Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχει κάνει κανείς κράτηση εισιτηρίων και πληρωμή από την airticket.gr . Είναι αξιόπιστη εταιρία; Βρήκα τα πιο φτηνά εισιτήρια στο σαίτ της 700 ευρώ τον Αύγουστο πάνε έλα με Κατάρ με μικρές αναμονές στον ενδιάμεσο σταθμό στη Ντόχα (2 και μισή ώρες η μεγαλύτερη αναμονή). Προσοχή γιατί υπάρχει και  η airtickets.gr που είναι διαφορετική εταιρία. Αν κάποιος είχε συναλλαγή με την συγκεκριμένη εταιρία θα με ενδιέφερε η γνώμη του.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Έχει κάνει κανείς κράτηση εισιτηρίων και πληρωμή από την airticket.gr . Είναι αξιόπιστη εταιρία; Βρήκα τα πιο φτηνά εισιτήρια στο σαίτ της 700 ευρώ τον Αύγουστο πάνε έλα με Κατάρ με μικρές αναμονές στον ενδιάμεσο σταθμό στη Ντόχα (2 και μισή ώρες η μεγαλύτερη αναμονή). Προσοχή γιατί υπάρχει και  η airtickets.gr που είναι διαφορετική εταιρία. Αν κάποιος είχε συναλλαγή με την συγκεκριμένη εταιρία θα με ενδιέφερε η γνώμη του.

Έχω κάνει εγώ κρατηση με airticket.gr δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
Ρίξε και μια ματιά στο pamediakopes.gr και kanekratisi.gr
Ολα αυτά είναι οκ. Απλά απ΄ότι έχω διαβάσει εδώ...μάλλον είναι ακριβά στα 700€.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχω κάνει εγώ κρατηση με airticket.gr δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
Ρίξε και μια ματιά στο pamediakopes.gr και kanekratisi.gr
Ολα αυτά είναι οκ. Απλά απ΄ότι έχω διαβάσει εδώ...μάλλον είναι ακριβά στα 700€.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια μόλις τα τσέκαρα και αυτά τα σαίτ και τα 2 μου δίνουν ακριβότερές τιμές ακόμα και για την ίδια πτήση που έχω επιλέξει και αυτό είναι που μου κάνει εντύπωση πως για την ίδια πτήση βρίσκω από 700 ευρώ έως και 950 ευρώ!!! στα διάφορα πρακτορεία. Γενικά δεν βρίσκω για άυγουστο πιο φτηνά από 700 ευρώ.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Έχει κάνει κανείς κράτηση εισιτηρίων και πληρωμή από την airticket.gr . Είναι αξιόπιστη εταιρία; Βρήκα τα πιο φτηνά εισιτήρια στο σαίτ της 700 ευρώ τον Αύγουστο πάνε έλα με Κατάρ με μικρές αναμονές στον ενδιάμεσο σταθμό στη Ντόχα (2 και μισή ώρες η μεγαλύτερη αναμονή). Προσοχή γιατί υπάρχει και  η airtickets.gr που είναι διαφορετική εταιρία. Αν κάποιος είχε συναλλαγή με την συγκεκριμένη εταιρία θα με ενδιέφερε η γνώμη του.

αξιοπιστοτατη
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για τη βοήθεια μόλις τα τσέκαρα και αυτά τα σαίτ και τα 2 μου δίνουν ακριβότερές τιμές ακόμα και για την ίδια πτήση που έχω επιλέξει και αυτό είναι που μου κάνει εντύπωση πως για την ίδια πτήση βρίσκω από 700 ευρώ έως και 950 ευρώ!!! στα διάφορα πρακτορεία. Γενικά δεν βρίσκω για άυγουστο πιο φτηνά από 700 ευρώ.

Οι τιμές πάντα παίζουν απο site σε site. Ρίξε καμιά ματιά και σε ξένα όπως edreams.com
και επίσης σε αεροπορικές όπως qatar, turkair....κτλ..
Καλή τύχη.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχω πει πολλες φορες καποια πραγματα σχετικα με τα εισητηρια αλλα μαλλον δεν τα κοιτατε
ταξιδευουμε οσο μπορουμε τις καθημερινες οχι σαββατοκυριακα

ομοιως και η επιστροφη μας την κανονιζουμε καθημερινη κατα προτιμηση τριτη τεταρτη πεμπτη

υπαρχουν πτησεις που πανε με ενδιαμεσες στασεις ενδιαφερουσες
οπου καθεσαι 2 μερες με επιβαρυνση μονο το ξενοδοχειο και φαγητο σου και παιρνεις την επομενη πτηση που περναει να πας στο προορισμο σου


αυτα δεν τα βλεπω στον υπνο μου τα κανω τα τελευταια 30 χρονια
 

ηχωρ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Στο πουκε εχει της καλυτερες ντισκο' χολιγουντ,ταιγκερ,ταη-πεη. εκει εχει το στοιχειο της εκπληξης γιατι δε ξερης τι τυπο γυναικας καμακωνης, μπωρει να πετηχης απο φρεσκεια ερασητεχνη, μεχρι κακο επαγκελματια που τη διωξανε απο τα ββ. με μια μπυρα [3 ευρο] χορευη μαζι σου σχεδων οποιαδηποτε μεσα στο μαγαζι. με 1500 μπατ κοιματε μαζι σου. η επ[σκεψη επιβαλετε. μειονεκτημα οτι πρεπει να νυχτωση για να πας, και οτι για να εχεις τα στοιχεια της πρεπει να τα δωση στη ρεσεψιον.
 

ηχωρ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
με 1500 μπατ κοιματε μαζι σου. η επ[σκεψη επιβαλετε. μειονεκτημα οτι πρεπει να νυχτωση για να πας, και οτι για να εχεις τα στοιχεια της πρεπει να τα δωση στη ρεσεψιον.
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
εχω νεα

επειδη θα γινει ο τελικος ουεφα στη ταυλανδη οπως καταλαβαινετε θα κατεβει κοσμος
οποτε οποιος εχει υπ οψιν να κατεβει την ιδια περιοδο να το αναβαλει το ταξιδι για λιγο μετα γιατι θα ειναι κουρασμενες και  λιγο ξεχειλωμενες

φιλικα
    :idiot: :uglystupid: :idiot: :idiot: :uglystupid: :think: :think: :think:σημερα επεσε και η λαμια θα παιζη στο τοπικο με την παταγιατιμ :dancing: :dancing: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
υπαρχουν πτησεις που πανε με ενδιαμεσες στασεις ενδιαφερουσες
οπου καθεσαι 2 μερες με επιβαρυνση μονο το ξενοδοχειο και φαγητο σου και παιρνεις την επομενη πτηση που περναει να πας στο προορισμο σου
παλι για  σιγκαπουρη ηθελες να πεις αλλα δεν σου βγηκε,
χε χε.  δεν παμε σιγκαπουρη κωσταααα.  στον παραδεισο παμε κατευθειαν χωρις καθυστερησεις.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ο παραδεισος εχει πολλες πορτες

αυτο ποτε μην το ξεχνας
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Τι έγινε τελικά, έπεσε η ομάδα ή μου φαίνεται?
Η μήπως την κάνατε όλοι για Ταϊλάνδη?
Ή μήπως ακόμα καλύτερα έχετε πάει όλοι για γάμο με τις απίστευτες Ταϊλανδέζες?
Μα που εξαφανιστήκατε?
Πάντως αυτό το θέμα μου έχει κινήσει πραγματικά το ενδιαφέρον και διάβασα αρκετές απο τις σελίδες σας.
Και έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τους εξής λόγους:

Εσείς οι Έλληνες οι άνδρες είστε αυτοί που συνήθως σταματάτε τις σχέσεις σας με τις Ελληνίδες...άλλες φορές δικαιολογημένα γιατί είναι Ελλεινίδες όπως λέτε και άλλες φορές γιατί δεν είσαστε μάλλον έτοίμοι για το επόμενο βήμα....και σε αυτή την περίπτωση ξεκινάτε τις δικαιολογίες του στυλ..."ξέρεις είσαι πραγματικά καλό κορίτσι....και καλή στο σεξ και σε όλα σου...αλλά πιστεύω πως δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ μας γιατί δεν με πας ένα βήμα πιο μπροστά και γιατί δεν μου γεμίζεις τα κενά και γιατί πιστεύω πως δεν με καλύπτεις σε όλους τους τομείς!"
και τα λοιπά και τα λοιπά...
Και εδώ διαβάζω πως όλοι σας θέλετε μια Ταιλανδέζα...άλλοι βέβαια θέλουν και δυο και τρεις... και μάλιστα τα έχετε υπολογίσει όλα και τελικά σας συμφέρει απ όλες τις απόψεις...
Μια ερώτηση βρε παιδιά? Η Ταιλανδέζα εκτός απο το σεξουαλικό το θέμα.....που αλλού σας γεμίζει? Που πάει το συναίσθημα?  Πως σας τραβάει πιο μπροστά? Πως σας καλύπτει σε άλλους τομείς, που όπως έχω καταλάβει αρκετές δεν έχουν καν κοινή γλώσσα επικοινωνίας?
Θέλετε γυναίκα-κατοικίδιο? στην τιμή του ενός?

Εγώ είμαι μαζί σας...να πάτε Ταϊλάνδη να κάνετε όλες τις φαντασιώσεις σας και τις κ__λ_ς σας αλλά την κατάληξη δεν μπορώ να την καταλάβω.
Όσο το ότι τα παιδιά που είναι απο μίξη γονέων...βγαίνουν εξυπνότερα....αυτό κι αν είναι!!! Συγχαρητήρια...θα βγάλετε την άρια φυλή!!!
Και σας παραθέτω και εγώ τους πρόχειρους υπολογισμούς μου και θα καταλήξουμε παρέα:

Στην Ελλάδα έχουμε 10.964.020 πληθυσμό, εκ των οποίων τα 5.532.204 είναι γυναίκες και απο αυτές πόσες να είναι στην ηλικία που θέλετε....δηλαδή 20-34 (γιατί μετά είμαστε για πέταμα), γύρω στο 1.250.000. Κάποιες απο αυτές είναι παντρεμένες οπότε να κόψουμε λίγες και καταλήγουμε στις 850.000 ελεύθερες γυναίκες.
Εκ των οποίων οι μισές ίσως και λίγο παραπάνω είναι Ελλεεινίδες...δηλαδή άντε πες 425.000 Μη Ελλεεινίδες....
και δεν είναι και κ___λ___ες, οπότε ας πούμε 200.000...κ___λ___ς
άσε που δεν μένουν και όλες κοντά σας...και καλά να μένεις Αθήνα...αν μένεις λίγο παραπέρα ακόμα πιο δύσκολο...Οπότε ας πούμε πως στην Αθήνα μένουν 170.000 εσείς έχετε ήδη δοκιμάσει καμιά 100 ο καθένας και δεν σας κάνει καμία... οπότε πέφτουμε στις 169.900, άσε που εδώ στην Έλλάδα είμαστε όλοι ξαδέλφια και αδέλφια και ανήψια κτλ. οπότε ας βγάλουμε αρκετές...και πάμε στις 70.000. Απο αυτές οι 40.000 είναι χοντρές, οπότε πέφτουμε στις 30.000. Οι 15.000 είναι άβιζες και μείνανε μόνο 15.000, οι μισές πάλι έχουν πεθερικά που δεν τα γουστάρετε οπότε πάμε στις 7.0000 και στη συνέχεια οι μισές απο αυτές δεν ξέρουν να μαγειρεύουν και να κάνουν δουλίτσες στο σπίτι, οπότε μένουνε μόνο 3.500 με μεγάλη επιείκεια.
Και που να πας να τις βρεις αυτές τις 3.500??? Πρέπει να έχετε κάτι κοινό ή κάποιον κοινό γνωστό ή τύχη βουνό....


Στην Ταιλάνδη απο την άλλη πλευρά ο πληθυσμός είναι 63.000.00, είναι όντως πιο εύκολο να βρείτε εκεί το ALTER EGO σας και είναι και ομορφούλες οπότε καλά κάνετε.
Άντε παιδιά και εγώ μαζί σας....Τελικά είχατε απόλυτο δίκιο...δεν έχετε καμία ελπιδα εδώ στην Ελλάδα...

 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Παιδια, για οποιον ενδιαφερεται για εισητηρια, ας ριξει μια ματια εδω


Για οποιον βιαζεται εχει αυριο πτηση της gulf air με 464 ευρω!
σολφεζ ειδα εναν που σου εμοιαζε προχτες στο σοι 6  :2funny:
περασα τροχαδην βεβαια γιατι ειναι λιγο τρομακτικος δρομος  :2funny:... ηρωες αυτοι που παιρνουν κοπελλες απο εκει  ;)
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα από ΒΚΚ. Έφτασα σήμερα το πρωί, η πρώτη εντύπωση, to αεροδρόμιο πολύ καλό,πολλή ζέστη μετά έξω. Ταξί από το αεροδρόμιο για Sukm.Soi 8 στο ξενοδοχείο μου 900 ( καλά ήταν ή με έπιασε κώτσο;)THB, του έδωσα 1000. Επόμενες ώρες διερευνιτικές βόλτες στους γύρω δρόμους και στη συνέχεια το πρώτο μου ασιατικό massage. Λοιπόν, ένα θα πω. Για τέτοιο massage στην Αθήνα θα έδινα ακόμα και 200 eur. 2ωρο απίστευτο massage,όχι fs,μόνο hjb στο τέλος. Είχα διαβάσει σχετικά σε ξένα forums ότι το συγκεκριμένο είναι must για ΒΚΚ. Εξαιρετική εμπειρία,"βαρέθηκα" να βλέπω το κορίτσι να τρίβει και να πασπατεύει το σώμα μου. Εκεί που έλεγα τελειώνει τώρα, ξεκίναγε κάτι καινούργιο. Θα με έπλυνε ίσαμε και 5 φορές, και στο ενδιάμεσο τριψίματα, καυτές πετσέτες,πάτημα στη πλάτη και άλλα σπουδαία. Πρός στο τέλος με ψιλοπήρε λίγο και ο ύπνος για κανένα 10λεπτο ένεκα κούρασης ταξιδιού. Για τη συνέχεια λέω για νυχτερινή έξοδο στο NANA PLAZA χαλαρά, δεν θα το κυνηγήσω ιδιαίτερα, είμαι κουρασμένος από το ταξίδι. Για αύριο βλέπουμε, δεν έχω συγκεκριμένο πρόγραμμα. Κανένας σύντροφος που είναι BKK τώρα υπάρχει που να ήθελε να βρεθούμε μια από αυτές τις ημέρες;
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
lolli
τα στατιστικα σου με εκπλησουν λολ

βεβαια εγω με προβληματιζουν οι πεθερες περισσοτερο  λολ

 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια εχω ποσταρει στο θρεντ κουβα
ψαχνω γαμπρο για να παντερφτει μια φιλη της δικιασ μου
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
lolli
τα στατιστικα σου με εκπλησουν λολ

βεβαια εγω με προβληματιζουν οι πεθερες περισσοτερο  λολ

Κώστα το έχω μελετήσει το θέμα  :headbang:
Εδω μέσα διάβασα πως και απο Ταϊλάνδη υπάρχει θέμα με πεθερές. Καταραμένοι είστε τελικά ρε γαμώτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom