Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παντως για να πω την αληθεια ρε παιδια ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ να γραφω καποια πραγματα και να απομονωνετε 1 προταση η 1 λεξη και να απαντατε σε αυτα και οχι στο συνολο .
Ενταξει πατε οπου ο καθενας θελει καντε οτι θελετε ΑΛΛΑ οταν ερθει η ωρα απλα ΘΥΜΗΘΗΤΕ με.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
2 εκατομμυρια!! Ετσι μαλιστα, αυτο θα πει ποικιλια!!!!
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
lollipop Χώρες τρίτου κόσμου λοιπόν είναι αυτές που έχουν χαμηλό δείκτη ανάπτυξης και με απλά λογάκια φτωχές χώρες. Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά τα βιβλία και οι στατιστικές που διάβασες αυτή την στιγμή είναι λάθος. Πάντα μιλάμε για τώρα η ΤΑΐΛΑΝΔΗ αυτή την στιγμή έχει 70% αναπτύξει θα ήθελα να μου πεις άλλο κράτος που έχει την ίδια αναπτύξει.


Τα άτομα που προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες φτάνουν τα 2 εκατομμύρια...(πάλι ΝΟΥΜΕΡΑ!!!)
Ανεπίσημος αριθμός λόγια από ράδια αρβύλες για ένα και μοναδικό λόγω δεν είναι δηλωμένες γιατί δεν είναι νόμιμο αλά στα 65 εκατομμύρια τα 2 εκατομμύρια είναι μόνο περίπου 2% αλλά για δες και στην ΕΛΛΑΔΑ με τα 10 εκατομμύρια πόσες είναι δηλωμένες και πόσες αδήλωτες για να ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ τα ποσοστά. Όσο για τα χρώματα της σημαίας που γράφεις να σου πω εμένα προσωπικά δεν με χαλάνε γιατί είμαι συνηθισμένος από τα 2 χρώματα που έχει η δικιά μας σημαία.
Lollipop συγνώμη που σε στεναχώρησα αλλά αυτή είναι η αλήθεια και όσο για ( αλλά και όλοι οι Οικονομολόγοι-Στατιστικοί που την εντάσσουν στις χώρες Τρίτου Κόσμου...λέτε να μην ξέρουν τι τους γίνετε? ) είναι μεγάλο το παιχνίδι και τα συμφέροντα που παίζονται.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια εμας μας αρεσει η Ταυλανδη, προσφερει τα παντα, ειναι πανεμορφη απο το βορρα εως το νοτο, φιλοξενους ανθρωπους, και στη τελικη περναμε καλα ρε αδερφε, που λεει και ο λαος! Αυτα
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ λολιποπ και της Κοστα Ρικα τα ιδια χρωματα εχει απλα σε διαφορετικη διαταξη, δεν μας λες τι συμβολιζουν, γιατι απο το 2002 που πρωτοπηγα μεχρι σημερα δεν εχω καταλαβει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλά κάνετε και πάτε...εγώ δεν είμαι κατά...μαζί σας είμαι....αλλά αυτά που λέτε ότι οι γυναίκες εκεί είναι gfe...

Πραγματικά πιστεύετε πως έχουν επιλογή να μην είναι?

Πιστευω οτι κανουν καλα την δουλεια τους. Εμεις το εισπρατουμε ως GFE.
(Μεσολαβει πληρωμη αλλα μηπως με το γκομενακι δεν μεσολαβουν πληρωμες ? (Μεγαλυτερα Νουμερα))
Οσο για το αν ειναι επιλογη τους ή οχι...
Ενα εχω να πω, Αναγκες υποστηριξης της οικογενειας και γενικοτερα αναγκες εχουν οχι μονο οι
Ταυλανδεζες αλλα και οι Ελληνιδες (οπως καταλαβαινεις) και μια που ασχολεισαι με ΝΟΥΜΕΡΑ, ψαξε
και το ποσες, θελουν να γινουν νομιμες Ιεροδουλες (Αιτησεις απο αρχης του ετους) και ποσες κανουν
βιζιτες στη ζουλα επι χρημασι. Κανε ενα Post μετα και τα λεμε. (Λογο κρισης τα νουμερα θα ειναι μεγαλα)

Απλα Οι ταυλανδεζες κατα την αποψη μου τιμουν τον πελατη καλυτερα...

Και κατι αλλο μην κρινεις "εξ ιδίων τα αλλότρια" διοτι εσυ μπορει να μην εχεις αναγκη απο
νουμερα.. οπως λες, οπως και πολες ταυλανδεζες δεν εχουν αναγκη απο νουμερα.
Αλλα αν υποθεσουμε οτι τα ειχες αναγκη τοτε πιθανως ,θα το επαιζες και εσυ το παιχνιδι (Με διαφορετικα Νουμερα).

Παντως αν ημουν γυναικα και εβρισκα τα καταλληλα "νουμερα" θα τους εκανα και εγω GFE.  :pipa1:
Και δε θα ζουσα σε τριτοκοσμικη χωρα οπως λες θα ημουν εδω....


Πες μου πως ειμαι λαθος !

ΥΓ:
Να σου πω και κατι αλλο, προχτες οταν ξεσκιστηκαμε με μια ιεροδουλη (Τσεχα) Ξερεις τι μου ειπε,
οταν της ειπα οτι θα της το φαω... ηταν πολυ καλο ..
μου ειπε Οτι το μουνακι μου πρεπει να χτισει ενα σπιτι και να παρει και ενα BMW ... Μετα αν θελεις το τρως !  :think:


Τριτο-κοσμικοι ειναι και αυτοι.. Αν ναι! τοτε ποσο διαφερουμε ?




 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
τριτοκοσμικα ειναι τα μιζεριασμενα κομπλεξικα μυαλα των ελλεηνιδων
ΟΞΩ ΑΠΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ!!!!
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Δανησμενο απο ενα φιλο ενος αλου φορυμ  ...Συνολικα το 2006 ζητησαν να νομιμοποιηθουν ή να ξεκινησουν την καριερα καλη κοπελας 84 γυναικες.Τον επομενο χρονο,το 2007 το νουμερο υπερδιπλασιαστηκε...,178 εφτασε.Και περυσι,το 2008 εκαναν τα χαρτια τους και εδωσαν τα δακτυλικα αποτυπωματα τους για να τις εχει στα καταστιχα της η αστυνομια 296 κυριες Έκπληξη.
Οι αριθμοι ομιλουν τη γλωσσα της αληθειας.Της πραγματικοτητας.Κοντα στις 100,συγκεκριμενα 96 κυριες,ηθελαν την αδεια της καλη κοπελας το πρωτο κιολας διμηνο του 2009.Τι γινεται;Δεν υπαρχει πιο ευκολη απαντηση...Δεν υπαρχουν δουλειες.Η παγκοσμια οικονομικη κριση.Που λοιπον,να βρει μια γυναικα θεση αξιοπρεπους εργασιας;Η πορνεια ειναι παντα...,ηταν παντα εδω και αιωνες...,σ΄ολες τις κοινωνιες,σ΄ολους τους πολιτισμους ενα καταφυγιο.
Το στοιχειο που εντυπωσιαζει ειναι οτι ολες,μα ΟΛΕΣ οι γυναικες που με την αδεια της αστυνομιας,θελουν να γινουν πορνες ειναι κατω των 28 ετων...
                            αρθρο του Νικου Καραγιαννιδη
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ναι ρε μαγκες εχετε δικιο δεν ειναι τριτοκοσμικη χωρα, για αυτο η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων στην ταιλανδη ψαχνουν να βρουν καποιον με λεφτα για να γλυτωσουν απο αυτην την χωρα.δεν τους νοιαζει να ειναι 30 χρονια μεγαλυτερος,ασχημος,χοντρος η στραβος,αρκει να τις παρει απο εκει.και μην πειτε οτι δεν ειναι ετσι τα πραγματα.εχουμε απειρα παραδειγματα.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
doctor
δεν πιστευω να πιστευεις οτι διαβαζεις σε εφημεριδες και φορουμ
αυτα τα νουμερα δεν εχουν σχεση με τη πραγματικοτητα
μιλαμε για  πολυ μεγαλυτερα νουμερα
τουλαχιστον για εκει κατω εχω αποψη προσωπικη πολλων ετων και εχω καποιες διασυνδεσεις και ξερω τι παιζει
αυτο το 70% αναπτυξη θελει πολυ συζητηση δεν ειναι τοσο απλο
εκτος αν αναπτυξη ειναι να σηκωνεις πολυοροφα κτιρια και αλλα που ειπα ποιο πανω
κατα τα αλλα ειναι μια ανπτυσομενη χωρα
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
doctor
δεν πιστευω να πιστευεις οτι διαβαζεις σε εφημεριδες και φορουμ
αυτα τα νουμερα δεν εχουν σχεση με τη πραγματικοτητα
μιλαμε για  πολυ μεγαλυτερα νουμερα
τουλαχιστον για εκει κατω εχω αποψη προσωπικη πολλων ετων και εχω καποιες διασυνδεσεις και ξερω τι παιζει
αυτο το 70% αναπτυξη θελει πολυ συζητηση δεν ειναι τοσο απλο
εκτος αν αναπτυξη ειναι να σηκωνεις πολυοροφα κτιρια και αλλα που ειπα ποιο πανω
κατα τα αλλα ειναι μια ανπτυσομενη χωρα
ολες οι 3κοσμικες ειναι αναπτυσωμενες φιλε μου.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
τριτοκοσμικα ειναι τα μιζεριασμενα κομπλεξικα μυαλα των ελλεηνιδων
ΟΞΩ ΑΠΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ!!!!
να μαντεψω οτι απο μικρος εχεις φαει τοση χυλοπιτα απο ελληνιδες που δεν θες ουτε να ακους για αυτες;
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Συντρόφισσα μερικές παρατηρήσεις
Τη σημαία της Ταϊλάνδης την ξέρετε όλοι υποθέτω...τα χρώματα της σημαίας τους λοιπόν συμβολίζουν τις τρεις δυνάμεις: Τον βουδισμό το άσπρο, τη μοναρχία το μπλε και το έθνος το κόκκινο.
Καθαρά εγκυκλοπεδικά και μόνο.
Στη σημαία της Ταϋλάνδης το μπλέ συμβολίζει τη μοναρχία. Καθιερώθηκε το 1917 από τον βασιλιά Ράμα IV και συμβολίζει την Παρασκευή , μέρα κατά την οποία γεννήθηκε ο τότε Μονάρχης και κατ΄επέκταση τη Μοναρχία. Το άεσπρο το δόγμα του Θερβαντικού Βουδισμού (σε άλλες χώρες πορτοκαλί ή κίτρινο) και το κόκκινο το έθνος.
Τα άτομα που προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες φτάνουν τα 2 εκατομμύρια...(πάλι ΝΟΥΜΕΡΑ!!!)
Μπορεί νάναι και περισσότερα, αλλά λάβε υπόψη ότι μιλάμε για μια χώρα 75.000.000 κατοίκων.
Ούτως ή άλλως η πορνεία απαγορεύεται επίσημα στη χώρα.
Οι περισσότερες εκ των εκδιδομένων γυναικών είναιφρηλάνσερς, ήτοι έχουν μια μόνιμη και σταθερή εργασία και παράλληλα προσφέρουν οικειοθελώς τις υπηρεσίες τους σε τρίτους (για πολλούς και διάφορους λόγους - σίγουρα και λόγω ανέχειας, αλλά όχι μόνο γι' αυτό).
Λάνε υπόψη σου ακόμα ότι το φαινόμενο αυτό (της εκτεταμένης πορνείας) δεν αφορά το σύνολο της χώρας, αλλά εντοπίζεται σε 5-6 πόλεις (Pattaya, Bangkok, Trang, Chιang Mai και Pouket)  και μάλιστα σε εντοπισμένα σημεία των πόλεων αυτών (όπως δηλ. στις περισσότερες ευρωπαϊκες πόλεις).
Η Ταϋλάνδη κατά βάση είναι μια συντηρητική, πλην ιδιαίτερα ανεκτική χώρα. Ακούγεται αντιφατικό και παράλογο, αλλά έτσι είναι.  [/quote]
Ιστορικά η πορνεία στην Ταϊλάνδη ενισχύθηκε από τον θεσμό της πολυγαμίας.
Ασφαλώς και ΟΧΙ. :headbang: Δεν επιτρέπεται η πολυγαμία. Μόνο στους εκεί μουσουλμάνους (μειοψηφία) και υπό προϋποθέσεις. Και φυσικά καμιά απολύτως μουσουλμάνα δεν ασκεί το λειτούργημα.[/quote]
Η πορνεία έχει τις ρίζες της από την εποχή του πολέμου στο Βιετνάμ, τότε που τις χρυσοπλήρωναν οι αμερικανοί στρατιώτες.Άρα καλά λέει και ο Kreon με το παράδειγμα του Πειραιά.
Το πρώτο ορθόν .Όντως η Παττάγια χάριν της ψυχαγωγίας των αμερικανών στρατιωτών και με χρήματα των αμερικανών, μεταβλήθηκε από ένα ταπεινό ψαροχώρι σε Ντισνεϋλάντ του σεξ.
Διαφωνώ με τον Κρεόντα γιατί η Τρούμπα προϋπήρχε και λειτουργούσε υπό τη μορφή που λειτουργούσε ήδη από τα μέσα του 1920. Δεν δημιουργήθηκε για τις ανάγκες του 6ου στόλου. Και σε διαβεβαιώ γιατί την γνώρισα πολύ καλά ότι δεν έχει καμια απολύτως ομοιότητα με Ταϋλάνδη.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Μολις με πηρε τηλ το τιλακ ( ενα απο τα πολλα ) και της υποσχεθηκα οτι μολις κατεβω κατω θα παμε και βολτιτσα Πουκετ! Την συγκεκριμενη βεβαια την εχω μεσα στην καρδια μου, φυσικα δεν μπορω να μην ενδωσω στους υπολοιπους πειρασμους αλλα θα της επιφυλαξω ειδικη μεταχειριση! Το αξιζει αλλωστε!
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
να μαντεψω οτι απο μικρος εχεις φαει τοση χυλοπιτα απο ελληνιδες που δεν θες ουτε να ακους για αυτες;

τι λες ρε παιδι μου εχεις μυαλο εσυ!!
θα σου απαντησω ομως
εχω βαρεθει την νοοτροπια τους το καλουπι αυτο που εχουν οι περισσοτερες(σιγουρα οχι ολες)
τωρα την νοοτροπια τους αν εσυ δεν την εχεις παρει πρεφα η την εχεις παρει κ σαρεσει μεγεια σου με χαρα σου εμενα παντως δεν μου κανει
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Μπραβο vonMakoulis ετσι για να καταλαβαινουν μερικοι και το επιπεδο του site και το επιπεδο των πολυταταξιδεμενων εμπειριων μας! Και παλι ΜΠΡΑΒΟ!
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
τι λες ρε παιδι μου εχεις μυαλο εσυ!!
θα σου απαντησω ομως
εχω βαρεθει την νοοτροπια τους το καλουπι αυτο που εχουν οι περισσοτερες(σιγουρα οχι ολες)
τωρα την νοοτροπια τους αν εσυ δεν την εχεις παρει πρεφα η την εχεις παρει κ σαρεσει μεγεια σου με χαρα σου εμενα παντως δεν μου κανει
για ποια νοοτροπια ακριβως λες θες να μου εξηγησεις;
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Λολιποπ πηρες το κλασσικο στυλ τις κλασσικης Ελληνιδας εκφερεις γνωμη για ολα ασχετα αν γνωριζεις απο πρωτο χερι η οχι!! Διαβασες κ πεντε γραμμες κ εβγαλες πορισμα. Το στηριζεις ως σωστο οχι γιατι τα εζησες αλλα γιατι ετσι τα διαβασες ετσι τα καταλαβες κ ετσι τα γραφεις! Τωρα πως γινεται αυτο με την πλειοψηφια των ελληνιδων μπορεις να το εξηγησεις? Εχω βαρεθει να το παιζετε ξερολες να πιστευετε οτι παπαρια γραφει το καθε περιοδικο κ μετα να το στηριζετε κ σαν δικια σας σκεψη! Δεν βαρεθηκαμε να τρωμε χυλοπιτες ουτε μας την εδωσε ενα πρωινο κ ειπαμε εκει στην ασια θα βρουμε αυτο που θελουμε. Οι περισσοτεροι εχουν ενα αλφα παρελθον αλλοι μεγαλο κ αλλοι πιο μικρο. Δεν ηρθαμε απο αλλο πλανητη εδω μεγαλωσαμε τουλαχιστον οι περισσοτεροι εδω πρωτοερωτευτηκαμε εδω καναμε τις πρωτες μας σχεσεις κ εδω καποιοι μπορει κ να παντρευτηκαν και εδω ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ με την παρτι σας!!!!!!
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Λολιποπ πηρες το κλασσικο στυλ τις κλασσικης Ελληνιδας εκφερεις γνωμη για ολα ασχετα αν γνωριζεις απο πρωτο χερι η οχι!! Διαβασες κ πεντε γραμμες κ εβγαλες πορισμα. Το στηριζεις ως σωστο οχι γιατι τα εζησες αλλα γιατι ετσι τα διαβασες ετσι τα καταλαβες κ ετσι τα γραφεις! Τωρα πως γινεται αυτο με την πλειοψηφια των ελληνιδων μπορεις να το εξηγησεις? Εχω βαρεθει να το παιζετε ξερολες να πιστευετε οτι παπαρια γραφει το καθε περιοδικο κ μετα να το στηριζετε κ σαν δικια σας σκεψη! Δεν βαρεθηκαμε να τρωμε χυλοπιτες ουτε μας την εδωσε ενα πρωινο κ ειπαμε εκει στην ασια θα βρουμε αυτο που θελουμε. Οι περισσοτεροι εχουν ενα αλφα παρελθον αλλοι μεγαλο κ αλλοι πιο μικρο. Δεν ηρθαμε απο αλλο πλανητη εδω μεγαλωσαμε τουλαχιστον οι περισσοτεροι εδω πρωτοερωτευτηκαμε εδω καναμε τις πρωτες μας σχεσεις κ εδω καποιοι μπορει κ να παντρευτηκαν και εδω ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ με την παρτι σας!!!!!!
φιλε μου μαλον με τον εαυτο σας εχετε ξενερωσει που δεν μπορειτε να ριξετε ελληνιδα.δεν φταινε οι ελληνιδες ρε φιλε αν το καθε 50χρονο μπαζο θελει να ριξει την 20χρονη πιτσιρικα και οταν λογικα δεν του καθεται μετα την κραζει.Εχω δει απιστευτα πραγματα.ολες οι ελληνιδες θελουν να εχουν μια σωστη και σοβαρη σχεση με εναν νορμαλ τυπο.οταν π.χ. βγαινει ενας και λεει οτι τις γυναικες πανω απο τα 20 πρεπει να τις πνιγουν πες μου ποια θα τον παρει σοβαρα αυτον τον ανθρωπο.δηλαδη εμεις ειμαστε οι θεοι και οι ελληνιδες πρεπει να πεφτουν στα ποδια μας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom