει να εχει στη χωρα του.
Αυτο ειναι θλιβερο κατα τη γνωμη μου γιατι αλλο το να πληρωσεις για σεξ, κατι που ολοι κανουμε, και αλλο το να πληρωσεις για συντροφικοτητα.
Τι σκατα συντροφικοτητα εχεις οταν πληρωνεις ρε φιλε; Τα ιδια σκατα σεξ που εχεις οταν πληρωνεις, πληρωνεις = αγοραζεις δεν αλλαζει αυτο, εαν δεν πληρωνεις τοτε ερχετε μαζι σου γιατι σε γουσταρει οταν ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ = ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ.
Αυτα και δεν θελω να στενοχωρησω κανενα ουτε εχω προσωπικα με κανενα απλα εχω μαθει να λεω τη γνωμη μου και οσο μπορω την αληθεια, και για τον εαυτο μου οσο και να ειναι σκληρο πολλες φορες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • P6240019.JPG
    P6240019.JPG
    72,9 KB · Εμφανίσεις: 22
  • P6260049.JPG
    P6260049.JPG
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • P7010075.JPG
    P7010075.JPG
    114 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Γιατι δεν καταλαβαινω πως καποιος εκθειαζει το gfe στην Ταυλανδη χωρις να το αναφερει στις  "υπηρεσιες"
λεγοντας gfe λορδε σημαινει "υπηρεσια'.
αρα δε χρειαζεται αλλη επεξηγηση.
οποιος γραφει πως περασε στο ταξιδι του σημαινει οτι προσπαθει να πεισει και τους αλλους για κατι?
αμαν ρε λορδε,
παλια εγραφες εντυπωσεις για ινδονησια καμποτζη, επαιρνες λοιπον τη μοναξια σου την περιεφερες σε ολο τον κοσμο και αντι  να καταπινεις την πικρα σου διαφημιζες αυτο που εκανες προσπαθωντας να πεισεις τον εαυτο σου και τους αλλους οτι εκανες το σωστο και ησουν περηφανος.
λορδε θες επειγοντως ταξιδακι, οχι στις αντιλοπες αλλα στις κιτρινες γαζελες.
μην απαντησεις , σε παρακαλω.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
λεγοντας gfe λορδε σημαινει "υπηρεσια'.
αρα δε χρειαζεται αλλη επεξηγηση.
οποιος γραφει πως περασε στο ταξιδι του σημαινει οτι προσπαθει να πεισει και τους αλλους για κατι?
αμαν ρε λορδε,
παλια εγραφες εντυπωσεις για ινδονησια καμποτζη, επαιρνες λοιπον τη μοναξια σου την περιεφερες σε ολο τον κοσμο και αντι  να καταπινεις την πικρα σου διαφημιζες αυτο που εκανες προσπαθωντας να πεισεις τον εαυτο σου και τους αλλους οτι εκανες το σωστο και ησουν περηφανος.
λορδε θες επειγοντως ταξιδακι, οχι στις αντιλοπες αλλα στις κιτρινες γαζελες.
μην απαντησεις , σε παρακαλω.
Φευγω Ιουνιο :grin: :grin:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ισχύουν τα ίδια που είπα και στον Hank rafman...
Δεν έχω ανάγκη απο νούμερα εγώ...πίστεψε με...
...................

Τοτε τι ψαχνεις... Τον πριγκιπα με τα πραγματικα συναισθηματα ..
που θα σου χαρισει τον απολυτο ερωτα και την συζυγικη γαληνη.

Μηπως κανεις γενικοτερη ερευνα αν φταινε οι Αντρες ή οι Γυναικες στην Ελλαδα ?

Τι ψαχνεις λοιπον...
Μηπως, Το λογο που παμε Ταυλανδη ? ή Τι βρισκουμε στις Ταυλανδεζες ?

Γιατι δεν σε συλαμβανω.... (και δεν εχω παρει αντισυληπτικα)

Μηπως και εσυ εισαι απογοητευμενη απο τις Ελληνιδες ?  :uglystupid:

ΥΓ: ουτε εγω θελω να τσακωθω.   

Παντως ειναι ενδιαφερουσα η περιπτωση σου.  :think: :think:

 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Πρόσφατα ενας δικός μας (έλληνας) χώρισε από γάμο μέσα σε ελάχιστο διάστημα (κάπου 2,5 μήνες μόνο!!!) χωρίς να έχει προβλήματα πριν από το γάμο...θέλετε να μάθετε το λόγο? το βασικό λόγο? ακούστε λοιπόν.

η γυναίκα του,(καλη χρυση κοπελα),αυτη λοιπον η ελεΙνίδα,ΔΕΝ τον άφηνε
(2 φορές συγκεκριμένα) να πάει να παίξει χαρτιά με τους φίλους του κάτι που έκανε συχνά τα τελευταία χρόνια και ήταν γνωστή συνήθεια!!!!!!!!!!

(ξέρετε αυτές οι φιλικές συκεντρώσεις σε σπίτι για χαβαλέ)

Είπατε τίποτα????????????????????????
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλά μάγκες παραδεχτείτε το...
καψουρευτήκατε την λολιποπ γιατι τα έχωσε... :s&m_2:
και είχε και δίκιο...
άλλο να λες: μου αρέσει να πληρώνω και να πηδάω, και άλλο: τι ωραία που ταξιδεύω 10 ώρες να πληρώσω για να βρω gfe, δηλαδή "όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια".
Είναι κακόγουστο να γενικεύουμε και να κατηγορούμε όλες τις Ελληνίδες επειδή όταν πηγαίναμε σχολείο φάγαμε 2-3 χυλόπιτες.
Πολλοί είναι αυτοί που πάνε ταιλάνδη: όμως άλλοι πηδάνε ανήλικα παιδάκια -ΚΤΗΝΗ- άλλοι τραβελάκια, άλλοι γκομενάκια, άλλοι καψουρεύονται και την πατάνε και άλλοι κοιτάνε τα τοπία και ξεδιπλώνουν και γνωρίζουν μια άλλη κουλτούρα.
Δεν βρίσκετε κακόγουστο να λέτε σε κάποιον οτι πάτε ταιλάνδη και να σας κατηγορεί για παιδόφιλο; έτσι λοιπόν κακόγουστο είναι να κατηγορούμε όλες τις ελληνίδες!
Μην ξεχνάμε οτι το '50 ο πειραιάς ήταν κάτι σαν παταγια. Περιμένανε τον στόλο τα κορίτσια από τα καμμένα χωριά, και οι αμερικάνοι φαντάροι πρέπει να έκαναν τις ίδιες κουβέντες με εμάς, αλλά πήδαγαν τις γιαγιάδες και ίσως μανάδες μας. Πού νομίζετε ότι πήγαν όλα αυτά τα μπουρδέλα του πειραιά;
Για ρωτήστε κανα παλιό να σας πεί τι γινόταν τοτε!!!
Η πείνα και η δυστυχία δημιουργούν ανάλογες καταστάσεις. Και εγώ αν πείναγα και είχα μια 12 μελή οικογένεια να ταΐσω, και κώλο θα έδινα και θα ήμουν μοντελάκι και θα σας αγαπούσα όλους πολύ πολύ! (και θα ήσασταν μόνο ο 2ος μου πελάτης...)
Οπότε ας είμαστε λιγο σοβαροί και επιμένω να μείνουμε στην κουβέντα για τις ιστορίες που τόσο ωραία μας ζωγράφιζε ο ραφμαν...
Λολιποπ σε κόβω για καλό μωράκι...εσύ είσαι στην φωτογραφία;
 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι ηθελες και μιλησες για τραβελια? τωρα θα ξεσηκωθουν οι φανατικοι των κοροτσιων με το πεος
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σίγουρα καμία σχέση και καμία σύγκριση. Αλλά η μιζέρια που προκάλεσαν 4 χρόνια κατοχής και 4 εμφυλίου είναι αναλογικά όμοια με μια ζωή μιζέριας σε μια οποιαδήποτε 3κοσμική χώρα. Σου φέρνω και παράδειγμα την Σερβία που βρέθηκα αμέσως μετά τον πόλεμο για δημοσιογραφική δουλειά και μου έφερναν στο ξενοδοχείο ορφανά κοριτσάκια από την Ερζεγοβίνη για όλο το βράδυ με 50 δολάρια! Ξεπαρθένιαζες 14χρονο με 100 δολάρια. Τέτοιες ήταν οι ταρίφες...και σας υπόσχομαι οτι παρόλη την ομορφιά τους δεν μου ήταν δυνατόν να κάνω τίποτα! Τις κέρασα φαγητό έδωσα και 50 δολάρια παραπάνω και τους ευχήθηκα καλή τύχη...
Μην ξεχνάμε οτι sex touring=εκμετάλευση μιας δυστυχίας...
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι ηθελες και μιλησες για τραβελια? τωρα θα ξεσηκωθουν οι φανατικοι των κοροτσιων με το πεος

δεν κατακρίνω τα τραβελάκια..τους παιδεραστές θεωρώ ΚΤΗΝΗ. Απο εκεί και πέρα όλα είναι αποδεκτά! Και στο κάτω κάτω αυτά εκεί απο'οτι είδα είναι κουκλακια και δεν τα καταλαβαίνεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom