Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Και κατι αλλο. Σημερα εκλεισα εισητηριο και φευγω αυριο με Gulf Air. Το εισητηριο μετ επιστροφης μου στοιχισε 474 ευρω. Οποιος θελει το αποφασιζει και την κανει για Πασχα. Καλη ανασταση συντροφοι. Ισως προλαβω το σονγκραν.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ειμαι λιγο κολλημενος ΑΛΛΑ δεν την εχω ερωτευτει παραφορα. ειμαι CONTRACTOR. Τι λες για ολα αυτα ?
να παντρευτουμε ?
Να φυγω ΜΠΑΝΚΟΚΑ ?
Να την ξεπερασω ?
Σύντροφε. Όπως ίσως θα έχεις διάβάσεις στι θρέντ πάσχεις και εσύ από οξεία Ταϋλαδίτιδα. Αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό (το αντίθετο θα προκαλούσε έκπληξη). Βασικά ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία. Απλά και μόνο υπάρχουν κάποια τρικ που έχουν αναλυθεί εκτενώς με τα οποία θα μπορέσεις να μετριάσεις τα συμπτώματα της ασθένειας.
Κανόνας 1ος και απαράβατος. Ποτέ με μία κοπέλα πάνω από μια μέρα (και πολύ λέω). Είναι η πλέον ασφαλής μέθοδος.
Κανόνας 2ος. Ει δυνατόν ποτέ με μια κοπέλα. Καλύτερα δυο-δυο (ή 5-5 αν είσαι μουσουλμάνος :grin:) και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και καλύτερα θα περάσεις (γιατί θα ανταγωνίζεται η μία την άλλη για το ποιά θα σου προσφέρει καλύτερη εξυπηρέτηση) και αποκλείεις τις συναισθηματικές εμπλοκές γιατί θάσαι διαχασμένος για το ποιά σε αρέσει καλύτερα.
Κανόνας 3ος. Ποτέ, μα ποτέ, των ποτών, ω ποτέ δεν δίνουμε τηλέφωνο, μαιλ, διεύθυνση κλπ.(Κρατάμε όμως τα δικά τους για τους κολλητούς μας :sunglasses:).
Κανόνας 4ος και απαράβατος επίσης. Όσο ικανοποιημένος και να έμεινες από μια κοπέλλα νάσαι σίγουρος ότι την επομένη θα βρείς καλύτερη (ιδίως μάλιστα αν τους πεις ότι την προηγούμενη γνώρισες μια καλή κοπέλα που σε ξετρέλανε) ;) 
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
η αληθεια ειναι οτι περιγραφη σαν του ΡΑΦ δεν προκειται να κανει κανενας μας,οχι γιατι δε μπορουμε τοσο αναλυτικα αλλα γιατι καπου θα βαρεθουμε στην πορεια...μπραβο στο παιδι που τα εγραψε ολα...
Ομως αυτο που εκανε με το ελευθερο σεξ ηταν μεγαλη μαλακια...
ΠΟΤΕ χωρις προφυλακτικο...1 ζωη την εχεις φιλε. Και στο λεω εγω...
ειμαι σιγουρος οτι ΔΕΝ εχεις καλλησει,ομως η μαλακια μαλακια...
Φανταζεσε να σου στειλει ε-μαιλ και να σου πει οτι ειναι εγγυος ας πουμε και θελει λεφτα για το παιδι που μεγαλωνει?!
τρεχα μετα εσυ να ελεγξεις οτι λεει ψεματα,οτι το εριξε κτλ κτλ...
μην μπλεκεις αγορι μου ετσι...δεν ξερεις τι θα γινει παρακατω.
ΣΚΟΥΦΟ λεμε...

Κατα τα υπολοιπα συνεχισε...και ξεκολλα απο αυτην...
εχει εκατομυρια αλλες και καλυτερες...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αρρωστια ειναι οι πουτανες οι ασιατισσες.. ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!  :headbang:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Σύντροφε. Όπως ίσως θα έχεις διάβάσεις στι θρέντ πάσχεις και εσύ από οξεία Ταϋλαδίτιδα. Αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό (το αντίθετο θα προκαλούσε έκπληξη). Βασικά ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία. Απλά και μόνο υπάρχουν κάποια τρικ που έχουν αναλυθεί εκτενώς με τα οποία θα μπορέσεις να μετριάσεις τα συμπτώματα της ασθένειας.
Κανόνας 1ος και απαράβατος. Ποτέ με μία κοπέλα πάνω από μια μέρα (και πολύ λέω). Είναι η πλέον ασφαλής μέθοδος.
Κανόνας 2ος. Ει δυνατόν ποτέ με μια κοπέλα. Καλύτερα δυο-δυο (ή 5-5 αν είσαι μουσουλμάνος :grin:) και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και καλύτερα θα περάσεις (γιατί θα ανταγωνίζεται η μία την άλλη για το ποιά θα σου προσφέρει καλύτερη εξυπηρέτηση) και αποκλείεις τις συναισθηματικές εμπλοκές γιατί θάσαι διαχασμένος για το ποιά σε αρέσει καλύτερα.
Κανόνας 3ος. Ποτέ, μα ποτέ, των ποτών, ω ποτέ δεν δίνουμε τηλέφωνο, μαιλ, διεύθυνση κλπ.(Κρατάμε όμως τα δικά τους για τους κολλητούς μας :sunglasses:).
Κανόνας 4ος και απαράβατος επίσης. Όσο ικανοποιημένος και να έμεινες από μια κοπέλλα νάσαι σίγουρος ότι την επομένη θα βρείς καλύτερη (ιδίως μάλιστα αν τους πεις ότι την προηγούμενη γνώρισες μια καλή κοπέλα που σε ξετρέλανε) ;) 
EISAI ARXIGOS
ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥς 3 κανονες σου Κουβα
ευχαριστω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω γιατι τους βλεπω 4 κ οχι 3?
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Πάω να πάρω και γω μια δόση από Ταυλάνδη από την ερχόμενη Παρασκευή μετά το Πάσχα.Θα είμαι Μπανγκόκ για 5 ημέρες και μετά Παττάγια. Σύνολο στις 12 ημέρες υπολογίζω. Όποιος σύντροφος είναι εκεί τότε και θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ταξιδεύω μόνος και είναι η πρώτη μου φορά στην Ταυλάνδη. Όσο νάναι, τόσες ημέρες εκεί,καμιά κουβεντούλα ελληνική θα μου λείψει λιγάκι. Αν είναι και έμπειρος περί Ταυλάνδης ακόμα καλύτερα , αλλά και η πρώτη του φορά να είναι μπορούμε να εξερευνήσουμε κάποια πράγματα παρέα.

Καλό Πάσχα σε όλους  
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Σύντροφε. Όπως ίσως θα έχεις διάβάσεις στι θρέντ πάσχεις και εσύ από οξεία Ταϋλαδίτιδα. Αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό (το αντίθετο θα προκαλούσε έκπληξη). Βασικά ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία. Απλά και μόνο υπάρχουν κάποια τρικ που έχουν αναλυθεί εκτενώς με τα οποία θα μπορέσεις να μετριάσεις τα συμπτώματα της ασθένειας.
Κανόνας 1ος και απαράβατος. Ποτέ με μία κοπέλα πάνω από μια μέρα (και πολύ λέω). Είναι η πλέον ασφαλής μέθοδος.
Κανόνας 2ος. Ει δυνατόν ποτέ με μια κοπέλα. Καλύτερα δυο-δυο (ή 5-5 αν είσαι μουσουλμάνος :grin:) και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και καλύτερα θα περάσεις (γιατί θα ανταγωνίζεται η μία την άλλη για το ποιά θα σου προσφέρει καλύτερη εξυπηρέτηση) και αποκλείεις τις συναισθηματικές εμπλοκές γιατί θάσαι διαχασμένος για το ποιά σε αρέσει καλύτερα.
Κανόνας 3ος. Ποτέ, μα ποτέ, των ποτών, ω ποτέ δεν δίνουμε τηλέφωνο, μαιλ, διεύθυνση κλπ.(Κρατάμε όμως τα δικά τους για τους κολλητούς μας :sunglasses:).
Κανόνας 4ος και απαράβατος επίσης. Όσο ικανοποιημένος και να έμεινες από μια κοπέλλα νάσαι σίγουρος ότι την επομένη θα βρείς καλύτερη (ιδίως μάλιστα αν τους πεις ότι την προηγούμενη γνώρισες μια καλή κοπέλα που σε ξετρέλανε) ;) 

Συμφωνω με τους κανονες σου. Ετσι το ελεγα πριν φυγω απο την Ελλαδα, Καθε μερα και Αλλη.
Το θεμα ειναι οτι οταν πηγα κατω και αρχισα να μυριζω τις μυρωδιες, να τρωω τα φαγια τους
σε συναρτηση με τι κλιμα το (τροπικο) και το κλιμα στα Soi και τα συναφη επαθα τα εξης.

1> Τα ματια μου αναποδογυρισαν και ηταν λευκα σαν καρχαριας (Shark) !  :o
2> Ειχα παθει Υπερκαυλιαση και ημουν ικανος να πηδηξω οποια εβρισκα μπροστα μου ! :2funny:
3> Δεν σκεφτομουν λογικα αλλα Ηδονικα !  :uglystupid:
4> Η ψυχολογια μου ειχε ξεφυγει στο 5000%  χωρις επιστροφη !  :rockon:
5> Δεν ηξερα πως με λενε στην κυριολεξια ! :headbang:

(πιστευω να με δικαιολογεις)

Περα απ την πλακα 17 μερες ημουνα DURACEL Στην κυριολεξια οσο ποτε αλλοτε.
Δεν καταλαβαινα τιποτα.

Και οταν θα ξαναπαω παλι θα το ξαναπαθω !!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
να παντρευτουμε ?
χχμμ  
Να φυγω ΜΠΑΝΚΟΚΑ ?
χχμμ
:rockon:

Φον ξερω που το πας αλλα αν καποιος ελεγχει τον εαυτο του δε βλεπω καποιο προβλημα να παρει κοπελλα πανω απο μια φορα. Ισα-ισα που σε εμπιστευεται περισσοτερο, μαθαινει καλυτερα τι σου αρεσει με αποτελεσμα το περφορμανς να βελτιωνεται.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παντως εγω τη βρισκω να διαβαζω τετοιες περιγραφες και συζητησεις γιατι απλα επιβεβαιονομαι στα οσα εχω γραψει κατα καιρους.
1. Στην Πατταγια ή οπου αλλου ειναι μεν του επαγγελματος αλλα ειναι καινουργια και ΟΧΙ πουτανα.
2. Φερονται καλα γιατι ειναι στη φυση τους και ΟΧΙ γιατι αποσκοπουν καπου.
3. Κανουν τους αντρες να νοιωθουν αρχοντες γιατι ετσι ειναι η ανατροφη τους και ΟΧΙ γιατι θελουν να στα παρουν χοντρα.
4. Μονο 3 τις εχουν γαμησει και ΟΧΙ 53-103.
5. Παμε κατω για να γαμησουμε μονο και ΟΧΙ γιατι ειμαστε μονοι και μπακουρια στην Ελλαδα.
Μα δεν νοιωθετε ΛΙΓΟ μαλακες εαν τα πιστευετε αυτα;
Λεω εγω τωρα που δεν ξερω και πολλα.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
re rafman
παπουτσι απο τον τοπο σου και ασ ειναι και μπαλωμενο
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πλακα εκανα ρε παιδια
μη βαρατε
εγω το γαμο μου παντως στο ειδικο ληξειαρχιο τον δηλωσα
ο νοον νοητο
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εντελη ο θεος ολά τα εδωσε στην ελλαδα εκτος απο γυναικες
χωρια που εδω η αναλογια ειναι 2 γυναικες 10 αντρες οπου και να πασ
ενω ταυλανδη η κουβα στο περιπτερο πας για τσιχλες και γυρνας με 10 τηλεφωνα
φανταζεστε να ηταν ετσι και εδω

 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βρε λορδε  

εσυ μου φαινεται παραπλανεις το κοσμο και θελεις μονο εσυ να περνας καλα

ασε το κοσμο να το ευχαριστηθει τωρα που ειναι χυμα

καλο πασχα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
βρε λορδε  

εσυ μου φαινεται παραπλανεις το κοσμο και θελεις μονο εσυ να περνας καλα

ασε το κοσμο να το ευχαριστηθει τωρα που ειναι χυμα

καλο πασχα

ΟΟΟΟΧΙΙΙΙ
Εγω οπως δηλωσα ειμαι φυσιολατρης.!! :grin: :grin:
Καλη Ανασταση σε ολους, και ολοι να περνανε καλα οπως αυτοι θελουν :grouphug:
 

x_ta_see

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Παντως εγω τη βρισκω να διαβαζω τετοιες περιγραφες και συζητησεις γιατι απλα επιβεβαιονομαι στα οσα εχω γραψει κατα καιρους.
1. Στην Πατταγια ή οπου αλλου ειναι μεν του επαγγελματος αλλα ειναι καινουργια και ΟΧΙ πουτανα.
2. Φερονται καλα γιατι ειναι στη φυση τους και ΟΧΙ γιατι αποσκοπουν καπου.
3. Κανουν τους αντρες να νοιωθουν αρχοντες γιατι ετσι ειναι η ανατροφη τους και ΟΧΙ γιατι θελουν να στα παρουν χοντρα.
4. Μονο 3 τις εχουν γαμησει και ΟΧΙ 53-103.
5. Παμε κατω για να γαμησουμε μονο και ΟΧΙ γιατι ειμαστε μονοι και μπακουρια στην Ελλαδα.
Μα δεν νοιωθετε ΛΙΓΟ μαλακες εαν τα πιστευετε αυτα;
Λεω εγω τωρα που δεν ξερω και πολλα.
Μάλλον τα καταλαβαίνουμε όλα αυτά λόρδε αλλά θα σου υπενθυμίσω & την υπογραφή σου. «Ρε γαμώτο αφού γέρασα γιατί δεν βάζω μυαλό;»

Εγώ να δω  πότε θα κάτσω να γράψω για την εμπειρία μου από το πρώτο μου ταξίδι στην Ταϊλάνδη.
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν ειχα ριξει τοσο διαβασμα περι Ταυλανδης και δεν ειχα ακουσει και τις συμβουλες των παλιοτερων θα κραταγα την πρωτη γκομενα που πηρα στο πουκετ για οσο καιρο καθομουνα και θα πιστευα οτι ημουν τυχερος γιατι βρηκα την ποιο γαματη που μου φερεται γαματα μου βγαζει τα παπουτσια με ταιζει στο στομα με προσεχει κτλ.Την δευτερη μερα θα πιστευα οτι αρχιζει και με ερωτευεται και την τριτη οτι μαγαπαει τρελα και ζει μονο για μενα!!!
Αααχχ ατιμα σχιστοματικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom