Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ορισμενες φορες σκεφτομαι τι θα γινοταν εαν ηταν ευκολο (και οχι ΑΔΥΝΑΤΟΝ οπως ισχυει τωρα),να φερεις στην Ελλαδα,εστω και για ολιγοημερη επισκεψη,ενα γκομενακι που γνωρισες στη Ταυλανδη... :boobies:
ΧΑΜΟΣ... :idiot:
Και επειδη εμεις οι Ελληνες,φημιζομαστε για την υπερβολη μας,φανταζομαι πως ο χωρος των αφιξεων του Ελ.Βενιζελος,θα γεμιζε καθε μερα απο tilac..!! :2funny:
Ισως λοιπον "εν μερη" να "δικαιολογω" αυτη τη "σκληρη πολιτικη" που εφαρμοζει η πρεσβεια μας στη Ταυλάνδη... ;)
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
  στο δρομο με προσεχε, λες και ηταν γυναικα μου, να μην με πατησει κανενα αμαξι, οτι ψωνιζα
μου τα καραταγε αυτη, με ειχε βασιλια της λεω θελεις να παμε για φαι ? (στο μεταξυ ειχε παει 2:30) μου λεει δεν πειναω παμε ξενοδοχείο
Μπαινουμε στο δωματιο μου ταχτοποιησε τα ρουχα,εστρωσε τα κρεβατια (ειχα κοιμηθει εκεινο το απογευμα λιγο) μετα μπαινει στο μπανιο.


κάπως έτσι την πάτησα και εγώ.
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Το επομενο κατα της 10:30 ξυπνησαμε και αφου εκανε το δωματιο τζέτ πηγαμε για πρωινο, της (ελεγα δεν χρεαζεται να τα μαζευεις υπαρχει καθαριστρια)
τι εισαι ? της λεω "Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ" μου λεει θελω να γινω !! γυριζουμε δωματιο και μου λεει εχεις τιποτα "ρουχο απλυτο να το παω στο πληντηριο ?"
και παθαινω φλας, "της λεω με δουλευεις ?" μου λεει "ΟΧΙ" βγαζω και εγω ολα τα απλυτα τα βαζω σε μια τσαντα και της τα δινω, τα παει, πληρωνει το λογαριασμο
και μου φερνει τη αποδειξη (190 Baht) και τρελαθηκα τελειως. (Στο μεταξυ εγω δεν μπορω να πω οτι ειχα τυφλωθει απο την ομορφια της) αλλα ο τροπος της
με τρελενε (δεν το ειχα ξαναζησει αυτο το πραγμα) Ιλικρινα. Με ρωταγε ποσες μερες θα κατσω ακομη, της ελεγα 3-4 για να μην παρει αερα.
Στο μεταξυ ειχε παει μεσημερι, και της λεω αν θελεις κατσε και αποψε μαζι μου, και την ειδα και αστραψε, γουσταρε, εγω το επαιζα ανετος αυτη στο μεταξυ με ειχε αγγαλιασει και δεν με αφηνε λεπτο, συσφιξαμε την σχεση μας εκει κατανοησα και τον αγραφο νομο της ταυλανδης,
αμα εισε με κοπελα δεν σε ενοχλουν οι αλλες (δεν σου την πεφτουν) δεν ειναι οπως στην Ελλαδα που αμα εισαι με κοπελα σου την πεφτουν ολες.
μετα  πηγαμε για φαϊ. και μετα ξεσκιστηκαμε (ο αστακος δουλευε τρελα) στο  ξενοδοχειο. (Γλυφομουνι   και την κρατησα για τριτη μερα.
Πηγαμε για ψωνια στο BigC Central Center (Second Road & soi2) Απιστευτο εμπορικο κεντρο, της ψωνισα ενα παντελονι και ενα μπλουζακι και τη εκανα ΣΙΚ.
το βραδυ της σκαω το μυστικο να παμε για τσεκαρισμα και οι δυο στο νοσοκομειο για HIV και Υπατιτιδα C για να γαμιομαστε ελευθερα, ΔΕΧΤΗΚΕ
παμε, γινεται το ΤΣΕΚ, και οι δυο ΚΑΘΑΡΟΙ,  Φυσικα πληρωσα εγω.


ΕΤΣΙ έπεσα στην παγίδα και εγώ και η συνέχεια την παντρεύτηκα.......

(και φίλε μου το ότι  αυτήν  χρεοσαναι πιο  ΠΟΛΑ  από  εσένα  μην γελάς γιατί απλά  σου πιάσανε τον κώλο άλλη μια φορά sorryyyyyyyyyyyyyy.......)     
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σωστός ο σύντροφοες. Μπράβο !!
Γράψε λίγο περισσότερα γι' αυτό το θέμα.
φον συγχωραμε, αλλα αυτο δεν ειναι παραδειγμα προς μιμηση, μαλλον προς αποφυγη ειναι, αν ηταν τοσο σιγουρο θα καναμε και οικονομια στις καποτες,
τι λετε και οι αλλοι?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εαν η εξεταση HIV,βγει αρνητικη,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ,πως το ατομο δεν ειναι μολυσμενο απο τον ιο.
Υπαρχει ενα διαστημα 8-10 εβδομαδων που ο ιος ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ μεσα στο αιμα αλλα δεν ειναι ανιχνευσιμος και ειδικα ΑΥΤΗ τη περιοδο,τα ατομα ειναι ιδιαιτερα "μολυσματικα"...Ειναι το λεγομενο "παραθυρο του AIDS".
Με λιγα λογια,εαν η κοπελα ειχε καποια "υποπτη και επικινδυνη" επαφη στο διαστημα των τελευταιων 2 μηνων,μπορει να ειναι ΦΟΡΕΑΣ του ιου,αλλα να ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΤΑΙ...
Γι αυτο..ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΤΑ.. ;)
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Μπραβο ρε παιδια απο τα λιγα καλα τοπικ που εχουν μεινει στο φορουμ.
Το υπουργειο τουρισμου Ταϋλανδης θα επρεπε να σας κοψει κονδυλιο για το προμο που κανετε με τις περιγραφες σας και τις info.

Εχετε αρχισει και με ψηνετε να μαζεψω λεφτα και φιλους και να παω σε κανα χρονο για κανα 2 βδομαδες.

Μια φιλικη παρατηρηση μονο , επειδη το τοπικ πλησιαζει τις 1000 σελιδες και δεν ειναι πρακτικο για καποιον που σχεδιαζει ταξιδι να βρει τις πληροφοριες που δινετε , καποιος αν εχει ορεξη και χρονο , να κανει μια εκκαθαριση ή συμμαζεμα σε pdf αρχειο που θα ανανεωνεται , με ολες τις χρησιμες πληροφοριες που εχουν δοθει κατα καιρους (τιμες αεροπορικων , ξενοδοχειων , κοριτσιων , υπηρεσιων , διαδικασιες booking,βιζας , μερη για εξοδο , μερη ομορφα τοπια για εκδρομες , πληροφοριες μετακινησης , εξυπνα tips , πληροφοριες μασαζ κλπ).

Παρακολουθω αρκετα συχνα το τοπικ και καταλαβαινω οτι ειναι εκνευριστικο για τους παλιους να απαντανε στις ιδιες και τις ιδιες ερωτησεις των νεων. Απο την αλλη ομως καταλαβαινω και για τους νεους οτι ειναι αδυνατο να ψαχνουν 1000 σελιδες στα τυφλα.

Οποτε η προταση μου ειναι αυτη: "Ταϋλανδη sex trip guide by bourdela_tv.pdf"  :boobies:  :rockon: :grin:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Κώστα, συμφωνώ ότι δεν είναι η απόλυτη λύση, αλλά είναι κάτι. Τα σχετικά τέστ σε εξασφαλίζουν σε μεγάλο ποσοστό από τα αφροδίσια. Για το ΑΙΔΣ ισχύει ότι είπε ο Πιπινό.
Προσωπικά πάντως το θεωρώ χρήσιμο και σκόπιμο.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
FidoDiLdo δες σχετικό word αρχείο στο θρέντ της πατταγιας σελ. 1
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εαν η εξεταση HIV,βγει αρνητικη,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ,πως το ατομο δεν ειναι μολυσμενο απο τον ιο.
Υπαρχει ενα διαστημα 8-10 εβδομαδων που ο ιος ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ μεσα στο αιμα αλλα δεν ειναι ανιχνευσιμος και ειδικα ΑΥΤΗ τη περιοδο,τα ατομα ειναι ιδιαιτερα "μολυσματικα"...Ειναι το λεγομενο "παραθυρο του AIDS".
Με λιγα λογια,εαν η κοπελα ειχε καποια "υποπτη και επικινδυνη" επαφη στο διαστημα των τελευταιων 2 μηνων,μπορει να ειναι ΦΟΡΕΑΣ του ιου,αλλα να ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΤΑΙ...
Γι αυτο..ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΤΑ.. ;)

Τα ρισκα τα ξερω πολυ καλα, να σας πω ομως επιπλεον, οτι και το κοριτσακι φοβοτανε τρελα, δεν ηταν ανετο, κατ αρχην τις πρωτες μερες μου ελεγε (NO CODOM, NO SEX !!) και καθε φορα που εχυνα τσεκαρε το προφυλακτικο. Οταν εγινε το ΤΣΕΚ παλι δισταζε, γιατι για το παραθυρο γνωριζαμε και οι δυο..(μας το ειπαν και στο νοσοκομειο αλωστε).
(το μυστικο ηταν οτι το κοριτσι ειχε πιασει δουλεια 10 μερες πριν το γνωρισω, και ειχε παει με 3 ατομα πριν απο εμενα με condom. Το αλλο ηταν οτι δεν ηταν θεομουνο για να το παιρνει καθε μερα αλλος... φυσικα το ρισκο υπαρχει....
το ..ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΤΑ.. συμφωνω (Εγω βεβαια το ξεσκισα λιγο.)

Αλλα το ρισκο υπαρχει παντα και παντου... (Εγω ειχα φρικαρει οταν πριν απο 8 μηνες μου ειχε σπασει προφυλακτικο στην
Φυλης... (Πρωκτικο) αλλα ολα ΟΚ τελικα.





 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Το επομενο κατα της 10:30 ξυπνησαμε και αφου εκανε το δωματιο τζέτ πηγαμε για πρωινο, της (ελεγα δεν χρεαζεται να τα μαζευεις υπαρχει καθαριστρια)
τι εισαι ? της λεω "Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ" μου λεει θελω να γινω !! γυριζουμε δωματιο και μου λεει εχεις τιποτα "ρουχο απλυτο να το παω στο πληντηριο ?"
και παθαινω φλας, "της λεω με δουλευεις ?" μου λεει "ΟΧΙ" βγαζω και εγω ολα τα απλυτα τα βαζω σε μια τσαντα και της τα δινω, τα παει, πληρωνει το λογαριασμο
και μου φερνει τη αποδειξη (190 Baht) και τρελαθηκα τελειως. (Στο μεταξυ εγω δεν μπορω να πω οτι ειχα τυφλωθει απο την ομορφια της) αλλα ο τροπος της
με τρελενε (δεν το ειχα ξαναζησει αυτο το πραγμα) Ιλικρινα. Με ρωταγε ποσες μερες θα κατσω ακομη, της ελεγα 3-4 για να μην παρει αερα.
Στο μεταξυ ειχε παει μεσημερι, και της λεω αν θελεις κατσε και αποψε μαζι μου, και την ειδα και αστραψε, γουσταρε, εγω το επαιζα ανετος αυτη στο μεταξυ με ειχε αγγαλιασει και δεν με αφηνε λεπτο, συσφιξαμε την σχεση μας εκει κατανοησα και τον αγραφο νομο της ταυλανδης,
αμα εισε με κοπελα δεν σε ενοχλουν οι αλλες (δεν σου την πεφτουν) δεν ειναι οπως στην Ελλαδα που αμα εισαι με κοπελα σου την πεφτουν ολες.
μετα  πηγαμε για φαϊ. και μετα ξεσκιστηκαμε (ο αστακος δουλευε τρελα) στο  ξενοδοχειο. (Γλυφομουνι   και την κρατησα για τριτη μερα.
Πηγαμε για ψωνια στο BigC Central Center (Second Road & soi2) Απιστευτο εμπορικο κεντρο, της ψωνισα ενα παντελονι και ενα μπλουζακι και τη εκανα ΣΙΚ.
το βραδυ της σκαω το μυστικο να παμε για τσεκαρισμα και οι δυο στο νοσοκομειο για HIV και Υπατιτιδα C για να γαμιομαστε ελευθερα, ΔΕΧΤΗΚΕ
παμε, γινεται το ΤΣΕΚ, και οι δυο ΚΑΘΑΡΟΙ,  Φυσικα πληρωσα εγω.


ΕΤΣΙ έπεσα στην παγίδα και εγώ και η συνέχεια την παντρεύτηκα.......

(και φίλε μου το ότι  αυτήν  χρεοσαναι πιο  ΠΟΛΑ  από  εσένα  μην γελάς γιατί απλά  σου πιάσανε τον κώλο άλλη μια φορά sorryyyyyyyyyyyyyy.......)     

Doctor OK δεν υπαρχει προβλημα, θα μπορουσα να την βγαλω πιο φτηνα το γνωριζα, αλλα καλυτερα στο νοσοκομειο, παρα σε κλινικες.

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Φίλε rafman μας έχεις σκλαβώσει.
Και πιστέυω ότι όλοι εκτίμησαν την όρεξή σου για τις λεπτομερέστατες περιγραφές σου.
Ούτε ο Γκαρσία Λόρκα δεν θα έγραφε έτσι αν είχε πάει Ταιλάνδη.
Υπογραμίζω την ρήση του Γιατρού: Μπήκες στο club των Αθανάτων...
Μόνο μια συμβουλή: Μην καψουρευτείς πουτανάκι!
Όλοι έχουμε φάει την καψούρα μας με μια γυναίκα που ξέρει τι να δώσει σε έναν άντρα...αλλά πίσω απ'όλα είναι το χρήμα...
Γενική ερώτηση: Πόσο πήγε όλο το ταξίδι γενικά;Πόσα να έχουμε μαζί μας για όλα αυτά που περιγράφεις;

2300 EURO για ολα με 40 κιλα ψωνια.
578  EURO εισιτηρια
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
rafman μπράβο στο κορίτσι σου έσπασε το κατεστημένο γιατί όλες στην pattaya έχουν μόνο 3 μέρες στην δουλεία όταν της ρωτήσεις και εσύ πάντα είσαι ο δεύτερος ενώ το δικό σου κορίτσι έχει 10 μέρες και ήσουνα ο τέταρτος μπράβο αγόρι μου βάλε γυαλιά σε μερικούς σαν τον λόρδο τον vonvakouli και τον f16 και όσο για τον ΠΙΠΙ ΑΣΤΟΝ αυτόν η δικιά του ούτε  pattaya έχει πάει ακόμα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
rafman μπράβο στο κορίτσι σου έσπασε το κατεστημένο γιατί όλες στην pattaya έχουν μόνο 3 μέρες στην δουλεία όταν της ρωτήσεις και εσύ πάντα είσαι ο δεύτερος ενώ το δικό σου κορίτσι έχει 10 μέρες και ήσουνα ο τέταρτος μπράβο αγόρι μου βάλε γυαλιά σε μερικούς σαν τον λόρδο τον vonvakouli και τον f16 και όσο για τον ΠΙΠΙ ΑΣΤΟΝ αυτόν η δικιά του ούτε  pattaya έχει πάει ακόμα.

Doctor .. Δεν με ενδιαφερει με ποσους εχει παει στο φιναλε.. (αν αυτο ενοεις) με ενδιαφερει οτι τετοιο "αστακο" δεν
εχω γαμησει στην Ελλαδα. και επειδη γουσταρω "αστακους" και "καβουρακια" δεν γινεται να την πηδηξε η μιση ταυλανδη
και 500 Farang και να δαγκωνει ετσι το μουνακι της.

παρολα αυτα, οπως λες και εσυ ... Γυναίκα αλλάζω pattaya ΠΟΤΕ....ΠΛΕΟΝ
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
φίλε μου οι αστακοί και τα καβούρια με την πείρα γίνονται. Δεν είναι κληρονομικοί. Δεν θέλω να πω τίποτε γιατί άνθρωποι είναι και αυτοί αυτό που μετράει είναι από εδώ και μετά. Τώρα ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ προσοχή μην αρχίσουν και βγαίνουν οι αστακοί προς τα έξω και αρχίσουν να σε δαγκώνουν. (δεν μιλάω για αρρώστιες).
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
φίλε μου οι αστακοί και τα καβούρια με την πείρα γίνονται. Δεν είναι κληρονομικοί. Δεν θέλω να πω τίποτε γιατί άνθρωποι είναι και αυτοί αυτό που μετράει είναι από εδώ και μετά. Τώρα ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ προσοχή μην αρχίσουν και βγαίνουν οι αστακοί προς τα έξω και αρχίσουν να σε δαγκώνουν. (δεν μιλάω για αρρώστιες).

Καντο λιγο πιο λιανο.. δεν καταλαβαινω τι ενοεις !! (Μην κολλησω με αυτην ? )
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Μετα απο ενα 5ημερο στα βαθη του Ισααν, το τελευταιο που περιμενα να διαβασω γυριζοντας (και μετα την ατονια του θρεντ τον τελευταιο καιρο) ηταν τις περιγραφες του ραφμαν η του φ16 νουμερο 2 οπως ειπε και πολυ ευστοχα ο λορδος   ;)  
Καλα ρε παλλικαρια το γεγονος οτι η χωρα ηταν μεχρι προχτες στα προθυρα εμφυλιου συρραξης δε σας απασχολησε καθολου?
 
Κατα τα αλλα εκει πανω που χαρηκαμε οτι το Σονκραν θα τελειωνε σημερα (εξου και η αποδραση μου μακρια απο το χαος της ΒΚΚ) και θα ηρεμουσαν τα κεφαλια μας, η κυβερνηση αποφασισε να το παρατεινει μεχρι την Παρασκευη   :headbang: :headbang:

Αν καποιος θελει παντως φρεσκες πληροφοριες για Κον Κεν και περιχωρα ας επικοινωνησει μαζι μου. Δεν τα γραφω δημοσιως γιατι θα κατηγορηθω παλι ως φυσιολατρης   :2funny:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Εαν η εξεταση HIV,βγει αρνητικη,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ,πως το ατομο δεν ειναι μολυσμενο απο τον ιο.
Υπαρχει ενα διαστημα 8-10 εβδομαδων που ο ιος ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ μεσα στο αιμα αλλα δεν ειναι ανιχνευσιμος και ειδικα ΑΥΤΗ τη περιοδο,τα ατομα ειναι ιδιαιτερα "μολυσματικα"...Ειναι το λεγομενο "παραθυρο του AIDS".
Με λιγα λογια,εαν η κοπελα ειχε καποια "υποπτη και επικινδυνη" επαφη στο διαστημα των τελευταιων 2 μηνων,μπορει να ειναι ΦΟΡΕΑΣ του ιου,αλλα να ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΤΑΙ...
Γι αυτο..ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΤΑ.. ;)

Φίλε πιπινομανιακ ας το βάλουμε με πιθανότητες

Ο υιος ανιχνέυεται μέσα σε 6 μήνες άρα η κοπέλα πρέπει να έιχε πάει με κάποιον την προήγούμενη μέρα ή σε περίοδο 6 μηνών που να μην είχε χρησιμοποιήσει προφυλακτικο.Με τον οποίον θα έιχα κάνει και το ανάλογο τέστ και δεν θα είχε βρει τίποτα για να είχε προβει σε κάτι τέτοιο.Αρα και αυτός αν είχε κολλήσει κάτι θα ήταν σε περίοδο 6 μηνών πριν κάνει το τέστ με την ασιάτισα!!Με την οποία μπορεί να μην το κόλλήσε διότι σε ετεροφυλικες σχέσεις να γίνει κάτι τέτοιο είναι 1% όπως έχω διαβάσει σε αναφορές γιατρών.Άρα και να έχουν γίνει όλα αυτά η πιθανότητα να κόλλησε ο Ραφμαν είναι 1% αν ειχε κάτι η Ασιατισα απο τον προήγούμενο..Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοήτος διότι το παράδειγμα είναι κάτι σαν το παιχνίδι της κολοκυθιας.Αν πάλι ναι.... χαιρομαι  
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλά τα λέτε βρε συντρόφια....εγώ όταν είχαν πάει πρώτη φορά πριν 15 χρόνια ταξίδι γάμου...δεν είχαμε ιντερνετ να ξέρουμε τι παίζει...μετά εκει άντε να ακουμπίσεις..δεκαπέντε μέρες μόνο τα μάτια παίζανε και αυτά με προσοχή...άντε τώρα να πείς πάω επαγγελματικό ταξίδι Ταυλανδη.....
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ναι φίλε μου αυτό ενοω είναι μην κολλήσεις και βγει ο αστακός και σε δαγκώνει συνέχεια.

Κοιτα θα σου πω την αληθεια !!

Ειμαι λιγο κολλημενος ΑΛΛΑ δεν την εχω ερωτευτει παραφορα. ειμαι CONTRACTOR. Το προβλημα ειναι οτι με ενοχλει συνεχεια και θελει να την παρω μαζι μου στην Ελλαδα. Εγω στο μεταξυ δεν εχω καμια αντηρηση να ερθει εδω να ξεσκιστουμε ΞΑΝΑ και ΞΑΝΑ. Και που λεει ο λογος να σκαω και 210 EURO για την οικογενια της το μηνα (10000 baht). Για οσους μηνες ειναι μαζι μου. Και οτι φαει πιει κοιμηθει (δικα μου). Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν ερθει εδω θα κανουμε κανα παιδάκι και μετα δεν θα ξεμπερδευω με τιποτα. (ειμαι 33 ειναι 26)

Τι λες για ολα αυτα ?

να παντρευτουμε ?
Να φυγω ΜΠΑΝΚΟΚΑ ?
Να την ξεπερασω ?

Για αυτο εχω μπουρδουκλωθει.

Παντως αν αποφασισω να την φερω θα σε παρω τηλεφωνο, να μου δωσεις INFO για Visa.





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom