Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
οι φαρανγκς γενικα αντιπροσωπευουν τους μη ασιατες τουριστες και μη..προερχεται απο τη Γαλλικη αποικιοκρατια στο βιετναμ και πλησιαζει τη λεξη φρανς ,φρανγκς που σημαινει γαλλος ,γαλλια κατι τετοιο και σιγα σιγα εφτασε να σημαινει οποιονδηποτε λευκο αλλα και νεγρο μη ασιατη η αραβα
πραγματι δεν θα δεις φαινομενα λατινικης η αφρικανικης θερμης καταστασης αλλα καλο ειναι να γνωριζεις..προσωπικα δεν ειχα ποτε προβλημα πουθενα παντως,ειδικα απο την αστυνομια που ειναι πολυ εξυπηρετικη και δραστηρια
κινησου χαλαρα σε καλες τουλαχιστον οχι κακοφημες περιοχες και θα σου μηνει αξεχαστο ταξιδι
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρίν λίγο είδα στη ΝΕΤ το περιστατικό στην Πατάγια.
Επιμένω ότι φαινομενικά είναι πολύ πιο ήρεμοι. Φανταστείτε σε οποιοδήποτε μέρος της Ευρώπης να έμπαιναν διαδηλωτές σε συνεδριακό κέντρο με σημαιάκια και τραγούδια, να τους άφηναν και μετά να φυγάδευαν τους ξένους αντιπροσώπους με ελικόπτερο...
Είναι η γενική αντιμετώπισή τους σε κρίσεις (Εννοώ η πολιτική της αστυνομίας και της κυβέρνησης)ή κρατιούνται μην γίνει πόλεμος? 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εισαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για αυτα που λες;
Οι γνωμες ειναι σαν τις κολοτρυπιδες. ΟΛΟΙ εχουνε ΜΙΑ :2funny: :2funny:
εγω θα ελεγα οτι πρεπει να προσεξετε το χαζοσονγκραν, μεγαλη  :jerking:.
σορυ κιολας...
ξεκιναει αυριο.
 

Συνημμένα

  • 102_2785.jpg
    102_2785.jpg
    264,1 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 102_2784.jpg
    102_2784.jpg
    255,9 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 102_2787.jpg
    102_2787.jpg
    243,1 KB · Εμφανίσεις: 43

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Λοιπον παιδες, αρχιζω να συνερχομαι λιγο απο το σοκ της  επιστροφης απο
Pattaya City (ειχα 10 μερες βαθεια καταθλιψη αφοτου γυρισα). Στην pattaya ειχα ξεχασει πως με λενε και μολις
γυρισα τα θυμηθηκα ολα, και εφαγα ΦΡΙΚΗ... Περιτο να αναφερω οτι συνηρουμαι ακομη με
υποκαταστατα που εχω ψωνισει απο την Pattaya. (Aρωματα, Lipovitan D, Αρωματικα Ξυλακια...)
Σαν Ελληναρας και με τα οσα ειχα διαβασει και απο το παρον thread ξεκινησα
το ταξιδι για το ονειρο μαζι με ενα τρελαμενο
φιλαρακι. Διαλεξα Qatar για την πτηση μου με 578 EURO (πηγαινε - ελα) που κατα την αποψη
μου δεν ειναι καθολου πολλα για περιπου 22 ωρες πτησης συνολικα. (Το μυστικο ειναι να βρεις την
καταλληλη πτηση χωρις να κατσεις και πολες ωρες DOHA εγω ειχα 2,5 ωρες στο πηγαινε και 1 ωρα στο ελα).
Να σας πω την αληθεια και πολες μου φανηκαν, γιατι δεν λεει καθολου να κατσεις DOHA.
Συνολικα εκατσα 17 ημερες στην Pattaya apo 13 - 31 Μαρτιου (δεν φτανουν οσες και αν εχεις)
Ξεκιναω απο Αθηνα 12:45 Φτανω Doha 17:40 (τοπικη ωρα)
Ξαναφευγω απο  Doha 20:50 και φτανω  7:20 (ΒΚΚ)(τοπικη ωρα)
ΜΠΑΝΚΟΚΑ (που ειναι πιο ισχυρη απο την ΚΟΚΑ αλλα δεν την πινεις σε πινει) 
Στο μεταξυ θελω να πω οτι, οντως η QATAR ειναι αεροπορικη εταιρια 5 αστερων οπως λεει.
(Kαι το επομενο trip δαγωτο QATAR). Το μονο που δεν λεει ειναι να κατσεις πολυ DOHA (Οπως προαναφερα)
Στην ΜΠΑΝΚΟΚΑ αφου περασα τον ελεγχο διαβατηριων και πηρα Visa βγηκα εξω απο το αεροδρομιο για τσιγαρο
(κλασικος ελληνας) αλλα ειχα να καπνισω 8 ωρες. Πανω στην ζαλη μου απο το ταξιδι και την αυπνια (40 ωρες ξυπνιος) ξεχναω την αποσκευη μου εξω και φευγω για να παω μεσα για συναλαγμα, μετα απο 2-3 λεπτα μου την εφερε μια Ταυλανδεζα και με σπαστα αγγλικα μου ελεγε "αφησατε την βαλιτσα σας εξω", ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ, γιατι εγω δεν το ειχα συνηδητοποιησει πως την ειχα ξεχασει. Αφου την ευχαριστησα, αρνηθηκε ακομη και να την κερασω, ειπα μεσα μου οτι (ο βουδας ειναι μαζι μου),
Δε φοβαμαι πλεον τιποτα.
Στην κατασταση που βρισκομουνα δεν ψαχτηκα καθολου για λεοφορεια προς Pattaya βρηκα εναν ταξιτζη με 1000 baht αφου στο αεροδρομιο υπαρχει υπερπροσφορα απο ταξιτζιδες για pattaya, ορεξη να εχετε να κανετε παζαρια. Να σημειωσω οτι στην συμφωνια με τον ταξιτζη ηταν να με παει pattaya, και να με πηγαινει σε οποιο ξενοδοχειο του προτεινα διοτι δεν ειχα κλεισει ξενοδοχειο απο Internet (και αυτο σας το προτεινω, μην κλεινετε ξενοδοχεια απο Internet θα βρειτε οσα θελετε εκει και θα κανετε και τα παζαρια σας).
Ο ταξιτζης ηταν απιστευτος, πολυ φιλικος, αλλα το πιο απιστευτο ηταν ο τροπος που οδηγουσε ηταν σαν να εκανε γιογκα
πανω στο καθισμα. (το ενα ποδι ηταν σε σταση γιογκα και το αλλο στο γκαζι) ειχα πεθανει στο γελιο.
14 μαρτιου ωρα 11:00 Εξωτερικη Θερμοκρασια 37 βαθμοι κελσιου μεσα στο ταξι ψυχος..
φτανουμε Pattaya 13:30 περιπου αφου ειχαμε γυρισει 5,6 ξενοδοχεια απο 800 - 1500 baht, καταληγουμε στο Sabai Lodge στο soi 2, με 1150 baht (με παζαρια) τιμη καταλογου 1450 baht. Πολυ καλο ξενοδοχειο με πολες πισινες και ευχαριστη ατμοσφαιρα. (Θα μπορουσαμε να την βγαλουμε και πολυ πιο φτηνα αλλου, αλλα ειπαμε οτι ειμασε διακοπες και Μιζεριες δεν παιζουν)

Αφου κοιμηθηκαμε 4-5 ωρες πήγαμε για φαϊ στο ξενοδοχειο πρωτη μερα και ξαμολήθηκαμε για αναγνωριστικο κυνηγι,
που αλλου .. WALKING STREET...


 

Επανερχομαι.. HARD CORE



   





 

ηχωρ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
4 μερες που εκατσα παταγια, η τοπικη τηλεοραση, ολο κατι τρελαμενους τουριστες εδηχνε που κανανε ανοησιες και μετα τους πιανανε. δυσκολευωμε να πιστεψω οτι στη παταγια πανε οσοι δεν τους δεχονται πουθενα αλλου. μηπως φταιει ο τροπος που σου περνουν τα λευτα οι ταυλανδοι? και εξαγριωνονται οι τουριστες?                                  αλλα και στην επαρχεια που πηγα, ολοι τα διπλα μου ζηταγανε, και δεν ηταν και πολυ φιλικοι. ο ελεγκτης του λεοφοριου οταν ηθελε να μου μιληση μου φωναξε [ ε you ]
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και τανκς στους δρόμους...

ηχωρ και rafman: έχετε πολλά να μας πείτε...

περιμένουμε...

rafman μας βοηθάς πάρα πολύ και η περιγραφή σου είναι άψογη...
ο βούδας να είναι μαζί σου...)
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τί είναι το χαζοσονγκραν?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Πρωτοχρονιάτικα μπουγελώματα. Διασκεδαστικό να το βλέπεις, οδυνηρό να το υφύστασαι.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
ελπιζω αυγουστο που θα κατεβω να εχουν τελιωσει οι μαλακιες εκει κατω!!!
 

ηχωρ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εκατσα ενα μηνα, εφυγα στο παρα 5, την περασμενη εβδομαδα. παντα οποιος παει ταυλανδη θελει να ξαναπαει
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Τί είναι το χαζοσονγκραν?

Και κραταει 2-3 μερες. Αναλογα με περιοχη αλλαζουν και οι ημερομηνιες που γιορταζεται. Μεσα σε μια βδομαδα το πολυ τελειωνουν ολα σε ολη την χωρα. Στην Πατταγια κραταει 3 μερες και ειναι στις 16.04 (νομιζω, γιατι τοτε ολα μου τα τιλακ πηγαινουνε στις οικογενειες τους στο Ισααν).
 

ηχωρ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
το Royal Palace στη παταγια ειναι καλο και καθαρο ξενοδοχειο  με 20 ευρο στανταρ δικλινο με θεα και επιβαρηνση 300 μπατ αν φερης 2 μαζι
 

bimsalabim

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ... Σάββατο φεύγουμε 6 άτομα  για Πάσχα στο χωριό (Phuket). Παμε για το στέμα !!! Make Love not War είναι το σλόγκαν μας. Θα Προσπαθήσω να σας ενημερώσω για τις εκεί συνθήκες. Δεν μας σταματάει τίποτα!!!
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
τις "σουβλες"να εχετε σε καλη κατασταση  :2funny: :2funny: :2funny:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους ... Σάββατο φεύγουμε 6 άτομα  για Πάσχα στο χωριό (Phuket). Παμε για το στέμα !!! Make Love not War είναι το σλόγκαν μας. Θα Προσπαθήσω να σας ενημερώσω για τις εκεί συνθήκες. Δεν μας σταματάει τίποτα!!!


Ε όχι και χωριό το Phuket!

Mην ξεχάσετε να πάτε και στα Phi Phi Islands
Eπιβάλλεται

248779537_7a4d7d96d1.jpg
URL]]
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε bimsalabim απο περιέργεια ... Πόσο βρήκατε εισιτήριο και με ποιά εταιρία?
Καλό ταξίδι και περιμένουμε νεότερα εμείς που το ακυρώσαμε!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Συνεχεια ...

Παραλειψα να πω οτι αργα το απογευμα ειχαμε κανει μιa τσαρκα στην Beach Road (Παραλιακη) και
αγορασαμε τα απαραιτητα καπελα (εγω αγορασα εκτος τα πατταγιανα και ενα καουμποικο με την ενδιξη Ronaldinio)
Παμε λοιπον WALKING STREET και αφου φαγαμε το ΣΟΚ του καθε πρωταρη ευρωπαιου μπηκαμε γρηγορα στο κλιμα και αρχισαμε
τα πειραγματα με τα κοριτσακια. Καταληξαμε τελικα σε ενα Beer Bar διπλα απο την MARINE (Disco) εν ονοματι
TOP 10 το μπαρ ηταν εκεινο το βραδυ πολυ βαβουριαρικο, αρχισαμε τα μπυρακια SHINGA (μονο). Για οσους δεν ξερουν η SHINGA ειναι μια πολυ καλη ταυλανδεζικη μπυρα.
Αφου λοιπον παιξαμε 5 - 6 μπιλαιρδα με τον κολητο μου (κοστος μπιλιαρδου 20 baht / παιχνιδι) και ειχαμε φτιαξει και τα εγκεφαλικα κυταρα καταλληλως με τα ποτα, ηρθαν και τα κοριτσακια απο το μπαρ να παιξουν εναντιον μας.
Ειχε ερθει ενα τσαχπινιαρικο εκει και ηθελε να παιξουμε... εγω δεν χανω την ευκαιρια και του λεω "ΑΜΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?" με κοιταζε με ενα πονηρο υφακι.. και με τρελενε δεν χανω την ευκαιρια και του λεω ξανα
"ΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ !!" μου λεει 300 baht Bar Fine απανταω ΟΚ ..
Και φυσικα το εχασε το παιχνιδι διοτι ειμαι καλος στο μπιλιαρδο.. :grin:  . Τοτε χαμογελαστα της ειπα Τωρα πρεπει να ερθεις... Αφου πληρωνω το Bar Fine (300 Baht) ερχεται μια αλλη και μου λεει ποσα θα δωσεις στην κοπελα ? Απανταω "Ποσα πρεπει να δωσω ?"  μου λεει 1500 baht. Απανταω "ξεχασε το, με 1000 baht ΟΚ" με τα πολΛα μου λει OK. 
Τοτε συνεχιζουμε τα πειραγματα με το τσαχπινιαρικο, αλλα και ο κολητος μου ειχε φαει φρικη με την συγκεκριμενη και την γουσταρε και αυτος.. Τοτε εγω σαν ιπποτης λεω στον κολλητο μου ενταξει φιλαρακο παρτην, και εγω θα παρω την αλλη που καναμε τα παζαρια, πιανω την αλλη την παζαρτζου και της σκαω το μυστικο, δεχεται και αυτη με 1000 baht.Ειχε παει 2:30am
και λεμε γραμμη ξενοδοχειο.. Αυτη που πηρα τελικα δεν ελεγε και πολυ απο φατσα αλλα με καυλωνε το σωματακι της, ηταν πολυ λεπτοκομενο. φτανουμε ξενοδοχειο, (δεν υπαρχει Joiners fee) το ειχαμε ξεκαθαρισει αυτο.
Αρχιζουμε τα γλωσοφιλα για κανενα μισαωρο και εγινα duracel, μετα κανουμε μπανακι μαζι και παμε κρεβατι και αρχιζουμε το 69 η γκομενα ειχε λιωσει και μου λεει το μαγικο "NOW YOY FUCK ME" απανταω "ΟΚ" τις εριξα 2 απανωτα και ηθελα και τριτο αλλα δεν μου εδωσε γιατι μου ελεγε οτι ηταν κουρασμενη, και οτι θα μου δωσει το πρωϊ το αλλο, ειχε παει περιπου 5:00 -5:30 o πρωί μετα την πεσαμε για υπνο.. Ξυπνησαμε την αλλη μερα 11:30 περιπου και αφου ξανακαναμε μπανακι γλυφομασταν σα σκυλια μου εκανε μια αεροπλανικη πιπα και ξαναπηδηχτηκαμε λυσσαλεα αφου χυσαμε και οι δυο σχεδον ταυτοχρονα. Μετα μου λεει αν θελω να την ξαναπαρω και αλλη μερα αλλα εγω ειχα σκοπο να παρω την αλλη που πηρε ο κολλητος μου (Μαλακια τελικα, μπαχαλο τα εκανα)  και για να την ξεφορτωθω της ειπα ΟΚ μετα απο κανα δυο μερες μπορει να σε ξαναπαρω !! Σκαω τα 1000 baht και φευγει. Διωχνει και ο κολητος μου την αλλη.. αλλα εμενα (Δεν μου εφευγε η ιδεα οτι αφου εχασε το μπιλιαρδο πρεπει να την γαμησω) λοιπον την επομενη μερα παω στο ιδιο μπαρ και φορτωνω το τσαχπινιαρικο για κακη μου τυχη ομως με πηρε χαμπαρει η παζαρτζου και τα πηρε στον εγγεφαλο.
Παιδες απο το ιδιο μπαρ δεν θα φορτωνεται διαφορετικες γκομενες διοτι την βλεπεουν στραβα (εμενα παντως μου βγηκε σε κακο) ακουστε την συνεχεια... αφου ειχα παιξει τα μπιλαρδα μου ειχα κερασει και δυο ποτα το τσαχπινιαρικο ή αλλη ειχε κατεβασει κατι μουτρα (σαν συνεφιασμενη κυριακη ηταν) αλλα εμενα στα αρχιδια μου στην τελικη Farang (τουριστας) ειμαι. στο μεταξυ ο κολητος μου ειχε φορτωσει ενα αλλο γκομενακι πολυ καλο που δεν δουλευε στο συγκεκριμενο μπαρ αλλα σε ενα GO-GO. Τελικα παμε στο ξενοδοχειο αρχισαμε τα προκαταρκτικα αλλα δεν ηταν τοσο θερμη οσο ηθελα, κανουμε μπανιο παμε να γαμηθουμε αλλα εμενα με ειχε ψιλοξενερωσει αρχιζουμε το γαμησι αλλα εγω δεν ελεγα να τελειωσω λογο ξενερας, στο μεταξυ αυτη τα ειχε δει ολα γιατι ηταν πολυ στενη και ξαφνικα μου βαζει τα κλαματα...
της λεω τι κανουμε εδω.. απορρημενος.. μου λει δεν εχω μεγαλες αντοχες και δεν μπορω, κανε μου λεει οτι νομιζεις...
θελεις να φυγω.. εγω βεβαια ειχα ξενερωσει τελειως μετα απο αυτο αλλα επειδη (ο βουδας ηταν μαζι μου) δεν την σουταρα της ειπα κατσε να ξεκουραστεις και φευγεις αυριο...  ξυπνησαμε το πρωι την πληρωσα (που δεν θα επρεπε κανονικα ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΒΟΥΔΑ) τα εσκασα 1000 baht και εφυγε. Μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα οτι εγω εκανα την μαλακια αφου υπαρχουν χιλιαδες μπαρ στο ιδιο βρηκα να παω. Μαλακια εκανα. (αλλα δεν πειραζει οι μαλακιες ειναι για να μαθαινουμε) ειπα μεσα μου δεν ξαναπαω στο κολομπαρο και τελος το ξεπερναμε και παμε για αλλα...
Την επομενη νταβραντισμενος πηγα σε ενα GO-GO στο soi 8 (στην αρχη) Επαθα ΣΟΚ απο το τι γινονταν εκει μεσα...
"Γλυφομουνι Live" πρωτη φορα ειδα "μουνι να καπνιζει τσιγαρο" λουζοτανε με σαμπανιες και γλυφοντανε μεταξυ τους
στο μεταξυ ο χωρος που ηταν τα γκομενακια ηταν κυκλικος και και καθοτανε κατι Farang, αμα καθοσουν εκει οποια σε γουσταρε απο τα κοριτσια σου εβαζε το μουνακι κυριολεκτικα στην μυτη.. Ολες ηταν η μια καλυτερη απο την αλλη. Σαφεστατα τα Go-Go εχουν ανωτερη ποιοτητα απο τα Beer Bars αλλα ειναι πιο τσουχτερα στην τιμη. Αξιζουν παντως
Αρχισα και επινα το ενα πισω απο το αλλο τα ποτακια, και παω και καθομαι σε ενα σκαμπω, ερχεται το νουμερο 24 ενα θεομουνο και μου βαζει το μουνακι στην μυτη μου, ΦΡΙΚΑΡΑ απο την καυλα του ειχε βαλει και ενα αρωματακι μουρλια
και αφου εχασα τα λογικα μου της λεω "HOW MUCH" μου λει 600 baht Fine και 1500 δικα της. Παιδια δεν μπορεσα να αντισταθω δεν εκανα παζαρι, λεω αμεσως ΟΚ.. την φορτωνω και φευγουμε παρεα. Ηταν νωρις για Hotel και πηγαμε για φαϊ σε ενα εστιατοριο και κατα την 1:00 Πηγαμε Hotel (Εκει Εσβησα σαν καρβουνο) ακουστε την συνεχεια...
Μπαινουμε στο δωματιο και και μολις εκλεισε η πορτα σκυβει και μου δαγκωνε το πουτσο εξω απο το παντελονι, την αρπαζω και της δινω κατι γλωσοφιλα μεχρι το λαριγκα, μετα αρχισαμε τα χαμουρεματα σε ολο το σωμα, Ξαναμενοι παμε για μπανιο
και μου παιρνει πιπα στο μπανιο κοντεψε να τελειωσω, βγαινουμε και μετα αρχισα ενα γλυφομουνι θεεικο το μουνακι μυριζε γιασεμι..Ειχα σαλταρει..μετα ανεβηκε απο πανω και με γαμησε στην κυριολεξια...και γουσταρα τρελα.. τελειωσα και καπακι αλαζω προφυλακτικο για δευτερο γυρο ηταν θεεικο γκομενακι που οσο το γαμαγα, τοσο ηθελα να το γαμαω. μετα 4 ωρες πηδηματος - χαμουρεματος τεζαραμε σαν τα πουλακια και οι δυο. ξυπνησαμε το μεσημερι ξαναπηδηχτηκαμε και αφου με ξαναγαμησε στην κυριολεξια το πληρωσα 1500 baht του εδωσα 150 baht παραπανω και αγορασα το stringακι του (Το εφερα Ελλαδα αυτο για να το μυριζω τις κρυες νυχτες) μυριζει γιασεμι ακομη.


Επανέρχομαι ....ξανα HARD CORE



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom