Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αλλά εμείς μιλάμε απο 20-34... το καλοκαίρι τουλάχιστον αδυνατίζουν...
στα 16 ειναι γεματες καμπυλες και μετα τα 20 γινονται καλλονες?
σε ποια χωρα ζεις?
απο τα 20 και μετα η πορεια ειναι φθινουσα...
εγω απο οτι εχω καταλαβει απο ελλεινιδες,
εχουμε και λεμε,
16 με 20 εχουν μια χαρα καμπυλες, η καταληλη στιγμη...
απο 20 εως 25 ειναι οριακα χοντρες και κανουν τη διαιτα του ανανα, απο 26 και πανω ειναι ξοφλημενες και εχουν δοκιμασει ολες τις διαιτες του κοσμου, ακομα και τη διαιτα του αλογου.
μετα τα 30 ειναι πλεον ωριμες και πανχοντρες και ετοιμες να παντρευτουν τον πρωτο τυχοντα που παλαιοτερα εβλεπαν περιφρονιτικα.
ξερω οτι δεν ειναι ολες ετσι, αλλα μιλαω για την πλειοψηφια,
φιλη λιλλιποπ ξερεις για τι μπιμπελο μιλαμε στην ταιλανδη?
για ρωτα τον πιπινομανιακ.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Τι έγινε τελικά, έπεσε η ομάδα ή μου φαίνεται?
Η μήπως την κάνατε όλοι για Ταϊλάνδη?
Ή μήπως ακόμα καλύτερα έχετε πάει όλοι για γάμο με τις απίστευτες Ταϊλανδέζες?
Μα που εξαφανιστήκατε?
Πάντως αυτό το θέμα μου έχει κινήσει πραγματικά το ενδιαφέρον και διάβασα αρκετές απο τις σελίδες σας.
Και έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τους εξής λόγους:

Εσείς οι Έλληνες οι άνδρες είστε αυτοί που συνήθως σταματάτε τις σχέσεις σας με τις Ελληνίδες...άλλες φορές δικαιολογημένα γιατί είναι Ελλεινίδες όπως λέτε και άλλες φορές γιατί δεν είσαστε μάλλον έτοίμοι για το επόμενο βήμα....και σε αυτή την περίπτωση ξεκινάτε τις δικαιολογίες του στυλ..."ξέρεις είσαι πραγματικά καλό κορίτσι....και καλή στο σεξ και σε όλα σου...αλλά πιστεύω πως δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ μας γιατί δεν με πας ένα βήμα πιο μπροστά και γιατί δεν μου γεμίζεις τα κενά και γιατί πιστεύω πως δεν με καλύπτεις σε όλους τους τομείς!"
και τα λοιπά και τα λοιπά...
Και εδώ διαβάζω πως όλοι σας θέλετε μια Ταιλανδέζα...άλλοι βέβαια θέλουν και δυο και τρεις... και μάλιστα τα έχετε υπολογίσει όλα και τελικά σας συμφέρει απ όλες τις απόψεις...
Μια ερώτηση βρε παιδιά? Η Ταιλανδέζα εκτός απο το σεξουαλικό το θέμα.....που αλλού σας γεμίζει? Που πάει το συναίσθημα?  Πως σας τραβάει πιο μπροστά? Πως σας καλύπτει σε άλλους τομείς, που όπως έχω καταλάβει αρκετές δεν έχουν καν κοινή γλώσσα επικοινωνίας?
Θέλετε γυναίκα-κατοικίδιο? στην τιμή του ενός?

Εγώ είμαι μαζί σας...να πάτε Ταϊλάνδη να κάνετε όλες τις φαντασιώσεις σας και τις κ__λ_ς σας αλλά την κατάληξη δεν μπορώ να την καταλάβω.
Όσο το ότι τα παιδιά που είναι απο μίξη γονέων...βγαίνουν εξυπνότερα....αυτό κι αν είναι!!! Συγχαρητήρια...θα βγάλετε την άρια φυλή!!!
Και σας παραθέτω και εγώ τους πρόχειρους υπολογισμούς μου και θα καταλήξουμε παρέα:

Στην Ελλάδα έχουμε 10.964.020 πληθυσμό, εκ των οποίων τα 5.532.204 είναι γυναίκες και απο αυτές πόσες να είναι στην ηλικία που θέλετε....δηλαδή 20-34 (γιατί μετά είμαστε για πέταμα), γύρω στο 1.250.000. Κάποιες απο αυτές είναι παντρεμένες οπότε να κόψουμε λίγες και καταλήγουμε στις 850.000 ελεύθερες γυναίκες.
Εκ των οποίων οι μισές ίσως και λίγο παραπάνω είναι Ελλεεινίδες...δηλαδή άντε πες 425.000 Μη Ελλεεινίδες....
και δεν είναι και κ___λ___ες, οπότε ας πούμε 200.000...κ___λ___ς
άσε που δεν μένουν και όλες κοντά σας...και καλά να μένεις Αθήνα...αν μένεις λίγο παραπέρα ακόμα πιο δύσκολο...Οπότε ας πούμε πως στην Αθήνα μένουν 170.000 εσείς έχετε ήδη δοκιμάσει καμιά 100 ο καθένας και δεν σας κάνει καμία... οπότε πέφτουμε στις 169.900, άσε που εδώ στην Έλλάδα είμαστε όλοι ξαδέλφια και αδέλφια και ανήψια κτλ. οπότε ας βγάλουμε αρκετές...και πάμε στις 70.000. Απο αυτές οι 40.000 είναι χοντρές, οπότε πέφτουμε στις 30.000. Οι 15.000 είναι άβιζες και μείνανε μόνο 15.000, οι μισές πάλι έχουν πεθερικά που δεν τα γουστάρετε οπότε πάμε στις 7.0000 και στη συνέχεια οι μισές απο αυτές δεν ξέρουν να μαγειρεύουν και να κάνουν δουλίτσες στο σπίτι, οπότε μένουνε μόνο 3.500 με μεγάλη επιείκεια.
Και που να πας να τις βρεις αυτές τις 3.500??? Πρέπει να έχετε κάτι κοινό ή κάποιον κοινό γνωστό ή τύχη βουνό....


Στην Ταιλάνδη απο την άλλη πλευρά ο πληθυσμός είναι 63.000.00, είναι όντως πιο εύκολο να βρείτε εκεί το ALTER EGO σας και είναι και ομορφούλες οπότε καλά κάνετε.
Άντε παιδιά και εγώ μαζί σας....Τελικά είχατε απόλυτο δίκιο...δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα...

Στη Ταυλανδη αγαπη μου απλα πληρωνουν και ζουνε το ονειρο που δεν μπορουνε να ζησουνε εδω, χωρια που εχουνε και την σιγουρια της αλλης χωρας, δηλ μολις δουνε τα δυσκολα επιστρεφουν Ελλαδα οποτε σορρυ αγαπη αλλα ζουμε σε αλλες χωρες. :grin: :grin:
Οσο για το τι μπορουνε να βρουνε εδω :
ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ να βρουνε εδω γιαυτο πανε 10 ωρες ταξειδι ντε!! :grin: :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λορδε δε βαρεθηκες να τα γραφεις αυτα?

δεν φανταζεσαι τι βρισκουν εδω και πανε 10 ωρες πτηση?
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδιά τη καθόσαστε και γράφετε για γυναίκες η γυναίκες πανταχού πλανήτη μετά τα 24 πρέπει να της ντουφεκίσουμε. Ο μέγας σοφός Antony Rios είπε όσο πιο νέα γυναίκα τόσο πιο μεγάλο άντρα να παίρνει. Αυτό εφαρμόζονταν παλιά και στην ΕΛΛΑΔΑ τώρα ξύπνησαν. Στην Αλάσκα σε ένα απομονωμένο χωριό όταν η γυναίκα κλίνη τα 30 την ΒΑΖΟΥΝ να την φάνε η αρκούδες εύγε τους αυτοί είναι άνθρωποι. Πληροφορία παρμένοι από ΑΛΑΣΚΑ Google.com
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι ειναι αυτα που λες νιοπαντρος ανθρωπος.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδιά τη καθόσαστε και γράφετε για γυναίκες η γυναίκες πανταχού πλανήτη μετά τα 24 πρέπει να της ντουφεκίσουμε. Ο μέγας σοφός Antony Rios είπε όσο πιο νέα γυναίκα τόσο πιο μεγάλο άντρα να παίρνει. Αυτό εφαρμόζονταν παλιά και στην ΕΛΛΑΔΑ τώρα ξύπνησαν. Στην Αλάσκα σε ένα απομονωμένο χωριό όταν η γυναίκα κλίνη τα 30 την ΒΑΖΟΥΝ να την φάνε η αρκούδες εύγε τους αυτοί είναι άνθρωποι. Πληροφορία παρμένοι από ΑΛΑΣΚΑ Google.com

αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:
αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:αχα χα χου  :2funny: χα  :2funny:χα χα χιχι :2funny:χιχι
αααα χουουουουου χα χαχα χα χα χα :2funny: :2funny:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδιά τη καθόσαστε και γράφετε για γυναίκες η γυναίκες πανταχού πλανήτη μετά τα 24 πρέπει να της ντουφεκίσουμε. Ο μέγας σοφός Antony Rios είπε όσο πιο νέα γυναίκα τόσο πιο μεγάλο άντρα να παίρνει. Αυτό εφαρμόζονταν παλιά και στην ΕΛΛΑΔΑ τώρα ξύπνησαν. [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Στην Αλάσκα σε ένα απομονωμένο χωριό όταν η γυναίκα κλίνη τα 30 την ΒΑΖΟΥΝ να την φάνε η αρκούδες εύγε τους αυτοί είναι άνθρωποι[/size][/size][/size][/size]. Πληροφορία παρμένοι από ΑΛΑΣΚΑ Google.com

Kαι μετά σου λένε οι Πολικές είναι προς εξαφάνιση.................................Με αυτά που τρώνε :dancing:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Μα καλα καθομαστε τωρα και ασχολουμαστε τωρα με την αποψη της λολιποπ, μιας ελλεινιδας δηλ, που δεν εχει ιδεα γιατι πραγμα μιλαμε, αντι να ασχολουμαστε για την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ? Ειμαστε σοβαροι? Για να ακουσουμε καμια ανταποκριση απο Σολφεζ παρακαλω πολυ!
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχα...εχει πολυ πλακα! συνεχιστε...!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
hank εσυ θα ξαναδεις την χαμηλοκωλα στο αβαταρ?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
στα 16 ειναι γεματες καμπυλες και μετα τα 20 γινονται καλλονες?
σε ποια χωρα ζεις?
απο τα 20 και μετα η πορεια ειναι φθινουσα...
εγω απο οτι εχω καταλαβει απο ελλεινιδες,
εχουμε και λεμε,
16 με 20 εχουν μια χαρα καμπυλες, η καταληλη στιγμη...
απο 20 εως 25 ειναι οριακα χοντρες και κανουν τη διαιτα του ανανα, απο 26 και πανω ειναι ξοφλημενες και εχουν δοκιμασει ολες τις διαιτες του κοσμου, ακομα και τη διαιτα του αλογου.
μετα τα 30 ειναι πλεον ωριμες και πανχοντρες και ετοιμες να παντρευτουν τον πρωτο τυχοντα που παλαιοτερα εβλεπαν περιφρονιτικα.
ξερω οτι δεν ειναι ολες ετσι, αλλα μιλαω για την πλειοψηφια,
φιλη λιλλιποπ ξερεις για τι μπιμπελο μιλαμε στην ταιλανδη?
για ρωτα τον πιπινομανιακ.
ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!
Και η πλακα ξερεις ποια ειναι?
Σημερα το απογευμα,συναντησα στο δρομο,εντελως τυχαια,μια γκομενα που πριν 12 χρονια,ειχα φαει τη κολλημα της ζωης μου...
Τοτε ηταν πιπινακι 20 ετων,κορμαρα και κουκλαρα...Αλλα με μια μυτη μεχρι εκει πανω...Με ειχε γενικως δηλαδη στο κλασιμο...
Σημερα ειναι στα 32...εχει βαλει και 5-10 κιλα...το βυζι εχει αρχισει να πεφτει (σε λιγο καιρο το βλεπω να περνει μεταγραφη για αρχιδια)...
Ε ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ,τι "χαρουλες" εκανε οταν με ειδε (ειναι και ανυπαντρη βλεπετε)...Και τι κουκλος που ειμαι και να βγουμε,να τα πουμε κλπ κλπ...
Και πριν 12 χρονια ΟΥΤΕ να με κοιταξει η μαλακισμενη...Αλλα ετσι ειναι...ΤΟΤΕ ηταν πιτσιρικα και της τη πεφτανε ολοι...ΤΩΡΑ εχει αρχισει και πεφτει πεινα...
"Ξυπνησανε" βλεπετε τωρα και οι ορμονες για να κανει παιδι και ψαχνει ΜΑΛΑΚΑ για να παντρευτει...
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΟΧΙ[/size][/size][/size] κυρια μου...ΤΩΡΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ γιατι εισαι πια 32 χρονων ΚΩΛΟΓΡΙΑ.
ΟΥΣΤ [size=10pt][size=10pt]ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ[/size][/size]...Συγχιστηκα παλι βραδιατικα... :cussing:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!
Και η πλακα ξερεις ποια ειναι?
Σημερα το απογευμα,συναντησα στο δρομο,εντελως τυχαια,μια γκομενα που πριν 12 χρονια,ειχα φαει τη κολλημα της ζωης μου...
Τοτε ηταν πιπινακι 20 ετων,κορμαρα και κουκλαρα...Αλλα με μια μυτη μεχρι εκει πανω...Με ειχε γενικως δηλαδη στο κλασιμο...
Σημερα ειναι στα 32...εχει βαλει και 5-10 κιλα...το βυζι εχει αρχισει να πεφτει (σε λιγο καιρο το βλεπω να περνει μεταγραφη για αρχιδια)...
Ε ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ,τι "χαρουλες" εκανε οταν με ειδε (ειναι και ανυπαντρη βλεπετε)...Και τι κουκλος που ειμαι και να βγουμε,να τα πουμε κλπ κλπ...
Και πριν 12 χρονια ΟΥΤΕ να με κοιταξει η μαλακισμενη...Αλλα ετσι ειναι...ΤΟΤΕ ηταν πιτσιρικα και της τη πεφτανε ολοι...ΤΩΡΑ εχει αρχισει και πεφτει πεινα...
"Ξυπνησανε" βλεπετε τωρα και οι ορμονες για να κανει παιδι και ψαχνει ΜΑΛΑΚΑ για να παντρευτει...
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΟΧΙ[/size][/size][/size] κυρια μου...ΤΩΡΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ γιατι εισαι πια 32 χρονων ΚΩΛΟΓΡΙΑ.
ΟΥΣΤ [size=10pt][size=10pt]ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ[/size][/size]...Συγχιστηκα παλι βραδιατικα... :cussing:
Προσπάθησε να έχεις αλτρουιστικες τάσεις...Βγες μαζι της ρίξτην ένα π... το λιγότερο μια  :pipa2: και όλα καλά
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Και τρεις φορές του τον έπιασε μη σου πω... 1000 baht taxi απο αεροδρόμιο; ΕΛΕΟΣ

ok κατάλαβα, μου τον έπιασε κανονικά και με χαμόγελο  :grin:. Τον εμπιστεύθηκα διότι μου έδειξε μια κάρτα που έγραφε και τις τιμές. Τι να κάνουμε; ας πρόσεχα. Την επόμενη φορά θα ξέρω.
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
ok κατάλαβα, μου τον έπιασε κανονικά και με χαμόγελο  :grin:. Τον εμπιστεύθηκα διότι μου έδειξε μια κάρτα που έγραφε και τις τιμές. Τι να κάνουμε; ας πρόσεχα. Την επόμενη φορά θα ξέρω.
ρε συ μηπως ηταν Ελληνας ο ταριφας??/?? :2funny:
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ μηπως ηταν Ελληνας ο ταριφας??/?? :2funny:

Με τίποτα δε θα μπορούσε. Οι δικοί μας οι ταρίφες στα παίρνουνε αλλά με αγένεια και μούτρα. Ο ταϋλανδός με ευγένεια και χαμόγελο. Το αποτέλεσμα βέβαια είναι το ίδιο. Ο ταϋλανδός όμως τσίμπησε και tip. Σιγά μην έδινα στον καρμίρη τον δικό μας
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Τι έγινε τελικά, έπεσε η ομάδα ή μου φαίνεται?
Η μήπως την κάνατε όλοι για Ταϊλάνδη?
Ή μήπως ακόμα καλύτερα έχετε πάει όλοι για γάμο με τις απίστευτες Ταϊλανδέζες?
Μα που εξαφανιστήκατε?
Πάντως αυτό το θέμα μου έχει κινήσει πραγματικά το ενδιαφέρον και διάβασα αρκετές απο τις σελίδες σας.
Και έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τους εξής λόγους:

Εσείς οι Έλληνες οι άνδρες είστε αυτοί που συνήθως σταματάτε τις σχέσεις σας με τις Ελληνίδες...άλλες φορές δικαιολογημένα γιατί είναι Ελλεινίδες όπως λέτε και άλλες φορές γιατί δεν είσαστε μάλλον έτοίμοι για το επόμενο βήμα....και σε αυτή την περίπτωση ξεκινάτε τις δικαιολογίες του στυλ..."ξέρεις είσαι πραγματικά καλό κορίτσι....και καλή στο σεξ και σε όλα σου...αλλά πιστεύω πως δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ μας γιατί δεν με πας ένα βήμα πιο μπροστά και γιατί δεν μου γεμίζεις τα κενά και γιατί πιστεύω πως δεν με καλύπτεις σε όλους τους τομείς!"
και τα λοιπά και τα λοιπά...
Και εδώ διαβάζω πως όλοι σας θέλετε μια Ταιλανδέζα...άλλοι βέβαια θέλουν και δυο και τρεις... και μάλιστα τα έχετε υπολογίσει όλα και τελικά σας συμφέρει απ όλες τις απόψεις...
Μια ερώτηση βρε παιδιά? Η Ταιλανδέζα εκτός απο το σεξουαλικό το θέμα.....που αλλού σας γεμίζει? Που πάει το συναίσθημα?  Πως σας τραβάει πιο μπροστά? Πως σας καλύπτει σε άλλους τομείς, που όπως έχω καταλάβει αρκετές δεν έχουν καν κοινή γλώσσα επικοινωνίας?
Θέλετε γυναίκα-κατοικίδιο? στην τιμή του ενός?

Εγώ είμαι μαζί σας...να πάτε Ταϊλάνδη να κάνετε όλες τις φαντασιώσεις σας και τις κ__λ_ς σας αλλά την κατάληξη δεν μπορώ να την καταλάβω.
Όσο το ότι τα παιδιά που είναι απο μίξη γονέων...βγαίνουν εξυπνότερα....αυτό κι αν είναι!!! Συγχαρητήρια...θα βγάλετε την άρια φυλή!!!
Και σας παραθέτω και εγώ τους πρόχειρους υπολογισμούς μου και θα καταλήξουμε παρέα:

Στην Ελλάδα έχουμε 10.964.020 πληθυσμό, εκ των οποίων τα 5.532.204 είναι γυναίκες και απο αυτές πόσες να είναι στην ηλικία που θέλετε....δηλαδή 20-34 (γιατί μετά είμαστε για πέταμα), γύρω στο 1.250.000. Κάποιες απο αυτές είναι παντρεμένες οπότε να κόψουμε λίγες και καταλήγουμε στις 850.000 ελεύθερες γυναίκες.
Εκ των οποίων οι μισές ίσως και λίγο παραπάνω είναι Ελλεεινίδες...δηλαδή άντε πες 425.000 Μη Ελλεεινίδες....
και δεν είναι και κ___λ___ες, οπότε ας πούμε 200.000...κ___λ___ς
άσε που δεν μένουν και όλες κοντά σας...και καλά να μένεις Αθήνα...αν μένεις λίγο παραπέρα ακόμα πιο δύσκολο...Οπότε ας πούμε πως στην Αθήνα μένουν 170.000 εσείς έχετε ήδη δοκιμάσει καμιά 100 ο καθένας και δεν σας κάνει καμία... οπότε πέφτουμε στις 169.900, άσε που εδώ στην Έλλάδα είμαστε όλοι ξαδέλφια και αδέλφια και ανήψια κτλ. οπότε ας βγάλουμε αρκετές...και πάμε στις 70.000. Απο αυτές οι 40.000 είναι χοντρές, οπότε πέφτουμε στις 30.000. Οι 15.000 είναι άβιζες και μείνανε μόνο 15.000, οι μισές πάλι έχουν πεθερικά που δεν τα γουστάρετε οπότε πάμε στις 7.0000 και στη συνέχεια οι μισές απο αυτές δεν ξέρουν να μαγειρεύουν και να κάνουν δουλίτσες στο σπίτι, οπότε μένουνε μόνο 3.500 με μεγάλη επιείκεια.
Και που να πας να τις βρεις αυτές τις 3.500??? Πρέπει να έχετε κάτι κοινό ή κάποιον κοινό γνωστό ή τύχη βουνό....


Στην Ταιλάνδη απο την άλλη πλευρά ο πληθυσμός είναι 63.000.00, είναι όντως πιο εύκολο να βρείτε εκεί το ALTER EGO σας και είναι και ομορφούλες οπότε καλά κάνετε.
Άντε παιδιά και εγώ μαζί σας....Τελικά είχατε απόλυτο δίκιο...δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα...
Η Αναλυση σου ΚΑΛΗ αλλα....

Βλεπω νουμερα .. πολλα νουμερα ...
τελικα μηπως ολες οι Ελλεϊνιδες εισαστε [size=18pt]ΝΟΥΜΕΡΑ?[/size]

και κατι αλλο ...
Εισαστε και πολυεξοδες ζητατε μεαγαλα [size=18pt]ΝΟΥΜΕΡΑ![/size]
και λογο οικονομικης κρισης την κανουμε Ταυλάνδη..

Και κατι τελευταιο ...
Καντε μια βολτα PATTAYA γιατι ... δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ....Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ !!!

:tits2:    :kissass:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Μα καλα καθομαστε τωρα και ασχολουμαστε τωρα με την αποψη της λολιποπ, μιας ελλεινιδας δηλ, που δεν εχει ιδεα γιατι πραγμα μιλαμε, αντι να ασχολουμαστε για την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ? Ειμαστε σοβαροι? Για να ακουσουμε καμια ανταποκριση απο Σολφεζ παρακαλω πολυ!

Δεν σου ζήτησε κανένας να ασχοληθείς με την άποψή μου.
Δεν είμαι Ελλεεινίδα...και δεν είναι ανάγκη να δικαιολογηθώ για αυτό.
Αν εσύ είσαι Ελληνάρας Ελλεεινός...πρόβλημά σου. Αν πάλι δεν είσαι...πάψε να τον παριστάνεις.
Και ξέρω πολύ καλά για τι πράγμα μιλάτε. Γι' αυτό και συμμετέχω και εγώ.
Δημοκρατία έχουμε και το site δεν είναι μόνο για άνδρες. Οπότε καλά θα κάνεις να δέχεσαι και άλλες απόψεις.
Δεν έπιασες καν το νόημα σε αυτά που έγραψα. Ξανα διάβασέ το... μερικοί δεν τα πιάνουν με την πρώτη.
Φιλάκια γλυκέ μου...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Η Αναλυση σου ΚΑΛΗ αλλα....

Βλεπω νουμερα .. πολλα νουμερα ...
τελικα μηπως ολες οι Ελλεϊνιδες εισαστε [size=18pt]ΝΟΥΜΕΡΑ?[/size]

και κατι αλλο ...
Εισαστε και πολυεξοδες ζητατε μεαγαλα [size=18pt]ΝΟΥΜΕΡΑ![/size]
και λογο οικονομικης κρισης την κανουμε Ταυλάνδη..

Και κατι τελευταιο ...
Καντε μια βολτα PATTAYA γιατι ... δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ....Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ !!!

:tits2:    :kissass:

Ισχύουν τα ίδια που είπα και στον Hank rafman...
Δεν έχω ανάγκη απο νούμερα εγώ...πίστεψε με...
...................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom