Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.760
Πόντοι
21.896
Ετοιμαζω ταξίδι τον Νοέμβρη... Σκέφτομαι να πάω Ντουμπάι, από εκεί Ινδία και από Ινδία Ταυλάνδη. Σύνολο θα δαπανήσω 30-35 μέρες. Το έχει κάνει κανεις έτσι?
Καλά το κάνεις αφού χαζεψεις με μοντέρνα κτίρια στο Ντουμπάι για το πολύ πέντε μέρες κ πας Ινδία για άλλες 5-6 μέρες για Δελχί Ταζ Μαχάλ και Βαρανάσι και αφού χαρμανιασεις από μπάζα εκεί τότε πας για 25 μέρες για ξεμπουκωμα ταυλανδη κ για μπανακια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ετοιμαζω ταξίδι τον Νοέμβρη... Σκέφτομαι να πάω Ντουμπάι, από εκεί Ινδία και από Ινδία Ταυλάνδη. Σύνολο θα δαπανήσω 30-35 μέρες. Το έχει κάνει κανεις έτσι?
Μόνο για Ταϋλάνδη δε φτάνουν κανονικά οι 35 μέρες αν θες να τη γυρίσεις καλά.

Μια άλλη πρόταση πάντως με πιο σχετικά ταξίδια. Ντουμπάι-Ινδονησία-Βιετνάμ-Ταϋλάνδη.
Η Ινδία είναι τελείως άλλη φάση.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-05-08-22-52-42-003_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-05-08-22-52-42-003_com.android.chrome-edit.jpg
    695 KB · Εμφανίσεις: 76

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
και ενα tip που αναλαλυψα και μου φανηκε περιεργο....Ανοιξα λογ/σμο στην k-bank("πρασινη") στην Pattaya(και συγκεκριμενα στο Central Festival Mall).....πηρα και ΑΤΜ καρτα φυσικα...
Οταν εβγαζα λεφτα απο μηχανημα την k-bank στην Παταγια ολα καλα............Οταν ομως πηγα Bangkok και εβγαλα μετρητα απο ΑΤΜ της K-Bank μου κρατουσε προμηθεια 15 Βaht!!!στην ιδια τραπεζα που εκανα τον λογ/σμο....και οταν ρτησα γιατι συμβαινει αυτο μου ειπανε οτι επειση ο λογ/σμος ανοιχτηκε στην Παταγια και οχι στην Μπανγκοκ!!!

Τι να πω???Απλα μου φανηκε πολυ περιεργο και ειοα να σας το αναφερω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Για δείτε εδώ μερικά ωραία μωράκια!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.
Καλα που μας τα ειπες αυτα για το Μπαλι,και πανω στην ωρα.
Εχω εναν τυπο στη πολυκατοικια,65αρης αλλα καλοστεκουμενος,που του εκατσε μια καλη κληρονομια και με ρωταγε που να παει για γυναικες."Θα τα φαω ολα στα πιπινια" μου ελεγε.
Εγω του απαντησα πως μονο απο Ταυλανδη και Φιλιππινες γνωριζω,αλλα ευτυχως βρεθηκες εσυ τωρα και θα του δωσουμε και μια εξτρα εναλλακτικη.
Αφου στο Μπαλι θα πηδαει καθε μερα και τζαμπα,ποιος ο λογος να παει Ταυλανδη να πληρωνει?

Για κανε ενα πιο λεπτομερες review για να του παω τη προταση πιο εμπεριστατωμενη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Suadam
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.
γράψε τιμές που ζητάνε οι κοπέλες για Short time στο Μπαλί, καθώς και αν είναι girl friendly τα ξενοδοχεία, τι τιμές έχουν
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλα που μας τα ειπες αυτα για το Μπαλι,και πανω στην ωρα.
Εχω εναν τυπο στη πολυκατοικια,65αρης αλλα καλοστεκουμενος,που του εκατσε μια καλη κληρονομια και με ρωταγε που να παει για γυναικες."Θα τα φαω ολα στα πιπινια" μου ελεγε.
Εγω του απαντησα πως μονο απο Ταυλανδη και Φιλιππινες γνωριζω,αλλα ευτυχως βρεθηκες εσυ τωρα και θα του δωσουμε και μια εξτρα εναλλακτικη.
Αφου στο Μπαλι θα πηδαει καθε μερα και τζαμπα,ποιος ο λογος να παει Ταυλανδη να πληρωνει?

Για κανε ενα πιο λεπτομερες review για να του παω τη προταση πιο εμπεριστατωμενη.
Για να μην παρεξηγηθω, δεν ξέρω τι θα κάνει ένας άνδρας 65 ετών εδώ.
Αναφέρομαι σε πιο νεαρές ηλικίες που βλέπω ότι περνάνε καλά.
Πάντως κάποιες μέρες εδώ, μόνο ξένους βλέπω, ελληνικά δεν έχω ακούσει.
Μάλλον ο μέσος Έλληνας δεν φτάνει μέχρι το Μπαλί. Ή του πέφτει ακριβά σε σχέση με Ταυλανδη.

Πάντως πέρα από αεροπορικά που σίγουρα είναι ακριβα, νοίκιασα από το ξενοδοχείο ένα σκούτερ με 3€την ημέρα.
Το ξενοδοχείο, κατηγορία 3αστερο, με 30€ την ημέρα
Πρωινό 2 άτομα με 9€.
Φαγητό μεταξύ 20 και 40€ ανάλογα τι θες για 2 άτομα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Για να μην παρεξηγηθω, δεν ξέρω τι θα κάνει ένας άνδρας 65 ετών εδώ.
Αναφέρομαι σε πιο νεαρές ηλικίες που βλέπω ότι περνάνε καλά.
Πάντως κάποιες μέρες εδώ, μόνο ξένους βλέπω, ελληνικά δεν έχω ακούσει.
Μάλλον ο μέσος Έλληνας δεν φτάνει μέχρι το Μπαλί. Ή του πέφτει ακριβά σε σχέση με Ταυλανδη.

Πάντως πέρα από αεροπορικά που σίγουρα είναι ακριβα, νοίκιασα από το ξενοδοχείο ένα σκούτερ με 3€την ημέρα.
Το ξενοδοχείο, κατηγορία 3αστερο, με 30€ την ημέρα
Πρωινό 2 άτομα με 9€.
Φαγητό μεταξύ 20 και 40€ ανάλογα τι θες για 2 άτομα.
....Ή του πέφτει ακριβά σε σχέση με Ταυλανδη....

........Το ξενοδοχείο, κατηγορία 3αστερο, με 30€ την ημέρα
Πρωινό 2 άτομα με 9€.
Φαγητό μεταξύ 20 και 40€ ανάλογα τι θες για 2 άτομα.......

Υποθέτω πως κατανοείς ότι οι τιμές που αναφέρεις είναι πανάκριβες σε σχέση με τηνΤαυλάνδη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Το ξενοδοχείο στα 30 ευρώ μια χαρά μου φαίνεται. Εξαρτάται βέβαια και η τοποθεσία του, καθως και οι παροχές του.
Το φαγητό πάλι, και στην Ταϊλάνδη όταν πας πρώτη φορά και δεν ξέρεις που να φας καλά και φθηνά, κάπου τόσα πληρώνεις. Εκείνο που μας ενδιαφέρει περισσότερο, για να κρίνουμε, είναι στο τι ζητάνε τα κορίτσια εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JONA
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εχοντας περάσει ήδη μερικά βράδια στο Μπαλί, η Ταυλανδη μου φαίνεται σαν τον φτωχό συγγενή.

Έχει τόσα μουνια στο Μπαλι και τόσα σκηνικά που αν δεν γαμας κάθε βράδυ στο Μπαλί, πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας. Και μιλάω για δωρεάν γκόμενες που γνωρίζεις έξω.

Μερικές παρατηρήσεις:
1) οι Ταυλανδες γενικά δε μου άρεσαν. Οι Ινδονησιες μου φαίνονται πιο γλυκές
2) Τα πράγματα είναι πιο απελευθερωμενα στο Μπαλί. Πήγα σε μεγάλο beach club και ήταν όλες οι γκόμενες, ντόπιες και ξένες, με στρινγκακια. Επίσης αν και απαγορεύεται, φιλιά και χουφτωματα παντού. Αυτά δημόσια στην Ταυλανδη δεν παίζουν.
3) Όλοι μιλάνε βασικά αγγλικά. Στην Ταυλανδη υπήρχε θέμα να συνεννοηθείς στο δρόμο με τους περισσότερους ντόπιους.
4) Οι ξένες που κυκλοφορούν είναι απίστευτα μουνια. Στο δρομο μέσα στην ημέρα στις παραλιακές πόλεις μόνο με μπικίνι και στρινγκακια. Μόνες τους πολλές κοπέλες ή παρέες με γκόμενες. Είδα σκηνικά που την έπεφταν γκόμενες σε άνδρες στεγνά. Είδα ξανθια Αυστραλέζα που ήταν με αγόρι να γνωρίζεται με άλλο ζευγάρι και να σκαει στεγνά φιλί στην κοπέλα του άλλου ζευγαριού! Μπροστά σε όλους μέσα στο μαγαζί αυτό.
5) Τιμές παρόμοιες για φαγητό κλπ με Ταυλανδη. Θα βρεις να φας φτηνά, θα βρεις και τα ακριβά μαγαζιά.

Θα ανεβασω σύντομα κανένα βίντεο.
Βαλτα αν θελεις και εδω:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
....Ή του πέφτει ακριβά σε σχέση με Ταυλανδη....

........Το ξενοδοχείο, κατηγορία 3αστερο, με 30€ την ημέρα
Πρωινό 2 άτομα με 9€.
Φαγητό μεταξύ 20 και 40€ ανάλογα τι θες για 2 άτομα.......

Υποθέτω πως κατανοείς ότι οι τιμές που αναφέρεις είναι πανάκριβες σε σχέση με τηνΤαυλάνδη
Καθόλου.
Παρόμοιες οι τιμές για νορμάλ εστιατόρια.
Και για μαγαζιά που πάνε μονο οι ντόπιοι στο Μπαλι φάγαμε 2 πιάτα φαγητό με 3€ σύνολο.

Σε κάποια πράγματα βρίσκω το Μπαλί φτηνότερο.
Επίσης ότι μπορούν να σου εξηγήσει ο ντόπιος σε απλά αγγλικά τι έχει μέσα είναι μεγάλη υπόθεση.
Στην Ταϊλάνδη κανείς ντόπιος δε μιλούσε αγγλικά σχεδόν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Κατι άλλο που είδα και ξέχασα να αναφέρω.
Όπως στην Ταυλανδη που πιο μεγάλοι άνδρες την πέφτουν σε ντόπια πιπινια, το ανάποδο γίνεται στο Μπαλί.

Είδα πολλές 45+ γυναίκες από εξωτερικό σε club, παραλίες, στον δρόμο με Toyboys, που ήταν ντόπια παληκάρια.
Κάποιες φορές απλά ως συνοδός/ξεναγός, άλλες φορές σίγουρα για ερωτική φάση και μόνο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καθόλου.
Παρόμοιες οι τιμές για νορμάλ εστιατόρια.
Και για μαγαζιά που πάνε μονο οι ντόπιοι στο Μπαλι φάγαμε 2 πιάτα φαγητό με 3€ σύνολο.

Σε κάποια πράγματα βρίσκω το Μπαλί φτηνότερο.
Επίσης ότι μπορούν να σου εξηγήσει ο ντόπιος σε απλά αγγλικά τι έχει μέσα είναι μεγάλη υπόθεση.
Στην Ταϊλάνδη κανείς ντόπιος δε μιλούσε αγγλικά σχεδόν.
Μόνο που στην Ταυλάνδη το δίκλινο 3στερο το πλήρωνα 11€ το βράδυ κι έτρωγα στο εστιατόριο του Σε Ζυλ με θέα τον Ωκεανό με 7€. Και δεν έγραψες πόσο κοστίζει το short time στο Μπαλί
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Για να μην παρεξηγηθω, δεν ξέρω τι θα κάνει ένας άνδρας 65 ετών εδώ.
Αναφέρομαι σε πιο νεαρές ηλικίες που βλέπω ότι περνάνε καλά.
Πάντως κάποιες μέρες εδώ, μόνο ξένους βλέπω, ελληνικά δεν έχω ακούσει.
Μάλλον ο μέσος Έλληνας δεν φτάνει μέχρι το Μπαλί. Ή του πέφτει ακριβά σε σχέση με Ταυλανδη.

Πάντως πέρα από αεροπορικά που σίγουρα είναι ακριβα, νοίκιασα από το ξενοδοχείο ένα σκούτερ με 3€την ημέρα.
Το ξενοδοχείο, κατηγορία 3αστερο, με 30€ την ημέρα
Πρωινό 2 άτομα με 9€.
Φαγητό μεταξύ 20 και 40€ ανάλογα τι θες για 2 άτομα.
Σύντροφε μας έπεισες.. Πες μας μονο αεροπορικά πως κινηθηκες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Μόνο που στην Ταυλάνδη το δίκλινο 3στερο το πλήρωνα 11€ το βράδυ κι έτρωγα στο εστιατόριο του Σε Ζυλ με θέα τον Ωκεανό με 7€. Και δεν έγραψες πόσο κοστίζει το short time στο Μπαλί
Δεν έχω ιδέα. Έχω έρθει φορτωμένος.

Σύντροφε μας έπεισες.. Πες μας μονο αεροπορικά πως κινηθηκες
Από Κύπρο στα 1500€.
Είπαμε είναι ακριβό το ταξίδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom