Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
κ ΕΔΩ συζήτηση για ελεηνίδες ταυλανδόπληκτοί μου; :grin:
εγώ πάντως άλλη απορία έχω..
Γιατί η lollipop διάλεξε αυτό το thread να τιμήσει
με την παρουσία της κ όχι τόσα άλλα π ΄χει το site,
π  ενδείκνυνται κιόλας για γυναικείο  posting.. :)
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
kreon μπαίνω στη συζητήσει γιατί μου φαίνεται ότι δεν έχεις πάει ΤΑΐΛΑΝΔΗ. Από που το κατάλαβα έχεις αναφέρει την ΤΑΐΛΑΝΔΗ 3κοσμική χώρα (δικές σου λέξεις) δυο φόρες. Ένα μεγάλο λάθος κανείς αν νομίζει ότι η ΤΑΐΛΑΝΔΗ είναι 3κοσμηκη χώρα. Είσαι νυχτωμένος πολύ ξύπνα φίλε μου αυτοί είναι μπροστά πολλά χρόνια από εμάς. Εγώ είχα την τύχει να την γνωρίσω την ΤΑΐΛΑΝΔΗ από όλες της μεριές και είναι μπροστά πολύ μπροστά όποτε θέλεις μου γράφεις κάποιους τομείς που νομίζεις ότι είμαστε μπροστά και θα σου απαντώ στο αντηστειχω που βρεισκετε η 3κοσμηκη χώρα.
Και το άλλο ότι όσοι πάμε για να μαμησουμε ανήλικα ένα σου λέω αν σε πιάσουν σου κόβουν τον κώλο στην κυριολεξία πειστεψαιμε αυτοί είναι οι 3κοσμηκη χώρα. Μην πιστεύεις ότι ακούς. (Υπάρχουν εξερεσεις όπως σε όλα αλλά όχι πλειοψηφία).
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Τι σκατα συντροφικοτητα εχεις οταν πληρωνεις ρε φιλε; Τα ιδια σκατα σεξ που εχεις οταν πληρωνεις, πληρωνεις = αγοραζεις δεν αλλαζει αυτο, εαν δεν πληρωνεις τοτε ερχετε μαζι σου γιατι σε γουσταρει οταν ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ = ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ.

Λόρδε πάλη έκανες την γκάφα σου αργείς αλλά την κάνεις κάπου κάπου. Γράφεις.                Τι σκατα συντροφικοτητα εχεις οταν πληρωνεις ρε φιλε; Για να σε μάθει πρέπει να πληρώσεις πρώτα και μετά να δει αν ότι μαλακίες της λες έχουν σοβαρότητα και μετά σου δίνεται αφιλοκερδώς. Εσύ ξέρεις πολύ καλά ότι πάρα πολύ πάνε και κάνουν τους εραστές και δεν πληρώνουν και την κοπανάνε νύχτα. Αυτές δεν έχουν οικογένεια να συντηρήσουν νίκη να πληρώσουν. Σε ρωτάω φίλε μου αν στον κάθε μαλάκα καθοντουσαν δωρεάν τη θα γεινωνταν.
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Συγνωμη που ενοχλω και γω με τη σειρα μου την ηθικη πλειοψηφια αλλα μια ενσταση...

Κυριοι στην Ταυλανδη ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ την γκομενα ,την γυναικα,το πηδημα,το γαμο,το GFE...ολα.
Ο,τι και να κανεις πληρωνεις,πληρωνεις ειναι κανονας,εθιμο,μαλακια..αλλα πληρωνεις.
Φτανει να πας μια φορα και το καταλαβαινεις.Οποιος μπορει το αλλαζει...

-Αντε να δουμε με την κριση την αντισταση των Ελληνων και Ελληνιδων... :jerking:
Ηδη εχουμε τεραστια αυξηση στις αιτησεις για "ιεροδουλος" νομιμη (ασε τις παρανομες) και ολες οι κοπελες ειναι κατω των 28 χρονων...
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τι διαβάζει κανείς Σάββατο βράδυ εδώ μέσα!! Τριτοκοσμίκή χώρα η Ταϊλάνδη... επειδή νυστάζω και βαριέμαι λέω να πάω να ρίξω κάνα ύπνο και να μην το σχολιάσω... Τα υπόλοιπα δικά σας!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
kreon μπαίνω στη συζητήσει γιατί μου φαίνεται ότι δεν έχεις πάει ΤΑΐΛΑΝΔΗ. Από που το κατάλαβα έχεις αναφέρει την ΤΑΐΛΑΝΔΗ 3κοσμική χώρα (δικές σου λέξεις) δυο φόρες. Ένα μεγάλο λάθος κανείς αν νομίζει ότι η ΤΑΐΛΑΝΔΗ είναι 3κοσμηκη χώρα. Είσαι νυχτωμένος πολύ ξύπνα φίλε μου αυτοί είναι μπροστά πολλά χρόνια από εμάς. Εγώ είχα την τύχει να την γνωρίσω την ΤΑΐΛΑΝΔΗ από όλες της μεριές και είναι μπροστά πολύ μπροστά όποτε θέλεις μου γράφεις κάποιους τομείς που νομίζεις ότι είμαστε μπροστά και θα σου απαντώ στο αντηστειχω που βρεισκετε η 3κοσμηκη χώρα.
Και το άλλο ότι όσοι πάμε για να μαμησουμε ανήλικα ένα σου λέω αν σε πιάσουν σου κόβουν τον κώλο στην κυριολεξία πειστεψαιμε αυτοί είναι οι 3κοσμηκη χώρα. Μην πιστεύεις ότι ακούς. (Υπάρχουν εξερεσεις όπως σε όλα αλλά όχι πλειοψηφία).


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
Παιδες Μην ακουτε τι λενε στο Ραδιο ΑΡΒΥΛΑ για την Ταυλανδη.
Και μην λετε οτι η Ταυλανδη ειναι τριτοκοσμικη χωρα.. Αντιθετα να αναθεωρησετε
τις αποψεις σας για την Ελλαδα σε μερικα πραγματα.

ΕΚΕΙ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ.
ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ.

ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ..

Δεν προσπαθω να πω κατι κακο για την Ελλαδα αλλα...
Μια επισκεψη στην ταυλανδη θα σας πεισει.. ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ

Φιλικα.


 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Γιωργη θα σου απαντησω ιδιαιτερως σε αυτο που με ρωτησες οταν θα πινουμε Σινγκ καμαρωνοντας τα μπιμπελο! Παντως δεν ειναι αυτο που νομιζεις   ;)

Τωρα αυτοι που λενε οτι η Ταυλανδη ειναι κατι ελαχιστα λιγοτερο απο ευρωπαικη χωρα σε αναπτυξη, εφαρμογη νομων κτλ ας κοπιασουν να μεινουν για μερικα μηνακια να δουμε μπας και αλλαξουν γνωμη   :rolleyes:   Πολλοι κρινετε ως τουριστες και βγαζετε λαθος συμπερασματα.

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Γιωργη θα σου απαντησω ιδιαιτερως σε αυτο που με ρωτησες οταν θα πινουμε Σινγκ καμαρωνοντας τα μπιμπελο! Παντως δεν ειναι αυτο που νομιζεις   ;)

Τωρα αυτοι που λενε οτι η Ταυλανδη ειναι κατι ελαχιστα λιγοτερο απο ευρωπαικη χωρα σε αναπτυξη, εφαρμογη νομων κτλ ας κοπιασουν να μεινουν για μερικα μηνακια να δουμε μπας και αλλαξουν γνωμη   :rolleyes:   Πολλοι κρινετε ως τουριστες και βγαζετε λαθος συμπερασματα.

Δηλαδη η Ελλαδα ειναι ευρωπαικη χωρα, σε εφαρμογη  νομων ?  ΟΚ (Εχουμε λιγη διαφθορα)
Που εισαι παλαιοκωστα .... πηγαινε στην βουλη !!

Δηλαδη η Ελλαδα ειναι ευρωπαικη χωρα σε αναπτυξη ? ΟΚ
Ναι αμε οι εξαγωγες μας δεν παιζονται.. Βοιμηχανια, Βιοτεχνια, Υψηλη τεχνολογια.. στην ταυλανδη ολα Made in Greece ειναι.

Μονο ο τουρισμος μας εμεινε και δεν τολμω να κανω συγκριση.. Με ταυλανδη.
Σε επιπεδο ανταγωνισμου... Υπηρεσιων ..

κατα τα αλλα Αυτοι ζουν στην μιζερια.. και εμεις τους πηραμε τα χαμογελα.  :2funny:

Sorry (Farang)





Τελος παντων
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Γιωργη θα σου απαντησω ιδιαιτερως σε αυτο που με ρωτησες οταν θα πινουμε Σινγκ καμαρωνοντας τα μπιμπελο! Παντως δεν ειναι αυτο που νομιζεις   ;)
fantoma θελω κι εγω  :'( :'( :'(
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
fantoma θελω κι εγω  :'( :'( :'(
ενας-ενας κοσμε ολοι θα παρετε, και εσυ σπυρο   :2funny:
οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, οσο αυτο ειναι βερα αλλο τοσο εγω ειμαι ο Πάπας

ξερετε πολλες μη-τριτοκοσμικες χωρες οπου διαδηλωτες καταλαμβανουν για πλακα κυβερνητικα κτιρια και για 10 μερες το σημαντικοτερο της ισως κτιριο (αεροδρομιο) και αστυνομια/στρατος δεν κουνουν το δαχτυλακι τους για να τους σταματησουν?
και μιας και ηρθε η κουβεντα στον παλαιοκωστα και στα ελικοπτερα, σε ποια μη-τριτοκοσμικη χωρα διαδηλωτες υποχρεωνουν την κυβερνηση να εκκενωσει με ελικοπτερο απο ταρατσα ξενοδοχειου αρχηγους αλλων κρατων?

παραδειγματα αλλα πολλα αλλα βαριεμαι να γραφω τωρα
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
ενας-ενας κοσμε ολοι θα παρετε, και εσυ σπυρο   :2funny:
οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, οσο αυτο ειναι βερα αλλο τοσο εγω ειμαι ο Πάπας

ξερετε πολλες μη-τριτοκοσμικες χωρες οπου διαδηλωτες καταλαμβανουν για πλακα κυβερνητικα κτιρια και για 10 μερες το σημαντικοτερο της ισως κτιριο (αεροδρομιο) και αστυνομια/στρατος δεν κουνουν το δαχτυλακι τους για να τους σταματησουν?
και μιας και ηρθε η κουβεντα στον παλαιοκωστα και στα ελικοπτερα, σε ποια μη-τριτοκοσμικη χωρα διαδηλωτες υποχρεωνουν την κυβερνηση να εκκενωσει με ελικοπτερο απο ταρατσα ξενοδοχειου αρχηγους αλλων κρατων?

παραδειγματα αλλα πολλα αλλα βαριεμαι να γραφω τωρα

δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις με αυτα που γραφεις ?? δλδ ποια θα ηταν η ενδεδειγμενη αποκατασταση της ταξης για εσενα βαση μιας μη τριτοκοσμικης χωρας ?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις με αυτα που γραφεις ?? δλδ ποια θα ηταν η ενδεδειγμενη αποκατασταση της ταξης για εσενα βαση μιας μη τριτοκοσμικης χωρας ?
Σε αλλες μη-τριτοκοσμικες χωρες τα παραπανω που ανεφερα δεν θα ειχαν συμβει καν γιατι θα τους ειχαν προλαβει. Δεν καταλαβα που κολλησες σε αυτα που εγραψα, δηλαδη τα θεωρεις φυσιολογικα?
Ενδεδειγμενη αποκατασταση ταξης δεν γνωριζω να σου πω ποια ειναι, το θεμα ειναι οτι δεν υπηρξε καν αποπειρα αποκαταστασης ταξης. Ειναι δυνατον ενα τσουρμο διαδηλωτες να κανουν ντου σε ξενοδοχειο που στεγαζει αρχηγους κρατων λες και πηγαινουν σχολικη εκδρομη, να μπαινουν μεσα ανενοχλητοι, να υποχρεωνουν την κυβερνηση σε ακυρωση του συνεδριου και τελικως να φυγαδευουν με ελικοπτερα τους πρωθυπουργους Ιαπωνιας/Κορεας κτλ. Σε ποια αλλη μη-τριτοκοσμικη χωρα τα εχεις δει εσυ αυτα?
Για ποια εφαρμογη νομων μιλαμε λοιπον?
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι δεν έχω πάει Ταιλάνδη και δεν μπορώ να μιλάω. Γι' αυτό μπήκα εδώ να διαβάσω να δώ τι γίνεται. Δεν θέλω να κάνω τον ξερόλα αλλά όπου υπάρχει καπνός πρέπει να υπάρχει και φωτιά.


Επίσης έχοντας γυρίσει σε πάρα πολλές χώρες σε όλο τον κόσμο, όχι για σεξοτουρισμό αλλά για δουλειά που απαιτεί γνώση του πληθυσμού της εκάστοτε χώρας, πιστεύω ότι ένας τουρίστας δεν θα μπορέσει ποτέ να δεί την πραγματικότητα!
Και εδώ στην Ελλάδα (που δεν υποστήριξα ότι είναι μη τριτικοσμική χώρα, απλά μας σώζει το τρενάκι της Ε.Ε) αν πας κάποιον ξένο στη Γλυφάδα και τη Μύκονο θα νομίζει ότι είναι στο Μαιάμι και όλοι οι έλληνες τρώνε με χρυσά κουτάλια, ενώ αν τον πας σε κανένα μενίδι ή λεωφόρο Νατο ή σε αμέτρητα επαρχιακά μέρη θα νομίζει οτι είναι στην Ινδία ...Και πολλά μέρη της Ελλάδας μου τα έδειξαν ξένοι δημοσιογράφοι. Μην νομίζετε οτι ξέρουμε όλοι το πως είναι η ίδια μας η χώρα ή οτι τα ΜΜΕ θα κάτσουν να μας δείξουν τα χάλια μας. Καλό είναι να κρατάμε κάποιες επιφυλάξεις.
Σεβαστή λοιπό η χώρα της ταιλάνδης, σεβαστές και οι απόψεις της τουριστικής οργάνωσής τους, αλλά δεν πείθομαι!
Δηλαδή τα κοριτσάκια εκεί κάτω γίνονται πουτάνες επειδή τους αρέσει;
Αν τα ίδια κοριτσάκια τα είχαμε σε ελληνικό περιβάλλον, τις καφετέριες τους, τα μπουζούκια και το αμάξι του μπαμπά, θα κοίταγαν τον καθένα από εμάς με τον ίδιο τρόπο;
Μην τρελλαθούμε κιόλας!!!
Ανάγκα και οι Θεοί πείθονται!!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λεει ο λορδος κατι(εχει και καποια συλλογη απο εισητηρια απω ανατολη)  και αμεσως εχετε κατι να πειτε  καλοπροαιρετα βεβαια

ο φαντομας που ειναι και μονιμος κατοικος ειπε καποια πραγματα αλλα μαλλον δεν τα καλοδιαβαζετε

και λεω και γω με τη σειρα μου (γιατι του κερατα) απο το 77 που περασα πρωτη φορα και μεχρι  σημερα εχω κανει και γω καποιες
διαπιστωσεις.
αν ειναι τριτοκοσμικη η οχι τι να πω,
δεν αλλαζει μια χωρα επιση εχει skytrain και μερικες αερογεφυρες και ενα αεροδρομιο.
ατμ ειχανε απο το 1982-3 και μεις τα ειδαμε το 1995 περιπου αυτο ομως δεν σημαινει οτι εχει αλλαξει τοσο(δεν μου αρεσει
ο χαρακτηρισμος τριτοκοσμικη) γιατι οποιος εχει παει αφρικη ισως εχει μια αποψη για τριτοκοσμικα πραγματα.

ο φ16 λεει οτι πρεπει να γνωρισουμε κουλτουρες και τα σχετικα,  συμφωνω και επαυξανω αλλα οχι με
μονιμα ταξιδια παταγια πουκετ αλλα σε ολη την ευρυτερη περιοχη της απω ανατολης οπου βεβαια και κει εχει  κουζινα πολυ
καλη,ιστορια  και διαφορες κουλτουρες (βλεπε στενες τρυπες).

βεβαια αυτα δεν τα λεω για να αποτρεψω καποιον απο το να πηγαινει και παντα προτρεπω φιλους για το ταξιδι αλλα να μην
κολλαμε  σε ενα μερος ειναι επικινδυνο.
Φτανουμε στο σημειο να λεμε για γαμους και αρραβωνες(αν καποιος εχει παρει την αποφαση και εχει δει τη λυση αυτη σαν
μονοδρομο οκ και γω κουμπαρος), οχι ομως μετα απο ενα ταξιδι απλα και μονο επειδη υπηρχε καλο gfe.
καλο to gfe αλλα οχι με μια.15 μερες κατω 15 διαφορετικες για να εχουμε και αποψη.
οταν θα ειστε πανω απο τα 60 και συνεχιζετε να πηγαινετε κατω ενταξει βολευτειτε με μια για τεχνικους λογους

οχι παιρνουμε μια γκομενα και την εχουμε αποκλειστικη νοσοκομα οταν παμε σε ενα τετοιο ταξιδι. δεν χαρακτηριζεται sex trip
αλλα therapy trip και πρεπει να προσεχουμε οσοι ειμαστε ευαισθητοι.
εγω επρεπε να ειχα δεσμευτει πολλες φορες απο το πολυ το gfe αλλα δεν το εκανα γιατι ειναι και το κατι παραπανω για να με
γεμισει και πως να γινει αυτο οταν για να συννεοηθουμε πρεπει να εχω 3 λεξικα και 2 μεταφραστες.Τι παπαρια gfe μιλαμε
οταν λεμε τα ιδια και ιδια πραγματα.
το τελευταιο το ειπα γιατι αποτι καταλαβα απο τα λεγομενα μερικων φιλων εχουν παρει ολες προφισενσυ στα αγγλικα αλλα και
στα ελληνικα και διαβαζουν λογοτεχνια ιστορια περιπετειες τυπου αρλεκιν.

τελος να πω οτι η γνωμη της λολλι αλλα και αλλων ελληνιδων  ειναι σεβαστη και ισως απαραιτητη γιατι πρεπει να ξερουμε
πως βλεπει ελληνιδα την ομαδικη θα ελεγα εξοδο προς διαφορες χωρες μονο και μονο για το σεξ γιατι μπορει και μεις να
βλεπουμε καποια πραγματα λαθος.

φιλικα


 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λορδε
κουστουμι εχεις???

οταν θα γυρισω και γω ,μπορει να χρειαστει λοοοοοολ
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Σε πληροφορω φιλε Κρεον οτι ετσι λειτουργει ο τουρισμος σε ολο τον πλανητη, τη βιτρινα βλεπεις, εκτος αν μεινεις κανα δυο χρονια και εχεις ανθρωπους οποτε μαθαινεις τα πραγματα εκ των εσω. Οσο για το Μαιαμι νομιζω οτι αναφερεσαι στο Miami Beach στο Ft. Lauderdale η στη Boca Raton γιατι σιγουρα δεν ξερεις για το Liberty City η τη Litlle Haiti.Επισης εκει δεν χρειαζεται να διανυσεις τοση αποσταση απο τη Γλυφαδα στο ζεφυρι, μια λαθος εξοδο στο I-95 High way αντι για East πας west και βρεθηκες σε Getto me GUNS.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπόν πιστεύω πως πολύ ωραία τα λέτε όλοι...αλλά για να δούμε αν η Ταϊλάνδη ανήκει στις χώρες του τρίτου κόσμου....προς θεού δεν είναι ανάγκη να κάνουμε ταξίδι εκεί. Η ιστορία μιλάει απο μόνη της και λίγα πράγματα να έχει διαβάσει κάποιος και να ξέρει τι σημαίνει τριτοκοσμική χώρα, μπορεί να καταλάβει πως και η Ταϊλάνδη ανήκει σε αυτές. Οκ όποιος έχει πάει εκεί και έχει μείνει μήνες ολόκληρους όπως εσείς...έχει καλύτερη άποψη...αλλά και όλοι οι Οικονομολόγοι-Στατιστικοί που την εντάσσουν στις χώρες Τρίτου Κόσμου...λέτε να μην ξέρουν τι τους γίνετε?

Χώρες τρίτου κόσμου λοιπόν είναι αυτές που έχουν χαμηλό δείκτη ανάπτυξης και με απλά λογάκια φτωχές χώρες. Δεν είστε οι μόνοι που διαφωνείτε με τον όρο...γι'αυτό το λόγο πλέον χρησιμοποιούν εναλλακτικά τον όρο "Αναπτυσσόμενες Χώρες", όμως είναι γεγονός πως παρουσιάζουν χαμηλούς δείκτες οικονομικής, βιομηχανικής και τεχνολογικής ανάπτυξης. Αποδεδειγμένα και με ΝΟΥΜΕΡΑ. Σόρυ rafman...ξέρω πως δεν σου αρέσουν τα ΝΟΥΜΕΡΑ...προσπαθώ να βάζω όσο το δυνατόν λιγότερα.


Ταϊλάνδη σημαίνει = “Γη Ελεύθερων Ανθρώπων”. Σίγουρα δεν είναι τυχαίο το όνόμα της αυτό.
Τη σημαία της Ταϊλάνδης την ξέρετε όλοι υποθέτω...τα χρώματα της σημαίας τους λοιπόν συμβολίζουν τις τρεις δυνάμεις: Τον βουδισμό το άσπρο, τη μοναρχία το μπλε και το έθνος το κόκκινο.

Τα άτομα που προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες φτάνουν τα 2 εκατομμύρια...(πάλι ΝΟΥΜΕΡΑ!!!)

Ιστορικά η πορνεία στην Ταϊλάνδη ενισχύθηκε από τον θεσμό της πολυγαμίας. Η πορνεία έχει τις ρίζες της από την εποχή του πολέμου στο Βιετνάμ, τότε που τις χρυσοπλήρωναν οι αμερικανοί στρατιώτες.

Άρα καλά λέει και ο Kreon με το παράδειγμα του Πειραιά.

Καλά κάνετε και πάτε...εγώ δεν είμαι κατά...μαζί σας είμαι....αλλά αυτά που λέτε ότι οι γυναίκες εκεί είναι gfe...

Πραγματικά πιστεύετε πως έχουν επιλογή να μην είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom