Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Για διμηνη βιζα στη πρεσβεια της Ταυλανδης. Εχω ξαναπαρει διμηνη ασχετα αν εκατσα 50 μερες,ΑΧΑΛΙΝΩΤΕΣ!!!!!
ΦΙΛΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΔΙΜΗΜΗ ΒΙΖΑ?
ΜΠΟΡΕΙς ΜΕΤΑ να την ξαναανεωσεις?
αμα θες να κατσεις παραπανω?
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Η βιζα κοστιζει 20 ευρω και μπορεις να την ανανεωσεις εκει στα κατα τοπους γραφεια μεταναστευσης για εναν ακομη μηνα. Αλλα επειδη το μεγιστο διαστημα που μπορεις να μεινεις στη χωρα ειναι 3 μηνες ανα 6μηνο, για 6 μηνες δεν μπορεις να ξαναπας!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
:think:
καλα αυτο γιατι το εκαναν?
αλλιως θα πηγαιναν ολοι εκει και θα αραζαν
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβως για αυτο αλλαξε η νομοθεσια για να μην αραζουν ολοι κατω, πριν καθε 3 μηνες πηγαινες μια βολτα μεχρι την καμποτζη και ξαναεμπαινες με ανανεωμενη βιζα αλλα καποιοι το γαμησανε το θεμα και το αλλαξανε!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ενω στην κουβα η ανωτατη διαμονη εινια 2 μηνες
μετα πρεπει να πας μεχρι τα ΚΑΥΜΑΝ με 200 εθρω αεποπρικο εισιτιριο και να ξαναμπεις στην κουβα τιν επομενη μερα
διαδικασια που σου κοστιζει 200 ευρο το αεροπορικο και πες και ενα 100αρι ξενοδοχειο και σου πα μου πες στα καυμαν για μια βραδια
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ Σπυρο τις κουβανες τις κουβας τις ξερεις, τις κουβανες του μαιαμι τις ξερεις? Εμενα εκει 2 χρονια καποιες απο αυτες μενουν ιδιες(οχι απολυτα βεβαια γιατι τωρα ειναι στο Αμερικα)αλλα καποιες τον εχουν πολυ ψυλα τον αμανε.Παντως στη little Havana και στο Kendal που ειναι περιοχες τιγκα στους Κουβανους παιρνεις μια οσμη απο Κουβανεζικο μουνακι!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αγαπητοι συνταξιδιωτες θα ηθελα να πρωτινω να συμληρωσουμε μια λιστ με τα προτινωμενα ξεν/δοχεια που ειναι πιο κοντα στην beach road απο soi7 μεχρι walking street ,guestfriendly φυσικα απο τιμες ,ποιοτητα ,πισινα κλπ για να εχουμε και μια γενικη αποψη και αυτοι που εχουμε παει αρκετες φορες και οι καινουργιοι
εγω εχω παει και πρωτεινω
sunshine soi8 τιμη απο 800-1800 τη βραδυα ,1800 σουιτες στον τελευταιο οροφο απεραντη θεα τεραστιο δωματιο,καλο εστιατοριο οχι καλη πισινα,πολυ καλη εξυπηρετηση
fliper lodge soi8 τιμη 1200 πολυ καλα τα ψηλα δωματια πολυ καλη θεα φανταστικη πισινα και φιλικο περιβαλον στα μειον δεν εχει μπαλκονι οπως το sunshine ..
για να μην ξεχναμε οτι κανουμε και διακοπες εκτος απο χωσε...
περιμενω και αλλες προτασεις
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
ΦΙΛΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΔΙΜΗΜΗ ΒΙΖΑ?
ΜΠΟΡΕΙς ΜΕΤΑ να την ξαναανεωσεις?
αμα θες να κατσεις παραπανω?

Απο οτι διαβαζω σε ξενογλωσσα φορουμ, λογω της υποχωρησης των τουριστων τους τελευταιους μηνες, το κρατος της Ταυλανδης παραχωρει μεχρι τελος Μαιου τριμηνη βιζα ΔΩΡΕΑΝ. Περαιτερω πληροφοριες στην Πρεσβεια της Ταυλανδης στη Αθηνα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

Συνεχεια...

Αφου ειχαμε περασει τοσο καλα στο Soi 7 ειπαμε να ξαναπαμε... Σχεδιαζαμε (ακου να δεις)
να κανουμε ενα στοπ εκεινη την ημερα (μονο χαβαλε) και να μην φοτρτωσουμε γκομενα (αυτο δεν γινεται στην Pattaya)
Συνεβαιναν τα ιδια με την προηγουμενη βραδια, μας αρπαζαν ολες και ηθελαν να μας
ρουφηξουν ζωντανους, μετα το χαβαλε στο δρομακι Παμε στο Heavens Door ειναι καπου
πιο πανω απο την μεση του Soi 7 μεσα στο  bar υπηρχαν διαφορες κοπελες, Καθομαι επινα τα ουισκακια μου.
Εχεται ενα κοριτσι διπλα μου με ενα γλυφιτζουρι στο στομα, δεν δινω σημασια,
πιανω κουβεντα ξανα με την "τσατσα" μια φιλικη μαυριδερη χοντρουλα ταυλανδεζα.
Η κοπελα ηρθε διπλα μου και πιασαμε την κουβεντα, δεν μιλαγε καλα αγγλικα επισεις αλλα τουλαχιστον την καταλαβαινα.
μου λεει θα με κερασεις ενα ποτο, απανταω "ΟΧΙ" αυτη δεν φευγει αλλα συνεχιζει να καθετε και περιστασιακα περιφερονταν
στο Bar. Πολυ ομορφη δεν ηταν, αλλα το παλευε. Του κολητου μου του εκατσε ενα 19 αρικο (Monkey) το λεγαμε μετα
(γιατι και αυτος κολησσε χοντρα) Πολυ συμπαθητικο και ομορφο κοριτσακι. Ειχα πιει καμποσα (ταυλανδεζικα) ουισκια
εκεινο το βραδυ, και τα εγγεφαλικα μου κυτταρα ηχαν απογειωθει. Με αυτα που εβλεπα στο μπαρ με ειχε πιασει υπερκαυλιαση.
Εβλεπα το κοριτσι διπλα μου να επιμενει και ειχε ενα υφακι που εδειχνε οτι ηθελε να πηδηχτει ασυστολα. (δεν επεσα εξω)
Αφου με κοιταζε συνεχεια και με ειχε εμβολησει με το βλεμα της, της λεω "Αλαξα γνωμη, θα κερασω ενα ποτακι" καταχαρηκε,
κερναω και την "τσατσα",μετα της λεω "θελεις να ερθεις μαζι μου αποψε ?" Δεχετε αμεσως συμφωνουμε 1000 Baht και 300 Fine
(Τα περισοτερα bar στην Σοι 7 εχουν ταριφα 300 baht) της λεω και το τελευταιο "Αν ερθεις μαζι μου, ξεχασε το, οτι θα κοιμηθεις"
Οκ μου λεει. πληρωνω και φευγουμε, στο δρομο με προσεχε, λες και ηταν γυναικα μου, να μην με πατησει κανενα αμαξι, οτι ψωνιζα
μου τα καραταγε αυτη, με ειχε βασιλια της λεω θελεις να παμε για φαι ? (στο μεταξυ ειχε παει 2:30) μου λεει δεν πειναω παμε ξενοδοχείο
Μπαινουμε στο δωματιο μου ταχτοποιησε τα ρουχα,εστρωσε τα κρεβατια (ειχα κοιμηθει εκεινο το απογευμα λιγο) μετα μπαινει στο μπανιο
(μονη της) ντρεποτανε να κανουμε μαζι, (Δεν μου καλοπηγε αλλα λεω οτι αφου με προσεχει τοσο να μην την εκβιασω) βγαινει με μια πετσετα τυλιγμενη
παω εγω για μπανιο, (μονος) βγαινω και μετα της λεω "ακομη εχεις την πετσετα πανω σου" εβλεπε τηλεοραση, παμε στο κρεβατι και αρχιζουμε το χαμουρεμα
φιλαγε υπεροχα, σε ρουφαγε στην κυριολεξια. Μου πηρε μια πιπα που μου εχει μεινει χαραγμενη στο μυαλο, και με καρφωνε στα ματια με ενα υφακι που μου ελεγε
ΣΚΙΣΕ ΜΕ... και φυσικα εγω επιχηρησα να κανο μετα γλυφομουνι ΑΛΛΑ δεν με αφησε μου ελεγε οτι δεν της αρεσει !!! (ναι καλα τα λεμε !!)
και την ικετεψα να μου δωσει αλλα τελικα δεν πηρα στις πρωτες 3 ημερες. (Την εγλυψα τις επομενες μερες τρελά)
Αφου δεν με αφησε να την γλυψω αρχισαμε να γαμιομαστε πρωτα στο κρεβατι, μετα στο πατωμα, μετα στον καθρεπτη της τουαλετας μονο στο
μπαλκονι δεν γαμηθηκαμε. Εχυσα 3 φορες,  Παιδια ιλικρινα τωρα που γραφω με πιανει φρικη, αυτη η γυναικα δεν ειχε καβουρακι ειχε αστακο οπως λεει ο Doctor.
Το επομενο κατα της 10:30 ξυπνησαμε και αφου εκανε το δωματιο τζέτ πηγαμε για πρωινο, της (ελεγα δεν χρεαζεται να τα μαζευεις υπαρχει καθαριστρια)
τι εισαι ? της λεω "Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ" μου λεει θελω να γινω !! γυριζουμε δωματιο και μου λεει εχεις τιποτα "ρουχο απλυτο να το παω στο πληντηριο ?"
και παθαινω φλας, "της λεω με δουλευεις ?" μου λεει "ΟΧΙ" βγαζω και εγω ολα τα απλυτα τα βαζω σε μια τσαντα και της τα δινω, τα παει, πληρωνει το λογαριασμο
και μου φερνει τη αποδειξη (190 Baht) και τρελαθηκα τελειως. (Στο μεταξυ εγω δεν μπορω να πω οτι ειχα τυφλωθει απο την ομορφια της) αλλα ο τροπος της
με τρελενε (δεν το ειχα ξαναζησει αυτο το πραγμα) Ιλικρινα. Με ρωταγε ποσες μερες θα κατσω ακομη, της ελεγα 3-4 για να μην παρει αερα.
Στο μεταξυ ειχε παει μεσημερι, και της λεω αν θελεις κατσε και αποψε μαζι μου, και την ειδα και αστραψε, γουσταρε,
το επομενο βραδυ πηγαμε (ακουσον ακουσον) σε ενα GO-GO μαζι στο soi 8 (απο εκει που πηρα το θεομουνο) αλλα εκεινο το βραδι δεν το ειδα,
και εγω το επαιζα ανετος αυτη στο μεταξυ με ειχε αγγαλιασει και δεν με αφηνε λεπτο, συσφιξαμε την σχεση μας εκει μεσα,
γινοταν της πουτανας, απιστευτο σοου, και γω εδινα γλοσωφιλα στην δικια μου, εκει κατανοησα και τον αγραφο νομο της ταυλανδης,
αμα εισε με κοπελα δεν σε ενοχλουν οι αλλες (δεν σου την πεφτουν) δεν ειναι οπως στην Ελλαδα που αμα εισαι με κοπελα σου την πεφτουν ολες.
μετα φυγαμε απο το go-go και πηγαμε για φαϊ. και μετα ξεσκιστηκαμε (ο αστακος δουλευε τρελα) στο  ξενοδοχειο. (Γλυφομουνι ΝΟ)
Μεσα στο σωμα μου κυκλοφορουσαν απιστευτες ορμονες, ειχα γινει Σεξομηχανή, και την κρατησα για τριτη μερα.
Πηγαμε για ψωνια στο BigC Central Center (Second Road & soi2) Απιστευτο εμπορικο κεντρο, της ψωνισα ενα παντελονι και ενα μπλουζακι και τη εκανα ΣΙΚ.
το βραδυ της σκαω το μυστικο να παμε για τσεκαρισμα και οι δυο στο νοσοκομειο για HIV και Υπατιτιδα C για να γαμιομαστε ελευθερα, ΔΕΧΤΗΚΕ
παμε, γινεται το ΤΣΕΚ, και οι δυο ΚΑΘΑΡΟΙ, στο μεταξυ χρεωσανε την ταυλανδεζα 50 baht πιο ακριβα απο οτι εμενα και ξεραθηκα απο τα γελια,
Φυσικα πληρωσα εγω. Τα γαμησια που ακολουθησαν της επομενες μερες ηταν ασυληπτης ηδονης, την εγλυψα τρελα και χτυπιοτανε (που δεν της αρεσε)
κυριολεκτηκα γδαρθηκε ο μπουτσος μου, ή γκομενα εφαγε φρικη απο το ξεμουνιασμα μου και προσπαθουσε να γλυτωσει γαμησια ηθελα 3 την ημερα στανταρ.
Οι επομενες ημερες ηταν ονειρο, πηγαμε δου φορες κρουαζιερα στο κο λαν (150 baht / ατομο) πηγαινε - ελα (καραβακι) Απιθανα, πηγαιναμε μαζι για ψωνια,
πηγαμε στο Lucifer (disco), πηγαμε σε ταυλενδεζικα μπουζουκια (φιρμα) σαν να πας στον (Σφακιανακη) στο Soi2 (χορηγοι SABAI RADIO, JONNIE WALKER) 4 ατομα 750 baht / ατομο
(1 μποκαλι τζονι, παγος, κοκες και δυο ταυλανδοι να μας γεμιζουν τα ποτηρια) δεν γεμισα το ποτηρι εγω ποτε.
(Το μονο κακο ηταν οτι δεν καπνιζες, για τσιγαρο εξω).
Παιδια εμεις ημασταν τυχεροι και ζησαμε απο κοντα το PATTAYA INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL (20 - 22 March) Ηταν ενα φαντασμαγορικο 
Event με μουσικη απο ταυλανδη και αλλες χωρες. Αυτες τις 3 ημερες εγινε της ποπης στην Pattaya Η παραλιακη Beach Road ηταν απροσπελαστη απο τον κοσμο
και τα περιπτερα κατα μηκος της παραλιακης, τα οποια πουλουσαν απο φαϊ, ρουχα, και οτι αλλο ηθελε η ψυχη σου μεχρι Μοτοσυκλετες.
Αξεχαστη εμπειρεια, Μια πανδαισια ηχου, χρωματος, και γευσεων.
Περασαμε ονειρο το κοριτσι στο μεταξυ κολλαγε ολο και πιο πολυ (ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΠΟΝΣΟΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ?)
στο μεταξυ εγω της ελεγα συνεχεια "YOU LOVE ME FOR THE MONEY, Ι KNOW !!" αλλα μου αρεσεις και θα παιξω το παιχνιδι.
Μετα την 24 μαρτιου καναμε συμβολαιο για το τι θα παρει και τι θα παρω To συμβολαιο ελεγε οτι μεχρι της 31 θα παρεις 5000 baht και 2900 baht
(ενα κινητο που της αρεσε απο το Central Center) και εγω θα παρω τρελο ΣΕΞ (σε περιπτωση που δεν μου αρεσει το ΣΕΞ μπορω να κανω περικοπες, το εκανα σαφες)
Το υπογραψαμε και οι δυο.
Οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους (και στην Ταυλανδη). μετα της ειπα οτι (Απο εδω και περα εισαι η γυναικα μου με συμβολαιο) ...
27 μαρτιου της λεω σημερα εσυ και το (Monkey του κολητου μου) θα κατσετε στο ξενοδοχειο και εμεις θα παμε Walking Street οι δυο μας. ΔΕΧΤΗΚΕ
πηγαμε στο Insomnia και περασαμε καταπληκτηκα (Χαμουρεψαμε 2 γκομενακια αλλα δεν πηδηξαμε) το ειχα υποσχεθει αλωστε, γυρισαμε 5:00 το πρωι.

Καναμε μαζι μπανιο στο pool, Ηταν σα να ειχα παντρευτει (δεν το ειχα ξαναζησει).

Οταν εφυγα εκλεγε με μαυρο δακρυ, μου εγραφε καρτες οτι με αγαπαει, και ακομη και σημερα με παιρνει 2 - 3 φορες την ημερα τηλεφωνο, και δεν εχει να φαει,
προχθες ξεχασα το κινητο μου στο σπιτι και ειχα 20 αναπαντητες,
θελει να ερθει Ελλαδα (λεφτα δεν μου ζηταει ακομη). Μου στελνει e-mail συνεχεια..


Λεω ψεματα οτι εχω παει σε σεμιναρια γιατι αμα μιλαμε με πιανει φρικη.

Εχω απελπιστει, ειμαι μπουρδουκλωμενος  τι να κανω ?

Ο κολητος μου σκεφτεται να παει ΜΠΑΝΚΟΚΑ να φερει το (Monkey)

Παλαιοτεροι ( KOSTASF16 DOCTOR  SOS - SOS - SOS)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ PATTAYA CITY
------------------------------

εχω κέφια σήμερα..

ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ και ΤΑΞΙ
-------------------------------------------------------------------------------------------
Κανονικα για να νοικιασεις μηχανακι πρεπει να εχεις International Driving License
αν θελεις να νοικιασεις και χωρις International μπορεις (λεφτά να εχεις) αλλα χρειαζεται
προσοχη διοτι σε ποριπτωση ατυχηματος μπλεκεις.
Η οδηγηση ειναι αναποδη (Αγγλικο συστημα) (Κοστος παπακιου 200 baht / Μερα)
Παντως η μετακινηση στην pattaya δεν αποτελει προβλημα διοτι μπαινεις σε ταξι και πας απο
την μια ακρη εως την αλλη με 10 baht.

Οποτε μηχανακι (και ανασφαλεια) ή 20 ταξια την μερα με ασφαλεια.

ή επιλογη δικη σας. 



ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΚΟ ΛΑΝ (KO LAHN)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Μην παραληψετε να πατε στο κοντινο νησακι Ko LAHN που απεχει μια
ωρα με το καραβακι. βρειτε μια γκομενα και πηγαινετε μαζι θα περασετε υπεροχα και θα κανετε
μπανιο στην θαλασσα. (γιατι στην παραλια της Pattaya δεν λεει)
Εγω πηγα 2 φορες.. και ψιλομαυρισα κιολας.
Ειναι καταπληκτηκα, οτι θελεις το εχεις κατω απο την ομπρελα (Φαγητα, Ποτα, παγωτα...)
Οι τιμες ειναι λιγο πιο τσιμπιμενες απο οτι στην Pattaya αλλα δικαιολογουνται απολυτα.


ΠΑΤΕ ΜΕΧΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙ (40 Baht / Ατομο)

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ  09:00, 11:00, 13:00
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ  15:00, 17:00

Για το ποτε θα φυγεις επιλεγεις εσυ.


ΚΟΣΤΟΣ  150 Baht / Ατομο (με καραβακι) πηγενε - ελα (δηλ. 3 EURO) -->ΦΡΙΚΗ


ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ)
-------------------------------------------------------------------------------------------
To (PATTAYA INTERNATIONAL HOSPITAL) ειναι ανοιχτο 24 ωρες το 24ωρο
Μια επισκεψη σε γιατρο κοστιζει περιπου απο  (8 - 16) ευρω
χωρις τα φαρμακα. αν χρειαστειτε φαρμακα υπαρχουν μεσα στο νοσοκομειο
με εξτρα κοστος.



ΜΑΣΑΖ ΣΤΗΝ PATTAYA
------------------------------------------------------------------------------------------

Γενικα μασατζιδικα υπαρχουν παντου και σε τραβανε για να σε βαλουν μεσα
εγω εκανα 2 φορες ΤΗΑΙ MASSAGE και μια AROMA MASSAGE στο soi 2


BODY MASSAGE (second road & soi1 - 2) (1500 Baht)
Πρεπει να εχει και ΠΙΠΑ (δεν ειμαι σιγουρος) ΣΕΞ οχι
Δεν εκανα στο συγκεκριμενο για να εχω αποψη διοτι BODY MASAGE  εκανα με την "γυναικα μου"




Απλο MASSAGE Soi2
-----------------------
Tιμές
THAI MASSAGE 200 Baht
FOOT MASAGE  200 Baht
OIL MASSAGE  300 Baht
AROMA MASSAGE 400 Baht


Εκει ειχε απιστευτο χαβαλε γιατι την πεφταμε στα κοριτσια εν ψυχρο αν προσπαθουσαμε λιγο
περισοτερο ισως τα παιρναμε και στο δωματιο.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΑΣΑΖ
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Μπαινεις σε ενα δωματιο που μυριζει πολυ ωραια ειναι χωρος διαχωρισμενος με κουρτινες
τα παπουτσια τα εχεις βγαλει στην εισοδο. πας ξυπολητος, κατω υπαρχει ενα στρωμαστο με μαζιλαρι
τα βγαζεις ολα εκτος το βρακακι και ξαπλωνεις, ερχετε το κοριτσι με μια ζεστη πετσετα και σου καθαριζει τα ποδια
(πατουσες) και μετα ερχετε η αλλη που θα σου κανει το μασαζ.. Προσοχη μην σας σηκωθει γιατι θα γινει μεγαλος
χαβαλες...τα κοριτσια ηταν απιστευτα (Δεν εχει ΣΕΞ, ΠΙΠΕΣ....)
Το αρωμα ειναι πιο χαλαρωτικο, γενικα λεει δοκιμαστε το.

Ολα τα προανεφερομενα διαρκουν μια ωρα. (οχι 55 λεπτα) 60.




Shopping Στην PATTAYA
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Συμφερει με χιλια να κανετε Shopping ενω ειστε στην PATTAYA. Φυσικα αν σας περισευουν χρηματα
γιατι στην PATTAYA ειναι δυσκολο να τα διαχειριστεις σωστα.
Εγω παντως στο suvarnabhumi Airport ημουν κατα 15 κιλα υπερβαρος (Δικαιουστε 25 kg)  απο τα ψωνια που εκανα
ψωνισα ολα τα καλοκαιρινα μου ρουχα σε απιστευτες τιμες για τα ελληνικα δεδομενα.
Τα MUST ψωνια που εκανα ηταν η σημαια της (ταυλανδης χ 3 και ο βουδας) Τελικα ο βουδας με ακολουθησε και στην Ελλαδα !!
Αγορασα επισεις καμια δεκαρια αρωματα, αρωματικα ξυλακια, κατι απιστευτα σαμουνια, ταυλανδεζικο πρασινο τσαι,
Αγορασα και ενα (μαιμου ROLEX....ο γυφτος)..ειναι χρησιμο στην WALKING STREET γιατι ειναι αριβης απομιμηση του αυθεντικου (700 Baht)..
Καμια 20αρια T-shirt (Thailand- Bangkok - Pattaya) καμια 15αρια Σορτσακια πολυ γαμμάτα (3-4 EURO / Τεμ)
Αγορασα και το αρωμα των κοριτσιων... των Bar, μου το προμηθευσε μια φιλη της "γυναικας μου"
Αγορασα και κατι (SPA AROMA THERAPY, Αφρολουτρα, Σαμπουαν ...) Καπελα,
Και πολλα δωρακια για τους δικους μου (Τους Επειξα στην κυριολεξια)

Απο που να ψωνισετε !!

Beach Road Παραλιακη (ΠΡΟΣΟΧΗ --> Σηκωνει πολυ Παζαρι)
(BigC) Pattaya Central Center (Second road & Soi 2)  "The best" (δεν Σηκωνει πολυ Παζαρι)
Στα μαγαζια στην CENTRAL PATTAYA ROAD (ΠΡΟΣΟΧΗ --> Σηκωνει πολυ Παζαρι)
Υπαρχουν πολα και κατα μηκος της SECOND ROAD (ΠΡΟΣΟΧΗ --> Σηκωνει πολυ Παζαρι)

Καντε και Shopping Therapy Ασυστολα..
---------------------------------------------------------------------------------------------------



Για οτιδηποτε αλλο προβλημα αντιμετωπισετε
---------------------------------------------------------------------------------------------------


Embassy of Greece in Thailand
Embassy, Consulate
21/159, South Sathorn Road 30th floor,Thai Wah Tower II 10120 BANGKOK , THAILAND
Tel.: +66 2 6791462-3
Fax: +66 2 6791463
E-mail:  bangkok@embgreece.or.th
Executives & Departments

    * Ambassador:
          Mr Ioannis-Gabriel Papadopoulos

    * Consular section
      Consul:
          Mr Vassilios Petromichelis

Related Locations

    * Areas under supervision:
          o MYANMAR, SOUTH EAST ASIA, MYANMAR

Principals / HQ / participations...

    * Under the supervision of:
          o Ministry of Foreign Affairs, SYNTAGMA, GREECE
-----------------------------------------------------------------------------------------------------


ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ (ΤΑ ΞΕΡΑΣΑ ΟΛΑ..)
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Παραπολη απλο σηναδελφε :sunglasses: YOU LOVE ME FOR THE MONEY :smitten: :knockinb: :dancing: :dancing: :rockon: της λοιπη(ς) :thumbsup: :thumbsup: :cool2:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Οταν εφυγα εκλεγε με μαυρο δακρυ, μου εγραφε καρτες οτι με αγαπαει, και ακομη και σημερα με παιρνει 2 - 3 φορες την ημερα τηλεφωνο, και δεν εχει να φαει,
προχθες ξεχασα το κινητο μου στο σπιτι και ειχα 20 αναπαντητες,
θελει να ερθει Ελλαδα (λεφτα δεν μου ζηταει ακομη). Μου στελνει e-mail συνεχεια..

Για καμιά άρρωστη μάνα δεν σου έχει κάνει λόγο ? περίεργο  :think:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
το βραδυ της σκαω το μυστικο να παμε για τσεκαρισμα και οι δυο στο νοσοκομειο για HIV και Υπατιτιδα C για να γαμιομαστε ελευθερα, ΔΕΧΤΗΚΕ
Σωστός ο σύντροφοες. Μπράβο !!
Γράψε λίγο περισσότερα γι' αυτό το θέμα.
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε rafman μας έχεις σκλαβώσει.
Και πιστέυω ότι όλοι εκτίμησαν την όρεξή σου για τις λεπτομερέστατες περιγραφές σου.
Ούτε ο Γκαρσία Λόρκα δεν θα έγραφε έτσι αν είχε πάει Ταιλάνδη.
Υπογραμίζω την ρήση του Γιατρού: Μπήκες στο club των Αθανάτων...
Μόνο μια συμβουλή: Μην καψουρευτείς πουτανάκι!
Όλοι έχουμε φάει την καψούρα μας με μια γυναίκα που ξέρει τι να δώσει σε έναν άντρα...αλλά πίσω απ'όλα είναι το χρήμα...
Γενική ερώτηση: Πόσο πήγε όλο το ταξίδι γενικά;Πόσα να έχουμε μαζί μας για όλα αυτά που περιγράφεις;
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια εγω εχω μπερδευτει :think:
Τον ραφμαν διαβαζω ή τον Φ16; :grin: :grin: :grin:
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
75
Πόντοι
11
παιδια ολα καλα εκει στην ταυλανδη???ακουω οτι υπαρχη προβλημα στην μπανγκογκ.ειναι κανεις δικος μας εκει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom