Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ναι πήγα ..
Μόνος και μετά κ με γκόμενα
Αξίζει για θάλασσες εκτός νησιού σε κάτι νησίδες κ από μέρη ανώτερο από ταυλανδη αλλά οι γκόμενες πιο άσχημες κ πιο βαριά πεπονια ..αλλά καλύτερα beach bars kai night clubs
Ξέρεις τι άλλο πρόσεξα ανάμεσα στις 2 χώρες;
Αν πετύχεις ωραία γκόμενα στην Ταϊλάνδη είσαι 50/50 να είναι αγοράκι.

Στο Μπαλί αυτά δεν παίζουν. Μίλησα με ντόπιο και λέει εμείς δεν κάνουμε μαλακίες όπως στην Ταϊλάνδη. Και όντως τόσες μέρες εδώ πουθενά δεν αμφέβαλα για το φύλο.
Κάνα 2 βαμμένα αγόρια έκαναν μπαμ ότι ήταν άνδρες και όχι εγχειρισμενοι.

Επίσης κάποιοι κάνουν λάθος και ακούνε απόψεις από άτομα που πήγαν Μπαλί πριν 5,6 χρόνια ή παλιότερα. Δεν λέει κάτι, όλοι λένε εδώ ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει.
Το ίδιο και για Ταυλανδη. Είναι γελοίο να λέει ο άλλος ότι έτρωγε πχ με 2-3€ και είχε πάει πριν τον Covid. ΟΛΕΣ οι χώρες ακριβυναν μετά τον Covid οπότε να ψάχνετε πρόσφατες γνώμες. Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε χωρίς πρακτική ουσία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
19
Like
5.814
Πόντοι
1.436
Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό, διαβάζω λίγο εδώ βλέπω κάνα video youtube, έχω βρει και 1-2 site αφιερωμένα σε αυτό το θέμα και σιγά σιγά το ψήνω, σκέφτομαι για ~7-8 μέρες (+/- 1-2) για το ταξίδι.
Bangkok/pattaya να κάνω και 2-3 απλά τουριστικά πράγματα αλλά και όλα τα σεξοτουριστικά, fullbody μασάζ κλπ. να ρίχνω 2+ την μέρα να πάρω και 1-2 all night.
Τι budget θα λέγατε να υπολογίσω χοντρικά για να μην μετράμε φραγκοδίφραγκα, σε νορμάλ 3άστερο (που να επιτρέπει να φέρεις κοπέλες) με νορμάλ φαί κλπ. , όχι πολυτέλειες αλλά ούτε και γυφτιές, οι πληροφορίες γενικά είναι λίγο να διαχωρίσεις αν μιλάνε για τώρα ή πριν 3-4 χρόνια.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό, διαβάζω λίγο εδώ βλέπω κάνα video youtube, έχω βρει και 1-2 site αφιερωμένα σε αυτό το θέμα και σιγά σιγά το ψήνω, σκέφτομαι για ~7-8 μέρες (+/- 1-2) για το ταξίδι.
Bangkok/pattaya να κάνω και 2-3 απλά τουριστικά πράγματα αλλά και όλα τα σεξοτουριστικά, fullbody μασάζ κλπ. να ρίχνω 2+ την μέρα να πάρω και 1-2 all night.
Τι budget θα λέγατε να υπολογίσω χοντρικά για να μην μετράμε φραγκοδίφραγκα, σε νορμάλ 3άστερο (που να επιτρέπει να φέρεις κοπέλες) με νορμάλ φαί κλπ. , όχι πολυτέλειες αλλά ούτε και γυφτιές, οι πληροφορίες γενικά είναι λίγο να διαχωρίσεις αν μιλάνε για τώρα ή πριν 3-4 χρόνια.
Θα σου πρότεινα να κάνεις υπομονή να πας περισσότερες μέρες 8 μέρες που λες είναι 7 νύκτες κάντο τουλάχιστον 10 νύκτες 4 Μπανγκόκ και 6 Πατάγια όλα μαζί εισιτήριο , ξενοδοχείο φαγητό να υπολογίζεις κάνα 2000 με κάνα κορίτσι κιόλας
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό, διαβάζω λίγο εδώ βλέπω κάνα video youtube, έχω βρει και 1-2 site αφιερωμένα σε αυτό το θέμα και σιγά σιγά το ψήνω, σκέφτομαι για ~7-8 μέρες (+/- 1-2) για το ταξίδι.
Bangkok/pattaya να κάνω και 2-3 απλά τουριστικά πράγματα αλλά και όλα τα σεξοτουριστικά, fullbody μασάζ κλπ. να ρίχνω 2+ την μέρα να πάρω και 1-2 all night.
Τι budget θα λέγατε να υπολογίσω χοντρικά για να μην μετράμε φραγκοδίφραγκα, σε νορμάλ 3άστερο (που να επιτρέπει να φέρεις κοπέλες) με νορμάλ φαί κλπ. , όχι πολυτέλειες αλλά ούτε και γυφτιές, οι πληροφορίες γενικά είναι λίγο να διαχωρίσεις αν μιλάνε για τώρα ή πριν 3-4 χρόνια.
Έτσι που τα λες να υπολογίζεις 80€ περίπου την ημέρα (εξαιρούνται τα αεροπορικά εισιτήρια και τυχόν δωράκια στα κορίτσια)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό, διαβάζω λίγο εδώ βλέπω κάνα video youtube, έχω βρει και 1-2 site αφιερωμένα σε αυτό το θέμα και σιγά σιγά το ψήνω, σκέφτομαι για ~7-8 μέρες (+/- 1-2) για το ταξίδι.
Bangkok/pattaya να κάνω και 2-3 απλά τουριστικά πράγματα αλλά και όλα τα σεξοτουριστικά, fullbody μασάζ κλπ. να ρίχνω 2+ την μέρα να πάρω και 1-2 all night.
Τι budget θα λέγατε να υπολογίσω χοντρικά για να μην μετράμε φραγκοδίφραγκα, σε νορμάλ 3άστερο (που να επιτρέπει να φέρεις κοπέλες) με νορμάλ φαί κλπ. , όχι πολυτέλειες αλλά ούτε και γυφτιές, οι πληροφορίες γενικά είναι λίγο να διαχωρίσεις αν μιλάνε για τώρα ή πριν 3-4 χρόνια.
Αυτά που διαβάζεις πριν το κοβιντ (2019) τα ίδια είναι και τώρα...

Αξιοπρεπες 4στερο κάνα 40αρι τη μέρα. Αεροπορικά θα τα κλείσεις πριν πας οπότε θα ξέρεις το μπάτζετ για εισιτήρια. Και ένα 100αρι τη μέρα είσαι καλά. Αν θες μπάνια, ωραίες παραλίες κτλ και ρωσσιδακια να κυκλοφορανε παντού έστω και αν δεν κάτσει κανένα... Τότε πας πουκετ είναι παράδεισος. Πατάγια είναι μόνο για γαμησια. Αλλά και η Μπανγκόκ και το πουκετ μια χαρά γαμησια έχει με ντόπιες...
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
19
Like
5.814
Πόντοι
1.436
Ευχαριστώ παιδιά, κάπου στα 3500-4000 υπολόγιζα all in οπότε παίζει να με παίρνει να το κάνω ~10μερο.
Και το πουκέτ το έχω κατά νού, γενικά σκέφτομαι όπως είπα, 2-3 τουριστικές βόλτες ίσως λίγο άραγμα και πολύ αγοραίο τσουτσούνισμα σίγουρα, αν βρεθεί και κάνα ντόπιο πιπίνι να μιλάει αγγλικά να κάνει τον ξεναγό και να μπουκώνεται στο ενδιάμεσο (με τα δωράκια του φυσικά) ακόμα καλύτερα, αλλά αυτό είναι afterthought προς το παρόν.
Πρώτα θέλω να αποφασίσω για την περίοδο (δεν θέλω full high season κάπου στην αρχή/τέλος της season μάλλον), να βρω πώς δεν θα το μάθουν όλοι πέρα από 1-2 καλά φιλαράκια και αν υπάρχει και κανείς για παρέα/ασφάλεια.
Μάλλον για το 2024 με κόβω.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους σκέφτομαι Ιούλιο να πάω Μπανγκόκ για επαγγελματικό ταξίδι περίπου 10μερες , που θα πάω για να βρω κορίτσια για το ξενοδοχείο? επίσης που να κλείσω ξενοδοχείο για να είμαι κοντά σε αυτά τα κορίτσια,δηλαδή γυρνάω χοτελ κάνω μπάνιο βλέπω τηλεόραση θέλω να πηδήξω βγαίνω μια βόλτα τσιμπάω μια γυρνάω πίσω, με τα πόδια δηλαδη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα σε όλους σκέφτομαι Ιούλιο να πάω Μπανγκόκ για επαγγελματικό ταξίδι περίπου 10μερες , που θα πάω για να βρω κορίτσια για το ξενοδοχείο? επίσης που να κλείσω ξενοδοχείο για να είμαι κοντά σε αυτά τα κορίτσια,δηλαδή γυρνάω χοτελ κάνω μπάνιο βλέπω τηλεόραση θέλω να πηδήξω βγαίνω μια βόλτα τσιμπάω μια γυρνάω πίσω, με τα πόδια δηλαδη
Να κοιτάξεις ξενοδοχείο κοντά στον δρόμο Sukhumvit, από soi (παράδρομο) 2 έως soi 24. Δηλ κοντά στους σταθμούς του τρένου BTS Nana, Asok, Phrom-phong.
Soi 4 κοντά στο Νανά Πλάζα είναι το μεγαλύτερο σεξοτουριστικο παζάρι της Μπανγκόκ.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Να κοιτάξεις ξενοδοχείο κοντά στον δρόμο Sukhumvit, από soi (παράδρομο) 2 έως soi 24. Δηλ κοντά στους σταθμούς του τρένου BTS Nana, Asok, Phrom-phong.
Soi 4 κοντά στο Νανά Πλάζα είναι το μεγαλύτερο σεξοτουριστικο παζάρι της Μπανγκόκ.
Και καλύτερα που είναι Μπανγκόκ η Πατάγια?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Για πρώτη φορά; Πατάγια, αν και δεν έχω πάει ποτέ.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Ευχαριστώ παιδιά, κάπου στα 3500-4000 υπολόγιζα all in οπότε παίζει να με παίρνει να το κάνω ~10μερο.
Και το πουκέτ το έχω κατά νού, γενικά σκέφτομαι όπως είπα, 2-3 τουριστικές βόλτες ίσως λίγο άραγμα και πολύ αγοραίο τσουτσούνισμα σίγουρα, αν βρεθεί και κάνα ντόπιο πιπίνι να μιλάει αγγλικά να κάνει τον ξεναγό και να μπουκώνεται στο ενδιάμεσο (με τα δωράκια του φυσικά) ακόμα καλύτερα, αλλά αυτό είναι afterthought προς το παρόν.
Πρώτα θέλω να αποφασίσω για την περίοδο (δεν θέλω full high season κάπου στην αρχή/τέλος της season μάλλον), να βρω πώς δεν θα το μάθουν όλοι πέρα από 1-2 καλά φιλαράκια και αν υπάρχει και κανείς για παρέα/ασφάλεια.
Μάλλον για το 2024 με κόβω.
για χριστουγεννα που παω εγω 15 δεκ,με 15 ιανουαρ,Που κετ ειναι θεικα , παραλια με τη καρυδα ,κανα λάιτ φαγητο εκει ,καμμια κατασταση ,βολτα στα μασαζ ,στα εμπορικα , ψαρι ,τσαμπα ειδικα στα μπαρμπεκοιυ ,οτι και να θελει κανεις το βρισκει ..,βεβαια εγω παω απο το 2005, καιο δεν κανω ,αφου αλωστε δεν βγαινω τετοια εξοδα, παντως ειναι λιγες οι ημερες μεγαλο κουραστικο ταξιδι , και μεχρι να συμηθισεις και τις ωρες διαφορα ,στις αρχες πγηγαινα συνολο 15-17 ημερες αλλα απο το 2013 το καταφερα μηνα..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
για χριστουγεννα που παω εγω 15 δεκ,με 15 ιανουαρ,Που κετ ειναι θεικα , παραλια με τη καρυδα ,κανα λάιτ φαγητο εκει ,καμμια κατασταση ,βολτα στα μασαζ ,στα εμπορικα , ψαρι ,τσαμπα ειδικα στα μπαρμπεκοιυ ,οτι και να θελει κανεις το βρισκει ..,βεβαια εγω παω απο το 2005, καιο δεν κανω ,αφου αλωστε δεν βγαινω τετοια εξοδα, παντως ειναι λιγες οι ημερες μεγαλο κουραστικο ταξιδι , και μεχρι να συμηθισεις και τις ωρες διαφορα ,στις αρχες πγηγαινα συνολο 15-17 ημερες αλλα απο το 2013 το καταφερα μηνα..
Δεν παίζεται το πουκετ ρε φίλε. Όταν διάβαζα εδώ ότι πρώτη φορά πας Πατάγια οπωσδήποτε γιατί είναι καλύτερα για πρωταρη....

Πήγα Μπανγκόκ και Πατάγια. Και μετά πήγα στον παράδεισο το πουκετ. Δεν υπάρχει καμία σύγκριση. Και ειδικά για πρωτάρηδες ακόμα καλύτερα...
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
εχει παει κανεις προσφατα να μας πει τι παιζει με τις φουντες?νομιμοποιηθηκε,σωστα?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Για πρώτη φορά; Πατάγια, αν και δεν έχω πάει ποτέ.
Θυμάσαι πως λέγεται το παζάρι στην Μπανγκόκ που παίρνεις το τρένο και πας τέρμα στάση ένα τεράστιο αχανές παζάρι που έχει χάρτη με διαμερίσματα τι βρίσκεται το κάθε τι , έχεις πάει θυμάσαι πως λέγεται; Έχει κολλήσει το μυαλό και δεν θυμάμαι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Θυμάσαι πως λέγεται το παζάρι στην Μπανγκόκ που παίρνεις το τρένο και πας τέρμα στάση ένα τεράστιο αχανές παζάρι που έχει χάρτη με διαμερίσματα τι βρίσκεται το κάθε τι , έχεις πάει θυμάσαι πως λέγεται; Έχει κολλήσει το μυαλό και δεν θυμάμαι
Chatuchak. (Σατουσακ). Η αγορα που βρισκεις οτι πουλιεται στον κοσμο. Εχω παει 2-3 φορες.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
19
Like
5.814
Πόντοι
1.436
για χριστουγεννα που παω εγω 15 δεκ,με 15 ιανουαρ,Που κετ ειναι θεικα , παραλια με τη καρυδα ,κανα λάιτ φαγητο εκει ,καμμια κατασταση ,βολτα στα μασαζ ,στα εμπορικα , ψαρι ,τσαμπα ειδικα στα μπαρμπεκοιυ ,οτι και να θελει κανεις το βρισκει ..,βεβαια εγω παω απο το 2005, καιο δεν κανω ,αφου αλωστε δεν βγαινω τετοια εξοδα, παντως ειναι λιγες οι ημερες μεγαλο κουραστικο ταξιδι , και μεχρι να συμηθισεις και τις ωρες διαφορα ,στις αρχες πγηγαινα συνολο 15-17 ημερες αλλα απο το 2013 το καταφερα μηνα..
Μαζί σου παίχτη, απλά θα πρέπει να βρώ δουλειά με περισσότερα λεφτά πρώτα γιατί αλλιώς δεν βγαίνουν τα φράγκα :cheesy:
Δεν θέλω με τίποτα να πάω και να φοβάμαι μην ξεμείνω από ρευστό η να αναγκαστώ να μετράω/παζαρεύω για φραγκοδίφραγκα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Chatuchak. (Σατουσακ). Η αγορα που βρισκεις οτι πουλιεται στον κοσμο. Εχω παει 2-3 φορες.
Ναι μπράβο σπάω το κεφάλι μου από χθες πως λέγεται ,και εγώ έχω πάει 2 φορές είναι το μεγαλύτερο ύπαιθρο παζάρι που έχω πάει και έχω ταξιδέψει αρκετά ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom