Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
αντε να χαθεις...μας καβλωσες πρωινιατικα... :grin:εισαι τοπ-προχωρα...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ωραίες ιστορίες [shadow=red,left]rafman[/shadow].... υπάρχει αγωνία για  το υπόλοιπο των διακοπών σου.

Και τώρα για τον [shadow=red,left]Kreon[/shadow]: μάλλον τελικά καλά έκανες και δεν έκλεισες εισιτήρια αυτές τις ημέρες, γίνετε πανικός με την πολιτική κατάσταση. Διάλεξες λάθος ημερομηνία. Άσε να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα πρώτα και μετά.
Πες μας όμως γιατί δεν πας κάπου πιο Ευρωπαϊκά? Σίγουρα δεν είναι το ίδιο, αλλά είχες ετοιμαστεί για απόδραση.
Έχει κανένας να προτίνει άλλη λύση Ευρωπαϊκή αλλά εξίσου παιχνιδιάρική?

Ο [shadow=red,left]bimsalabim [/shadow]θα μας επιβεβαιώσει τι πραγματικά συμβαίνει Ταϊλανδη. Αναμένουμε και απο εσένα.

[move]Όταν ένας άντρας πάει σε μια πουτάνα, δεν την πληρώνει για το πήδημα, την πληρώνει για να φύγει. [/move]
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ταξιδιωτική οδηγία εξέδωσαν πολλές χώρες για την Ταϊλάνδη, καθώς οι Aρχές της χώρας έφτασαν σε σημείο να συγκρουστούν με τους διαδηλωτές ακόμα και με αληθινά πυρά!
Μεταξύ των χωρών είναι η Γαλλία, η Αυστραλία, η Βρετανία, η Νότια Κορέα και ΗΠΑ.
Οι ξένοι πολίτες καλούνται είτε να μη βγαίνουν από τα ξενοδοχεία που διαμένουν, είτε να επιστρέψουν στις χώρες τους.

Στη Μαδρίτη το ισπανικό υπουργείο Εξωτερικών εξέδωσε σήμερα ταξιδιωτική οδηγία, στην οποία συνιστά στους ισπανούς πολίτες να αποφεύγουν να επισκέπτονται αυτές τις ημέρες την Ταϊλάνδη και να χρησιμοποιούν τα αεροδρόμιά της ως ενδιάμεσους σταθμούς προς άλλες χώρες.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Οι βίαιες συγκρούσεις συνεχίζονται σήμερα στην Μπανγκόκ, όπου αντικυβερνητικοί διαδηλωτές εκτόξευσαν βόμβες μολότοφ και πέτρες εναντίον των στρατιωτών, οι οποίοι απάντησαν πυροβολώντας στον αέρα και εκτοξεύοντας δακρυγόνα, με αποτέλεσμα να τραυματισθούν τουλάχιστον 74 άνθρωποι, οι περισσότεροι διαδηλωτές, από τους οποίους τουλάχιστον δύο σοβαρά.
Οι συγκρούσεις αυτές, ο απολογισμός των οποίων είναι προσωρινός, ξέσπασαν την αυγή κοντά στην πλατεία Ντιν Νταένγκ που έχει καταληφθεί από διαδηλωτές τους οποίους προσπαθεί να απωθήσει ο στρατός. Οι συγκρούσεις συνεχίζονταν σήμερα στις 16.00 (τοπική ώρα, 12.00 ώρα Ελλάδας).
Οι διαδηλωτές προσπάθησαν να πέσουν μ' ένα λεωφορείο πάνω στους στρατιώτες, οι οποίοι απάντησαν ρίχνοντας ριπές, κατά τα φαινόμενα στον αέρα, σύμφωνα με δημοσιογράφους αυτόπτες μάρτυρες. Τρία λεωφορεία πυρπολήθηκαν και οδοφράγματα υψώθηκαν κοντά στην πλατεία, όπου το απόγευμα εξακολουθούσαν να ακούγονται σποραδικά πυρά.

Στις φλόγες βρίσκεται ένα κτίριο του υπουργείου Παιδείας στην Μπανγκόκ, ενώ συνεχίζονται οι βίαιες συγκρούσεις ανάμεσα στους διαδηλωτές και τον στρατό, δήλωσε αστυνομική πηγή, προσθέτοντας ότι την πυρκαγιά προκάλεσε μία "βροχή" από κοκτέιλ μολότοφ. Το πυρπολημένο κυβερνητικό κτίριο βρίσκεται σε μικρή απόσταση από την έδρα της ταϊλανδικής κυβέρνησης, έξω από την οποία εξακολουθούν να βρίσκονται συγκεντρωμένοι περίπου 4.000 διαδηλωτές, ενώ εναντίον τους έχει αρχίσει να κινείται δύναμη εκατοντάδων στρατιωτών.
Στην ίδια περιοχή της Μπανγκόκ, που είναι πνιγμένη στα δακρυγόνα, έχουν ήδη πυρποληθεί από τους διαδηλωτές επτά λεωφορεία, ενώ ακούγονται πυρά αυτόματων όπλων, όπως μεταδίδει φωτορεπόρτερ του Γαλλικού Πρακτορείου από την ταϊλανδική πρωτεύουσα.

O στρατός της Ταϊλάνδης θα κάνει χρήση "όλων των μέσων που διαθέτει" προκειμένου να αποκαταστήσει την τάξη στη Μπανγκόκ, όπου οι βίαιες συγκρούσεις με τους διαδηλωτές συνεχίστηκαν σήμερα, προειδοποίησε ο ανώτατος διοικητής των ενόπλων δυνάμεων, στρατηγός Σονγκίτι Τζαγκαμπατάρα. Οι στρατιώτες "θα κάνουν χρήση όλων των μέσων που έχουν στη διάθεσή τους για να αποκαταστήσουν γρήγορα την τάξη", δήλωσε ο στρατηγός Σονγκίτι.
"Δεν θα κάνουμε χρήση της βίας εναντίον του λαού μας, καθώς έχουμε πλήρη συνείδηση ότι οι διαδηλωτές είναι όλοι Ταϊλανδοί", είπε σε ομιλία του που μεταδόθηκε απευθείας από την τηλεόραση.
"Ωστόσο διατηρούμε το δικαίωμα να κάνουμε χρήση των όπλων σε κατάσταση αυτοάμυνας", πρόσθεσε.

 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάει και ο Βούδας, πάνε και οι ειρηνόφιλοι διαδηλωτές που θαύμαζα...
Άκουσα ότι οι αεροπορικές εταιρίες δεν χρεώνουν την αλλαγή των εισιτηρίων.
Ψάξτε το παιδιά και προσοχή...

lollipop τι προτείνεις εκτός απο Ολλανδία ???
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Kreon... προτείνω να έρθεις μαζί μου.
Αλλά πρέπει να με εμπιστευτείς, μην ρωτάς περισσότερα. Άσε εμένα να το κανονίσω.
Πάντως εκτός Ελλάδας θα είναι...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε συ rafman...δε πας να κανεις και καμμια εξεταση σε κανα μηνα..?
Ακου γλυφομουνι σε bargirl...
Το οτι το μουνακι τους μυριζει γιασεμι η περγαμοντο και εχει γευση μανγκοστιν η πιταχαγια,δε σημαινει οτι δεν κυκλοφορουν και αρρωστιες..
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Ξυπνησαμε την αλλη μερα 11:30 περιπου και αφου ξανακαναμε μπανακι γλυφομασταν σα σκυλια μου εκανε μια αεροπλανικη πιπα και ξαναπηδηχτηκαμε λυσσαλεα αφου χυσαμε και οι δυο σχεδον ταυτοχρονα. Μετα μου λεει αν θελω να την ξαναπαρω και αλλη μερα αλλα εγω ειχα σκοπο να παρω την αλλη που πηρε ο κολλητος μου

rafman διαβάζω και ξαναδιαβάζω την παράγραφο αυτή και δεν την καταλαβαίνω. Εγώ έχω πάει με πολλές ταιλανδεζες αλλά καμιά δεν έχυσε ακόμα εσύ πήγες με την πρώτη και έχυσε μάθε μου το κόλπο σε παρακαλώ. Από ότι ξέρω η ταιλανδεζες δεν χύνουν που την βρήκες βρε θηρίο να μου την συστησεις.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγώ έχω πάει με πολλές ταιλανδεζες αλλά καμιά δεν έχυσε ακόμα... Από ότι ξέρω η ταιλανδεζες δεν χύνουν

Αγαπητέ Dr. αυτό συμβαίνει λόγω "ιδιοσυγκρασίας" των κοριτσιών αυτών ή λόγω συνήθειας εκ του επαγγέλματος... ??? :think:
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γενικά η εικόνα που μου δημιουργεί ο rafman είναι ένα νέο και ωραίο παλληκάρι με πολλές κάβλες...Ειδικά αν πιάνει στο γλυφομούνι τα κοριτσάκια στο μπάρ δεν αποκλείεται να τα κάνει να χύνουν εφόσον δεν πιστεύω να είναι πολλοί αυτοί που τους το κάνουν...
Όλοι ψιλοφρικάραμε με το συγκεκριμένο θέμα πιστεύω γιατί δεν είναι και λίγο να γλύφεις το κορίτσι του μπάρ. Εδώ στην Sheila που είναι και πορνοστάρ πολυτελείας δεν κάνουμε τέτοια πράγματα...
Οπότε σύμφωνα με τις πιθανότητες υπάρχει και η εκδοχή του χυσίματος από μέρους της γκόμενας, αλλά προτείνω να μην τον αποπάρουμε και να αφήσουμε τον φίλο μας να συνεχίσει την γλαφυρή του περιγραφή.
Στο τέλος θα έχουμε πολλά να πούμε...αλλά ρε rafman άκου τι σου είπε ο pipinomaniac και πήγαινε σε κανα 6 μηνο για καμιά εξέταση...
προχώρα είμαστε μαζί σου!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κ γω με το που διαβασα για γλυφομουνια κ διαφορα σκεφτηκα με τη μια τις εξετασεις.χωρις να θελω να γινω ο τραγικος της υποθεσης,δεν σκεφτομαστε λιγο κ τους υπολοιπους ρε παιδια?γλυφεις μια γκομενα η οποια εχει παρει πανω απο 500 πουτσους κ ερχεσαι εδω.εχεις  υποτιθεται μια σχεση κ της κολλας κ της κοπελας κατι.δεν ειναι κριμα?
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Μην ειστε επικριτικοι ρε παιδια,αφηστε τον καθενα να πραξει οπως αυτος νομιζει.Γιατι θελετε να του την χαλασετε? :huh:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Το οτι το μουνακι τους μυριζει γιασεμι η περγαμοντο και εχει γευση μανγκοστιν η πιταχαγια,δε σημαινει οτι δεν κυκλοφορουν και αρρωστιες..
Πολύ σωστός φίλε. Προσοχή βρε συνάδελφοι στα γλυφομούνια :headbang:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ρε συ rafman...δε πας να κανεις και καμμια εξεταση σε κανα μηνα..?
Ακου γλυφομουνι σε bargirl...
Το οτι το μουνακι τους μυριζει γιασεμι η περγαμοντο και εχει γευση μανγκοστιν η πιταχαγια,δε σημαινει οτι δεν κυκλοφορουν και αρρωστιες..

Σωστος, αλλα τι να κανω ειχα παθει υπερκαυλιαση !!!! :cheesy:
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξεχνάς οτι ο Βούδας είναι μαζί σου.
Για προχώρα γιατί σε κόψαμε...και μην αρχίσεις να κρύβεις γεγονότα λόγω 2-3 αντιδράσεων (άκρως δικαιολογημένων).
Όπως σε κόβω πρέπει να πήδηξες την μισή Ταιλάνδη...
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
αφηστε τους να ζουν το ονειρο τους ρε παιδια τι τους την λετε.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Παιδια ενταξει... ΟΚ  (Οσον αφορα τις εξετασεις)
τον εδωσα και ξεσκουφωτο Πιπα..
Εξεταστηκα στην Pattaya στο soi4 (PATTAYA INTERNATIONAL HOSPITAL) και για HIV και για υπατιτιδα C
και τα δυο NEGATIVE.
καθε χρονο κανω εξεταση και για τα δυο.
Με ολες γαμηθηκαμε με προφυλακτικο .. Εκτος απο μια την οποια εξετασα επισης.

Μην αρχισετε να ου λετε παλι οτι αυτο παιρνει τουλαχιστον τρεισ μηνε να φανει ......)

Μετα απο εξι μηνες θα εξεταστω ξανα..  ΟΚ!!

Παντως ενα συμπτωμα που ειχα οταν γυρισα ηταν οτι ειχα παθει υπερκοπωση και ηθελα να κοιμαμαι συνεχεια...
λογο υπερκαυλιασης... :grin:











 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ξυπνησαμε την αλλη μερα 11:30 περιπου και αφου ξανακαναμε μπανακι γλυφομασταν σα σκυλια μου εκανε μια αεροπλανικη πιπα και ξαναπηδηχτηκαμε λυσσαλεα αφου χυσαμε και οι δυο σχεδον ταυτοχρονα. Μετα μου λεει αν θελω να την ξαναπαρω και αλλη μερα αλλα εγω ειχα σκοπο να παρω την αλλη που πηρε ο κολλητος μου

rafman διαβάζω και ξαναδιαβάζω την παράγραφο αυτή και δεν την καταλαβαίνω. Εγώ έχω πάει με πολλές ταιλανδεζες αλλά καμιά δεν έχυσε ακόμα εσύ πήγες με την πρώτη και έχυσε μάθε μου το κόλπο σε παρακαλώ. Από ότι ξέρω η ταιλανδεζες δεν χύνουν που την βρήκες βρε θηρίο να μου την συστησεις.

Doctor αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι το μουνακι της ειχε ενα καβουρακι και μου δαγκωνε τον μπουτσο, (στην κυριολεξια) οταν εχυσα δεν τον εβγαλα και αυτο συνεχισε να με δαγκωνει, και ξαφνικα ενοιωσα το μουνακι της να τρεμει αυτη εποιανε τα μαξιλαρια και τα σεντονια με οση δυναμη ειχε, μετα εγινε φραπες το μουνακι, μου ειπε επισης (Finish)
δεν ξερω πως να το εξηγησω αυτο, αλλα υποθεσα οτι εχυσε.
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ήμουνα σίγουρος οτι το έκανες και αυτό...πάνω στη καύλα που να βρείς χρόνο να ανοίγεις καπότες... ;)
Σου εύχομαι με τον βούδα και την παναγία μαζί σου....και βάλε και όλους τους 12θεους...και αν όλα πάνε καλά παίξε και κανένα λόττο...
ρισκάρεις πολύ αδερφέ...χαρά στο κουράγιο σου...
για πες παρακάτω...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Rafman...Οταν την εδιωξες και της ειπες οτι δε τη θελεις,η οταν αποχωριστηκες τη τελευταια πριν φυγεις,μηπως κλαιγανε με μαυρο δακρυ,λες και εχαναν τον αντρα της ζωης τους?? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom